چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۴:۰۰Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستاوردهای انقلاب اسلامی»

فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - مدیرعامل بنیاد آیه های ایثار و تلاش گفت: سین های سفره هفت سین رزمندگان در جبهه سیم خاردار، سرنیزه، سیم چین، سمبه کلاش، سیمینوف، سلاح و سربند بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- جانشین فرمانده کل انتظامی کشور بر افتخار نیروهای انتظامی بر پاسداری و حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیشرفت های عمده ای که در عرصه های مختلف علمی و صنعتی به برکت تأکیدات مقام معظم رهبری و شرایطی که پس از انقلاب در ایران ایجاد شده را باید به نسل جوان معرفی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران فرهنگ جهاد و شهادت را سرمایه بزرگی برای حفظ دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی، اقتدار، استقلال و پیشرفت کشور دانست و گفت: حضور جوانان در این عرصه ها بسیار امیدبخش است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه بروجرد گفت: تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی از رسالت های مهم مبلغان و فعالان فرهنگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
صومعه سرا- نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه بسیاری از افراد هنوز اطلاع درستی از افتخارات جمهوری اسلامی ندارند، گفت: این افتخارات و دستاوردها باید برای جوانان و مردم بازگو شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۳    
امامان جمعه اهل سنت استان گلستان با عنوان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران همه نقاط کشور حتی دورترین مناطق روستایی از دستاوردهای نظام اسلامی بهره مند شده اند بر بیان خدمات و دستاوردهای این انقلاب تأکید کردند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان بسیج دانش آموزی گفت جهاد تبیین و آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف از جمله حوزه دفاعی و امنیتی، هدف اصلی برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت نورانی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۹    
ایسنا/گلستان پدر شهید احمدی روشن عزت و سربلندی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: زنان جامعه ایرانی از آزادی کامل برخوردارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وبینار تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه زنان و نقدی بر فمینیسم غربی 16 اسفندماه در اسپانیا برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تسنیم : فرمانده سپاه تهران با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: در طول چهل و چهار سال گذشته گردنه های سخت و تلاطمات سنگینی را پشت سر گذاشتیم و امروز با اتکا به دستاوردهای شکوهمند و تجربیات گذشته به پیش می رویم و امروز استکبار از کنترل ما عاجز شده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سید عباس صالحی هشدار داد: عمومی سازی آموزش دختران از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است، این دستاورد را هم به رایگان از دست ندهیم!
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عباس صالحی درباره پیامدهای منفی مسمومیت دانش آموزان دختر، هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: معلمان و مربیان تربیتی باید دستاوردهای انقلاب اسلامی را به دانش آموزان تبیین کنند تا دسیسه های دشمن خنثی شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۰    
بوشهر(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در نشست با خبرنگاران در اردوگاه دانش آموزی امام خمینی(ره) گفت پویش ملی کتابخوانی "هیس طوری" به عنوان یکی از جلوه های علمی، عملی و کاربردی جهاد تبیین، نقش موثری در ارتقا شناخت دانش آموزان از تاریخ استعمار و دستاوردهای انقلاب اسلامی دارد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش با بیان اینکه صفری با بیان اینکه جوهر اصلی تربیت، حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: معلمان، نقش مربی تربیتی را در مدارس ایفا کنند.
شیرازه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۰:۲۳    
امروز که پرچم اسلام عزیز به دست حضرت امام افتاده، بر ماست که با همه توان از دستاوردهای انقلاب و این امانت ارزشمند که حفاظت کنیم.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران(پانا) - رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور، درس آمادگی دفاعی را دارای ظرفیت مهمی برای جهاد تبیین و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، امید آفرینی، مشارکت، کار گروهی و مهارت افزایی دانست که از نا امیدی و یاس نوجوانان جلوگیری می کند. ...
