یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۶:۴۷Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب و فاضلاب»

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: شرکت راشا کاسپین زنجان از پساب تصفیه شده در تصفیه خانه فاضلاب شهر زنجان برخوردار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۹ ساعت پیش    
رهبر انقلاب پس از تزریق نوبت دوم واکسن کرونای کوبرکت، با اشاره به مشکلات خوزستان به گلایه از مسئولان پرداخته و فرمودند: اگر توصیه هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان شده بود مورد توجه قرار می گرفت حالا مسلماً این اشکالات وجود نداشت ...
راک نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش راک نیوز ؛ اسفندیار برخه مدیرعامل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از رسیدن آب بعد از چهل سال به روستای بلوط بنگان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۲    
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال 95 به مسائل آب و فاضلاب دشت خوزستان عمل می شد این اتفاقات رخ نمی داد، ما معتقدیم که موضوع آب موضوعی ملی است و در سطح ملی باید تصمیم گیری شود.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
در چهاردهمین هفته پویش هر هفته الف –ب ایران تصفیه خانه آب آشامیدنی و خط انتقال آبرسانی به شهرهای بابل و بابلسر با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور همچنین حضور معاون توسعه و مهندسی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور،نماینده های مردم بابل و بابلسر در مجلس ، استاندار مازندارن ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
درپی افزایش بی سابقه تماس های مردمی با سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان در روزهای اخیر، لینک ارتباط با سامانه 122 در پرتال این شرکت راه اندازی شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در مناطق دارای تنش آبی استان اصفهان، با استفاده از 438 دستگاه تانکر آبرسانی، حدود سه میلیون و 540 هزار لیتر آب طی تیرماه توزیع شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۷    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: همراهی آگاهانه مردم برای پیشگیری از تنش آبی نیازمند است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: کشاورزان خوزستان در فصل های مختلف سال اقدام به کشت می کنند و این مساله باعث مشکلاتی نیز شده است، اما با این وجود انتظار می رود که وزارت جهادکشاورزی با آموزش لازم به ارتقای آگاهی کشاورزان بیش از پیش توجه کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از بدهی 167 میلیارد تومانی شرکت آب و فاضلاب این استان به پیمانکاران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۶    
شهرکرد- معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: اولین تصفیه خانه فاضلاب روستایی استان واقع در روستای 'هوره' شهرستان شهرکرد با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری- معاون توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور هزینه ساخت تصفیه خانه آبرسانی شهرهای گروه الف را در مازندران چهار هزار و 200 میلیارد ریال ذکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان مجموع اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای پروژه عملیات انتقال پساب به صنایع مولد را بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال عنوان کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس جمهوری با بیان اینکه در طول 8 سال فعالیت دولت تدبیر و امید کارهای بسیار مهم و ارزشمندی در حوزه های مختلف از جمله تامین برق، حل مشکل آب و فاضلاب شهرهای مختلف استان، آماده سازی زمین های کشاورزی و توسعه منطقه آزاد اروند در استان خوزستان انجام شده است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۲    
معاون بهره برداری و توسعه منابع آب شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: مصرف آب در استان به نحوی است که اگر به همین روال ادامه پیدا کند تبدیل شدن دشت قزوین به کویر و فرونشست زمین را طی 10سال آینده به دنبال خواهد داشت.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
با آغاز عملیات شناسایی دارندگان پمپ های غیر مجاز آب، در تیرماه امسال 850 پمپ غیرمجاز در سطح شهر اصفهان کشف شد. در تیر ماه امسال صورت گرفت؛ کشف 850 پمپ غیر مجاز آب در شهر اصفهان با آغاز عملیات شناسایی دارندگان پمپ های غیر مجاز آب، در تیرماه امسال 850 پمپ غیرمجاز در سطح شهر اصفهان کشف شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۸    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان می گوید: حدود سه برابر جمعیت استان مخزن تامین آب داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴    
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، از قطعی آب برخی از محلات کرمانشاه طی امروز، شنبه دوم مردادماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از احتمال افت فشار و یا قطعی آب در محلات ظفر، تکاور، نوکان و تنگه کنشت شهر کرمانشاه از ساعت 12 لغایت 18 روز شنبه 2 مرداد ماه 1400 به دلیل تعمیرات خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب قوچان با اشاره به اینکه تنها 126 روستای این شهرستان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب قرار دارند، گفت: متأسفانه از این تعداد 65 روستا(حدود 52 درصد) در حالت بحرانی قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - آب 10 هزار نفر از مردم شهرستان مهرستان در سایه بی تدبیری مسئولان شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان و در صورت عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران به زودی قطع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۵    
فرماندار کرمانشاه گفت : از اهالی روستا ها درخواست دارم در صورت مشاهده آبیاری باغات با آب شرب سریعا به فرمانداری کرمانشاه و شرکت آب و فاضلاب گزارش کنند و آدرس را اطلاع دهند .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۲    
