سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۴۳Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر»

ایرنا   ۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: از هفته آتی بررسی لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری قزوین در سال 1401 در دستور کار شورا قرار می گیرد و تا پایان بهمن ماه روند بررسی جزییات پایان خواهد یافت.
پایگاه خبری قلم   ۴۳ دقیقه پیش    
اصفهان_ شهردار شاهین شهر با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر بودجه 1401 شهرداری را تقدیم نمود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
قزوین – رئیس شورای اسلامی شهر قزوین پروژه های نیمه تمام شهری و بدهی های شهرداری را مهمترین دغدغه اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری دانست.
شهردار قزوین لایحه دو هزار و 20 میلیارد تومانی بودجه سال 1401 را تقدیم شورای اسلامی شهر کرد.
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر سماله گفت: با رفع مشکل لوله های آب شهری، آسفالت نوارهای حفاری شده در دستور کار قرار گرفته است.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت واحد اتوبوس رانی تبریز و حومه گفت: طرح ارائه شده در شورای اسلامی شهر تبریز مبنی بر استفاده رایگان افراد جانباز و معلول از سیستم حمل و نقل عمومی، مورد موافقت اعضای شورای اسلامی این شهر قرار گرفته است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری با سقف 56 هزار و 800 میلیارد تومان، بعنوان بخش درآمدی بودجه 1401، در جلسه آتی به صحن شورا ارائه می شود.
ایران خبر   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران بر تدوین و اجرای سیاست های تشویقی خروج خودروها و موتورسیکلت های فرسوده تاکید کرد.
گیتی آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر دوگنبدان سجاد نویدی نیا را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرد تا دومین سرپرست در عرض 99 روز سکان شهرداری را در دست بگیرد. پیش از وی سید مصیب موسوی نژاد برای مدت بیش از 3ماه سرپرستی شهرداری دوگنبدان را بر عهده داشت .
عضو کمیته ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر یزد: ورزشکاران از محلات مختلف یزد در 40 رشته ورزشی در قالب انفرادی و گروهی با یکدیگر به رقابت می پردازند.
رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از نکات مورد توجه در بودجه 1401، تاکید بر درآمد های پایدار و منطقی به جای شهر فروشی و تخلفات ساختمانی است.
بافق فردا   ۹ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر بافق بر لزوم دستیابی این شهر به برند ویژه دست بافته های نخل و جایگاه پرورش نخل و محصولات آن در کشور تاکید کرد. علی اصغر رنجبر در پنجمین شورای راهبردی انتخاب شهرها و روستاهای ملی که با حضور معاون وزیر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،مدیر کل میراث فرهنگی ...
بافق فردا   ۹ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان بافق در نشست مشترکی که با حضور معاون وزیر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر بافق و رئیس اداره میراث فرهنگی ...
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: مدیریت شهری در نظر دارد مکان مناسبی را برای کارتن خواب ها که به بلای خانمان سوز اعتیاد دچار هستند، فراهم کند تا این معضل در شهر بروجرد حل شود.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: روزانه یکصد میلیون تومان هزینه انتقال زباله شهر ساری می شود.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت در خصوص تعیین تکلیف و سرمایه گذاری تالاب عینک رشت تبادل نظر و گفتگو شد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان خبر معوقات مزدی 4 ماهه کارگران شهرداری این شهر را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل باشگاه والیبال سروقامتان همدان گفت: عملی شدن مصوبه کمک 300 میلیون تومانی شورای اسلامی شهر موجب رفع بخش قابل توجهی از مشکلات و پرداخت بدهی های معوق باشگاه خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سالانه هزینه زیادی برای آبیاری درختان با تانکر انجام می شود و رقم آن بیشتر از 200 میلیارد تومان است که هزینه زیادی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: هفتمین جلسه از سلسله نشست های پای حرف مردم ، با حضور اعضای کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در محله خلج سیدی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مراکز تفریحی و باغ های بانوان اصفهان نیاز به بازنگری مجدد دارد تا بتوانیم گام های ویژه ای در زمینه فرهنگی، تفریحی و ورزشی برای بانوان و با حفظ شئونات اسلامی برداریم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: خانه خَیران برای نخستین بار در کشور در این شهر تشکیل می شود تا نیکوکاران را از هر طیف و سلیقه ای، با هدف ترویج اقدامات خیرخواهانه گرد هم جمع کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱    
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بانوان همواره پیشروی اقدامات مثبت و اقتصادی در محلات شهر هستند و بسیاری از مشکلات به دست آن ها رفع شده و می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۸    
عضو شورای اسلامی شهر کارون گفت: تاکنون پروژه عمرانی قابل ذکری به ویژه در زمینه آسفالت در شهر کارون نداشته ایم، تنها چند لکه گیری جزئی و اقدامات عمرانی واحد خدمات شهرداری انجام شده که این امر نیز به خوبی صورت نگرفته است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه مازوت سوزی در نیروگاه اصفهان هر چه زودتر باید متوقف شود، خاطرنشان کرد: هر چند مسئولان اعلام کردند، مازوت سوزی تا سه روز آینده با توجه به برودت هوا ادامه خواهد داشت و پس از آن متوقف می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مرکزی_ قلمنا_ سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک گفت: در اجرای پروژه های کلان بیش از سرمایه اقتصادی به سرمایه اجتماعی نیاز داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص حذف ردیف بودجه حاشیه شهر مشهد از لایحه بودجه 1401 گفت: متاسفانه این موضوع خبر بسیار ناگواری برای مشهدالرضا بود. باید توجه داشت خدماتی که شهر مشهد ارائه می دهد، ملی بوده ولی بودجه اش محلی است.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از آمادگی جهت احداث قطعه ایثارگران در آرامستان وادی الرحمه این شهر خبر داد. به گزارش دیارجنوب ، در نشست مشترک جعفر پورکبگانی رئیس شورای اسلامی و خدیجه گرشاسبی رئیس کمیسیون فرهنگی با حجت الاسلام تشکری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر بر تکریم هر چه بیشتر ...
