یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۱۵:۳۰Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر»

ایمنا   ۲۸ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان با تشریح اقدامات این کمیسیون در دو حوزه تخصصی آن، گفت: این اقدامات برای جبران آسیب های اجتماعی پنج دهه اخیر اصفهان بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۴۹ دقیقه پیش    
گروه استان ها- جلسات دفاع از برنامه های پیشنهادی نامزدهای شهرداری بجنورد از صبح امروز و با حضور رسانه ها در محل شورای اسلامی شهر برگزار شد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
آیت الله عبادی با انتقاد از برج سازی های بدون ضابطه و توسعه ناموزن شهر بیرجند، گفت: توجه به توجه به اولویت ها در تصمیم گیری های شورای اسلامی شهر بسیار حائز اهمیت است و باید رعایت شود.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر این که شورای ششم شفافیت امور و گره گشایی از مسائل مردم را در اولویت قرار دهد، گفت: اولویت بندی مهمترین مهارت مدیریتی است، بنابراین بهتر شدن عملکرد شورا در نتیجه بهره گیری از افراد عالم و متخصص در امور خواهد بود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانداری شهرستان تبریز، با صدور اطلاعیه ای نتایج قطعی و نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز را پس رسیدگی به شکایات اعلام کرد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
در یکصد و هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان از دو کتاب حوزه شهرسازی رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ازجمله موضوعاتی که شورای شهر بعدی باید به صورت جدی به آن بپردازد، توسعه حمل و نقل عمومی و آسیب های اجتماعی است.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
یکصد و هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز _ یکشنبه 10 مرداد 1400_ برگزار شد.
رئیس شورای اسلامی شهر گناباد در پیامی به مردم این منطقه، آنها را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
پیام خبر   ۱ ساعت پیش    
سرپرست مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر شیراز گفت: راه اندازی نرم افزاری که دسترسی به کتابخانه تخصصی مدیریت شهری را تسهیل می بخشد از دستاوردهای مهم شورای پنجم در حوزه پژوهش و فناوری اطلاعات است.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تایید پروانه در محل سابق کارخانه ریسباف و تخلفات ساری و جاری در آن و بی توجهی به مسائل شهر اصفهان و حقوق شهروندان برای یک قرن کافی است.
آنا   ۲ ساعت پیش    
طبق وعده منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تکلیف انتخاب شهردار پایتخت تا پایان هفته مشخص می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
بجنورد - ایرنا - منتخبان شورای اسلامی شهر بجنورد در انتخاب شهردار به پنج گزینه رسیدند که اعلام برنامه های این افراد برای انتخاب نهایی از امروز (یکشنبه) آغاز شد تا با بررسی آن برای معرفی شهردار تصمیم گیری شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 18 رأی موافق دو فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ثبت میراث طبیعی و تنوع زیستی پارک پردیسان را به تصویب رساندند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت که علیرضا زاکانی به عنوان یکی از گزینه های تصدی پست شهردار تهران، برنامه خود را به منتخبان شورای شهر ششم تقدیم کرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد یک منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: مهمترین مشکلات شهر یاسوج ترافیک و وضعیت آسفالت خیابان های این شهر است.
استانداری تهران   ۳ ساعت پیش    
نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه با حضور جمعی از اصحاب رسانه شهرستان در شهرداری فیروزکوه برگزار شد.
آقای خبر   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جوان ترین عضو شورای شهر تهران گزارشی از اقدامات انجام شده از سوی کمیته مشارکت های مردمی، کمیته ورزش، کمیته تنقیح مقررات و ستاد توان افزایی وحمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران ارایه کرد. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- شهردار سمنان گفت: توافق های کلی مبنی بر تخلیه ساختمان کاروانسرا و تحویل آن به شهرداری طی نشست با اداره کل زندان ها و دادگستری، انجام شد و با بررسی و تایید شورای اسلامی شهر سمنان، روند تحویل این ساختمان به شهرداری پیش می رود.
برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس شورای اسلامی شهر تهران، از طرح صیانت از فضای مجازی مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد و گفت: شورای پنجم شورای شفافیت بود، نه صیانت؛ و مجلس شورای اسلامی هم به نظر می آید به جای رفتن به سمت چنین طرح هایی به سمت شفافیت برود. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه شورای پنجم در چهار سال گذشته خواست و مطالبات مردم را در اولویت قرار داد، افزود: از نخستین روزهای آغاز به کار این شورا توزیع عادلانه امکانات شهری دغدغه مهمی بود که با همکاری مجموعه مدیریت شهری به خوبی سیاست گذاری و اجرا شد.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت : مجلس به جای طرح صیانت دنبال حل مشکلات معیشتی و مطالبات واقعی جامعه برود.
استانداری تهران   ۴ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر گفت: با وجود فشارهای اقتصادی حاکم بر کشور، چرخ فعالیت های عمرانی در شورای پنجم به گردش درآمد و تعطیل نشد.
استانداری تهران   ۴ ساعت پیش    
جشن بزرگ عید سعید غدیر خم و ویژه برنامه تحکیم بنیان خانواده با حضور حجت الاسلام باقری امام جمعه، سرهنگ نجفی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا، ابراهیمی بخشدار، قمی شهردار، کریمی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر جلیل آباد و با استقبال پرشور شهروندان شریف در فضای باز مقابل پارک بانوان برگزار شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سامانه جامع کتابخانه دیجیتال محصول شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و جمعی از مدیران شهری تبریز رونمایی شد.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان خطاب به اعضای منتخب این شورا توصیه های خود را برای اداره آینده شهر در 10 محور ارائه کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران، از طرح صیانت از فضای مجازی مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد و گفت: شورای پنجم شورای شفافیت بود، نه صیانت؛ و مجلس شورای اسلامی هم به نظر می آید به جای رفتن به سمت چنین طرح هایی به سمت شفافیت برود.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار پره سر گفت: در دوره پنجم شورای اسلامی شهر حدود 35 هزار و 200 مترمربع از پیاده روهای این شهر سنگفرش و موزائیک کاری شده است.
شورا آنلاین   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: با توجه به ضرورت وجود شورایاران، ما امیدواریم این موضوع یک بستر قانونی مناسبی پیدا کند تا این نهاد به فعالیت خود ادامه دهد. ...
کرج رسا   ۶ ساعت پیش    
جواد چپردار روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هر یک از اعضای منتخب شورای اسلامی شهر کرج می توانند سه نفر برای تصدی شهرداری کرج معرفی کنند که در مجموع 39 نفر خواهد بود. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران در سیصد و پانزدهمین جلسه شورا، بررسی برخی لایحه های شهرداری ادامه بررسی پرونده های پلاک ثبتی باغات را در دستور کار دارند.
نافع   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون گردشگری و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به ایجاد 85 سوئیت گردشگری گفت: به دنبال این هستیم خیابانی را به نام غذای همدان نامگذاری کنیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۳:۰۵    
ابوالفضل قناعتی کارشناس شهری و عضو دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با میزان در مورد رسیدگی به وضعیت رانندگلان اتوبوس گفت: یکی از موضوعات مهم در مدیریت شهر تهران بحث کمبود اتوبوس در حمل و نقل عمومی شهر تهران است ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۱    
مهندس فرخ عباسی نماینده مردم در شورای اسلامی شهر آب پخش گفت: فرایند آغاز احداث ساختمان اداره گاز، مراحل نهایی را طی می کند. به گزارش دیارجنوب ، فرخ عباسی نماینده مردم در شورای اسلامی شهر آب پخش از احداث ساختمان اداره گاز شهر آب پخش خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۶    
