جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۹:۳۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر»

قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ., دکتر سیدمرتضی سقاییان نژاد در شصت و پنجمین جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر قم، به لزوم خرید 50 دستگاه ون در بازه زمانی مشخص اشاره کرد و اظهار داشت: ون مربوط به ناوگان تاکسیرانی بوده و ناوگان تاکسیرانی یک بخش خصوصی محسوب می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه شورای اسلامی شهر رشت نسبت به بی اعتنایی شهردار معزول رشت نسبت به نامه شورا پیرامون عدم جابجایی نیرو تا پیش از اعلام رای نهایی انتقاد و به وحدت ما بین اعضای شورا با هدف رفع مشکلات شهر تاکید شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۹    
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ایده شهرجو گفت: این طرح رویداد شبیه سازی شهری برای دانشجویان است و آن ها می توانند در این مسیر تجربه نوردی منظم و مستمری داشته باشند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۰    
رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: معتقدم فرصت گفت وگو باید با هر نوع تفکر و گروه فراهم شود. زیرا همه با هر دیدگاهی فرزندان ما هستند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه افق امیدآفرینی با جهاد تبیین تحقق می یابد، گفت: تخصصی شدن نگاه دانشجویان به رصد هوشمندانه و مطالبه دقیق آن ها کمک خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۴    
عضو شورا و نماینده شورای اسلامی شهر یزد گفت: فاز اول اکو پارک شهر یزد تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۹    
امام جمعه چالوس گفت: کار بسیار بزرگی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر چالوس در حال انجام است که در طول سال های اخیر کم نظیر بوده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۵    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: درخصوص تعیین تکلیف یادمان های شهدا در سطح شهر تهران در حوزه های احداث، بهره برداری، حفظ و نگهداشت آن ها نیازمند تدوین دستورالعمل اجرایی وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۹    
علی قاسم زاده شهردار و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در آستانه 16 آذرماه روز دانشجو صبح امروز _هفدهم آذرماه_ با تعدادی از دانشجویان دیدار کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
داود موسی زاده با رای کامل و موافق تمامی اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان سرپرست شهرداری بیدستان انتخاب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر یزد گفت: استفاده از طراحی نامتعارف در نمای ساختمان های شهر یزد ممنوع است.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۷    
کاشف اسرار – صبح امروز اعضای شورای اسلامی شهر رشت با برگزاری جلسه فوق العاده ” یوسف یزدانی ” از کارکنان رسمی و سرپرست سابق منطقه دو شهرداری را به عنوان ” سرپرست شهرداری رشت ” انتخاب کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر رشت ،یوسف یزدانی با 9 رای به عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر خور با اشاره به مشکلات بیمارستان آفتاب هشتم این شهر گفت: رفع مشکل بهداشت و درمان در شهرستان خوروبیابانک، نیازمند همت مسئولان استان اصفهان است .
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۰    
عماد مطالبی مشاور کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت و دبیر کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی مجمع مشورتی نظام مسائل شهرستان رشت، به عنوان پژوهشگر نمونه و برگزیده ستاد ملی پژوهش و فناوری، انتخاب شد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر پایتخت برخی افراد در طول 48 ساعت یک ساختمان بنا کرده اند، گفت: در مناطق 18 و 19 شاهد بیشترین ساخت و ساز غیرمجاز بوده ایم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۰    
عضو شورای اسلامی شهر اراک گفت: پروژه فردین پور این شهر که عملیات اجرایی آن در دوره سوم شورای اسلامی شهر آغاز شده بود در آستانه بهره برداری قرار گرفته است که درآمد خوبی را برای مجموعه شهرداری به همراه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر کاشان از اجرای 458 مصوبه در شورای ششم این شهر خبر داد و گفت: عدالت محوری در نقاط مختلف شهر به ویژه محلات کم برخوردار از اولویت های شورا و شهرداری کاشان است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۴    
شصت و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستورکار نشست هم اندیشی با اداره کل بهزیستی استان هرمزگان در خصوص مناسب سازی مبلمان شهری و ساخت و سازها با حضور شهردار بندرعباس، مدیرکل بهزیستی استان، مدیرعامل جامعه معلولان ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان به نقل از ایمنا ؛ رسول میرباقری درباره مشکلات سامانه اصنو (سرا 10) اظهار کرد: یکی از سیاست های شورای ششم در جهت شفاف سازی و تسهیل فرایندهای الکترونیکی بوده است. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان به نقل از ایمنا ؛ محمد نورصالحی امروز _چهارشنبه شانزدهم آذرماه_ در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری منطقه 12 اصفهان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و گرامیداشت شهدای امنیت اظهار کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۷:۰۲    
عضو شورای اسلامی شهر آستارا گفت: رفع مشکلات دفن گاه زباله داداش آباد آستارا نیازمند اعتبارات ویژه دولتی و ملی است و بدون حمایت دولت مشکلات پسماند این شهرستان لاینحل باقی خواهد ماند.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۲:۱۸    
رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج اعلام کرد: با تصویب 60 میلیارد تومان اعتبار متمم، بودجه بودجه عمرانی، خدماتی و جاری مدیریت شهری کرج به 6 هزار و 163 میلیارد تومان رسید
