یکشنبه ۲۳ مردادساعت ۰۱:۵۹Aug 2022 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع معدنی»

بولتن نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
ایمیدرو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد فرآیند ارجاع کار و انتخاب تأمین کننده/ تولیدکننده ذیصلاح برای "خرید و تحویل یک ست لاینر فلزی آسیا به تعداد 2036 (دو هزار و سی و شش) عدد" را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی تجدید کند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: در 4 ماه امسال 6 پروانه بهره برداری معدن در هرمزگان صادر شده است.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به دنبال رکوردزنی ساخت 6000 مگاوات نیروگاه در کشور در یک سال، برای اولین بار ساخت یک نیروگاه توسط سازنده داخلی در کمتر از 6 ماه به سرانجام رسید و حدنصاب بین الملی جدیدی در این زمینه ثبت شد. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که قرار بوده در یک دهه گذشته از اقتصاد نفتی فاصله بگیریم و بخش معدن و صنایع معدنی را جایگزین کنیم در چند سال گذشته ممنوعیتی های برای واردات ماشین آلات و تجهیزات معدنی وضع شده که تولید داخلی هم ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: 42 طرح صنعتی و صنایع معدنی در این استان همزمان با هفته دولت آماده بهره برداری است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - طرح تحقیق و تفحص از مجموعه های بزرگ اقتصادی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ایمیدرو و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ایدرو کلید خورد ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - بسیاری از ظرفیت های صنایع معدنی کشور با تکیه بر توان و ظرفیت های معدنی ایجاد شده اند. با این وجود، توجه کافی در راستای شناسایی این ظرفیت های معدنی نمی شود ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایمیدرو : تولید گندله سنگ آهن شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی طی سه ماه نخست 1401 بیش از 21 درصد افزایش یافت و به بیش از 3/ 11 میلیون تن رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۷    
مدیرعامل شرکت نوآوران ابتکار احسان گفت: از آنجایی که صاحبان صنایع معدنی نیاز دارند تا کنترل کاملی بر فرایند حمل محموله های خود از ابتدای بارگیری محموله ها از مبادی اولیه تا انتهای عملیات تخلیه به مقاصد مد نظر داشته باشند ...
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مجری طرح احداث نیروگاه های صنایع معدنی توانیر از سنکرون نخستین واحد نیروگاهی احداث شده توسط صنایع معدنی و ثبت رکوردی جدید در احداث نیروگاه های حرارتی کشور خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه سرمایه های انسانی شرکت فولاد سنگان گفت: آموزش نیروی انسانی در صنایع معدنی و فلزی کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در حال حاضر یکی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت شرکت های معدنی محسوب می شود؛ چراکه نیروهای انسانی ...
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مجری طرح احداث نیروگاه های صنایع معدنی توانیر از اتصال به شبکه نخستین واحد نیروگاهی احداث شده توسط صنایع و ثبت رکوردی جدید در احداث نیروگاه های حرارتی کشور خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن:امید امامی - مدیر معادن سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران- طبیعی است که باید میزان ذخایر جدید اکتشافی از سطح برداشت به عبارت بهتر میزان استخراج سالانه بیشتر باشد تا بتوان شرایط فعلی در حوزه طلا را به حالت پایدار نگه داشت و در مسیر روبه جلو گام برداشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بهرام شکوری، عضو کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران، می گوید: به دلیل ممنوعیت های داخلی، قیمت ماشین آلات معدنی در ایران چهار تا پنج برابر بیشتر از نرخ جهانی است. او اعتقاد دارد که با خرید کل تولیدات داخلی ماشین آلات معدنی مشکل واردات ماشین برای همیشه حل می شود.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی علی اکبری گفت: وضعیت شرکت ها را از نظر تولید امیدوارکننده و مناسب است ولی شرکت های ایرانی به دلیل اشباع بازار داخل و همچنین عوارض صادراتی که برای آنها گذاشته شده متاسفانه در فروش موفق نبودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : داده های موسسه گلوبال دیتا نشان می دهد نوآوری مرتبط با اینترنت اشیا (IOT) در بخش معدن در سه ماه گذشته نیز کاهش یافته است. این موضوع با استناد به کاهش تعداد پتنت ها و کمک های مالی مرتبط با فعالیت های صنایع معدنی و شرکت های فناوری در سه ماهه گذشته اعلام شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : میزان صادرات در بخش معدن و صنایع معدنی در سه ماهه سال 1401، نسبت به بازه زمانی مشابه در سال 1400، حدود 4 درصد افزایش یافت. به رغم چنین افزایشی، شواهد موجود نشان می دهد صادرات بخش معدن و صنایع معدنی کشور، در زمستان 1400 که جنگ اوکراین هنوز شروع نشده بود ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۷    
نگاه ویژه جامعه جهانی به توسعه پایدار در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ چراکه آن ها خود را امانت دار آیندگان در حفظ محیط زیست، اقتصاد و جامعه می دانند اما نقش آموزش در توسعه پایدار چیست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱    
تولید گندله سنگ آهن شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی طی 3 ماه نخست 1401 بیش از 21 درصد افزایش یافت و به بیش از 3/ 11 میلیون تن رسید. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، 9 تولیدکننده بزرگ گندله سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان خرداد، 11 میلیون و 351 هزار و 923 تن محصول تولید کردند ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
