یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۲:۲۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چهره های سیاسی»

آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۱    
آذرقلم: هاشمی رفسنجانی خطاب به امام جمعه سابق تبریز: غیرممکن است کاندیدا شوم / باید اشکالات کار خاتمی را به مردم گفت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، در خاطراتش از 4 مهر 1379 به دیدارهایش با برخی چهره های سیاسی اشاره کرده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۴    
تصویب قانون جدید انتخابات و قید شاخص سن برای نامزد های انتخابات، برخی از چهره های سیاسی و نمایندگان ادوار مجلس را که سن شناسنامه ای آن ها پیش ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 22 مرداد پایان یافت؛ فارغ از افرادی که برای حضور در میدان رقابت 11 اسفند ماه ثبت نام کردند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۹    
به گزارش مشرق، سید علی موسوی، فعال رسانه در توئیتی پیرامون جدال قدرت و پول در میان اپوزیسیون نوشت: پس از به راه انداختن کمپین مسیح علینژاد کاسب خون توسط اپوزیسیون علیه علینژاد، او با سناریوی جدید به میدان آمد و به چهره های سیاسی اپوزیسیون حمله کرد. هرچه می گذرد جدال بین اپوزیسیون بیشتر می شود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر هرچند بنا بر شرایط فعلی کشور کاندیدای انتخابات مجلس شده است اما علاقه دارد تا به قول خودش در جایگاه کارگردان ایفای نقش کند، نقشی که با توجه به مقبولیت او در میان چهره های سیاسی و بخصوص اصولگرایان، می تواند به خوبی آن را ایفا کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
جماران : علم الهدی و آملی لاریجانی از غایبان دوازدهمین اجلاس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بودند.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در گزارشی با عنوان بدعت در فرهنگستان علوم به نقل از یکی از اعضای وابسته فرهنگستان علوم که خواسته نامش فاش نشود، نوشت: به جز دو سه نفر از اعضای جدید که پیش از این با فرهنگستان در ارتباط بوده اند، باقی، چهره های سیاسی هستند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه پیام ما ادعای صدور حکم انتصاب 17 نفر خارج از قاعده رسمی فرهنگستان را مطرح کرد و نوشت: که به جز 2 تا 3 نفر از اعضا که پیش از این با فرهنگستان در ارتباط بوده اند، باقی چهره های سیاسی هستند که با نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان عضو پیوسته منصوب شده اند.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
فعال سیاسی و رسانه ای نسبت به تصویب لایحه عفاف و حجاب واکنش نشان داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عزیز غضنفری در کانال شخصی خود نوشت: بررسی واکنش های رسانه ای جریان سیاسی اصلاح طلب و حتی برخی چهره های سیاسی دولت پیشین نشان می دهد که از منظر آن ها دولت کنونی نه تنها اقدام مؤثری نداشته ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئله توقیف سایت خبری انتخاب اگرچه موضوعی خلاف خواست ما به عنوان یک رسانه می باشد و به هیچ وجه از آن استقبال نمی کنیم اما با این حال این توقیف یک نکته مهم دارد و آن این است که دلیل این همه هیاهو و داد و بیداد افراد و چهره های سیاسی با گرایش خاص از این اتفاق چیست؟
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
برخی چهره های سیاسی و رسانه های فرانسوی زبان "ژرال دارمنن" وزیر کشور فرانسه را به سودجویی از شغل ساختگی در پارلمان اروپا در سال های 2006 تا 2007 متهم کردند.
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی یک کشور ساخته می شود که تفکرات و سلایق مختلف هم هدف در کنار هم قرار گیرند. امروز عده ای به زور لگد می زنند و بچه های انقلابی را از قطار بیرون می اندازند و خودخواهانه تمام قطار انقلاب را به خودشان و یک تعداد محدودی اختصاص داده اند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبری در انتخابات 1400 هم در واکنش به ردصلاحیت علی لاریجانی و برخی دیگر از چهره های سیاسی اصلاح طلب و میانه رو خواسته بودند از این افراد دلجویی شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: احتمال تغییر رسمی نام کشور هند به بهارات جنجال بی سابقه ای در این کشور ایجاد کرد و موجی از واکنش های مثبت و منفی را به دنبال داشت؛ به طوری که از چهره های سیاسی گرفته تا بازیگران مشهور بالیوود درباره این موضوع اعلام موضع کردند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
محسن هاشمی گفت: سایت انتخاب از رسانه های پرمخاطب داخلی بود که متاسفانه با بی مهری وزارت ارشاد مواجه شده است، در حالی که این وزارتخانه باید حامی رسانه های داخلی باشد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات گچساران و باشت چهره جدیدی ندارد، همه چهره های سیاسی که از 10 سال پیش در این دو شهرستان مطرح بوده اند در صحنه حضور دارند. با توجه به تجربه ای که دارم بعید نیست در این انتخابات دو قطبی اصلاح طلب و اصولگرا شکل بگیرد که باز هم باید ببینیم چه پیش می آید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۷:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
مهاجری در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: اگر برای موضوعاتی چون پنهانی بررسی کردن قانون حجاب، فیلترینگ وحشت آور، اخراج اساتید، خالص سازی و نظایر آن، حرف حساب داریم به میدان بیاوریم وگرنه روشی که این روزها توسط برخی چهره های سیاسی و فرهنگی مد شده است حتی در خانواده خودشان خریدار ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
جماران : تصویری ار حضور چهره های سیاسی چون محسن رضایی ، ربیعی و حناچی در مراسم ختم سردار سیدعلی صنیع خانی منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با نزدیک شدن به زمان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هر روز خبرهای جدیدی از ثبت نام چهره های سیاسی و نمایندگان فعلی و پیشین مجلس به گوش می رسد. خبرهایی که تصویر واضح تری از انتخابات آتی و جریان هایی که مجلس آتی را به دست خواهند گرفت، به نمایش خواهد گذاشت ...
