سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۸:۵۲Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پنل های خورشیدی»

فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
پنل های خورشیدی ارزان چینی در بازار توانستند شرکت های اروپایی تولیدکننده را از پا درآورند، اما درس ها و مصداق های این شکست را نمی توان در مشکلات فعلی صنعت خودرو مشابه سازی کرد و این امید وجود دارد که کارخانه های فعال در حوزه زنجیره تامین خودرو های برقی بتوانند چین را در میدان رقابتی دیگر شکست دهند ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پنل های خورشیدی پرتوهای کورکننده ظهر را جذب می کنند که به تأمین انرژی یک تاسیسات نمک زدایی آب در شرق عربستان سعودی کمک می کند.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پنل های خورشیدی پرتوهای کورکننده ظهر را جذب می کنند که به تأمین انرژی یک تاسیسات نمک زدایی آب در شرق عربستان سعودی کمک می کند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
پنل های خورشیدی پرتو های کورکننده ظهر را جذب می کنند که به تأمین انرژی یک تاسیسات نمک زدایی آب در شرق عربستان سعودی کمک می کند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲    
فرمانده سپاه ناحیه ابهر با اشاره به حمایت بسیج سازندگی از توسعه طرح استفاده از پنل های خورشیدی در ابهر گفت: 4 طرح پنل خورشیدی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد و 6 مورد در دست اقدام است.
598   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پنل های خورشیدی علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در هزینه ها تا مقدار قابل توجهی می شود، به توقف روند گرمایش زمین از طریق کاهش استفاده از سوخت های فسیلی نیز کمک می کند.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: امسال میزان سهم استان از احداث پنل های خورشیدی خانگی، 800 واحد است که امیدواریم بتوانیم همه آن را کارسازی کنیم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
پنل های خورشیدی پرتوهای کورکننده ظهر را جذب می کنند که به تأمین انرژی یک تاسیسات نمک زدایی آب در شرق عربستان سعودی کمک می کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیران ادمونتون در کانادا در تلاش برای تحقق هدف کربن صفر به تازگی از یک ایستگاه آتش نشانی بدون کربن رونمایی کرده اند که نیروی خود را به طور کامل از انرژی زمین گرمایی و پنل های خورشیدی تامین می کند.
استانها / چهارمحال و بختیاری بهمن میری گفت: اطلاع رسانی به عشایر در خصوص نحوه دریافت سوخت از ضروریات است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی ها حاکی از آن است که در سال 2023 میزان نصب پنل های خورشیدی به 53 درصد افزایش پیدا کند. آیا این به معنای اشتیاق مردم برای استفاده از انرژی خورشیدی است.
استانها / چهارمحال و بختیاری وی گفت: توزیع عادلانه پنل های خورشیدی بین بخش های شهرستان کوهرنگ، تجدید نظر در سهمیه آرد عشایر و بررسی مشکل برداشت آب عشایر از چشمه کاسه کیسه از ضروریات است.
استانها / چهارمحال و بختیاری محمد قنبری گفت: تهیه و توزیع پنل های خورشیدی به عشایر شهرستان فلارد و رفع اختلافات مرزی روستاهای سندگان و سایر روستاها با استان هم جوار (اصفهان) باید در دستور کار قرار گیرد.
استانها / چهارمحال و بختیاری حمید جهانگیری با تقدیر و تشکر بابت توزیع پنل های خورشیدی و تانکرهای ذخیره آب شرب در بین عشایر شهرستان اردل، گفت: آبرسانی به عشایر میانکوه باید در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۱    
آفریقای جنوبی طی سال 2023 واردات پنل های خورشیدی از چین را چهار برابر افزایش داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۰    
وین، پایتخت اتریش، بدون به خطر انداختن یکپارچگی هویت تاریخی شهر، ساختمان شهرداری خود را به پنل های خورشیدی سقفی مجهز کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - دهیار درنگمدو بخش گافر و پارامون بشاگرد گفت: یک پنل خورشیدی در بشاگرد روی خانه کپری سقوط کرد و شرکت پیمانکار پنل های خورشیدی قول جبران خسارت خانه خراب شده در این روستا را داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: مدیرانی که نمی خواهند، همکاری کنند و یا عرضه ندارد، باید بروند، چرا وقتی سرمایه گذار هست و پروژه ای مانند نیروگاه پنل های خورشیدی که آلودگی زیست محیطی هم ندارد و یک هزار و 100 مگاوات برق خورشیدی دارد باید معطل بماند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان صبح امروز نشستی به ریاست سقلی فرماندار گمیشان، شیروانی معاون فرماندار، یوری بخشدار مرکزی، مصطفوی بخشدار گلدشت و دیگر مسئولین در دفتر فرماندار با موضوع توسعه ظرفیت تولید انرژی خورشیدی در دفتر فرماندار برگزار شد . ...