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس.,محمدحسین علی اکبری در شصت و پنجمین جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به مشکلات منطقه پردیسان اظهار داشت: عمده مشکلات پردیسان به علت عدم اجرای تعهدات اداره کل راه و شهرسازی در این منطقه است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت: اقدامات شهرداری در رفع آب گرفتگی ها قابل توجه بوده اما هنوز نگرانی های وجود دارد و باید بگویم 5 ناظر از طرف شورا و مدیریت شهری در منطقه پردیسان نظارت می کنند و کارها با جدیدت در حال پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
یزد- نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردکان با اشاره به وضعیت نامناسب بلوار آیت الله شهید بهشتی، خواستار تسریع در اجرای پروژه ساماندهی این بلوار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: روز 12 آذر قانون اساسی جمهوری اسلامی به تصویب رسیده و این قانون بزرگ ترین ثمره جمهوری اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم بر ضرورت رعایت پیوست های فرهنگی در زمین 560 هکتاری پردیسان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۴۹    
ایسنا/قم رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر قم گفت: با توجه به مشکل ناوگان تاکسیرانی و فرسودگی 60 درصدی آن باید در خرید این ون ها سرعت عمل لازم را داشته باشیم تا فرایند اداری آن در کمترین زمان طی شود.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: با پیگیری هایی که در کمیته ایمنی و مدیریت بحران و همراهی مناطق انجام شد، این تعداد کاهش یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه گفت: سیاست گذاری شورای شهر مبارکه بر محله محوری است و بعضی از محله ها ازجمله نهچیر نیازمند توجه و پیگیری بیشتری هستند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۴    
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج گفت: متولی انجام کارهای اقتصادی که در پارک های کرج در جال انجام است، کیست؟ به شهردار کرج تذکر می دهم ضمن بررسی ابعاد این موضوع، گزارش دقیقی از این موضوع به شورا ارائه دهد تا با خاطی مسئله برخورد شود.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: افت تراز آبخوان ها و فرو نشست اراضی در کرج از بحران های این شهر هستند؛ ما نیاز به تغییر رویکرد در حوزه مدیریت سیلاب و استفاده مجدد از آن داریم.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر چالوس، ساماندهی پسماند را معضل دهه های اخیر این شهر توریستی دانست و گفت: متأسفانه تاکنون اقدام مؤثری برای حل معضل پسماند صورت نگرفت؛ اما با تلاش مدیریت شهری، یک هکتار زمین از سوی اداره کل منابع طبیعی مازندران-نوشهر جهت احداث کارخانه بیوگاز تحویل شهرداری شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه ملت ، آیین افتتاح شعبه این شرکت در استان البرز با حضور علیرضا یزدان دوست مدیرعامل، محمدتقی چراغی عضو هیئت مدیره، عبدالله دارایی مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی استان البرز ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۰۰    
اعضای شورای اسلامی شهر لار در جدیدترین تصمیم خود، ابراهیم پیروز را به عنوان شهردار جدید لار برگزیده است که به همین بهانه، قصد داریم تا در همین ابتدای...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۷    
رکنا: در جلسه تلفیق کمیسیون های عمران ترافیک و امور زیر بنائی با مالی برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین، ضمن بررسی لوایح مربوطه درخواست سرمایه گذار پارک رباتیک برای طرحهای توسعه ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز با چهار دستور کار برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نصر: عضو شورای اسلامی شهر تبریز برگزاری جشنواره مجسمه های آهنی در تبریز را اقدام عملی برای ایجاد نشانه ها و المان های فاخر در فضای شهری عنوان کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر دو خدمت پخش جلسات آنلاین شورای اسلامی شهر مشهد و جست وجوی متوفیان دفن شده در آرامستان های مشهد به اپلیکیشن شهرمن اضافه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد در مسیر توسعه گردشگری رسیدگی به مشکلات و مسائل بوم گردی های شهر میراث جهانی یزد را ضروری خواند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۰    
روزگذشته جلسه ای درستاد توان افزایی وحمایت از تشکلهای غیردولتی شورای اسلامی شهر تهران با حضوردبیران سمن های شاخص برگذارگردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۴    
رئیس شورای اسلامی شهر یزدگفت: 16 آذر روز دانشجو نماد شجاعت جوانان در مقابله با استکبار جهانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان_رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: مسئولین امید آفرینی را به مردم انتقال دهند و از عنوان مطالبی که یاس ایجاد کند و موجب سیاه نمایی شود پرهیز و جلوگیری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم تأکید کرد: با توجه به مراجعات 80 درصدی شهروندان به حوزه شهرسازی شهرداری، کاهش بروکراسی اداری بیش از گذشته احساس شدهاست اما اید در جهت پویاتر شدن اداره نوسازی و تحول سازمانی شهرداری قم گام برداریم.
ربیع   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سمیه داداش زاده به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، محمد مهدی سلیمی رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر در آیین افتتاحیه نخستین جشنواره فرهنگی “بچه های ایران” که با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و کودکان اسلامشهری در مجموعه پردیس سینمایی فجر این شهر برگزار شد ...
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر ضمن اشاره به ارائه گزارش عملکرد یکساله شهرداری به شورای اسلامی شهر توضیح داد: علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی و خدمات شهری، شهرداری با اقدامات خود در حوزه تفکیک زباله از مبدا و مدیریت پسماند در یکسال اخیر توانسته از این حیث رتبه نخست استان گیلان را کسب نماید. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۳    
آیین کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های منطقه 12 شهرداری اصفهان امروز (چهارشنبه) با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، معتمدان محلی و جمعی از شهروندان برگزار شد.