با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری و اعضای شورای اسلامی شهر شهرکرد زمینه های همکاری بیش از پیش جهت توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در شهرکرد بررسی شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا:رئیس کمیسیون بودجه، درآمد پایدار و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر یزد گفت: رکن اساسی در توزیع خدمات در مناطق مختلف شهر و نیز اخذ عوارض شهرداری، عدالت محوری است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: توسعه گردشگری و عدم بارگذاری جدید در بخش صنعت، از سیاست های شورای اسلامی شهر اصفهان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶    
پس از ابلاغ طرح تفصیلی جنوب غرب، دیگر طرح های تفصیلی تصویب شده در شورای اسلامی شهر مشهد در مرحله بررسی و تصویب در کمیسیون ماده 5 قرار دارند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۸    
رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار گفت: با رای اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی شهر مهدی احمدی به عنوان شهردار خوانسار انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۶    
ایسنا/زنجان سخنگوی شورای اسلامی شهر ابهر گفت: علیرضا عباس نیا، با رای اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار ابهر انتخاب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: تلاش است بتوانیم با وجود حجم بدهی های باقی مانده از گذشته و تعهداتی که در آینده برای شهرداری ایجاد شده است، پروژه های پیشران قابل توجهی در مشهد مقدس ایجاد شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز، اعلام کرد که نخستین دوره انتخابات صنف تاکسیداران شیراز با هدف انتخاب نمایندگانی برای ارتباط مستقیم با مدیران شهری، برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: تفاهم نامه ای بین فنی و حرفه ای و شهردای خرم آباد در خصوص امکان یک سند اقدام مشترک آموزشی منعقد خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۸    
عضو شورای اسلامی شهر شاندرمن با برشمردن موقعیت های ویژه گردشگری این شهر، گفت: شاندرمن برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی کاملا آماده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: نماینده شورای اسلامی شهر یزد در منطقه سه شهرداری یزد از اصلاح هندسی میدان راه آهن و دیگر اقدامات شهرداری یزد در منطقه سه تا پایان سال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر ضرورت تأمین پایدار و استفاده بهینه منابع آبی برای توسعه فضای سبز شهری، بر استفاده از ظرفیت پساب در توسعه فضای سبز شهری و جنگلی تاکید کرد.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۱    
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به حذف و کاهش بودجه هایی که در برخی از پروژه های مدیریت شهری روی داده است، گفت: این نوع از عملکرد با مقوله مورد ادعا از سوی برخی از همکاران در عدالت اجتماعی مغایر بوده و به نوعی نشان از خط کشی های سیاسی هدفمند دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۸    
رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: بانوان شاغل در شهرداری این شهر جایگاه ویژه ای دارند و در پست های کلیدی مشغول به کار هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج ضمن انتقاد از شهرداری برای عدم برنامه ریزی در تملک اراضی جهت تأمین سرانه فضای سبز، گفت: از شهرداری کرج بسیار سپاسگزاریم که چنین لایحه ای را مطرح کرد تا تخلفات صورت گرفته آشکار شود!
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ضرورت آشنایی شهروندان با قوانین املاک، تاکید کرد: در صورتیکه متولیان شهرسازی بر اجرای طرح جامع شهری مصمم باشند، تخلفات کاهش می یابد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون محرومیت زدایی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به الزامات تحقق جایگاه سومین حرم اهل بیت(ع) گفت: مجمع خیرین فرهنگ ساز و شهرساز پایگاه قدرتمند است که می تواند با بهره مندی از ظرفیت خیرین در رفع مشکلات و آسیب اجتماعی گام بردارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و عمران شورای اسلامی شهر یزد به هزینه های گزافی که به دلیل ارائه خدمات به حومه شهر به شهرداری تحمیل می شود گلایه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رویدادهای شهری در مقیاس های ملی و بین المللی، مهم ترین عامل محرک توسعه است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: هویت بخشی به فضای شهری، ایجاد تصاویر ذهنی در مخاطبان، انتقال پیام های ارزشمند و کلیدی، انتقال فرهنگ و حفظ هویت فرهنگی و تاریخی از کارکردهای اصلی المان های شهری هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۲۰    
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به تشکیل شورای مشورتی بانوان در شهرداری، گفت: تمام ارکان جامعه و شهر باید به میدان بیایند تا شاهد ارتقای شهر در ابعاد مختلف باشیم.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک مسافرخانه حوالی میدان راه آهن خبر داد و گفت: تعداد زیادی مسافر در این مکان محبوس شده اند.