روند تجاری سازی فناوری و جذب سرمایه در استان ها به کمک کارگزاران تبادل فناوری شبکه فن بازار ملی ایران تسریع پیدا می کند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره صنعت , معدن وتجارت شهرستان دشتی گفت : چهار پروژه معدنی و صنایع معدنی در شهرستان دشتی در هفته دولت بهره برداری خواهد شد .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - صدرا رجب نژاد : معدن مس جانجا با توجه به سطح اکتشافات انجام شده، یکی از بزرگ ترین معادن جنوب شرق کشور است که با ادامه فعالیت های اکتشافی ذخایر این معدن در حال افزایش است. روند کشف، ثبت و واگذاری آن از نمونه های نو و بدیع درحوزه معدن و صنایع معدنی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۲    
ایسنا/زنجان مجری برگزاری نمایشگاه معدن و صنایع معدنی گفت: این نمایشگاه از 25 تا 28 مردادماه امسال در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس خانه معدن زنجان گفت: ماشین آلات و فناوری های قدیمی، سدی در مسیر توسعه معدن و صنایع معدنی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - رئیس خانه معدن استان زنجان گفت: نمایشگاه بین المللی و تخصصی معدن، صنایع و ماشین آلات معدنی از 25 مرداد جاری به مدت چهار روز در این استان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گفته گردپور، نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی از 25 تا 28 مرداد در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سید جواد حسینی کیا گفت: محدودیت در تأمین ماشین آلات معدنی و مشکلات ناشی از فرسودگی ناوگان معدنی کشور، از یک سو معادن کشور را با بحران تولید روبه رو و از سوی دیگر صنایع فولادی و معدنی را با بحران تأمین مواد اولیه مواجه خواهد کرد.
ایمیدرو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
تولید گندله سنگ آهن شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی طی 3 ماهه نخست 1401 بیش از 21 درصد افزایش یافت و به بیش از 11.3 میلیون تن رسید.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بعد از تحقیق و تفحص نمایندگان مجلس از شرکت فولاد مبارکه اصفهان به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده فولاد کشور، حالا نوبت به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران رسیده و قرار است عملکرد این سازمان توسعه ای در حوزه معدن نیز مورد واکاوی نمایندگان مجلس قرار بگیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۱    
لیلی زواره ای : امروزه تولیدکنندگان فولاد و سایر صنایع معدنی با استفاده از فناوری های دیجیتال، فرصت عظیمی برای تغییر مدل های عملیاتی خویش دارند. با توجه به کاهش چشمگیر هزینه های اکتساب، ذخیره و تجزیه وتحلیل داده در پنج سال گذشته ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
می متالز - صبح امروز جلسه توسعه بومی سازی و ساخت داخل در صنایع معدنی با حضور مدیرعامل، مدیر مجتمع و معاون بهره برداری و معاون مهندسی گهرزمین و مدیران و مسوولین بومی سازی شرکت های بزرگ معدنی کشور شامل شرکت گل گهر، مس سرچشمه، چادرملو و همچنین شرکت های نظم آوران ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۲:۱۵    
گزارش بولتن نیوز، به بررسی رشد قیمت ها در بخش معدن در مقایسه با تورم، نرخ ارز و هزینه تولید در اقتصاد ایران و مواجه شدن کارآفرینان و سرمایه گذاری بخش معدن با 20 برابر شدن قیمت ها و هزینه تولید و بهره برداری معدنی در سال های اخیر پرداخته است موضوعی که نیازمند توجه مسوولان است تا با کاهش این هزینه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های بی نظیر استان در بخش معادن طلا گفت: اگر تعامل بین دستگاه های متولی افزایش یابد در عرض دو سال می توانیم حداقل 10 معدن طلا به بهره برداری برسانیم.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۰    
بازدید مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی شرکت ایمیدرو کشور از حوزه های معدنی شهرستانهای زاهدان و خاش
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۳    
ایسنا/زنجان رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران گفت: فعالان صنعتی باید به وظایف اجتماعی خود توجه داشته باشند و کاشت درخت می تواند یکی از این موارد باشد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل حراست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از راه اندازی سامانه گزارش فساد و شکایات در حوزه معدنی و صنایع معدنی خبر داد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۳    
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صمت در خصوص انتقال بورس کالا از وزارت اقتصاد به وزارت صمت، گفت: هیچ برنامه ای در این زمینه وجود ندارد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
محمدعلی صوفی مدیرکل حراست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از راه اندازی سامانه گزارش فساد و شکایات در حوزه معدنی و صنایع معدنی خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محمود بندرچی در آستانه برگزاری نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی گفت: هدف اصلی برگزاری نمایشگاه معدن و صنایع معدنی در استان زنجان افزایش حجم اکتشافات معدنی در منطقه شمال غرب کشور است. امسال شاهد رشد چشمگیر و 100 درصدی شرکت کنندگان بودیم.
ایمیدرو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۴۲ سایت دیگر  
محمدعلی صوفی مدیرکل حراست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از راه اندازی سامانه گزارش فساد و شکایات در حوزه معدنی و صنایع معدنی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صمت در خصوص انتقال بورس کالا از وزارت اقتصاد به وزارت صمت، گفت: هیچ برنامه ای در این زمینه وجود ندارد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون استاندار خراسان رضوی بیان کرد: این تفاهم نامه چهارجانبه بین معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، پارک علم و فناوری خراسان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و خانه معدن استان منعقد شده است.