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از درآمد زایی برای مدارس استان با نصب پنل های خورشیدی در مدارس استان خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل برق منطقه ای باختر گفت : تولید صفر تا 100 پنل های خورشیدی در خمین در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با حمایت از راه اندازی نیروگاه های سی اچ پی و پنل های خورشیدی، سرمایه گذاران را برای تولید برق به این سو سوق داده ایم و شهرک های صنعتی نیز برای تامین برق مورد نیاز خود باید از چنین امکاناتی بهره ببرند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از آماده نصب و اجرا بودن حدود 600 پنل خورشیدی پنج کیلووات در مناطق شهری و روستایی این استان خبر داد و گفت: این پنل ها ویژه مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و خانوارهای نیازمند (دهک درآمدی اول تا پنجم ) است که با معرفی این نهادهای حمایتی عملیاتی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: لازم است پنل های خورشیدی بین عشایر چهارمحال و بختیاری بصورت عادلانه توزیع شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با اشاره به نصب 130 پنل انرژی خورشیدی حمایتی در واحد های مسکونی مددجویان گلستانی گفت: مددجویان دارنده این پنل ها، ماهانه 4 میلیون تومان درآمد کسب خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کامیون هیبریدی در سوئد آزمایش می شود که بدنه آن پوشیده از پنل های خورشیدی است تا انرژی مورد نیاز آن را تامین کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه شهر یزد گفت: برای جلوگیری از خاموشی چاه های کشاورزی به دلیل کمبودبرق، برق چاه ها را با استفاده از نیروی خورشیدی تامین کنید.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۰:۲۴    
رئیس امور عشایر استان همدان گفت: در سال های 1401 و 1402 اداره برق هیچ پنل خورشیدی برای تامین برق تحویل عشایر همدان نداده است.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، برق مصرفی خانه ، کارخانه وکارگاه با مشاوران مدیریت مصرف برق به شماره 34121100. ، تعدیل و کاهش می یابد. همزمان با هفته دولت مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان در برنامه زنده تلویزیونی بازتاب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به زیرساخت های شرکت توزیع برق اصفهان ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر گفت: سعی داریم که از فناوری در راستای افزایش بهره وری دام استفاده و زیرساخت کاربرد پنل های خورشیدی را برای عشایر فراهم کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۱۲    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: اوایل سال آینده، تولید پنل های خورشیدی در کرمان توسط شرکت آغاز می شود که می تواند استفاده از انرژی تجدیدپذیر را سرعت بخشد.
ایستگاه آی تی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۴    
در سال 2015، گوگل پروژه سانروف را راه اندازی کرد، یک لایه نقشه های مبتکرانه که موقعیت مکانی، نور خورشید و داده های ناوبری را با هم ترکیب می کرد تا نشان دهد که پنل های خورشیدی نصب شده روی پشت بام خانه چقدر انرژی تولید می کند که می تواند خانه شما باشد، می تواند همسایه شما باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خمینی (ره) استان اصفهان گفت: ایجاد پنل های خورشیدی در شهرستان اردستان یک اشتغال پایدار است که سبب تولید می شود و امید می رود بتوانیم با همکاری فرمانداری این کار را در اردستان رونق دهیم.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۹    
مدیر امور عشایر استان همدان گفت: در سال 1400 فقط 500 دستگاه پنل خورشیدی در بین عشایر توزیع شده، اما طی سال های 1401 و 1402 اداره برق هیچ پنلی تحویل عشایر نداده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۲    
کلنگ زنی و واگذاری13 واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شوش و اهدا پنل های خورشیدی با حضور مسئولان این شهرستان انجام گرفت
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ باید پذیرفت که دنیای امروز دنیای ایده ها است. بسیاری از کسب وکارهای موفق حال حاضر، محصول ایده پردازی افرادی بلندپرواز و جاه طلب بوده اند ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۱۴    
