سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۱:۱۴May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته روابط خارجی»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت، به تمامی اعضای این کمیته باید اجازه دسترسی به "کانال مخالفان افغانستان" داده شود تا تمامی افراد در جریان پیام های رد و بدل شده میان مقامات این دو کشور درباره خروج آمریکا از افغانستان قرار بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت اسناد محرمانه خروج از افغانستان باید ابتدا برای همه اعضای این کمیته و سپس برای مردم آمریکا فاش شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شبکه آمریکایی ان بی سی با انتشار گزارشی اعلام کرد که وزارت دادگستری آمریکا در حال بررسی این موضوع است که آیا هدایای گران قیمتی از سوی دولت عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر به رئیس کمیته روابط خارجی سنا و همسرش ارائه شده است یا خیر؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: توسعه همه جانبه همکاری های برادرانه میان ایران و مصر به عنوان دو کشور مهم اسلامی به سود منطقه و اسلام است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیته روابط خارجی مجلس سنای پاکستان با تاکید بر لزوم اتخاذ اقدامات بیشتر برای تعمیق روابط دوجانبه با ایران، دیدار اخیر سران دو کشور را مهم دانسته و اعلام کردند: اسلام آباد نباید از جایگاه مهم تهران در منطقه و جهان غفلت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: علما و نویسندگان بحران سوریه را به درستی به تصویر بکشند تا همگان بدانند داعش و هم پیمانانش چه بر سر مردم این کشور آورده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت تا زمانی که طالبان به حقوق بشر احترام نگذارند و برخوردشان را با زنان تغییر ندهند، به رسمیت شناخته نخواهند شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سناتور جیم ریش، عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا با انتشار بیانیه ای گفت که دولت آمریکا به سیاست جامع تری درباره ایران نسبت به شش ماه پیش که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در اظهارات فاش شده گفت برجام مرده است نزدیک تر نشده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۳    
وزیر امور خارجه ازبکستان و هیئت پارلمانی انگلستان به ریاست رئیس کمیته روابط خارجی پارلمان این کشور موضوع گسترش روابط پارلمانی را بررسی کردند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی: یکی از اعضای جمهوری خواه کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در بیانیه ای از رویکرد دولت جو بایدن در قبال ایران انتفاد کرد. جیم ریش در این بیانیه گفته است ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴    
شفقنا افغانستان – در ادامه رویارویی دولت بایدن و مجلس نماینده گان امریکا بر سر آنچه خروج فاجعه بار نظامیان این کشور از افغانستان پنداشته می شود، کمیته روابط خارجی این مجلس تهدید کرده است که هرگاه یک تلگراف محرمانه پیش از سقوط را دریافت نکند، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه را تحقیر خواهد کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا به گونه رسمی درخواست کرده که مصاحبه های رونویسی شده برای تحقیقات کمیته روابط خارجی این مجلس در مورد خروج دولت بایدن از افغانستان انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: لازم است ظرفیت های بالای همکاری های اقتصادی ایران و عربستان در بعد اقتصادی که تاکنون بالفعل نشده است، مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار برگزاری نشستی درباره نحوه برخورد حکومت افغانستان با زنان این کشور شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۹    
طبق بیانیه کمیته روابط خارجی آمریکا، طرح ارائه شده شامل مسدودسازی اموال و محدودیت های صدور روادید علیه تمامی کسانی است که در تامین، فروش انتقال یا حتی حمایت از برنامه موشکی و پهپادی ایران نقش داشته باشند. این تحریم ها همچنین شامل حال اعضای بزرگ سال خانواده افراد تحریم شده نیز خواهد شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: مایکل مک کال، نماینده جمهوری خواه مجلس آمریکا و رئیس کمیته روابط خارجی این مجلس، آنتونی بلینکن، وزیر خارجه دولت جو بایدن را به دلیل آنچه او تحقیر مجلس نمایندگان می گوید، به بازداشت تهدید کرد ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
اعضای کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را برای تحریم فعالیت های موشکی و پهپادی ایران قبل از انقضای محدویت های اعمال شده در قطعنامه 2231 سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران در اکتبر (مهرماه) ٬ ارائه کردند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: طبق بیانیه ای که در وبگاه کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا منتشر شده است، در ادامه پیروی سیاست مداران تندروی آمریکا از سیاست فشار حداکثری که توسط دولت دونالد ترامپ در قبال ایران به کار بسته شده بود، مایکل مک کال، رییس و گرِگوری میکز، عضو ارشد این کمیته به همراه جو ویلسیون ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۹    
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر لزوم لغو روادید با کشورهای هدف در زمینه گردشگری و تجاری تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای از دبیرکل سازمان ملل خواست تا زنان در افغانستان در روند کمک رسانی سهم داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا از دبیرکل سازمان ملل خواست طرح امدادرسانی سازمان ملل در افغانستان را که فقط با کارمندان مرد اجرا شود، نپذیرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از شبکه الجزیره، یک مقام پارلمانی اوکراین می گوید حمله پهپادی به کرملین کار این کشور نیست و عایده مثبتی نیز برای کی یف ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر قرقیزستان در انگلیس با رئیس کمیته روابط خارجی (FAC) پارلمان این کشور در لندن دیدار و در مورد توسعه همکاری های تجاری و اقتصادی گفت و گو کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تقویت روابط تجاری و اقتصادی محور اصلی سفر رییس جمهور به سوریه است، گفت: امضای چندین توافقنامه همکاری بین دو کشور در این سفر تدارک دیده شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
لایحه تحکیم تحریم ایران که توسط میشل استیل، نماینده جمهوری خواه کالیفرنیا و مایکل مک کال، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا حمایت می شود، قرار است قانون تحریم های ایران (ISA) را که تا سال 2026 منقضی می شود را به طور دائم تمدید کند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
گروهی از قانونگذاران تندرو آمریکایی متشکل از جمهوری خواهان و دموکرات ها پیش نویس طرحی را در مجلس نمایندگان و سنا ارائه کردند که در صورت تصویب نهایی، به رئیس جمهور این کشور اجازه می دهد تحریم ها علیه اقتصاد ایران را دائمی کند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
گروهی از قانونگذاران آمریکایی از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات روز دوشنبه 11 اردیبهشت پیش نویس طرحی را به کنگره ارائه کردند که در صورت تصویب، به رئیس جمهور آمریکا امکان می دهد که تحریم ها علیه اقتصاد ایران را دائمی کند ...
