شنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۵۱Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واحد مسکونی»

تهران نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نهضت ملی مسکن در نقاط کشور کلید خورده و 15 انبوه ساز قرار است 8500 واحد مسکونی را در فاز 7 شهر پرند در قالب این نهضت بسازند.
چند ثانیه   ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت : ️تاکنون از مجموع 854 واحد مسکونی ارزیابی شده، 683 واحد مسکونی خسارتی بین 20 تا 80 درصد دیده اند. ️از این تعداد 635 واحد مسکونی با خسارت زیر 50 درصد نیازمند تعمیر و 48 واحد مسکونی با خسارت بالای 50 درصد نیازمند احداث هستند
شفقنا   ۲ ساعت پیش    
شفقنا- وزارت راه و شهرسازی آدرس و مشخصات شهرک های ساخته شده توسط دولت طی یک سال و نیم اخیررا که طبعاً باید حدود یک و نیم میلیون واحد مسکونی باشد برای اطلاع عموم منتشر کند. روزنامه اطلاعات در یادداشت سردبیر، علیرضا خانی با عنوان آمار این گونه آورده است: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- نهضت ملی مسکن یکی از سیاست های کلان دولت سیزدهم در حوزه مسکن است و بر اساس این سیاست، احداث چهار میلیون واحد مسکونی در چهار سال در برنامه دولت قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۰    
در آستانه دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی یک هزار و 500 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن با حضور استاندار فارس، مدیر کل راه و شهرسازی استان و دیگر مدیران استانی و محلی در شهرستان نی ریز آغاز شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۳    
تعهد پنج بانک دولتی برای تامین مالی ساخت یک میلیون و 155 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن، امضای تفاهم نامه 5 جانبه احداث 55 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن، امضای تفاهم نامه شرکت بازآفرینی و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
آئینی گفت: بر اساس برنامه طرح نهضت ملی مسکن سالانه 150 هزار واحد باید ساخته شود، اما در نظر داریم این میزان را تا 200 هزار واحد افزایش دهیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۱    
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: در بهمن ماه امسال 142 واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان واگذار می شود و 300 دانش آموز یتیم به به مشهد مقدس اعزام می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۶    
ایسنا/مازندران مدیرکل بنیاد مسکن مازندران به طرح جهش ملی مسکن اشاره کرد و گفت: در طرح جهش ملی مسکن از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون5486 واحد معرفی به بانک شده است و همچنین برای این تعداد واحد انعقاد قرارداد انجام شد که از این تعداد 3043 در مرحله نهایی بهره برداری قرار دارد که در ایام دهه فجر امسال ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: 3 هزار واحد مسکونی متقاضیان نهضت ملی مسکن در گلستان در حال ساخت است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در تفاهم وزیر راه و شهرسازی با مدیران عامل 5 بانک دولتی شامل ملی، صادرات، تجارت، سپه و ملت مقرر شده است تا تامین مالی یک میلیون و 155 هزار واحد مسکونی انجام، تا در اجرای این طرح تسریع شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل تعاونی های مسکن جهش با هدف ساخت 400 هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: اولویت وزارت تعاون، خانه دار شدن جامعه کارگری، کارمندی، بازنشستگان و مستمری بگیران است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در آستانه دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی ساخت یک هزار و 500 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن با حضور استاندار فارس و دیگر مدیران استانی و محلی در شهرستان نی ریز آغاز شد. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
شایان ذکر است، بر اساس مصوبه ابلاغی، مصرف متعارف در پلکان اول تا سوم اقلیم سه (بیش از 50 درصد مشترکین در این اقلیم قرار دارند)، به ترتیب، 175، 250 و 325 مترمکعب به ازای هر واحد مسکونی در ماه است و محاسبه گازب های پلکان اول تا سوم بدون افزایش نسبت به قبل و مشابه سنوات گذشته می باشد،.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش از ساخت 23 هزار خانه سازمانی برای پرسنل ارتش در کشور خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده در منطقه 14، 36 میلیون تومان است و 619 فقره معامله نیز در این ماه صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: تا پایان سال ساخت 7 هزار واحد مسکونی که در حال ساخت است، آماده تحویل می شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی بانک سپه، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهر سازی و آیت اله ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه تفاهم نامه تأمین مالی برای ساخت 200 هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن را امضا کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۱    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از 42 هزار سری جهیزیه بین زوجین نیازمند در سطح کشور در آستانه ولادت سراسر نور حضرت علی (ع) و روز پدر خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت جهاد خانه سازی رزمندگان استان هرمزگان در نظر دارد برای اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی 72 واحد مسکونی بصورت دستمزدی مناقصه برگزار نماید.لذا از متقاصیان و واجدین شرایط دعوت بعمل می آید، از تاریخ شنبه 04/11/1401 لغایت 08/11/1401 به آدرس زیر مراجعه فرمایند. ...
