شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۹:۱۰May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار»

خبر آنلاین   ۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شهرکرد گفت: به مناسبت چهارمین نکوداشت روز شهرکرد، تندیس مرد گیوه دوز و مرد کلاه مال رونمایی و نصب می شود.
نشست بررسی مشکلات حوزه برق شهر جلیل آباد با حضور محمدمهدی قمی شهردار و اسماعیل فرجی رئیس و معاونان اداره برق شهرستان پیشوا برگزار شد.
استانداری تهران   ۷ دقیقه پیش    
شهردار جلیل آباد از اجرای مرحله اول واکسیناسیون پاکبانان و کارگران خدمات شهر این شهرداری در برابر ویروس کووید-19 خبر داد.
ایرنا   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - شهردار بیرجند گفت: بودجه محقق شده شهرداری بیرجند در سال 1399 در مقایسه با بودجه سال 1396 که همزمان با شروع به کار دوره جدید مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر بود، 370 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری برنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: پارک های محله ای در مناطق کم برخوردار شهر به منظور توسعه فضای سبز، ایجاد کاربری های فرهنگی و ورزشی و در نهایت ارزش افزوده در این محلات احداث می شود.
ندای پیشوا   ۱ ساعت پیش    
شهردار قرچک گفت: 70 تابلو مسیر جدید در معابر قرچک نصب شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور بهبود منظر شهری و ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شیراز- ایرنا- شهردار شیراز گفت: مباحث مربوط به ترافیک، زیباسازی شهر و خدمات شهرداری برای ساخت و ساز از نیازهای روزمره شهروندان به شمار می رود که به تصمیم های شورای اسلامی شهر وابسته است؛ از این رو، مردم نباید نسبت به انتخابات ششمین دوره شوراها در 28 خرداد 1400 بی تفاوت باشند.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
شهردار زرین شهر گفت: همزمان با آغاز فصل بهار بیش از 65 هزار بوته گل دائمی و ماندگار در فضاهای سبز، پارک ها، میادین و بلوارهای سطح شهر کاشته شده است.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار نیویورک برای تشویق ساکنین این ایالت گفت که اگر واکسن بزنید، یک همبرگر و سیب زمینی خواهید گرفت. سپس کمی سیب زمینی و همبرگر خورد و گفت که خودش هم واکسن زده، برای همین می تواند سیب زمینی بخورد! منبع: خبرفوری
گیتی آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تربت جام از آغاز فاز دوم نصب پلاک های هوشمند واحدهای ملکی این شهر خبر داد و گفت: در این فاز حدود 5 هزار پلاک نصب می شود.
همشهری   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیروز حناچی - شهردار تهران تهران، نمایانگر یکی از بزرگ مقیاس ترین سازمان های فضایی شهری با جمعیتی به مراتب بیشتر از برخی کشورهای پیشرفته جهان است. همین شرایط در کنار مرکزیت سیاسی و اقتصادی، باعث شده تا این شهر در معرض پیچیدگی ها و چالش های روزافزونی قرار گیرد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۶    
یک بار دیگر با یک گزارش دردناک زباله گردی و امرار معاش افراد فقیر از راه زباله گردی مواجه هستیم. ای کاش فکری به حال اقتصاد محرومین می کردند تا اینقدر این صحنه ها را نبینیم. گزارشگری که خطاب به شهردار می گوید: آقای شهردار کمی دیرتر این سطل ها را خالی کنید چشم امید خیلی ها به این سطل هاست.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۱    
مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت گفت: با تاکیدات شهردار رشت، دستگاه هافمن ویژه خط کشی طولی رنگی معابر رشت پس از سال ها اورهال و بازسازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون خدمات شهری و اجرائی شهردار تبریز گفت: جمع آوری سگ های بلاصاحب مطالبه ای مردمی و بر اساس بند 15 ماده 55 قانون شهرداری ها، وظیفه ذاتی و قانونی شهرداری است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گرگان گفت: برای تسریع در کمک رسانی به شهروندان، آتشنشانی این شهر به تاکسی های آتشنشان مجهز می شود.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۴    
شهردار مشهد گفت: خوشحالم که بعد از تلاش بسیار، شهرداری مشهد توانست به واسطه احداث نیروگاه ها، پنل های خورشیدی و استفاده از برق تولیدی آن در ساختمان ها، معابر، پارک ها و ایستگاه های اتوبوس جایزه ملی مدیریت انرژی را کسب کند.
