سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۳:۴۱Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم همدان»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت در برابر ظلم همیشه در اولویت و اوج قدرت است و موفقیت ما به دلیل حضور در محور مقاومت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس جمهور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل به صورت هجومی با غربی ها صحبت کرد و به مواردی که غربی ها خود درگیر آن بوده اما ما را متهم می کردند، اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه فرودگاه همدان با 85 پرسنل حقوق بگیر و ماهانه یک میلیارد تومان هزینه نگهداری تعطیل است گفت: با این شرایط امکان اجرای پروژه های توسعه ای با همکاری کارآفرینان و بخش خصوصی نیست که مسئولان امر باید فکری کنند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل پست استان همدان در دیدار با مدیرکل پست استان همدان، نقش شبکه پستی در ارتقاء سلامت اداری و افزایش رضایت مندی را مهم خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: وزیر پیشنهادی ورزش، فردی توانمند است و با توجه به شناختی که از ظرفیت های حوزه ورزش کشور چه در بخش قهرمانی حرفه ای و چه بخش عمومی دارد به نظر می رسد می تواند چالش های پیش روی وزارت ورزش را سامان بدهد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یادواره 22شهید روحانی شهرستان تویسرکان باحضور نماینده مردم همدان درمجلس خبرگان، مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه انصارالحسین(ع)، ریئس بنیاد شهید شهرستان تویسرکان , مسئولین شهرستانی، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در تویسرکان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۸    
همدان-یادواره 22شهید روحانی شهرستان تویسرکان باحضور نماینده مردم همدان درمجلس خبرگان، مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه انصارالحسین(ع)، مسئولین شهرستانی، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در تویسرکان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری خودسازی را عامل موفقیت و ماندگاری تفکر شخصیت هایی مانند شهیدمدنی عنوان کرد و گفت: باید چراغ مکتب جهاد و شهادت را روشن نگاه داریم تا اخلاص، شجاعت و ایثار شهدا از یادها نرود.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۱    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حرکت اربعین باعث توسعه در استان های غربی کشور شده، گفت: با این راهپیمایی عظیم و معنوی، مسئولین توجه بیشتری به راه های ارتباطی، خیابان ها و دستگاه ها کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه در مسئله جهاد تبیین کتک خوردن هم وجود دارد، گفت: زمانی که سخنرانی رهبری تمام می شود، جهان استکبار آتش می گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۸    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس از امضا طومار درخواست افزایش یک نماینده مجلس به استان همدان خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۳    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه حل مشکل مسافران اربعین حسینی که از شهر همدان به مهران رهسپار می شوند، راه اندازی خط سریع السیر است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۴۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: واقعیت این است که فرهنگ موکب داری از کشور عراق به دیگر کشورها، از جمله ایران انتقال داده شده است، اگر این کار توسعه پیدا کرده و در بین مردم فراگیر شود خیلی از مشکلات زوار حل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اهتمامی برای تکمیل کنارگذر غربی دیده نمی شود گفت: بالغ بر 700 میلیارد تومان بودجه نیاز است تا پروژه با احتساب تقاطع کامل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استقرار ناظر مقیم پولی در همدان لازم است، گفت: پول در اختیار بانک های استان باید 100 درصد در اختیار مردم همدان قرارگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه امروز در حوزه تولید کار جهادی از سوی تولیدکنندگان انجام می گیرد گفت: امیدوارم سهمیه تسهیلات استان به طور ویژه افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه حق مردم همدان نیست که پول را در بانک بگذارند و در استانی دیگر هزینه شود، گفت: باید سهمیه همدان در ارائه تسهیلات افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۵    
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از دغدغه های اصلی هیات های ورزش استان ها، چگونگی مزایده واگذاری اماکن ورزشی است که انتظار می رود با پیگیری وزارت ورزش این موضوع در برنامه هفتم توسعه توسط نمایندگان مجلس اصلاح شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۵    
نماینده مردم همدان و فامنین گفت: برای افتتاح بیمارستان تخصصی کودکان اکباتان رئیس جمهور به همدان خواهد آمد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان در مجلس اعلام کرد: برای افتتاح بیمارستان تخصصی کودکان اکباتان رئیس جمهور به همدان خواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس از سفر وزیر اقتصاد و دارایی به همدان و دیدار با فعالان اقتصادی این استان خبر داد و گفت: حضور وزیر اقتصاد باعث توسعه و رونق بیش از پیش طرح های اقتصادی استان خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: برای اولین بار در ایران یک منطقه گردشگری که تا کنون سابقه نداشته است ایجاد می شود که یک طرف این منطقه گردشگری شیخ مشاء یعنی بوعلی سینا و سوی دیگر شیخ اشراق، سهروردی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- مرکز خدمات جامع سلامت نواب در محله منوچهری شهر همدان با حضور نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رئیس و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولین افتتاح شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۶    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: از جمله مسائل مهم و اولویت دار امروز دولت سیزدهم، برقراری نظام عدالت در پرداخت است که امروز به دغدغه مردم تبدیل شده و در بیانیه گام دوم هم نیز به آن اشاره شده است و اهمیت زیادی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: در آستانه جهانی شدن هگمتانه، جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان ماندگار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در همدان خبر داد و گفت: این مهم در مهرماه امسال در ایام هفته نیروی انتظامی برگزار خواهد شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۵۸    