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی پارلمان ترکیه مدعی شد که مقامات برلین از رای گیری انتخابات همزمان پارلمانی و ریاست جمهوری ترکیه در برخی شهرهای آلمان جلوگیری کردند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای ایالات متحده خواستار توقف کمک های امنیتی به جمهوری آذربایجان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با انتقاد از تحرکات جمهوری آذربایجان این کشور را تهدید به قطع کمک های امنیتی کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۳    
شفقنا- باب منندز رئیس کمیته روابط خارجی سنا آمریکا بار دیگر مخالفت خود با فروش جنگنده های اف16 به ترکیه را اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ به نوشته شبکه الجزیره سناتور منندز گفت: مخالف فروش جنگنده های اف16 به ترکیه هستم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا بار دیگر بر مخالفت خود با فروش جنگنده های اف-16 به ترکیه تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، بلینکن را به پنهان کاری درباره اسناد خروج از افغانستان متهم کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به مسئله فلسطین و تحولات سرزمین اشغالی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در توئیتی تاکید کرد؛همه صادرکنندگان ارز خود را به چرخه اقتصاد بازگردانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۷    
وزارت بازرگانی چین رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا را در لیست تحریم های خود قرار داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان از حضور 26 هواپیما و چندین ناو چینی در حریم اطراف این جزیره خبر داد. تنشها بر سر تایوان پس از سفر تسای اینگ ون رئیس جمهور تایوان به آمریکا و دیدار با کوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و همچنین رئیس کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا به تایپه شدیدا افزایش یافته است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام وزارت امور خارجه پاکستان به اطلاع کمیته روابط خارجی مجلس این کشور رساند که اسلام آباد برای پیشبرد طرح انتقال گاز از جمهوری اسلامی ایران، مصمم و تکمیل آن همچنان اولویت کاری دولت پاکستان است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- یک نماینده کنگره آمریکا هشدار داد: اگر چین به تایوان حمله کند، کنگره مجوز درگیر شدن نیروهای مسلح آمریکا با چین را صادر خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از راشاتودی؛ مایکل مک کال رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکابه فاکس نیوز گفت: اگر پکن به تایوان حمله کند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رییس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنش بین ایران و اروپا به سمت کاهش است، گفت: رایزنی های اخیر بین آقای باقری با سه کشور اروپایی به سمت و سوی مثبت است. بنابراین به نظر من در سال 1402 می توانیم به دست آوردی مثبتی در مسئله هسته ای برسیم. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا می گوید گزینه اعزام نیروی نظامی در صورت حمله چین به تایوان مطرح است.
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در سفر به تایپه قول داد آمریکا نظامیان تایوانی را آموزش دهد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مایکل مک کال رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در یک گفت وگوی خبری تاکید کرد که درصورت حمله چین به تایوان، گزینه ارسال نیرو به این جزیره روی میز است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمود فاضلی/ پژوهشگر مسائل بین الملل روابط پرتنش آمریکا و کوبا همچنان ادامه دارد. آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا با حضور در کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان وعده داد این کشور هرگز قصد حذف کوبا از فهرست کشورهای حامی تروریسم را ندارد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی مجلس عوام انگلیس روز سه شنبه با انتشار گزارشی جهت دار، ادعای بی اساس گروگان گیری اتباع دو تابعیتی در ایران را تکرار و از ناتوانی دستگاه دیپلماسی این کشور برای آزادی آن ها انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کاریکاتورهای موهن شارلی ابدو، قرآن سوزی در سوئد و هلند، اخراج ایلهان عمر نماینده مسلمان و سیاهپوست از کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا تنها چند مورد از اقدامات اسلام ستیزانه غرب در سال 1401بود که ریشه در دلایل گوناگونی دارد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۱۳    
وزیر خارجه کشورمان با رئیس کمیته روابط خارجی دومای روسیه در مسکو دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان امروز با وزیر امور خارجه و اعضای کمیته روابط خارجی دومای روسیه دیدار و گفتگو کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر امور خارجه مسکو را به مقصد تهران ترک کرد. حسین امیرعبداللهیان شامگاه سه شنبه هشتم اسفند در صدر هیأتی به دعوت همتای روسی خود مسکو سفر کرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۴    
اقتصاد ایران: وزیر خارجه کشورمان با رئیس کمیته روابط خارجی دومای روسیه در مسکو دیدار کرد.