پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۲۱:۲۶Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بشکه نفت»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۴۲    
دنیای اقتصاد : بازار نفت بین خبرهای بازگشایی اقتصادی چین و سیاست بانک های مرکزی نوسان می کند. شاخص های بازار جهانی نفت که سه شنبه بیشترین کاهش قیمت در هفته را ثبت کردند، روز گذشته را با روند افزایش شروع کردند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هر بشکه نفت خام برنت در آغاز معاملات امروز بازارهای جهانی با قیمت 85.59 دلار معامله شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
در نظرسنجی ماهانه رویترز، 49 اقتصاددان و تحلیلگر پیش بینی کردند میانگین قیمت هر بشکه نفت برنت در سال 2023، به 90 دلار و 49 سنت می رسد که بالاتر از پیش بینی قیمت 89 دلار و 37 سنت در نظرسنجی دسامبر است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 41 سنت معادل 0.48 درصد کاهش به 84 دلار و 49 سنت رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۱    
دنیای اقتصاد : در بودجه 1402 صادرات روزانه یک میلیون و 400هزار بشکه نفت خام تعریف شده است. شک کارشناسان به تحقق این بخش از بودجه زمانی بیشتر شد که این بودجه با نفت 85دلاری تعریف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام پایگاه اینترنتی اویل پرایس بهای هر بشکه نفت سبک شیرین امریکا (وست تگزاس اینترمدیت WTI) با 64 صدم درصد کاهش در مقایسه با پایان معاملات روز قبل 77 دلار و 40 سنت معامله شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۹    
هر بشکه نفت خام برنت در آغاز معاملات امروز بازارهای جهانی با قیمت 84.13 دلار معامله شد.
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: درآمدهای حاصل از فروش نفت، میعانات گازی، خالص گاز صادراتی و فروش فرآورده های نفتی در طی 10 ماهه گذشته در مقایسه با 10 ماهه سال قبل 40 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال آینده پیش بینی فروش یک میلیون و 400 هزار بشکه نفت با نرخ 85 دلار شده است، این اعداد با کدام مطالعات وفق داده شده در حالی که در سطح دنیا پیش بینی می شود قیمت نفت در سال 2023 حدود 75 دلار است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیش بینی دولت در لایحه بودجه 1402 در خصوص فروش روزانه 1 میلیون و 400 بشکه نفت با قیمت بشکه ای 85 دلار گفت: محل نگرانی است که اگر خدای نکرده این درآمدها عملیاتی نشود، مجدداً با کسری بودجه مواجه شویم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول (IMF) در گزارش به روز شده خود از چشم انداز اقتصاد جهانی، پیش بینی کرد که قیمت هر بشکه نفت در سال جاری میلادی با 16.2 درصد کاهش به 81.13 دلار خواهد رسید.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 5 سنت کاهش به 84 دلار و 85 سنت رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: جایگاه ایران در رقابت های تنگاتنگ بین بزرگان سازمان اوپک در آخرین ماه سال 2022، پس از مدت ها انتظار یک پله بهبود یافت. طبق گزارش آژانس بین المللی انرژی، ایران با تولید روزانه 72/ 2 میلیون بشکه نفت خام، رقیب خود کویت را پشت سر گذاشت و بر سکوی چهارمین تولیدکننده برتر سازمان اوپک تکیه زد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۰    
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 4 دلار و 31 سنت معادل 4.76 درصد کاهش به 86 دلار و 15 سنت رسید.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
می متالز - قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 29 سنت معادل 0.33 درصد کاهش به 86 دلار و 37 سنت رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۹    
در رابطه با لایحه بودجه 1402 که به مجلس ارائه شده است، برخی مسائل و بندهایی وجود دارد که مورد اهمیت کارشناسان و تحلیلگران بازار سرمایه و بازارهای مالی است از جمله فروش نفت که یک میلیون و 200 هزار بشکه نفت روزانه با نرخ 70 دلار پیش بینی شده است و این عدد در سال گذشته 60 دلار بوده است که به نوعی محقق ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت نفت در اولین ساعات تجارت در روز دوشنبه افزایش یافت و به حدود 87 دلار در هر بشکه رسید، اما بعد کمی پایین آمد. تنش ها در خاورمیانه به دنبال حمله پهبادی در ایران و همچنین بهبود مصرف سوخت در چین و افزایش تقاضا در این کشور باعث بالا رفتن قیمت نفت شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
طرح بایدن برای فروش 180 میلیون بشکه نفت خام از ذخایر استراتژیک کشور، انتقاد شدید صنعت و قانونگذاران جمهوری خواه را برانگیخت. ذخایر استراتژیک نفت آمریکا اکنون دارای کمترین میزان نفت خام از سال 1983 است.