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۲    
رشت – فرماندار رشت با بیان اینکه امنیت و پیشرفت های امروزمان را مدیون ایثارگری های شهدا هستیم، گفت: دستاوردهای نطام اسلامی درگرو جانفشانی های شهدا تحقق یافته است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه گفت: مهم ترین رسالت ما در این عصر تسلط به تاریخ معاصر، تاریخ قاجار و پهلوی است و بسیاری از وزرای پهلوی به ناکارآمدی و فساد گسترده در زمان شاهنشاهی اعتراف می کنند که در کتب متعددی از زبان این افراد به نگارش درآمده است و باید ضمن تسلط به تاریخ گذشته دستاوردهای انقلاب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رشت - فرماندار رشت با بیان اینکه امنیت و پیشرفت های امروزمان را مدیون ایثارگری های شهدا هستیم، گفت: دستاوردهای نطام اسلامی درگرو جانفشانی های شهدا تحقق یافته است.
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۴    
نماینده ولی فقیه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اشاره کرد اگه کسی در زندگی درمانده شده است باید متوسل به ابا عبدالله شود واین کشتی از کشتی نوح امن تر ووسیع تر است و یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این بود که نام امام حسین را در سرتاسر دنیا گستراند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:سپاه همواره حافظ ارزش ها و دستاورهای انقلاب اسلامی است.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد(عج) گفت:سپاه به عنوان پرچم دار بصیرت و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی همواره نقش مهمی را در خنثی سازی توطئه های دشمنان بر عهده دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: امروز دشمن مجبور است مستقیم وارد میدان شود و 7 هزار میلیارد دلار هزینه کند. تجزیه انرژی متراکم دشمن از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده است و علاوه بر این دشمن ابتکار عمل را از دست داده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۲    
ستاد گرامیداشت حماسه 7 اسفند با صدور پیامی یاد و خاطره حماسه آفرینی مردم ولایتمدار شیرگاه در هفتم اسفند سال 60 که در پاسداری از انقلاب اسلامی رقم خورد، گرامی داشت.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ تحلیلگر مسائل بین المللی و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران تصریح کرد: از جمله مهم ترین و بزرگ ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه بین الملل می توان به ترویج و توسعه فرهنگ مقاومت در برابر استکبار اشاره کرد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۶:۰۷    
جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: سپاه پاسداران خدمت به ولی نعمتان خود که مردم عزیز ایران هستند را وظیفه ذاتی خود دانسته و این مسئله را هدفی مقدس برای خود در نظر گرفته است و همواره در تلاش است برای مردم و در کنار مردم در جهت حفاظت از کشور و انقلاب تحت تأییدات امام زمان (عج) و ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب در مسیر نهضت با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تولیت حوزه علمیه مروی، حجت الاسلام والمسلمین سبحانی صدر نویسنده کتاب، حجت الاسلام پورمحمدی رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی و مدیر مرکز مدیریت حوزه تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره رویداد اینفوگرافیگ انقلاب چهارشنبه 3 اسفند ماه 1401، با مشارکت طراحان رشته اینفوگرافیک ازبین بیش از 100 نفر متقاضی و با هدف انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت داوران سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن با بیان اینکه برگزاری مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم یکی از نعمات و یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: اساتید و داورانی که از کشورهای مختلف از جمله عراق، سوریه، افغانستان و تاجیکستان حضور داشتند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
نخستین روز یازدهمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری در حالی برگزار شد که اعضای آن در نطق خود بر ضرورت جهاد تبیین، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و تقویت پول ملی تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده مردم بجنورد گفت: بیان واقعیت ها و دستاوردهای نظام در روزگاری که دشمن در حال سیاه نمایی بر علیه انقلاب اسلامی است، تکلیف همگان محسوب می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله طباطبایی نژاد گفت: امروز یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی اجرای طرح سلامت در کشور است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۴:۳۱    
