پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۲:۵۰Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه صادرات»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سال گذشته بیش از 12 نشست آنلاین در عرصه های جهانی با حمایت معاونت علمی و فناوری برگزار شد تا بازار جهانی محصولات ایران ساخت گسترش یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۴    
معاون امور بازرگانی و توسعه صادرات اداره کل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره اینکه طرح ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه از اول تیر در استان آغاز شده گفت:در این مدت 216 واحد بدون پروانه پلمب شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۶    
ساری- خلیلی، صادرکننده نمونه مازندرانی با بیان اینکه برای صادرات نمی توان هر روز و هر لحظه یک قیمت اعلام کرد، ثبات قیمت را از جمله ملزومات برای توسعه صادرات بیان کرد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز :رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، وضعیت صادرات داروهای ایرانی را افتضاح خواند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر،محمد عبده زاده، به مشکلات شرکت های دارویی در تأمین ارز مورد نیاز برای تولید دارو اشاره کرد و گفت: برای توسعه صادرات دارویی نیازمند کمک دولت هستیم. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس برای تقویت روابط اقتصادی و پیگیری استفاده کشورمان از فرصت های توسعه صادرات به سوریه و... وارد این کشور شد
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: پاویون کشاورزی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه کشاورزی و غذای استانبول ترکیه در بازه زمانی 10 تا 13 شهریور ماه سال جاری با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه صادرات اداره کل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره اینکه طرح ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه از اول تیر در استان آغاز شده گفت:در این مدت 216 واحد بدون پروانه پلمب شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اظهار داشت: بر اساس مصوبات کارگروه توسعه صادرات ، هدف صادراتی استان در سال جاری ، 303 میلیون دلار تعیین گردید.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی مازندران ارتقا و کیفیت بخشی ناوگان حمل و نقل دریایی در خزر را برای صادرات کالاها ضروری دانست و گفت: اکنون صادرات کالا از این طریق دارای ریسک است. عبدالله مهاجر ارتقا و کیفیت بخشی ناوگان حمل ونقل دریایی و کشتیرانی در حوزه خزر را برای توسعه صادرات امری مهم و قابل توجه دانست. ...
خانه صنعت معدن و تجارت ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۸    
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران از تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام در سامانه انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی خبر داد. معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران از تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام در سامانه انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی خبر داد ...
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی با اشاره به اینکه حوزه دریایی و بندری از مزایای فوق العاده ای برای انتقال صنایع آب بر به نوار ساحلی برخوردار است، گفت: کاهش هزینه حمل و نقل، اشتغال آفرینی و کاهش تنش آبی، از مهم ترین مزایای بندری و دریایی کشور است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عمق ساخت داخل معیاری مطلوب جهت حمایتگری و مانع زدایی از تولید ملی است که می تواند در عرصه داخلی و حتی در زمینه توسعه صادرات و بهبود برند ملی محصولات ایرانی موثر باشد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۲    
توسعه صادرات غیرنفتی نه تنها از دیدگاه ارزآوری، بلکه از نظر ایجاد اشتغال در داخل کشور از اولویت و اهمیت ویژه ای برخوردار است...
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون خرید شرکت فولاد هرمزگان مطرح کرد؛ شرکت فولاد هرمزگان یکی از بزرگ ترین واحدهای فعال در صنعت فولاد کشور به شمار می رود. این شرکت، در راستای تامین تقاضای صنایع پایین دستی و توسعه صادرات محصولات فولادی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات گفت: نمایشگاه اکسپو دبی فرصتی برای اقتصاد ایران در نیمه دوم سال است که در آن می توان نه تنها توسعه صادرات بیشتر را رقم زد بلکه صنعت گردشگری را بعد از دو سال رکود سخت به عنوان موتور پیشران به کار انداخت.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در جلسه مشترک کمیسیون انرژی، صادرات، واردات و کمرگ اتاق بازرگانی فارس و تشکل خدمات فنی و مهندسی استان راهکارهای توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی کشور با بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های وزارت نیرو، بررسی و تدوین شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با وجود سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومانی آستان قدس رضوی در منطقه ویژه اقتصادی سرخس و ایجاد زیرساخت های لازم، اما همچنان بروکراسی های اداری مهم ترین مانع توسعه صادرات کشور از این منطقه کشور است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۲    
می متالز - در 3 ماهه اول امسال (1400) بیش از 10 هزار و 891 میلیارد ریال تسهیلات به واحد های صادراتی پرداخت شده است.