پترو تحلیل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پتروتحلیل-به گزارش خبرگزاری های داخلی، همزمان با تصویب کلیات لایحه بودجه توسط مجلس در 22 ژانویه، ایران روی فروش 1.4 میلیون بشکه نفت خام با قیمت 85 دلار در هر بشکه در لایحه بودجه سال آتی، تا بخشی با استفاده از روش تهاتر با کالا حساب می کند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 81 سنت معادل 0.93 درصد کاهش به 86 دلار و 66 سنت رسید
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
هر بشکه نفت خام برنت در آغاز معاملات امروز بازارهای جهانی با قیمت 87.77 دلار معامله شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال در معاملات امروز بازار جهانی انرژی بیش از یک درصد رشد کرد و از 88 دلار و 50 سنت عبور کرد.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 38 سنت معادل 0.43 درصد افزایش به 87 دلار و 85 سنت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس ارقام اعلام شده در پایگاه اینترنتی اویل پرایس ، در معاملات روز پنج شنبه 26 ژانویه 2023، بهای هر بشکه نفت سبک شیرین آمریکا برای تحویل در ماه فوریه، با 60 صدم درصد افزایش در مقایسه با پایان معاملات روز چهارشنبه ، 80 دلار و 63 سنت معامله شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۷    
هر بشکه نفت خام برنت در آغاز معاملات امروز بازارهای جهانی با قیمت 86.19 دلار معامله شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دولت بودجه را بر مبنای فروش 1.4 میلیون بشکه نفت 85 دلاری بسته، حال آنکه در برخی از ماه های امسال فروش نفت به 300 هزار بشکه رسیده بود، بماند که تصمیم جدید پاناما شرایط را سخت تر هم کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۹    
هر بشکه نفت خام برنت در آغاز معاملات امروز بازارهای جهانی با قیمت 86.52 دلار معامله شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قالیباف این بار میزان برآورد دولت از منابع حاصل از صادرات نفت و گاز در سال آینده را زیر سوال برد و آن را برآمده از فروضی دانست که با واقعیت منطبق نیست. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قیمت هر بشکه نفت در بودجه سال 1402، 85 دلار پیش بینی کرده است، گفت: همان طور که در نظر گرفتن این عدد برای فروش نفت غیرواقعی است، تعیین نرخ دلار 23 هزار تومانی در بودجه هم غیرواقعی است.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: تا 8 سال آینده می توانیم 5.7میلیون بشکه نفت تولید کنیم که اکنون ظرفیت تولید ما 3.8میلیون بشکه در روز است.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 39 سنت معادل 0.45 درصد افزایش به 86 دلار و 52 سنت رسید.
