چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۶:۲۸Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستاوردهای انقلاب اسلامی»

ابنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اظهار کرد: این شورا، با پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن ارزش های اسلامی و انقلابی در صف اول مبارزه با جنگ نرم استکبار جهانی درخشیده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: تفکر جهادی یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست تخصصی رابطه غدیر و نقش و جایگاه ولایت در حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی روز شنبه، 9 مردادماه با حضور حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی در محل سالن اجتماعات مجتمع آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی استان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهمترین جنبه های مبارک انقلاب اسلامی ایران این است که نه تنها در محدوده کشور ایران به پیروزی رسید بلکه یک انقلاب عظیم جهانی اسلامی به وجود آمد و احیای نماز جمعه از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۷:۴۷    
نخعی کانون های فرهنگی هنری مساجد را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ذکر کرد و بر ورود این مراکز به مباحث قرآنی به صورت تخصصی تاکید کرد.
نمایشگاه مجازی عکس گام دوم انقلاب از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی برپا شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۲    
حجت الاسلام سبزیان گفت: هدف نهاد کتابخانه های عمومی تربیت انقلابی نویسندگان نوقلم است تا این نویسندگان مبانی، معارف و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را از طریق نگارش کتاب در قالب های مختلف ادبی به جامعه ارائه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه آوه گفت: مردم ولی نعمتان جمهوری اسلامی و رئیس جمهوری باید پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی و مدافع رفع مشکلات کشور و مردم باشد و می بایست فاصله مردم و دولت کمتر شود و مردم احساس کنند دولت پیگیر مشکلاتشان است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۲    
یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی بازتولید و بازطرح مفاهیم و ارزش های جهانشمول همچون آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزت، عقلانیت و برابری در جهان امروز بود که به شدت نسبت به این مفاهیم احساس خلاء می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با تاکید بر حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی برای طی مسیر گام دوم انقلاب گفت: اتکا به دستاوردهای امام راحل در انقلاب، خودباوری مردم و امتثال و اطاعت امر رهبری رمز تداوم گام دوم انقلاب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: انقلاب از خود پدیده هایی مانند بسیج که مولود انقلاب است برجای گذاشته، بسیجی که از جنس مردم، برای مردم و از آنِ مردم است و شامل افرادی دغدغه مند، پای کار، انقلابی و مؤمن است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد (پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی، درنشست هم اندیشی معاونین پرورشی و تربیت بدنی شهرستانها و مناطق استان گفت مهمترین وظیفه تربیت نفس خود و جامعه ای است که به آن خدمت می شود. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام انصاری راد گفت: هفته عفاف و حجاب در واقع یک پیام بیداری برای دستگاه های متولی است که بیش از پیش، حجاب را به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران حفظ کنند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی در نشست شورای مدیران رادیو معارف، این شبکه را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی امروز در جمع مدیران رادیو معارف از این رادیو به عنوان دانشگاهی بزرگ برای ترویج معارف الهی یاد کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: خون شهدا بزرگترین پشتوانه برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می رود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۳    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با دو ایثارگر شهرستان ساری گفت: خون شهدا بزرگترین پشتوانه برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می رود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۴    
عباسپور گفت: پیش از انقلاب اسلامی جایگاه نماز جمعه به فراموشی سپرده شده بود که به برکت انقلاب و رهبری امام راحل و وجود مردم، نماز جمعه خلق شد و یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی نماز جمعه است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی احیای فرهنگ ایثار و شهادت بود که ملت ایران با این فرهنگ ارزشمند به قله های بلند پیشرفت دست پیدا کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سکینه حورسی اسوه مقاومت زنان در 45 روز مقاومت خرمشهر پس از سال ها تلاش صادقانه در مسیر دفاع از ارزش ها و اعتلای دستاوردهای انقلاب اسلامی هفته گذشته پس از چند روز بستری به دلیل ابتلا به کرونا دارفانی را وداع گفت و در خرمشهر به خاک سپرده شد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بیارجمندی با بیان اینکه تقریب مذاهب یکی از بزرگ ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است بر تشکیل کارگروه تخصصی تقریب در مجمع عالی بسیج تاکید کرد.