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
قطع همکاری با معدودی از اساتید پیمانی که در اجرای قوانین حاکم بر جذب اعضای هیأت علمی و مراعات استانداردهای علمی – پژوهشی و البته در معدود مواردی نیز برای جلوگیری از تکرار رویه خشونت بار و ترویج درگیری در حوادث سال گذشته ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، ماجرا از آنجا آغاز شد که تعداد معدودی از اساتید پیمانی یا حق التدریس در برخی دانشگاه ها به دلایل مختلف، از جمله مسائل قراردادی و یا رکورد علمی، نتوانستند صلاحیت لازم را برای تدریس دوباره در دانشگاه ها کسب کرده و یا اینکه به خاطر مواضع شان علیه نظام ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا : عباس عبدی، وزیر اطلاعات سابق و ربیعی از چهره هایی بودن که روز گذشته در مراسم تشییع پیکر سردار صنیع خانی حضور یافتند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
جماران تصاویری از برخی چهره های سیاسی از جمله سیدمحمد خاتمی، مسجدجامعی، ابتکار و ...در مراسم اکران خصوصی فیلم کمال تبریزی منتشر کرده که در بین آنها تصاویری از تیپ متفاوت حجت الاسلام ناصر نقویان روحانی و سخنران معروف نیز با پوششی متفاوت به چشم می خورد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
اکران خصوصی فیلم سینمایی داستان دست انداز به کارگردانی کمال تبریزی شب گذشته با حضور سید محمد خاتمی، احمد مسجد جامعی، ناصر نقویان، معصومه ابتکار، علیرضا تابش و جمعی دیگر از چهره های سیاسی و فرهنگی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هشتم شهریور 1360 محمدعلی رجایی، رئیس جمهور وقت و محمدجواد باهنر نخست وزیر، به همراه گروهی از اعضای هیئت دولت در انفجار دفتر نخست وزیری به شهادت رسیدند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۷:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
جلایی پور از چهره های سیاسی اصلاح طلب و استاد دانشگاه می گوید: کشور ایران فقط از ناحیه سلطنت طلبانی که به آقای هالو حمله می کنند و از سوی سازمان مخوف مجاهدین که به عملیات اسرائیل در کشور کمک می کنند، تهدید نمی شود. ایران از سوی نیروی تخریب و اخراج در دانشگاه هم مورد تهدید قرار دارد.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۲    
عصر دنا: نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون، طی حکمی محسن فروزان از چهره های سیاسی اصلاح طلب و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران استان کهگیلویه و بویراحمد را به عنوان دستیار ویژه خود انتخاب کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت والده سرلشکر شهید علی هاشمی با حضور خانواده های معظم شهدا و رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس و اقشار مختلف مردم، برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در شرایطی سکان اداره کشور را بدست گرفت که میراث دار چک های بلامحل دولت های پیشین بود؛ تشریح وضعیت اقتصادی کشور در ابتدای استقرار دولت سیزدهم نه با هدف رقابت های سیاسی بین دولت مردمی و دولت محترم پیشین بلکه با هدف روشن شدن عمق مساله و هموار شدن مسیر پیشرفت انجام می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۷    
روزنامه نگار/ عکاس حرفه ای -که در دهه های اخیر مشهورترین تصاویر چهره های سیاسی و هنری را به ثبت رسانده در فقدان مادر سیاه پوش شده است.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر شریفی زارچی در شبکه اجتماعی ایکس، توئیتر سابق، توضیحاتی داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
جریان اصلاحات ارتباط خود را با رهبر معنوی شان حفظ کرده و اثرگذاری خود را در جامعه برگرفته از این رهگذر می دانند. این بخش از جریان اصلاحات حضور در انتخابات را مشروط به فراهم شدن شرایط حضور که همان انتخابات آزاد با حضور همه چهره های سیاسی است و رضایت جامعه می دانند.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آیین ترحیم زنده یاد دکتر اصغر نعمتی مدیرعامل موسسه افق رسانه و مدیرمسئول روزنامه تجارت با حضور مقامات و چهره های سیاسی و فرهنگی در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۸۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر کشور درباره پیش ثبت نام چهره های سیاسی در انتخابات گفت: چهره بودن یا نبودن کاندیداها به ارزش گذاری منجر می شود و ما نمی خواهیم این اقدام را انجام دهیم اما باید بگویم که از همه طیف های فکری در انتخابات پیش ثبت نام کردند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
همه جریان ها و چهره های سیاسی می توانند در ائتلاف آینده نقش آفرینی کنند. افرادی مانند آقای خاتمی، روحانی و لاریجانی نیز از جمله افرادی هستند که می توانند در محوریت این ائتلاف قرار بگیرند. با این وجود، چون هنوز شرایط انتخابات آینده مشخص نیست نمی توان درباره آن اظهار نظر کرد.