بندرعباس - ایرنا - فرماندار ویژه میناب گفت: بارش های سامانه مونسون اقیانوس هند 67 میلیارد ریال در بخش های راه روستایی، آب و فاضلاب و برق به این شهرستان خسارت وارد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با بنیاد برکت برای آبرسانی به 471 روستای دارای تنش آبی در استان، گفت: این پروژه ها در مدت 9 ماه اجرایی خواهند شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸    
هم زمان با عید سعید قربان و گرامیداشت روز عرفه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به اتفاق مسئولین شرکت آب و فاضلاب شهرستان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: با اجرای 38 کیلومتر شبکه، پوشش طرح فاضلاب در این شهر به 96 درصد رسید.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به گفته معاون بهره برداری و توسعه منابع آب شرکت آب و فاضلاب استان قزوین با روند فعلی مصرف آب، طی 10 سال آینده دشت آبرفتی قزوین بی آب شده و به کویر تبدیل خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اشاره به مراحل پایانی تکمیل پروژه آبرسانی به شهر ملکشاهی گفت: پیشی بینی می شود این پروژه مهم تا نیمه اول ماه جاری وارد مدار بهره برداری شده و تنش آبی شهر ملکشاهی، شهر مهر و روستاهای اما و کلکین برطرف شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از ارتقای کمیت و کیفیت آب روستاهای شهرستان خوی با تلاش شبانه روزی همکاران شرکت در طول یکسال گذشته خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۸    
به گزارش راک نیوز کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیرعامل آب و فاضلاب استان، مدیرکل امور عشایر استان و تعدادی از مسئولان از مناطق سیل زده طسوج شهرستان چرام بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از رایگان شدن قبوض آب 9 درصد مشترکان این استان خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب: اگر به توصیه هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان انجام شده بود توجه می شد حالا این مشکلات را نداشتیم. مردم ناراحتی خود را بروز دادند، اما هیچ گله ای از آنها نمی توان داشت و باید به کار مردم رسیدگی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۴    
مدیر امور آب و فاضلاب قوچان با اشاره به اینکه تنها 126 روستای این شهرستان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب قرار دارند، گفت: متأسفانه از این تعداد 65 روستا در حالت بحرانی قرار دارند یعنی در برخی آب رسانی با تانکر و در برخی با تنظیم فشار، تأمین آب شرب صورت می گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۳    
حجت الاسلام شمس الدین گفت: مسئولان دو دوره اخیر برای مشکلات سیل، ریزگرد، کمبود آب و فاضلاب خوزستان هیچ تصمیم درست و اساسی برای این استان مهم نگرفتند اما برای سمنان از دریای خزر می خواستند آب ببرند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۱    
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه یکی از مهم ترین مناسک الهی جریان غدیر نام دارد، گفت: تجلیل از غدیر تنها وظیفه بنیاد بین المللی غدیر نیست بلکه همه ما وظیفه داریم این دهه امامت و ولایت را گرامی بداریم.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۳    
مرصاد نیوز: رهبر انقلاب فرمودند: اگر به توصیه هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان انجام شده بود توجه میشد، حالا مسلما این اشکالات را نداشتیم؛ مردم ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله ای نمی شود از آنان داشت.
خبر خوی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن ایرانی کرونا گفت : اگر به توصیه هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان انجام شده بود توجه میشد، حالا مسلما این اشکالات را نداشتیم. مردم ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله ای نمیشود از آنان داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از رفع مشکل تنش آبی شهر چوار با بهسازی چشمه مورت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره آب و فاضلاب بروجرد گفت: کمبود آب هفت روستای شمال شهرستان اکنون با استفاده از تانکر جبران می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه ایی از شهروندان خواست با صرفه جویی در مصرف آب از بروز اختلال در روند تامین و توزیع آب پیشگیری کنند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: با مجموعه اقدامات انجام شده، بخش عمده ای از شبکه توزیع آب پهنه L به بهره برداری رسید و سه روستای دهرود، همت آباد و گرجی سفلی در حاشیه شهر به شبکه آب شرب مشهد متصل شدند.
وانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۶۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب پس از دریافت در دوم واکسن کرونا گفتند: اگر به توصیه هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان انجام شده بود توجه میشد، حالا مسلما این اشکالات را نداشتیم.
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت گفت: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب فرمودند: اگر به توصیه هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان انجام شده بود توجه میشد، حالا مسلما این اشکالات را نداشتیم؛ مردم ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله ای نمی شود از آنان داشت.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
برترین ها: مصاحبه تکان دهنده دکتر محمدجواد عبدالهی رییس بازنشسته دانشکده زمین شناسی و دانشگاه چمران اهواز را به نقل از هفته نامه تجارت فردا بخوانید. 20 سال قبل از آنکه جانمایی سد گتوند در سال 68 صورت بگیرد، آمریکایی ها پیشنهاد داده بودند 20 کیلومتر بالاتر از مخزن فعلی، سد گتوند احداث شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: جیره بندی آب در تهران بستگی به میزان مصرف ساکنان این منطقه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: 9 حلقه چاه با هدف رفع کمبود آب شرب شهروندان این استان حفر و در مدار آب رسانی قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: مشکل کمبود آب آشامیدنی در 40 روستای مراغه برطرف شد.
برترین ها / تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اینکه بیشترین تنش آبی استان شامل 70 روستای حوضه آبی کرخه است گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته، این روستاها در آستانه خروج قطعی از تنش آبی قرار دارند و بزودی بخش زیادی از مشکل آنها رفع می شود. ...