سپهرغرب، گروه خبر - شهره کرمی: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از صاحبان قلم همدان درخواست کرد تا درخصوص موضوع همدان پایتخت تاریخ و تمدن قلم بزنند تصریح کرد: این کتاب به گونه ای در نظر گرفته شود که به مرجع همه آحاد مردم تبدیل شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از پیشکسوت گردشگری همدان گفت: ثبت جهانی هگمتانه و مرکز تاریخی همدان تنها با همکاری همه دستگاه ها و دست به دست هم دادن عملی می شد که در همدان این اتفاق افتاد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در مراسم بهره برداری فاز دوم حیات طیبه میرسیدعلی دبیرستان دوره اول متوسطه پیامبر اعظم (ص) همدان گفت: مدارس حیات طیبه مدارسی هستند که به عنوان کانون فرهنگی محله عمل می کند و با داشتن سالن ورزشی ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی درخصوص لایحه تفکیک وزارت بازرگانی، گفت: اگر این لایحه در مرحله اجرا قرار گیرد فقط چندین سال درگیر تفکیک و جدایی آن خواهیم بود و در آخر هیچ ثمره ای برای مردم نخواهد داشت.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۰۶    
آیین بزرگداشت روز پزشک و ادای احترام به مقام شامخ شیخ الرئیس بوعلی سینا با حضور استاندار همدان، نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور و دیگر مسئولین ارشد استان، پزشکان، اساتید و دانشجویان در جوار آرامگاه حکیم هزاره ها برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه قبلاً به مردم وعده داده شده که در شرکت پتروشیمی ابن سینا و منطقه برای 30هزار نفر، 30هزار شغل و 90 هزار شغل نیز در منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد ایجاد خواهد شد، عنوان کرد: اگر این اتفاق بیفتد، اشتغال زایی در این سطح، منطقه را متحول می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه کنارگذر غربی همدان به میلیارد تومان نیاز دارد که در سفر رئیس جمهور به استان همدان 400 میلیارد تومان اعتبار برای آن درنظر گرفته شد اما تاکنون 32 میلیارد تومان بیشتر به آن داده نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، گفت: ازسرگیری روابط سیاسی و دیپلماتیک میان ایران و مصر، می تواند به ارتقاء مناسبات تجاری و اقتصادی دوجانبه کمک کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در آیین آغاز عملیات احداث پتروشیمی ابن سینا گفت: فامنین جزو مناطق محروم است و با استفاده از معدن موجود در شهر قهاوند می توان از فامنین محرومیت زدایی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۳۷    
همدان-ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک صنفی صنعتی بوعلی یک مرکز تجاری و قطب منطقه است و این طرح مردمی و دولتی با 100 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری به نتیجه رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۳۷    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در آیین آغاز عملیات احداث پتروشیمی ابن سینا گفت: هم اینک همدان به ویژه منطقه ویژه جهان آباد فامنین سرمایه گذاری کلان می خواهد تا شاهد رشد و توسعه در این منطقه باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک بنکداران همدان به عنوان محوریت غرب کشور قرار بگیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به هیچ وجه درخواست برکناری معاون سیاسی را نداشتیم و این اقدام به نوعی ضربه به بدنه وزارت کشور بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: 154 کارخانه در دو سال گذشته در استان همدان احیا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه استان نیازمند سرمایه گذاری های کلان هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: با آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی ابن سینا شاهد محرومیت زدایی از شهرستان فامنین خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس خواستار اجرای به موقع پروژه پتروشیمی ابن سینا شد و گفت: در گذشته به مردم منطقه قول داده شده بود با ایجاد منطقه جهان آباد تا 90 هزار شغل ایجاد شود که البته تحقق آن سالها طول کشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد تومانی در پتروشیمی ابن سینا در فامنین گفت: این منطقه را باید گران قیمت ترین منطقه استان قلمداد کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۸    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین مسئله مربوط به موضوع حجاب امروز در جامعه، جمع آوری برهنگان حمله ور هستند، چرا که اینها علاوه بر کشف حجاب در جامعه، بطور وحشیانه به افراد محجبه و عفیف حمله ور می شوند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۹    
همدان-اردوی رسانه ای بازدید خبرنگاران همدانی از صحن علنی مجلس با هماهنگی حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: امیدوارم در سفر وزیر صمت به همدان شهرک بنکداران افتتاح شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۵    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به افتتاح پروژه شهرک بنکداران همدان گفت: راه اندازی این شهرک کارگاهی فصل جدیدی در بازار همدان بروز و ظهور خواهد کرد به نحوی که بارانداز بازار غرب در همدان محقق خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۶    
همدان-آیت الله موسوی اصفهانی نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان و مدیر حوزه های علمیه استان همدان و سردار بهاریان جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) از دوره آموزشی بسیج طلاب و روحانیون استان بازدید کردند.