برخی چهره های سیاسی به جای ارائه تحلیل های علمی و جدی، بدنبال کنش های زرد رسانه ای جهت دیده شدن و قرار گرفتن در مرکز توجه افکار عمومی هستند به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس سید احسان خاندوزی در حاشیه جلسه شورای عالی بورس در گفتگویی درباره ادعای محمدباقر نوبخت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۷    
بغداد - ایرنا - تحرکات نظامی و جا به جایی مستمر نیروهای نظامی آمریکا در عراق نگرانی مردم و فعالان سیاسی و نظامی این کشور را برانگیخته است؛ این تحرکات باتوجه به مصوبه مجلس عراق مبنی بر خروج نیروهای نظامی خارجی از این کشور واکنش احزاب و چهره های سیاسی آن را بدنبال داشته است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۳:۴۴    
سرویس خارجی- بیش از هفت ماه است که صهیونیست ها علیه اصلاحات قضایی بنیامین نتانیاهو برای کاهش قدرت دادگاه ها در حال برگزاری تظاهرات هستند، اما این اعتراضات تا کنون تاثیری بر پایان بحران در تل آویو نداشته و نه معترضان و نه نتانیاهو حاضر به عقب نشینی در برابر هم نیستند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
حدادعادل، با اشاره به زاویه پیدا کردنبرخی از چهره های سیاسی با انقلاب اسلامی در طول4 دهه گذشته گفت: معنی و اهمیت "وفا" را می شود از بُعد دیگری شناخت، آدمهایی که البته صادق بودند و پای کار، اماتا آخر همراهی نکردند و به هر دلیلی از قطار انقلاب پیاده شدند ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
محمد طبیبیان، اقتصاددان در گفت وگو با ستاره صبح: مصدق چهره درخشانی در تاریخ ایران است او یکی از معدود چهره های سیاسی است که می توانیم به او افتخار کنیم. کارهای هزینه بر نتیجه نمی دهد و ملت هزینه را می پردازد شیوه موفق مصدق در مدیریت درسی برای امروز ما است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی: روزنامه دولت برکناری معاون سیاسی وزیر کشور را نه عقب نشینی بلکه فداکاری دولت توصیف کرده است. به نوشتهایران، این روزها درباره تغییر معاون سیاسی وزیر کشور تحلیل های مختلفی مطرح می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دومین روز از چهلمین نشست پایان دوره دفتر تحکیم در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، سخنرانان و چهره های سیاسی در این نشست به سخنرانی پرداختند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۰:۴۳    
احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان همزمان با دومین سالگرد به قدرت رسیدن طالبان از کشورهای منطقه خواست که به جای مردم افغانستان تصمیم نگیرند و روابط استراتژیک با طالبان ایجاد نکنند ... و در حق مردم افغانستان جفا نکنند. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تصویب قانون جدید انتخابات و قید شاخص سن برای نامزدهای انتخابات، برخی از چهره های سیاسی و نمایندگان ادوار مجلس را که سن شناسنامه ای آنها بیشتر از 75سال است، از نشستن بر صندلی های سبز بهارستان منع خواهد کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: تصویب قانون جدید انتخابات و قید شاخص سن برای نامزدهای انتخابات، برخی از چهره های سیاسی و نمایندگان ادوار مجلس را که سن شناسنامه ای آن ها بیشتر از 75 سال است، از نشستن بر صندلی های سبز بهارستان منع خواهد کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بهروز نعمتی نماینده سابق مجلس که از چهره های سیاسی نزدیک به علی لاریجانی رئیس سابق مجلس محسوب می شود، گفت: قطعاً آقای لاریجانی در انتخابات اسفند ماه نقش آفرینی خواهد کرد؛ به هر حال مجموعه ای از نمایندگان ادوار با ایشان در ارتباط هستند که این افراد تأثیر کمی در عرصه سیاست ندارند. ...