سلام نو / روزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین وعده های دولت سیزدهم ساخت 4 میلیون واحد مسکونی طی 6 سال است که برای انجام این پروژه بزرگ و پرداخت تسهیلات آن باید 26 بانک و موسسه اعتباری در کشور تامین اعتبار می کردند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان گفت: در این ایام 900 واحد مسکونی برای اقشار مختلف اعم از دهک های کم برخوردار، جوانان و افراد فاقد مسکن در حوزه روستایی با اعتبار 180 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دو بانک تخصصی در حوزه صادرات و تجارت کشور، مسوولیت تامین مالی ساخت 700 هزار واحد مسکونی از طرح نهضت ملی مسکن (ساخت 4 میلیون واحد در 4 سال) را بر عهده گرفتند.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
در جدول زیر لیست مناطقی در تهران که با کمتر از 500 میلیون تومان ودیعه، می توان خانه رهن کرد، آمده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۱    
با ابلاغ شیوه نامه اجرایی طرح پس اندازمسکن کارکنان از سوی وزیر نفت و امضای تفاهمنامه با وزارت راه و شهر سازی، در آینده ای نزدیک ساخت حداقل 80 هزار واحد مسکونی وارد فاز عملیاتی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سوادکوه- شهردار زیراب گفت: حادثه آتش سوزی به 15 واحد تجاری و مسکونی در بافت فرسوده شهر زیراب خسارت زده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا_11 واحد تجاری در بافت فرسوده شهر زیراب سوادکوه دچار حریق شد. به گزارش شفقنا از فارس به نقل از شهرستان سوادکوه ، عصر امروز حدود 11 واحد تجاری در بافت فرسوده شهر زیرآب شهرستان سوادکوه دچار حریق شد و تلاش آتش نشانان برای اطفای این حریق ادامه دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۵    
مدیر کل بنیاد مسکن گلستان از افتتاح 900 واحد مسکونی روستایی در استان همزمان با دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر راه و شهرسازی با امضای تفاهم نامه همکاری با مدیر عامل بانک ملی برای پرداخت تسهیلات ساخت 150 هزار واحد مسکونی نهضت ملی در سراسر کشور تفاهم کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۱    
اقتصاد ایران: وزیر راه و شهرسازی با امضای تفاهم نامه همکاری با مدیر عامل بانک ملی برای پرداخت تسهیلات ساخت 150 هزار واحد مسکونی نهضت ملی در سراسر کشور تفاهم کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۵    
در 120 ثانیه امروز پنجم بهمن از تعهد پنج بانک دولتی برای تامین مالی ساخت یک میلیون و 155 هزار واحد مسکونی تا تسهیلگری وزارت راه و شهرسازی برای خانه دار کردن آحاد جامعه مورد اشاره قرار گرفت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در تفاهم وزیر راه و شهرسازی با مدیران عامل 5 بانک دولتی شامل ملی، صادرات، تجارت، سپه و ملت مقرر شده است تا تامین مالی یک میلیون و 155 هزار واحد مسکونی انجام، تا در اجرای این طرح تسریع شود. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۸    
در تفاهم وزیر راه و شهرسازی با مدیران عامل 5 بانک دولتی شامل ملی، صادرات، تجارت، سپه و ملت مقرر شده است تا تامین مالی یک میلیون و 155 هزار واحد مسکونی انجام، تا در اجرای این طرح تسریع شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: یک کارشناس اقتصاد مسکن می گوید: در قانون مالیات بر عایدی سرمایه باید نرخ مالیات با تعداد واحد مسکونی نسبت مستقیم و با طول دوره نگهداری نسبت معکوس داشته باشد. یعنی هرچقدر تعداد واحدهای تحت تملک افراد کمتر شود مالیات کمتری بدهند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با امضای تفاهم نامه همکاری با مدیر عامل بانک ملی برای پرداخت تسهیلات ساخت 150 هزار واحد مسکونی نهضت ملی در سراسر کشور تفاهم کردند.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شامگاه سه شنبه 4 بهمن مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و ابوالفضل نجارزاده ، سرپرست بانک ملی تفاهم نامه تامین مالی برای ساخت150 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن را امضا کردند. ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه -در تفاهم وزیر راه و شهرسازی با مدیران عامل 5 بانک دولتی شامل ملی، صادرات، تجارت، سپه و ملت مقرر شده است تا تامین مالی یک میلیون و 155 هزار واحد مسکونی انجام، تا در اجرای این طرح تسریع شود. ...
آنا / نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک سپه و وزارت راه و شهرسازی به منظور ارائه تسهیلات بانکی جهت تسریع در اجرایی شدن طرح نهضت ملی مسکن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان از بهره برداری از 900 واحد مسکونی اقشار مختلف مردم در ایام دهه مبارک فجر در این استان با اعتبار بیش از 180 میلیارد تومان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نزدیک به یک سال و نیم از انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی ابراهیم رییسی می گذرد. رییسی چه پیش از ورود به ساختمان ریاست جمهوری پاستور و چه پس از آن وعده داده بود که در حوزه مسکن ساخت 4 میلیون واحد مسکونی شعار انتخاباتی نیست. هم نیاز کشور و هم قانون است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه احداث 55 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در تفاهمی 5 جانبه بین وزارت راه و شهرسازی، قوه قضاییه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از برنامه ریزی برای ساخت 360 هزار واحد مسکونی مددجویان در قالب طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
در تفاهم وزیر راه و شهرسازی با مدیران عامل 5 بانک دولتی شامل ملی، صادرات، تجارت، سپه و ملت مقرر شده است تا تامین مالی یک میلیون و 155 هزار واحد مسکونی انجام، تا در اجرای این طرح تسریع شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تفاهم نامه5 جانبه احداث 55 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن بین وزارت راه و شهرسازی، قوه قضاییه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بانک کارآفرین وبانک پارسیان امضا شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
25 واحد مسکونی برای معلولین و مددجویان بهزیستی چالدران احداث می شود
در تفاهم وزیر راه و شهرسازی با مدیران عامل 5 بانک دولتی شامل ملی، صادرات، تجارت، سپه و ملت مقرر شده است تا تامین مالی یک میلیون و 155 هزار واحد مسکونی انجام، تا در اجرای این طرح تسریع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از تامین زمین های مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن در استان کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱    
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: ساخت 205 هزار واحد مسکونی روستایی و بیش از 100 هزار واحد مسکونی شهری در طرح نهضت ملی مسکن آغاز شده است و در دهه فجر از طرح های آماده بهره برداری می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: حجم سرمایه گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اجرای تفاهم نامه 55 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن50 هزار میلیاردتومان است.