یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۳:۲۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکناس»

مثلث آنلاین   ۲ ساعت پیش    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 135 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 306 تومان اعلام شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بازار ارز امروز نیمه تعطیل بود و علاوه بر سیگنال های مساعد سیاسی در حوزه برجام، معامله گران نیز تمایلی به مبادله در این بازار نداشتند. قیمت دلار امروز یک کانال کاهش داشت و فعالان بازار در انتظار ثبات قیمت اسکناس آمریکایی بعد از تعطیلات هستند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس دلار اسکناس در بازار مبادله به قیمت 42,135 تومان رسیده و دلار حواله 38,304 تومان قیمت گذاری شد، یورو اسکناس 45,181 تومان شده و یورو حواله نیز 41,074 تومان مبادله شد. درهم اسکناس نیز در بازار مبادله به 11,470 تومان رسیده و درهم حواله 10,430 تومان مبادله شد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 145 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 304 تومان اعلام شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اسکناس یورو روز گذشته در بازار آزاد با قیمت 54 هزار و 980 تومان معامله شد و 100 تومان کاهش قیمت داشت. در سایت بازار متشکل نیز اسکناس یورو به قیمت 44 هزار و 887 تومان رسید و کاهش 250 تومانی داشت. یوروی حواله نیز با قیمت 40 هزار و 807 تومان عرضه شد و با کاهش 200 تومانی یک کانال پایین تر آمد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۳    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 135 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 304 تومان اعلام شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در معاملات امروز (شنبه 13 خرداد ماه 1402) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به 42 هزار و 135 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 38 هزار و 304 تومان رسیده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۱    
قیمت دلار امروز نوسان در کانال 51 هزار تومانی را تجربه می کند. در حالی که دلار معاملات روز پنجشنبه را در قیمت 51 هزار و 89 تومان پایان داده بود، امروز در حال رفت و برگشت به سطح 51 هزار و 200 تومان است ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۰    
کانون صرافان نرخ امروز دلار را 41 هزار و 737 تومان برای خرید و 42 هزار و 123 تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 145 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 304 تومان اعلام شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز شنبه 13 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 145 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 304 تومان اعلام شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز شنبه 13 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 145 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 304 تومان اعلام شد.
سلام نو / ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در جدول زیر قیمت دلار، یورو در بازار امروز 9 خرداد 1402 آمده است که طبق آن قیمت دلار به 42 هزار و 351 تومان رسید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز جمعه 12 خرداد 1402 بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز، 51 هزار و 89 تومان و قیمت هر اسکناس یورو 54 هزار و 980 تومان اعلام شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۱    
قیمت دلار از چهارم تا روز پنجشنبه 11 خردادماه نشان می دهد که اسکناس آمریکایی 340 تومان کاهش قیمت داشته است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دلار در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر، 42 هزار و 135 تومان و در بخش حواله 38 هزار و 304 تومان کشف قیمت شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۶    
قیمت دلار طی هفته های گذشته در کانال 51 هزار تومانی جا خوش کرده است. این قیمت، منطقه تعادلی برای اسکناس آمریکایی محسوب می شود و سیگنال های قوی سیاسی نیز نتوانسته مانع ماندن دلار در این محدوده شود. ترفند جدید بازارساز برای حفظ این کانال قیمتی در هفته نیمه تعطیل پیش رو چیست؟
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۴    
دانلود فیلم اصلی کد ویدیو
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار طی هفته های گذشته در کانال 51 هزار تومانی جا خوش کرده است. این قیمت، منطقه تعادلی برای اسکناس آمریکایی محسوب می شود و سیگنال های قوی سیاسی نیز نتوانسته مانع ماندن دلار در این محدوده شود. ترفند جدید بازارساز برای حفظ این کانال قیمتی در هفته نیمه تعطیل پیش رو چیست؟
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۵    
نصر: نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ دلار، یورو و درهم به صورت اسکناس و حواله کاهش یافت و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار ثابت ماند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر اساس قیمت انواع ارز که در مرکز مبادله ایران اعلام شده، امروز (پنجشنبه یازدهم خرداد ماه) آخرین نرخ ثبت شده، هر دلار آمریکا به صورت اسکناس و حواله به ترتیب 42 هزار و 135 تومان و 38 هزار و 304 تومان است. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۲    