آنا / شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: تلاش کردیم چاه های آسان را برای عرضه انتخاب کنیم که منجر به دلسردی شرکت های دانش بنیان نشود. شورای اقتصاد نیز اجرای طرح احیای این چاه ها را با ارزش 500 میلیون دلار تصویب کرد، پس از آن کار را به پارک نوآوری و فناوری نفت و گاز سپردیم تا دچار تشریفات مناقصات نشویم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به مجوز 500 میلیون دلاری شورای اقتصاد برای احیای چاه های کم بازده، گفت: تا 8 سال آینده 5.7 میلیون بشکه نفت در ایران تولید خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۶    
هر بشکه نفت خام برنت در آغاز معاملات امروز بازارهای جهانی با قیمت 87.97 دلار معامله شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی نفت گفت: تا 8 سال آینده قادریم به تولید 5.7 میلیون بشکه نفت برسیم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بازار نفت تحت تاثیر امید به بهبود تقاضا چین و نگرانی در مورد اقتصاد آمریکا در معاملات امروز نوسان زیادی دارد و هر بشکه نفت 87.95 دلار فروخته شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز سه شنبه با کاهش نسبی به 88 دلار و 5 سنت رسید.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
ایران 50 درصد سهام میدان گازی رهام را در اختیار دارد. شرکت انگلیسی بریتیش پترولیوم که پیش تر مالک نصف سهام این میدان بوده است معتقد است این میدان 135 میلیون بشکه نفت خام و 800 میلیون فوت مکعب گاز طبیعی را در خود جای داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته بازار نفت به سبب کاهش نزدیک شدن سال نو چینی و تاثیر آن در فعالیت های اقتصادی این کشور نوسان قابل توجهی نداشت و هربشکه نفت برنت 88دلار و هر بشکه نفت خام آمریکا 81دلار معامله شد، ولی شرایط گاز این گونه نبود، گاز طبیعی اروپا روز گذشته ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
هر بشکه نفت خام برنت در آغاز معاملات امروز بازارهای جهانی با قیمت 87.60 دلار معامله شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
به دلیل حجم کم مبادلات به علت تعطیلات سال جدید قمری در شرق آسیا، قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت و هر بشکه نفت 87.5 دلار در هر بشکه فروخته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 44 سنت معادل 0.50 درصد کاهش به 87 دلار 19 سنت رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آخرین روز معاملاتی بازار نفت با نوسان مواجه شد، به گونه ای که هر بشکه نفت خام آمریکا بعد از اینکه وارد کانال 70دلاری شد روی بشکه ای 81دلار به تثبیت رسید ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان دولت سیزدهم صادرات نفت روزانه در سال 1401 روزی 1.5 میلیون بشکه اعلام کرده اند اما می گویند آن را در سال آینده به 1.4میلیون بشکه افزایش می دهیم!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۲    
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: امیرعلی ابوالفتح فعال رسانه ای درحساب کاربری خود در توئیتر نوشت: اروپایی که به اشاره آمریکا، سرمایه گذاری های خود را از ایران خارج کرد. اروپایی که بدون موافقت آمریکا، یک بشکه نفت از ایران خریداری نکرد. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۷    
به گزارش نماگر بانک مرکزی، صادرات نفت خام، فرآورده نفتی، میعانات و مایعات و گاز در سه ماهه اول سال 1401 بالغ بر 14 میلیارد و 352 میلیون دلار بوده که معادل 154 میلیون دلار در روز است با نفت بشکه ای 80 دلار این میزان ارز ، معادل صادرات یک میلیون و 925 هزار بشکه نفت خام در روز است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- کشور عراق با افزایش 9.85 درصدی تولید نفت خود در سال 2022 به دومین تولیدکننده نفت در اوپک تبدیل شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ دجله نیوز نوشت در گزارش ماهانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت اوپک، عراق با میانگین صادرات 4 میلیون و 448 هزار بشکه نفت در روز در سال 2022 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 1 دلار و 47 سنت معادل 1 .71 درصد افزایش به 87 دلار و 63 سنت رسید.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: لایحه بودجه سال 1402 حالا دیگر چند روزی است که به ایستگاه بهارستان رسیده است و در لایحه بودجه سال آینده، درآمد های نفتی و فراورده های نفتی 603 هزار و 807 میلیارد تومان پیش بینی شده و دولتی ها در این لایحه اعلام کرده اند که قرار است در سال آینده یک میلیون و 400 هزار بشکه نفت و گاز صادر ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 41 سنت معادل 0.48 درصد افزایش به 86 دلار و 57 سنت رسید.