اقتصاد آنلاین / شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
در 3 ماهه اول امسال (1400) بیش از 10 هزار و 891 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صادراتی پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۵    
یزد- طرح جامع پایانه صادراتی کاشی و سرامیک در کارگروه توسعه صادرات یزد تصویب شد طرحی که قطعا نقاط قوت خود را خواهد داشت این بخشی از یادداشت رامین زارع مدیرعامل پایانه های یزد برای بازار است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۱    
موافقان از سرگیری همکاری گازی ایران با ترکمنستان می گویند توافق دوباره می تواند برای اقتصاد ایران منافعی داشته باشد که یکی از مهم ترین آن ها، افزایش تبادلات تجاری تهران_عشق آباد با رویکرد توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی و رونق فعالیت شرکت های بخش خصوصی است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
افزایش بی سابقه دما و موج خطرناک گرمایی سبب شد تا مصرف برق بسیاری از صنایع از جمله صنایع فولادی در ایران تحت الشعاع قرار گیرد. این درحالیست که صنایع فولادی که همواره در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی کشور گام برداشته و نقش مهمی در توسعه صادرات غیرنفتی کشور داشته اند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با تاکید بر مدیریت واحد در مرزهای خوزستان بخصوص در پایانه مرزی چذابه گفت: در این راستا باید مصوبات معطل مانده کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان تعیین تکلیف شود تا وضعیت تردد کالاهای صادراتی از مرزهای استان ساماندهی شود.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۳۵    
اعضای جلسه شورای مهارت لارستان بر لزوم برنامه ریزی در جهت تشکیل میز قطر با توجه به نزدیکی به جام جهانی 2022 قطر از طریق کارگروه توسعه صادرات و برنامه...
با وجود رفتار غیراخلاقی ترکمنستان، پژوهشگران در یک بررسی دولت ایران را به برقراری دوباره روابط گازی با این کشور ترغیب کرده اند. بررسی جوانب مختلف اقتصادی و تجاری نشان می دهد همکاری گازی ایران با ترکمنستان برای اقتصاد ایران منافعی دارد که یکی از مهم ترین آن ها ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در سقف شعبه و تا 50 میلیارد ریال در رکن اعتباری مرکز بدون ارائه صورت های مالی حسابرسی شده به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان از سفر هیئت تجاری از زنجان به کشور ارمنستان خبر داد و گفت: نقشه راه تجارت خارجی استان در راستای توسعه صادرات و تحقق صادرات یک میلیارد دلاری تدوین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مد یرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: طرح یکپارچه سازی مدیریت پایانه های مرزی نقشی بی بدیلی در توسعه صادرات غیرنفتی آذربایجان غربی ایفا می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۶:۵۹    
جواد کشلی می گوید: یکی از دلایلی که دولت به همراه وزارت راه و منطقه آزاد انزلی به عنوان متولی امر، در صدد تکمیل سریعتر راه آهن رشت_کاسپین است، ایجاد زیرساختهای توسعه صادرات به اوراسیا می باشد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
توافقنامه همکاری توسعه صادرات کالا و تجهیزات آب به اوراسیا با حضور مدیرعامل ساتکاب و رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه به امضا رسید.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در حاشیه جلسه وبیناری که توسط اداره صنعت، معدن و تجارت استان فارس با هدف شناسایی نقاط قوت، راهکارها و چالش های مناطق انار کاری این استان برگزار شد گفت: یکی از مهم ترین راهکارهای افزایش ارزش افزوده انار، فرآوری و احداث سردخانه نگهداری میوه در این شهرستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی یکی از اهداف اصلی تأسیس مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را توسعه صادرات دانست و گفت: تراز تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سه سال اخیر مثبت شده است.
مهراد عباد نایب رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران، طی یادداشتی، اولویت های وزارت صنعت، معدن و تجارت در دوره جدید را مورد اشاره قرار داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران از تمدید مهلت فراخوان ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه 1400 تا 31 تیرماه خبر داد.
