یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۳۷Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم اسلامی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۴    
تیم دانشگاه علوم اسلامی رضوی با برتری در پرونده کیفری قتل فجیع مادر مشهدی، قهرمان موت کورت خراسان شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به اینکه اصل کرامت فطری انسان از دیدگاه قرآن دارای مؤلفه هایی همچون حفظ کرامت و حرمت انسانی است، گفت: از این مسائل می توان به عنوان راهبردهایی برای تقویت همبستگی و یکپارچگی جامعه استفاده کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۲    
خراسان - دانشگاه علوم اسلامی رضوی، همزمان با دهه کرامت از پدید آورندگان کتاب هشت جلدی و ارزشمند بررسی تحلیل روایات تفسیری امام رضا(ع) تقدیر کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۷    
جمعی از طلاب دانشگاه علوم اسلامی رضوی ضمن حضور در بیت آیت الله مرتضوی شاهرودی، به دست مبارک وی عمامه بر سر نهادند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۲    
تیم الف رشته حقوق دانشگاه علوم اسلامی رضوی در ادامه رقابت های مسابقات دادگاه های تمرینی به فینال راه یافته و در برابر تیم حقوقی دانشگاه فردوسی قرار می گیرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، گفت: وجود حجت خدا در زمین یک اعتقاد ضروری در مذهب است که دلیل عقلی و فلسفی نیز دارد و همواره تا انسان بر روی زمین وجود دارد حجت الهی نیز وجود خواهد داشت.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۴    
خراسان - کتاب آشنایی با فلسفه اسلامی به قلم حجت الاسلام دکتر موسوی بایگی از سوی انتشارات دانشگاه علوم اسلامی رضوی منتشر شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۲    
خراسان - کتاب روابط منطقی قضایای شرطی در منطق سنتی از سوی انتشارات دانشگاه علوم اسلامی رضوی منتشر شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۴    
خراسان - جلد دوم شبهه پژوهی قرآنی، با نظر به شخصیت ها و افراد از سوی انتشارات دانشگاه علوم اسلامی رضوی منتشر شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۶    
خراسان رضوی - جمعی از بانوان تایلندی ضمن حضور در پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی با فعالیت های این مجموعه علمی آشنا شدند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد دوره ملی سبک زندگی رضوی با محوریت مثلث خوشبختی به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۶    
محفل انس با قرآن کریم و بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر توسط واحد تربیتی و تبلیغی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، همزمان با حماسه سوم خردادماه برگزار می شود
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کتاب واکاوی فقهی حقوقی تجدید اجرای کیفر سالب حیات ، به قلم حجت الاسلام محمد عربشاهی، دانش آموخته دانشگاه علوم اسلامی رضوی، منتشر شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۹    
همزمان با ایام شهادت رئیس مکتب جعفری، مراسم عزاداری آن امام همام از سوی واحد تربیتی و تبلیغی فرهنگی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
خراسان - دو طلبه از دانشگاه علوم اسلامی رضوی در جمع 61 برگزیده جایزه البرز موسوم به نوبل ایرانی قرار گرفته و از آن ها تقدیر شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
طرح مدرسه تابستانه و اعتکاف علمی حوزه علمیه خراسان با مشارکت آستان قدس رضوی، در دانشگاه علوم اسلامی رضوی مورد نقد و نظر و بررسی قرار گرفت.