نرخ اسکناس و حواله دلار ، درهم و یورو در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران کاهش یاقت.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نرخ اسکناس و حواله دلار ، درهم و یورو در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران کاهش یاقت.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۴    
امروز روند کاهشی قیمت دلار، این اسکناس را به کانال 50 هزار تومانی رساند. معامله گران بازار ارز وزنه اخبار مثبت سیاسی را عامل اصلی کاهش قیمت اسکناس آمریکایی می دانند و معتقدند بازارساز با انتشار شایعه، مانع ورود دلار به کانال های قیمتی بالاتر می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروزبازار ارز و طلا، قیمت انواع سکه و ارز در بازار کاهش داشت. دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر، 42 هزار و 144 تومان و در بخش حواله 38 هزار و 312 تومان کشف قیمت شد . ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار محدوده حمایتی 51 هزار تومانی را شکست و با قیمت 50 هزار و 950 تومان معامله شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با افزایش نسبت به روز کاری قبل معادل 45 هزار و 187 تومان، و نرخ حواله یورو 41 هزار و 79 تومان اعلام شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه 10 خردادماه) بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل معادل 42 هزار و 144 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 10 خردادماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 10 خردادماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۵    
روز گذشته قیمت دلار کاهش داشت. تلاش بازارساز سدی برای رشد بیشتر قیمت این اسکناس شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 10 خردادماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته قیمت دلار کاهش داشت. تلاش بازارساز سدی برای رشد بیشتر قیمت این اسکناس شده است. زمزمه هایی از سفر گروسی به تهران مطرح است و در صورت تحقق، این رویداد می تواند دلار را به کانال های پایین قیمتی بکشاند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز برخلاف روز گذشته کاهش داشت. این روند رفت و برگشتی قیمت در بازار طلایی، معامله گران را گیج کرده است. عده ای که دیروز فکر می کردند از بازار جا مانده اند امروز با احتیاط خرید و فروش می کردند. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون علی خضریان در تشریح نشست کمیسیون اصل 90 مجلس با موضوع بررسی طرز کار بانک مرکزی و وجاهت قانونی این مجموعه در اجرای پروژه ریال دیجیتال، گفت: بر اساس قانون پولی و بانکی ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در روزهای گذشته قیمت دلار در کانال 51 هزار تومانی رفت و برگشت داشت. سرگیجه قیمتی اسکناس دلار متعاقب رویدادهای سیاسی رخ داده است. کارشناسان اقتصادی همواره بر روند صعودی دلار تاکید دارند؛ به اعتقاد آنها کاهش قیمت دلار استراحت در روند صعودی است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد دلار در تهران به دلیل اخبار سیاسی سرگیجه گرفته است. نرخ دلار در بازار امروز نسبت به روز قبل کاهشی شد. آن طور که رسانه ها اعلام کرده اند هر برگ اسکناس آمریکایی در بازار امروز نسبت به روز قبل تقریبا 400 تومان پایین تر بود. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز 9 خرداد 1402، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 312 تومان اعلام شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 584 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 712 تومان اعلام شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۰    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در شروع معاملات مرکز مبادله ایران، بهای اسکناس و حواله دلار با روند نزولی همراه شده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل 45 هزار و 155 تومان، و نرخ حواله یورو 41 هزار و 50 تومان اعلام شده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، حضور دلار در کانال قیمتی 51 هزار تومانی مجددا تمدید شد. هر برگ اسکناس دلار آزاد که در معاملات روز یکشنبه هفته جاری با 200تومان کاهش به رقم 51 هزار و 600 تومان رسیده بود، در معاملات روز گذشته 200 تومان افزایش یافت تا با یک حرکت آسانسوری به پله هشتم کانال 51 بازگردد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۴    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز سه شنبه 9 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار نسبت به سیگنال های سیاسی بی اعتنا شده و این نشانه خوبی نیست. فعالان بازار ارز در انتظار درز اخباری مساعد از دیدار مشترک اخیر، میان سران ایران و عمان و خبرهای خوش برجامی هستند. آنها می گویند مگر با این سیگنال بتوان مانعی برای رشد قیمت اسکناس آمریکایی ایجاد کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (سه شنبه 9 خرداد ماه) با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل 42 هزار و 144 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در شروع معاملات مرکز مبادله ایران، بهای اسکناس و حواله دلار با روند نزولی همراه شده است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز سه شنبه 9 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۵۳ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز سه شنبه 9 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز سه شنبه 9 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۰    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز سه شنبه 9 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.