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در سقف شعبه و تا 50 میلیارد ریال در رکن اعتباری مرکز بدون ارائه صورت های مالی حسابرسی شده به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل گمرک استان کرمانشاه اعلام کرد: ما به دنبال حمایت و رونق بخشیدن به تولید هستیم و در این راستا از توسعه صادرات کالا به خارج از کشور حمایت می کنیم.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران جواد عباسی اظهار داشت: صدور حوالجات ارزی برای صادرکنندگان از طریق شبکه کارگزاری، صرافی توسعه صادرات و سایر کانال های تعریف شده از جمله خدماتی است که بانک توسعه صادرات ایران به مشتریان ارائه می کند. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۵۴    
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران به نقل از اگزیم نیوز، محمدعلی مناف زاده اظهار داشت: در شرایط خاص فعلی و محدودیت های موجود، صرافی توسعه صادرات آمادگی دارد با برخورداری از شبکه کارگزاری گسترده ...
اقتصاد آنلاین / دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران به صورت مجازی و وبینار از شعبه سنندج این بانک دیدار و با همکاران گفتگو کرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۵۴    
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد که تسهیلات اعطایی این بانک در سال 99 به حدود 13 هزار میلیارد تومان رسید که رشدی 52 درصدی را نسبت به سال قبل از آن داشته است. حتی یک ریال اضافه برداشته از بانک مرکزی نداشته ایم ...
اقتصاد آنلاین / دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس شعبه بیرجند بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه بانک سال گذشته بالغ بر 578 میلیارد ریال تسهیلات به مشتریان پرداخت کرده که این رقم نسبت به سال قبل از آن 127 درصد رشد داشته است.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امید است رییس جمهور دولت جدید، با اتخاذ تدابیر درست و در اولویت قرار دادن توسعه صادرات و حمایت هرچه بیشتر از تشکل های صادراتی که نقش بی بدیلی در توسعه و جهش صادراتی دارند ...
معاون بین الملل بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد این بانک، تنها بانک ایرانی می باشد که در سال 1399 مبلغ 280 میلیون دلار برای تامین مالی صادرات در قالب اعتبار خریدار تخصیص داده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فرزانگان ابراز امیدواری کرد که دولت جدید با درک اهمیت نمایشگاه اکسپو و برنامه ریزی درست برای استفاده از فرصت ها بتواند با همراهی و میدان دادن به بخش خصوصی شعار توسعه روابط اقتصادی با کشور های منطقه را در عمل و در ماه های اول به منصه ظهور برساند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: از آذر 1397 تا کنون بالغ بر 23 میلیارد تومان حمایت بلاعوض برای توسعه صادرات به بیش از 900 شرکت دانش بنیان ارائه شده است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۱    
حضور ترکیه در افغانستان علاوه بر ایجاد چالش های امنیتی در مرزهای شرقی ایران، می تواند تبادلات اقتصادی ایران و افغانستان را نیز دچار مشکل کند، همانطور که وزیر خارجه ترکیه مدعی شد حضور در افغانستان تنها محدود به بحث نظامی نیست و مسائل اقتصادی را هم در بر خواهد گرفت این مساله بدین معنا می باشد که ...
اقتصاد آنلاین / پول پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران با اشاره به بحث های مختلف موجود در خصوص طرح قانون بانک مرکزی در مجلس، پیشنهاد کرد که دولت سیزدهم با تعامل با نمایندگان، ایرادات طرح فعلی را به نحوی برطرف کنند که استقلال بانک مرکزی در آن تامین شود.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی ایران در یادداشتی نوشت: شرکت فولاد مبارکه با سیاست گذاری های مختلف و افزایش تولید، منجر به کاهش خروج ارز از کشور شده و در کنار گسترش بازارهای هدف خود باعث افزایش ارزآوری برای ایران گردید.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رییس اتحادیه طلا با اشاره به حذف قانون مالیات بر ارزش افزوده طلا گفت: از آنجا که با حذف این قانون در خرید طلا هزینه اضافی پرداخت نمی شود، شاهد افزایش تقاضا، رونق تولید و توسعه صادرات طلا خواهیم بود.