چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۱:۵۳Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاضلاب»

خبرگزاری فارس   ۱۳ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به مهمترین اقدامات این شرکت طی تعطیلات نوروزی، گفت: قبل از آغاز سال جدید با حفر و تجهیز و بازسازی و بهسازی 40 حلقه چاه، ظرفیت آبدهی چاه ها را افزایش دادیم.
پورتال خبری کاشان   ۹ ساعت پیش    
*پایگاه خبری پیام کاشان/ سیدمحمد مسافری قائم مقام مدیرعامل و سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کاشان؛
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تا پیش از دی ماه سال 93 و کشف اسکلت یک انسان در محله مولوی که متعلق به 7 هزار سال پیش می شد، گمانه زنی ها مبنی بر این بود که سابقه سکونت در تهران به 3 هزار سال پیش باز می گردد اما بقایای اسکلت یک زن در حفاری فاضلاب یک واحد شخصی تمام این حدس و گمان ها را به هم ریخت.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کمتر شکی در این مورد وجود دارد که اکثر مردم فکر می کنند دستشویی هواپیماها متفاوت از دیگر انواع دستشویی هاست.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۰۷    
همزمان با دومین روز از عید نوروز 1402 و با حضور استاندار مازندران آئین کلنگ زنی پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهری فریدونکنار اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۵    
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان از افزایش 20 درصدی مصرف آب در روزهای پایانی سال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از کاهش شدید فشار آب شهر رشت در ساعات پایانی سال کهنه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گرگان از افزایش 2 برابری مصرف آب در گرگان در ساعات پایانی سال خبر داد.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۳    
بویرنیوز – سال 1401 نیز به سر آمد، این سال با همه فراز و فرودها به پایان رسید و سال جدید را در حالی شروع می کنیم که با اقدامات خوب دولت به ویژه در توسعه ارتباطات با همسایگان، نوید روزهای بهتر اقتصادی و گره گشایی های مؤثرتر برای مردم داده شده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در یک بازی دوستانه تیم های پیشکسوتان شرکت آب و فاضلاب شهر تهران و منتخب پیشکسوتان رسانه های ورزشی در زمین چمن منصوعی 5 نفره این شرکت با قضاوت خلیل قارونی و عباسعلی جوادی مقابل یکدیگر صف آرایی کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۲    
آغاز همکاری اداره آب و فاضلاب بوفالوی آمریکا با کمپانی زایلم به هوشمندسازی عملکرد فاضلاب منجر شده و این امر به سهم خود پیامدهای بی شماری را برای شهر به ارمغان آورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی بر لزوم صرفه جویی و استفاده بهینه مردم استان در مصرف آب در روزهای پایانی سال به سبب حجم بالای مصرف برای شست وشو و نظافت تاکید کرد.
اوشیدا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۶:۴۷    
مدیرعامل آبفا زابل کمبود منابع اعتبار را عامل اجرای کند شبکه جمع آوری فاضلاب محله حسن آباد دانست.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در سواحل شمالی کلمبیا در خلیج موروسکیلو، جزیره کوچک و بایری به نام سانتاکروز دل ایسلوته وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: با اجرایی نمودن طرح های فاضلاب، این شرکت تاکنون موفق به ارائه خدمات به 21 هزار و 332 نفر از جمعیت شهری استان شده است.
پاون   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۱    
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو در مراسم تجلیل از کارکنان دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مشهد، بر جلب اعتماد عمومی با اطلاع رسانی دقیق و به هنگام، آگاهی بخشی بر پایه نیازسنجی و اطلاع رسانی با برنامه تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خواف گفت: آب شرب مردم در بهمن و اسفند ماه نسبت به دوره گذشته کاهش 7 درصدی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از افزایش مصرف آب در روزهای پایانی سال در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۴    
وضعیت سرریز فاضلاب و خیابان های حفر شده ناشی از پروژه های فاضلاب در آستانه نوروز سبب گلایه شهروندان شده است.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۵    
روزانه دو میلیون تن فاضلاب و سایر زباله های مایع به منابع آب جهان می ریزد. آب آلوده سالانه بیش از همه انواع خشونت ها و مشکلات، از جمله جنگ، جان مردم را می گیرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۸    
مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب استان تهران گفت:20 تا 25 درصد مصرف آب در اسفند ماه بیشتر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۷    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلمی از روان شدن فاضلاب در کوچه کاشانی 15 محله سالم آباد شهر یاسوج خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۸    
بازتاب/مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در دیدار با دادستان ایلام با تقدیر از حمایت های دستگاه قضایی از صنعت گفت: تلاش دادستان و معاون دادستان ایلام از تولید و رفع موانع خط انتقال آب فاضلاب شهری به پتروشیمی ایلام، قابل تحسین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: امسال در حوزه واگذاری انشعابب بیش از 11 هزار مشترک جدید (مشتمل بر 20 هزار واحد) از خدمات شرکت بهره مند شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست اسلامشهر گفت: طی گشت و پایش های زیست محیطی، این اداره از 119 خروجی سیستم تصفیه خانه فاضلاب و هوای خروجی دودکش های واحد تولیدی، صنعتی و خدماتی نمونه برداری کردند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