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
خراسان - سید البدر الموسوی ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی و بازدید از این مجموعه علمی فرهنگی، با رییس و مسئولان دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۳    
خراسان رضوی - جلسه همفکری و هماهنگی برای معرفی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مدارس هدف برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۴    
کتاب میروی و برنمیگردی زندگی رضا صباغی چهارمین شهید دانشگاه علوم اسلامی را به صورت داستانی روایت می کند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۶:۰۲    
مشهد فاطمه محمدیان یکی از خادمیاران قرآنی آستان قدس رضوی است که سعادت تدریس قرآن برای خادمیاران حرم مطهر، آموزش و پرورش و دانشگاه علوم اسلامی رضوی را در کارنامه خود دارد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۱    
در آ ستانه فرا رسیدن هشتم شوال، سالروز تخریب قبور ائمه(ع) بقیع مراسمی توسط واحد تربیتی و تبلیغی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۲    
خراسان - رییس دانشگاه علوم اسلامی رضوی، ضمن حضور در مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان با حجت الاسلام والمسلمین خیاط دیدار و گفت وگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسن جهانگیری گفت: باید مراقب اعمال خود باشیم تا با خطا و گناه، ماهیت تدین و دینداری را به گونه ای تغییر ندهیم و آن گناه را عبادت نشماریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: مدارا کردن با زیردستان یک وظیفه انسانی به شمار می رود که خداوند بر آن تأکید کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۰    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: پیامبر(ص) اجر افطاری دادن در ماه رمضان را برابر با آزادسازی بنده ای در راه خدا بیان کردند و اینکه این امر تمام گناهان گذشته میزبان را مورد آمرزش قرار می دهد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: سجده های طولانی سبب فرونشستن بار گناهان می شود، از این رو به نمازگزاران سفارش شده که بار گناهان خود را با انجام سجده های طولانی زمین بگذارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: روزه داری در ماه رمضان تنها گرسنگی و تشنگی نیست، بلکه مراقبت از کل اعضا و جوارح جزو روزه داری است و سبب عظمت و بزرگی انسان می شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خراسان - رییس دانشگاه علوم اسلامی رضوی با حجت الاسلام والمسلمین فرزانه دیدار و گفت و گو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: احترام به سالمندان، ترحم نسبت به کوچکترها، توجه به صله رحم و حفظ زبان از رفتارهای ماه مبارک رمضان است که باید بیشتر از مواقع دیگر مورد اهتمام قرار گیرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۳    
خراسان رضوی - رییس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در ادامه بیان معارف رمضانی ضمن توصیه به دعا کردن و زمان آن از حالات مختلف آن سخن گفت.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۵    
خراسان رضوی - حجت الاسلام اسدی موحد ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی با رییس و مسئولان دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: وجود زمینه سعادت انسان و دوری از شقاوت در ماه رمضان فراهم شده و بنده می تواند سعادت و شقاوت را به اختیار خود انتخاب کند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۷    
مشهد- مدرس دانشگاه علوم اسلامی رضوی بیان کرد: در این دنیای مدرن سبک زندگی ما شیعیان از سیره امام رضا(ع) فاصله گرفته که عوامل بسیاری در آن دخیل می باشد لذا بایستی مطابق با شرایط روز و ذائقه مخاطب، محاسن کلام اهل بیت(ع) و آن هم به شیوه زیبا به جامعه منتقل شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: هر خدمتی به خلق زمانی مورد قبول پروردگار قرار می گیرد که با پرهیزگاری و تقوای الهی همراه شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی - رییس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در ادامه بیان معارف رمضانی به تقوا به عنوان شرط اجابت دعا اشاره کرد و از چگونگی درخواست از خداوند سخن گفت.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
خراسان رضوی - دکتر واعظی ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی با رییس دانشگاه و مسولان این نهاد علمی فرهنگی دیدار و گفت و گو کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - بروجردی ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی با رییس و مسئولان این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسن جهانگیری به بیان معارف ماه رمضان در روایات پرداخت و از آن به عنوان فرصت و هنگامه صبر و مواسات نام برد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ در مراسمی با حضور تولیت آستان قدس رضوی، حجت الاسلام محسن جهانگیری به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۵    
بیست و ششمین شماره از دوفصلنامه آموزه های فقه مدنی به صاحب امتیازی دانشگاه علوم اسلامی رضوی به زیور طبع آراسته شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - آیت الله علم الهدی از لزوم تربیت و پرورش طلابی که از آموزش های آکادمیک نیز بهره مند هستند سخن گفت و بر به روز بودن در زمینه دیگر علوم تأکید کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - نشست علمی گروه فقه دانشگاه علوم اسلامی رضوی با موضوع کارکرد فقه در اجتماع با حضور و ارائه آیت الله علیدوست برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۵    
سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: خوشبختانه جمهوری اسلامی پس از انقلاب، پیشرفت علمی را به عنوان یک راهبرد، ابزار و راهکار اصلی در جهت پیشرفت حرکت خود قرار داد و برای رسیدن به هدف نهایی خود که همانا رسیدن به تمدن نوین اسلامی است تا جایی که توانسته استفاده کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علوم اسلامی رضوی، از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی 1403- 1402 دانشجو می پذیرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دانشگاه علوم اسلامی رضوی، از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی 1403- 1402 دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون پژوهش دانشگاه علوم اسلامی رضوی، حفظ وحدت بین مسلمانان و مقابله با توطئه ها و نفوذ دشمن را مسئله مهم و قابل توجه جهان اسلام دانست.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - دیدارهایی برای معرفی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و همکاری های دوجانبه در زمینه های علمی و فرهنگی با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در عرصه بین الملل برگزار شد.