آیین بهره برداری از "پروژه تعریض پل یزد آباد (زندان)" و همچنین آغاز عملیات اجرایی زیر گذر پل اندیشه و قسمتی از حلقه حفاظتی (رینگ چهارم) در منطقه 13 شهرداری بعدازظهر شنبه_ 9 مرداد 1400 _ با حضور شهردار و رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در طرح عید تا عید با هزینه ای بالغ بر 130 میلیارد ریال برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین روزهای مسؤولیت دولت دوازدهم و دوره پنجم شورای اسلامی شهر و شهردار اصفهان خبر رسیده که قرار است از پروژه سالن اجلاس سران اصفهان یا همان مرکز همایش های بین المللی به شکل زودهنگام و ناتمام بهره برداری شود و مراسم در سالنی برگزار می شود که فاقد ایمنی لازم برای برگزاری هرگونه تجمعی است.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: یک منبع آگاه اعلام کرد که دولت سیزدهم در فرایند تصمیم گیری اعضای شورای اسلامی شهر تهران هیچ دخالتی نخواهد داشت. یک منبع آگاه با اعلام اینکه "دولت سیزدهم در فرایند انتخاب شهردار تهران هیچ دخالتی در تصمیمات اعضای شورای شهر نخواهد داشت" اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
آبادان- فرماندار آبادان گفت: نتیجه ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر آبادان تأیید نهایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند 300 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های عمرانی تخصیص داده شد و در این حوزه 50 پروژه شاخص عمرانی در اولویت قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرکت راه آهن باید طرحی برای تعیین تکلیف ساخت و ساز و استفاده از زمین های اطراف باغ راه حضرت زهرا(س) تهیه و به شهرداری ارسال کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۶    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به معضل شهروندان مناطق 17 و 18 برای ساخت و ساز و بازسازی املاک خود در حریم خط آهن، بر لزوم تدوین طرحی توسط راه آهن برای حل این معضل در مسیر خطوط راه آهن در درون شهرها تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز و در مراسمی با حضور شهردار و رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در طرح عید تا عید آیین بهره برداری از "پروژه تعریض پل یزد آباد (زندان)" و همچنین آغاز عملیات اجرایی زیر گذر پل اندیشه و قسمتی از حلقه حفاظتی (رینگ چهارم) در منطقه 13 شهرداری با هزینه ای بالغ بر 130 میلیارد ریال برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۴    
هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات، نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر در آبادان را تایید نهایی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز و در مراسمی با حضور شهردار و رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در طرح عید تا عید آیین بهره برداری از "پروژه تعریض پل یزد آباد (زندان)" و همچنین آغاز عملیات اجرایی زیر گذر پل اندیشه و قسمتی از حلقه حفاظتی (رینگ چهارم) در منطقه 13 شهرداری با هزینه ای بالغ بر 130 میلیارد ریال برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
منتخب ششمین دورهٔ شورای اسلامی شهر قزوین گفت: در بررسی گزینه های غیربومی شهرداری قزوین، محمدرضا رضاپور، رضا شرفی، علی رضا عصمت پرست، مسعود مختاری، عباسعلی مدیح، حسین معصوم و سید محمدناظم رضوی جهت ارائهٔ برنامه های خود در هفتهٔ جاری به صحن شورای ششم دعوت شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو منتخب شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به فرایند انتخاب شهردار گفت: اکنون به پنج گزینه رسیده ایم که فردا به سوالات اصحاب رسانه پاسخ خواهند داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شهردار بندر آستارا از واگذاری 49 درصد از امتیاز باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری به بخش خصوصی با مجوز شورای اسلامی شهر خبر داد.
اقتصاد آنلاین / صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۴۴   + ۴۱ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر مشهد در بیانیه ای وضعیت کرونایی این کلانشهر را هشدارآمیز خواند و اعلام کرد: مشهد در سه روز گذشته دردناک ترین روزهای کرونایی خود را در قیاس با 18ماه پیش سپری کرده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
هفته پیش منتخبین شورای اسلامی شهر تهران برای ارائه برنامه گزینه های شهرداری تهران قرعه کشی کردند و مصاحبه با گزینه های شهرداری از امروز شد و تا سه شنبه ادامه دارد. اما خبر رسید که 3 نفر از گزینه ها از حضور در ادامه رقابت انصراف دادند.