بهارستان یک (پانا) - امام جمعه بخش گلستان شهرستان بهارستان، رهایی از وابستگی و رسیدن به خودکفایی را از دستاورد های مهم انقلاب اسلامی دانست. حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان شهرستان بهارستان در آیین افتتاح نمایشگاه دانش آموزی مدرسه انقلاب ناحیه یک بهارستان ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۴    
کانون قرآن و عترت شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در اسفند ماه سال جاری دو مسابقه کتابخوانی در روزهای 14 و 20 اسفند برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت بااشاره به لزوم توجه به معنویت دینی و فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی در عرصه سلامت گفت: پیوست فرهنگی نظام سلامت تدوین می شود تا فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی کادر سلامت که جلوه های درخشان آن را در دفاع مقدس و درمقابله با کرونا شاهد بودیم، تداوم و رواج یابد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره استعدادهای درخشان خوزستان گفت: دانش آموزان سمپاد(استعدادهای درخشان) کشور در خوزستان با دستاوردهای انقلاب اسلامی و مناطق جنگی و ارزش های راه شهدا آشنا شدند. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: ایجاد 13 هزار و 300 کیلومتر شبکه، 12 هزار و 200 دستگاه پست های منصوبه، 2330 مگاوات ظرفیت منصوبه و برق دار شدن همه روستاهای استان از دستاوردهای انقلاب اسلامی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۷    
کتاب Beautiful Revolution(انقلاب زیبا) برای معرفی انقلاب اسلامی در راستای جهاد تبیین و مقابله با اسلام و ایران هراسی و مبارزه با تطهیر پهلوی به زبان انگلیسی از 84 عنوان کتاب انگلیسی از تحلیلگران و سیاستمداران اروپایی و آمریکایی بهره برده و به مناسبت رونمایی از این کتاب گفت وگویی با محسن نصری ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۵:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سردار کرمی مجموعه یگان های ویژه با راهبرد و استراتژی برگرفته از تجربه و آموزش های نوین و با اقتدار توام با بصیرت حتی فرصت اندک و قلیل جولان را از دشمنان داخلی و خارجی گرفت.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۸    
حجت الاسلام والمسلمین نوری گفت: نباید یک جانبه به موضوعات نگاه کرد باید در رسانه هم نقدها و نواقص را گفت هم دستاوردهای انقلاب اسلامی را بیان کرد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۲    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان گفت:دشمن به دنبال ناامید کردن مردم و کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی است و حضور پرشور مردم در راهپیمایی علی رغم تلاش های آنها برای جدایی مردم از نظام، نشانه پایبندی آنها به انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد_ امام جمعه بجنورد گفت: در کنار نقد و بیان کاستی های موجود در کشور، باید به دستاوردها نیز توجه شود و این امر نیازمند توجه اهالی رسانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۶    
اسماعیل زارعی از فعالان فرهنگی و رسانه ای شرق هرمزگان در یادداشتی آورده: ما برای گسترش حوزه تمدنی و غلبه بر دنیای کفر و استکبار، به قدرت جنگ رسانه ای نیازمندیم و توانمندسازی ملی در این زمینه در بستر افزایش سواد رسانه ای و رشد آگاهی های مردم در حوزه دستاوردهای انقلاب اسلامی شکل می گیرد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار شیراز با بیان اینکه اهمیت عکس به حدی است که یکی از دستورات رهبری استفاده از ابزارهای گوناگون مثل عکاسی برای تثبیت و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: هنر عکاسی یکی از بهترین ابزارها برای این کار است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۲    
اختتامیه نمایشگاه ایران استوار 44 سال افتخار با حضور حجت الاسلام والمسلمین خداداده معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۱    
آمون گفت: نمایشگاه های پوستر به همت بچه های مسجد در مناطق مختلف استان اردبیل همزمان با ایام الله دهه فجر برپا شد که مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت و توانست بازتابی از توانمندی های و دستاوردهای انقلاب اسلامی را نشان دهد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۱    
جلسه جهاد تبیین خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور مسیب نجیمی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان و پرسنل شاغل در اداره بهزیستی شاهین شهر در محل سالن جلسات اداره برگزار شد.
نشست تخصصی زنان و گام دوم انقلاب با هدف بررسی نقش زنان در تداوم پیشرفت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به همت کانون استان آذربایجان شرقی برگزار شد.