امیرحسین بسطامی آیا دمای محیط و وزش باد در بازدهی تأثیرگذار است؟ هر چه شدت تابش خورشید به سطح پنل های خورشیدی بیشتر باشد کارایی و بازده پنل های خورشید بیشتر می شود. از طرفی بالا رفتن دمای خود پنل، باعث کاهش کارایی و عمر پنل ها می شود ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یافته های جدید محققان نشان می دهد: یک ماده پیشگامانه جدید، پتانسیل ایجاد انقلابی در فناوری پنل های خورشیدی و پیشرفت در درمان سرطان را دارد. این ماده دارای ظرفیت بسیار زیادی برای درمان سرطان و از بین بردن توده های بدخیم است. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۲:۲۹    
سلول خورشیدی برای دریافت انرژی خورشیدی و تبدیل آن به الکتریسیته در پنل خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرد. پنل های خورشیدی ای که برای تأمین انرژی الکتریکی بر روی بام منازل قرار گرفته و یا پنل های مورد استفاده در نیروگاه های خورشیدی، همگی از سلول خورشیدی ساخته شده اند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۳:۲۸    
مدیرکل بهزیستی هرمزگان گفت : استفاده از ظرفیت نصب و راه اندازی پنل های خورشیدی راهبردی موثر در مسیر ایجاد اشتغال و توانمندسازی جامعه هدف است.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
محققان ایمپریال کالج لندن با الهام از طراحی برگ ها تجهیزات جدیدی را برای گردآوری نور خورشید و تولید برق ساخته اند که عملکردی بهتر از پنل های خورشیدی موجود دارد. این تجهیزات نوآورانه PV-leaf نام گرفته است و می تواند زمینه ساز تولید نسل جدیدی از فناوری های مرتبط با انرژی های تجدیدپذیر باشد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استان هرمزگان به علت شرایط خاص آب و هوایی، یکی از بهترین مناطق مستعد کشور برای تولید واحدهای انرژی خورشیدی است. تابش مستقیم نور خورشید و وسعت زیاد آن در هرمزگان می تواند بستر مناسبی برای استقرار پنل های خورشیدی و لزوم توجه به کارگیری از این انرژی پاک و تجدید پذیر باشد که دارای توجیه اقتصادی بسیار ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۱۱    
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس در همایش توسعه انرژی های تجدیدپذیر در صنایع کشور با بیان اینکه کارهای بسیار ارزشمندی را در حوزه انرژی خورشیدی در استان کرمان آغاز شده است، گفت:ما مواد معدنی داریم که می توانیم پنل های خورشیدی را تولید و به همه دنیا صادرات کنیم.
سینا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت یوبی کیودی (UbiQD) اعلام کرد که با فرست سولار (First Solar) وارد همکاری مشترک شده است. این همکاری به دنبال توسعه فناوری نقاط کوانتومی در حوزه پنل های خورشیدی بوده و قرار است از نقاط کوانتومی فلورسنت در ماژول های خورشیدی پیشرفته استفاده شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور عشایر چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند اجرای پنل های خورشیدی در بین عشایر استان گفت: 30 پنل خورشیدی بین عشایر منطقه عشایری سرنجد شهرستان خانمیرزا در این استان توزیع شد.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق تازه ترین گزارش منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه ملی استرالیا، با استفاده از صفحات خورشیدی فراساحلی و شناور در نزدیکی خط استوا می توان به انرژی خورشیدی نامحدود دست یافت ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵    
1-کارایی (Efficiency): کارایی پنل خورشیدی به میزان تبدیل اشعه خورشید به برق را نشان می دهد. بالاترین کارایی در پنل های خورشیدی به معنای تولید بیشتر برق با تابش کمتر خورشید است. برای بررسی کارایی، به مفهوم کارایی سلول های خورشیدی و کارایی کلی پنل توجه کنید. ...
زومیت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۳:۲۱    
تحقیقات نشان می دهد که در آینده کشورهای آسیای جنوب شرقی و غرب آفریقا می توانند از انرژی نامحدود پنل های خورشیدی شناور در نزدیکی استوا استفاده کنند. تبلیغات ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۱    
بام یکی از کارخانه های تایلند در منطقه صنعتی Amata City Rayong که مساحت آن از 18 زمین فوتبال بیشتر است، به زودی با پنل های خورشیدی پوشیده خواهد شد و عنوان بزرگ ترین پروژه بام خورشیدی جهان را از آن خود خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۲:۰۱    
همدان - ایرنا- معاون زیربنایی سازمان امور عشایر کشور گفت: یکی از سیاست ها و رویکردهای این سازمان افزایش و توسعه پنل های خورشیدی در بین جامعه عشایری است که در همین راستا و در قالب تفاهم نامه ای با وزارت نیرو 250 هزار پنل خورشیدی تحویل عشایر کشور خواهد شد.