مدیر امور آبفا خواف گفت: اجرای شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب در شهر مرزی خواف منجر به جبران کسری آب در حوزه های کشاورزی ، فضای سبز و استفاده حداقلی آب کارخانه صنعتی و معدنی خواهد شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در مراسم آغاز عملیات اجرایی تأمین آب شرب 34 روستای این استان گفت: با بهره برداری از این طرح کمبود آب شرب بالغ بر 13 هزار و دویست خانوار ساکن در این روستاها برطرف می شود.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۲:۰۱    
مرصاد نیوز: باحضور معاونت نیروی انسانی شرکت آبفا استان کرمانشاه، رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان اسلام آبادغرب معارفه شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در نظر دارد: مناقصه خرید لوله و مانشون جی آر پی به روش کیفی فشرده از طریق سامانه تدارکات الکترونیک برگزار نماید. تأمین کنندگان متقاضی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده شرح کامل آگهی مناقصه به سایت شرکت به نشانی www.abfa-khj ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه بعد از سفر ریاست محترم جمهوری به استان، اقدامات لازم در راستای شناسایی منشا آلودگی تالاب بین المللی انزلی و دو رودخانه زرجوب و گوهررود انجام شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به ضرورت بازگشت سراوان به دامان طبیعت گفت: 4 هکتار از 6.5 هکتار سراوان به دامان طبیعت بازگشته و پنج میلیارد تومان اعتبار برای کاشت 80 گونه درخت هیرکانی در سراوان در نظر گرفته شد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط نماینده عالی دولت در گیلان از رفع آلودگی 36 درصدی تالاب بین المللی انزلی با تکمیل فاضلاب شهر صنعتی رشت خبر داد و افزود: این تصفیه خانه هم اکنون 20 درصد پیشرفت عملیاتی دارد و انتظار دارم تا دهه فجر سال آینده به بهره برداری برسد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از شهروندان ژاپنی اخیرا مقابل دفتر مرکزی شرکت برق الکتریک توکیو و دفتر نخست وزیر ژاپن تجمع کردند تا علیه طرح تخلیه آب آلوده هسته ای به دریا، اعتراض کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از نبود سیستم فاضلاب شهری در شهرک الوند شهرستان گلپایگان گلایه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از تحقق برنامه های شاخص این شرکت در سال 1401 خبر داد و گفت: حذف نوبت بندی آب در بخش هایی از شهر بوشهر و بهره برداری از چندین آب شیرین کن از جمله این طرح ها است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با تلاش های انجام شده در دولت سیزدهم ظرفیت آب شیرین کن های این استان از 35 به 100 هزار متر مکعب افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست فرمانداری شهرستان زرندیه بر ضرورت اجرای شبکه فاضلاب و احداث تصفیه خانه به منظور هدایت پساب شهری و الزام صنایع به بازچرخانی پساب تولیدی صنایع تاکید کرد و اجرای این پروژه را یکی از نیازهای شهرستان برای مقابله با تنش آبی و جبران کمبود منابع آبی صنعت و کشاورزی دانست.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست کارگروه آمار شرکت های آب و فاضلاب کشور با حضور نمایندگان شرکت های آفای مشهد، خراسانی رضوی، اصفهان، اردبیل، قزوین و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در استان قزوین برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد_ مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فاروج از فرسودگی 30 درصدی شبکه توزیع آب در این شهرستان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی و تخصیص بودجه در صدد برطرف سازی این مشکل هستیم.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فاضلاب، محصول جانبی استفاده از آب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۵    
بنابر اعلام شرکت آب و فاضلاب استان گلستان برخی از مناطق در شهر گرگان امروز با افت فشار و یا قطعی آب مواجه هستند.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بند مربوط به معافیت کلیه رده های بسیج مستضعفین از پرداخت حق انشعاب برق، گاز، آب و فاضلاب و عوارض شهرداری را از بودجه 1402 حذف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه خرمشهر خواست مسئولان به وعده های عمرانی خود از جمله ساخت پل جدید و رسیدگی به وضعیت فاضلاب عمل کنند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد با بیان اینکه در دهه سوم خشکسالی قرار داریم ، اظهار کرد: با ادامه روند خشکسالی در شرایط اوج مصرف در مشهد 30 درصد کمبود آب در تابستان پیش رو پیش بینی شده و چهار متر مکعب در ثانیه کمبود آب خواهیم داشت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در نشست افزایش بهره وری منابع آب و استفاده از پساب در بخش صنعت، کشاورزی و آبیاری فضای سبز شهرداری های استان، آمادگی این شرکت را برای واگذاری پساب تصفیه خانه های فاضلاب استان به بخش خصوصی و شهرداری اعلام کرد.
کاوش اخبار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون هفت هزارو 510 درب منهول شبکه فاضلاب اهواز به سرقت رفته که باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای شهروندان ایجاد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: در بررسی های اولیه از تاسیسات آبرسانی شهری و روستایی در زلزله امروز آسیبی وارد نشده و تمامی تاسیسات در مدار بهره برداری است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نصر: شهردار تبریز از 45 متری انقلاب به عنوان بزرگترین پروژه مسیرگشایی شهرداری نام برد و گفت: امسال در خصوص تملک در این پروژه تمرکز داشته ایم و سال آینده برای اجرای آن تمرکز خواهیم کرد.