ایسنا: شهردار منطقه 20 تهران ضمن عذرخواهی از شهروندان و افکار عمومی به دلیل حادثه برخورد با دستفروشان در شهر ری اعلام کرد: آنچه رخ داده مورد تایید نیست و ضمن بررسی دقیق مسئله در اسرع وقت با عوامل خاطی و مقصر برخورد می شود. ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز در نامه ای از وزیر کشور خواست عوامل انسانی فعال در سیستم حمل و نقل عمومی درون شهری در اولویت تزریق واکسن قرار گیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۳    
سالار محمدی شهردار سروآباد از ساخت چند المان شهری در شهر سروآباد و نصب آن خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
شهردار اهواز صبح روز چهارشنبه در جلسه کمیته دفع آبهای سطحی اهواز با اشاره به جلسه خود با استاندار خوزستان برای پیگیری مشکلات آبهای سطحی، اظهار داشت: طبق هماهنگی هایی که با استاندار محترم استان انجام شد ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور شهردار تبریز در امور بانوان نوشت: امروزه توجه به مسائل زیست محیطی در برنامه ریزی ها، فعالیت ها و اقدامات توسعه در شهرها می تواند گام مؤثری در جهت بهبود وضعیت محیط زیست شهری و در نتیجه ارتقا سطح کیفیت زندگی شهروندان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار منطقه 7 تبریز از اجرای 10 پروژه ی عمرانی در سطح این منطقه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز از کاهش هزینه های جاری و افزایش بودجه عمرانی سالانه شهر در اثر تغییر رویه مدیریتی و ساختار شهرداری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: ورودی های باغ رضوان ارومیه برای جلوگیری از ازدحام مردم و شیوع بیماری کرونا همچنان مسدود است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۰    
شهردار سی سخت گفت: موضوع جذب نیرو در شورای شهر سی سخت مطرح شد اما مورد موافقت قرار نگرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
شهردار شیراز و شهردار نووی ساد در صربستان پایتخت فرهنگی اروپا در نشستی مجازی، با هدف توسعه روابط بین این دو شهر تاریخی و فرهنگی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۴    
30 هزار ساختمان ناایمن در تهران شناسایی شده است، اما شهردار از انتشار آن خودداری می کند، در این گزارش به چرایی این امر پرداخته شده است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اصفهان نوشت: اصفهان در چندسال گذشته، عضویت خود در شبکه های جهانی که به آنها پیوسته بود را فعال کرد و به چند شبکه جهانی جدید پیوست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شهر اللد در رژیم صهیونیستی گفت، اوضاع در خیابان های این شهر به جنگ داخلی شباهت دارد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار ناحیه یک منطقه 5 تهران گفت:در طرحی ابتکاری در راستای افزایش سرانه مطالعه، بوستان ها به کانکس کتابخانه مجهز می شوند.
اطلاعات روز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۹    
برخی گزارشها حاکی است در برخی از جاها در تشخیص صلاحیت ها کوتاهی شده است که در این زمینه تحقیق خواهد شد و اگر افرادی نابجا و برخلاف مقررات به انتخابات راه یافته باشند انتخاب آنها اعتبار ندارد چرا که در همه مراحل انتخابات باید معیارها و ضوابط منطبق بر مبانی جمهوری اسلامی ایران رعایت شود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار نهاوند گفت: پس از دوسال پیگیری شهرداری شهرستان نهاوند تامین آب بام نهاوند دائمی شد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: در پروژه سردار شهید سلیمانی برای عملیات عمرانی، آزاد سازی، رفع معارضات تاسیساتی، ایجاد شبکه برق و روشنایی، احداث فضای سبز، خرید و نصب تجهیزات ترافیکی، زیباسازی و انتقال پساب، 217 میلیارد تومان هزینه شده است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهردار شیراز، درباره اجرای پروژه های مردم محور در مناطق کمتر برخوردار شیراز گفت: اینگونه پروژه ها به عنوان محرک توسعه عمل می کنند و در نهایت باعث افزایش کیفیت زندگی در این مناطق می شوند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان نوشت: شهروندان عزیز ساکن اطشاران و شهرک میلاد به یاد دارند وقتی سال گذشته برای افتتاح ایستگاه آتشنشانی به این محل رفتیم، درخواست های زیادی از سوی مردم این محله در خصوص ورودی این شهرک مطرح شد که همان زمان این محل، مورد بازدید و موضوع در دستور کار قرار گرفت.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دیدار رئیس شورای شهر و شهردار خارگ با مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار حمیدیا از آغاز عملیات اجرایی طرح جامع جداسازی آب شرب از آب فضای سبز در شهرحمیدیا خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - شهردار شازند گفت: 870 میلیارد ریال بودجه امسال به منظور اجرای طرح های عمرانی و خدماتی این شهرستان از توابع استان مرکزی مصوب شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سطح نگهداشت شهر در حوزه ساخت وساز، حفاظت از معابر و حریم در منطقه13 افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار دهدشت گفت: سیل بندهای شهر با راه اندازی مجدد آب بندها ساماندهی شدند.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: خسارت ناشی از ریزش بتن در پروژه ⁧‫پل قدس جبران می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهر یاسوج پایتخت طبیعت ایران این روزها در سایه اختلافات بین اعضای شورای شهر و شهردار حال و روز خوشی ندارد. بی تعارف در این دوره شهر یاسوج در توسعه زیرساخت ها و خدمات شاهد رکود عجیبی بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: 6 طرح عمرانی، فرهنگی، تفریحی در منطقه 6 شهرداری شیراز افتتاح و یا ساخت آن آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- شهردار کلاته رودبار دامغان گفت: عملیات جستجو برای یافتن 2 تبعه از کشور افغانستان که به احتمال فراوان در یک استخر پلیمری این شهر غرق شده اند ادامه دارد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۱:۲۰    
سید غفار فتحی طی یاداشتی خطاب به شهردار لنده نوشت:آقای شهردار اگر به داد زنده گان شهرک سرآسیاب نمی رسید لااقل مرده گان را دریابید
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در نظارت دوره ای از منطقه21: صبح روز چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه 1400، مصطفی سلیمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در صدر هیاتی از مدیران ارشد این معاونت ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - شهردار منطقه 12، از آغاز واکسیناسیون پاکبان های خدمات شهری با همکاری مرکز بهداشت شرق تهران در این منطقه خبر داد. ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - شهردار اصفهان گفت: پیاده راه های فعلی پل فردوسی به مسیر خیابان اضافه می شود تا بار ترافیکی فعلی خیابان فردوسی کاهش یابد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۵    
شهردار بندر دیلم از احداث قطعی درمانگاه تخصصی و بررسی احداث بیمارستان نیروی دریایی در شهر دیلم خبرداد.