بوشهر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سکینه حورسی اسوه مقاومت زنان در 45 روز مقاومت خرمشهر در جنگ تحمیلی پس از سالها تلاش صادقانه در مسیر دفاع از ارزش ها و اعتلای دستاوردهای انقلاب اسلامی پس از چند روز بستری به دلیل ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت. ؛
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۱    
برخلاف تضییقات فراوان ساختاری، نظام سلطه تاکنون نتوانسته مانعی برای الگوی سرایت کنندگی نظام اندیشگی انقلاب اسلامی و شکل گیری روندهای تمدن سازی ایجاد کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۲۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه اساتید بسیجی مروج فرهنگ اسلامی و انقلابی در جامعه علمی کشور هستند، گفت: اساتید بسیجی نقش اصلی را در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به جامعه و جوانان بخصوص در حوزه علم و فناوری بر عهده دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام مروی با تاکید بر اینکه یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایجاد روحیه خودباوری و ما می توانیم در میان ملت ایران بود، گفت:خودباوری و اعتماد به نفس از ارکان مهم برای پیشرفت هر ملتی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، طاهری فرماندار شهریار پس از پایان فرایند شمارش آرا گفت: انتخابات به عنوان شاخصه و مظهر مردم سالاری از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و در طول این چهار دهه مردم همواره با حضور در صحنه انتخابات، ضمن مایوس ساختن دشمن، سرنوشت سیاسی کشور را تعیین کرده اند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء طی نامه ای به حجت الاسلام سید باراهیم رئیسی ضمن تبریک انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران تاکید کرد: امید می رود حضرتعالی با تکیه بر راهبرد مقاومت مدبرانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی پاسداری کنید. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، حسین محمد صالحی دارانی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند شمارش آرای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست فرمانداری چهارباغ استان البرز گفت: انتخابات یکی از مهمترین و ارزشمندترین دستاوردهای انقلاب اسلامی و شاخص ترین نماد مردم سالاری دینی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۷    
سرگروه حلقه صالحین گفت: هر چقدر این حضور گسترده تر باشد موجب یاس دشمنان و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۴    
مهاباد- ایرنا- فرماندار ویژه مهاباد گفت: انتخابات بعنوان شاخصه مردم سالاری و از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که همه مردم با سلیقه های مختلف در تعیین سرنوشت کشورشان در آن مشارکت دارند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۸    
انتخابات به عنوان نماد مردم سالاری دینی و مظهر اراده ملت ایران برای اداره کشور از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مشارکت سیاسی در نظام جمهوری اسلامی بر خلاف کشورهای مدعی دموکراسی، مبتنی بر اختیار، آگاهی مردم و مبانی دینی است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۹    
اهواز (پانا)- مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز گفت رای اولی ها باید از فرصت مشارکت و حضور در عرصه انتخابات به خوبی بهره گیرند و انتخابی خوب و آگاهانه داشته باشند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معتمدیان در پیامی، از اقشار مختلف مردم استان خراسان رضوی برای حضور پرشور در انتخابات 28 خرداد دعوت کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در فراخوانی اعلام کرد: انتخابات یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی و شاخص ترین نماد مردم سالاری دینی، مشارکت مردم درتعیین سرنوشت سیاسی کشور، به نمایش گذاشتن اراده ملی و تجلی عظمت ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
انتشارات سروش به کوشش مرکز طرح، برنامه و بودجۀ صداوسیما چاپ نخست کتاب دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران؛ چهل سالگی را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در بخشی از مقدمۀ کتاب دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی به قلم مصطفی محمدی، رئیس مرکز طرح، برنامه و بودجه رسانه ملی آمده است: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور از انتخابات به عنوان شاخص ترین نماد مردم سالاری دینی یاد کرد و گفت: انتخابات یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۹    
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه : ترویج تفکر و فرهنگ ایثار و شهادت یک مولفه مهم و اثر گذار برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
همزمان با برگزاری پنجمین رخداد بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران، مراسم اختتامیه جایزه صنعت روابط عمومی ایران برگزار و نشان عالی روابط عمومی به خاطر عملکرد رسانه ای شرکت فولاد مبارکه به هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی این شرکت اهدا شد.
مقاله تبیین اهداف، ویژگی ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به زبان انگلیسی در رسانه های خبری و شبکه های اجتماعی اوگاندا منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۰    
گروئی ساردو بیان کرد: دیدار و سرکشی از خانواده های شهدا و جانبازان، یکی از راه های زنده نگه داشتن دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و ارج نهادن به شاهکارهای عظیم و ماندگار والدین و خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بجستان گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و با هدف انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی طرح و تقویم سالیانه پیام آوران ایثار منتشر و اجرایی می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدی گفت: مردم سالاری دینی و حضور مردم در صحنه های مختلف یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در طول این سال ها با برگزاری انتخابات های مختلف همواره تقویت شده و انقلاب اسلامی را در طول این سال ها برای رسیدن به اهداف و مقصد نهایی پشتیبانی کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۶    
حوزه/ خانم نفیسه سادات حسینی گفت: پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و مبارزه با آفت ها و خطرات مهمترین وظیفه روحانیت است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۲:۲۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ حسین عرب، مدیر علمی سپاه شهرستان کنگان در نشست با مسئولین علمی پژوهشی حوزه و پایگاه های حوزه صدیقه طاهره س گفت: با توجه به اهمیت نقش بسیجیان باید آنان در عرصه هایی که پیشرفت کشور و حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی در آن است حاضر شوند و خوش بدرخشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عباس خامه یار رایزن فرهنگی ایران در لبنان با بیان اینکه مساله استقلال ایران یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی بوده و باید گفت هم اکنون هیچ کشوری در جهان نمی تواند، خواسته خود را بر ایران تحمیل کند، تاکید کرد: پیشرفت های علمی ایران غیر قابل انکار است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبر نهضت اسلامی بحرین گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ، تشکیل جبهه مقاومت و کسب پیروزی های مکرر علیه نظام سلطه است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، شیخ عیسی قاسم روز پنجشنبه درپیام ویدئویی به سمینار بین المللی “امام خمینی(ره) و دنیای معاصر” که در حرم مطهر بنیانگذاری جمهوری اسلامی برگزار شد اظهار داشت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شیخ عیسی قاسم در سمینار بین المللی امام خمینی(ره) و دنیای معاصر با برشمردن دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران بزرگ ترین دستاورد را تشکیل جبهه مقاومت خواند و تأکید کرد: وفاداران به این محور به هدف نهایی خود در رهایی از چنگ استبدادگردان داخلی و بیگانه دست خواهند یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه جمهوریت و مردم سالاری دینی از مهمترین و بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: حفظ و حراست از این دستاوردهای ارزشمند، وظیفه تک تک دلسوزان نظام و انقلاب است.