جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۹:۳۱Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان بوشهر»

عصر امروز   ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از نجات 18 ملوان سه شناور باری در آب های گناوه خبر داد.
پانا   ۳ ساعت پیش    
بوشهر (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر از شروع جشنواره تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی با مشارکت مدیران مدارس، معاونان و مربیان پرورشی، مشاوران تربیتی و معلمان خبر داد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: در سامانه بارشی اخیر 43 درصد سازه های آبخیزداری این استان آبگیری و حجم تقریبی استحصال آب به میزان 19 میلیون مترمکعب انجام شد. ...
همگردی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری تسنیم/ براساس آخرین خبرهای واصله، طرحهای گردشگری استان بوشهر با سرمایه گذاری 1030 میلیارد به بهره برداری رسید. اسماعیل سجادی منش با اشاره به اینکه طرح های مهم در عرصه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی در استان در حال اجراست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون توسعه، ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری کشور از تصویب 316 میلیارد تومان اعتباری برای راه های روستایی استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در دو عملیات نجات خدمه،2 شناور تجاری مسیر دبی- گناوه از خطر قطعی غرق و مرگ در آب های خلیج فارس نجات یافتند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۳    
فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: کمک به رشد و توسعه فعالیت شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با هدف ایجاد اشتغال و افزایش میزان تولید در از اولویت های دولت سیزدهم در این استان است. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه شورای تامین استان بوشهر و با حکم قضایی، 99 واحد صنفی در شهرهای بوشهر، گناوه و جم که در پی فراخوان ضدانقلاب اقدام به تعطیلی مغازه های خود کرده بودند، پلمپ شدند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: سامانه بارشی اخیر باعث شد که 376 مورد از 862 سازه آبخیزداری استان آبگیری شوند. به گزارش فکرشهر ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲    
فکرشهر: رئیس انجمن شعر دشتستان استان بوشهر گفت: جلال خسروی شاعر فقید برازجانی و مدیر مجله ادبی "جن زار" در سبک شعری خود (پست مدرن) پیشرو و اثرگذار بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر گفت: برنامه تأمین کودهای یارانه ای اعم از فسفاته، ازته و پتاسه در استان حدود 41 هزار تن بود که تاکنون بیش از 15 هزار تن تأمین شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات جست و جو برای نجات سه سرنشین قایق صیادی خروج کرده از بندر امام حسن شهرستان دیلم ادامه دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دو پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در جمع پژوهشگران برتر استان تجلیل شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شش خدمه و ملوان شناور باری و تجاری از خطر غرق در خلیج فارس توسط تیم امداد و نجات دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر نجات یافتند.
آنا / رکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از نجات 18 ملوان سه شناور باری در آب های گناوه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: 99 واحد صنفی در شهرهای بوشهر، گناوه و جم که در پی فراخوان ضد انقلاب اقدام به تعطیلی مغازه خود کرده بودند، با حکم قضائی پلمب شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه تا روز یکشنبه هفته آینده خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می شود گفت: در این مدت دمای هوا کاهش می یابد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۱    
با اعلام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر پاداش پایان خدمت تمامی بازنشستگان دستگاه های اجرایی که تا پایان 1400 بازنشسته شده اند به طور کامل پرداخت گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در عملیات مشترک پلیس بوشهر و فارس مأموران موفق به دستگیری یک قاچاقچی و کشف 97 کیلوگرم مواد مخدر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۳    
بوشهر- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: فتنه و اغتشاشات اخیر، حاکمیت دین در جامعه را نشانه گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به ساخت بیمارستان جدید در بوشهر گفت: زیرساخت های درمانی استان بوشهر توسعه می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با تأکید بر توجه به ازدواج جوانان در عرصه های مختلف اجتماع و حمایت های ویژه از آنان گفت: برنامه ازدواج آسان در دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان بوشهر طراحی و اجرایی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: لنج باری در مسیر دبی - دیلم از خطر غرق شدن نجات یافت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت تکواندو استان بوشهر از برگزاری مسابقات لیگ پومسه ایران به مدت دو روز در این شهر خبر داد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سید جلال سید مردانی با اشاره به میزبانی استان بوشهر در لیگ پومسه ایران، اظهار کرد: ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۴    
فکرشهر: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از کشف بیش از 9 تن انواع مواد مخدر در استان از ابتدای امسال تا کنون خبر داد. به گزارش فکرشهر، عقیل خرم آبادی در گفتگو با صداوسیما بیان کرد: از ابتدای سال 1401 تا کنون بیش از 9 تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری بوشهر گفت: امکان تحصیل برای تمامی کودکان اتباع خارجی در استان فراهم شده است. به گزارش فکرشهر، راضیه علیپور در گفتگو با صداوسیما با بیان اینکه تمامی کودکان اتباع خارجی در استان بوشهر سرشماری شده و در حال تحصیل هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: اکنون در زمینه ساخت شناور استان بوشهر دارای 24 واحد صنعتی فعال است که برای ادامه کار و گسترش فعالیت آنان برنامه و حمایت های لازم از سوی دولت در دستور کار است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۹    
رئیس اداره امور اصناف و تشکلها اداره کل صمت استان بوشهر از برگزاری انتخابات اتحادیه صنف ابزارو یراق و مصالح ساختمانی بوشهر بصورت الکترونیکی در روز چهارشنبه16 آذرماه سالجاری در محل اتاق اصناف مرکز استان خبر داد .
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: با مصوبه شورای تامین استان بوشهر و با حکم قضایی، 68 واحد صنفی در شهرهای بوشهر و گناوه که در پی فراخوان ضد انقلاب اقدام به تعطیلی مغازه خود کرده بودند، پلمب شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از ابلاغ یک هزار و 446 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری برای اجرا طرح های اشتغال زایی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری بوشهر گفت: اعتبار مورد نیاز جهت بازنگری طرح های هادی در روستاهای استان بوشهر تأمین خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی هشت ماهه سال جاری به 1528 فقره شکایت مردمی از نحوه عرضه کالا و خدمات در سطح بازار استان رسیدگی شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد که اصناف تحت هیچ شرایطی نباید به خواسته های معاندین نظام جمهوری اسلامی توجه کرده و فعالیت روزمره و تامین نیاز مردم را متوقف و دچار رکود کنند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۴۶    
فکرشهر نرگس محمدزاده فرد: پس از چند هفته تلاطم و تنش میان گوجه کاران استان بوشهر و مسوولین وزارت جهاد کشاورزی و وعده های مسوولین و نمایندگانی چون نماینده دشتستان در مجلس برای کاهش تعرفه های صادرات گوجه ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۳    
علیرضا هوشیار معاون مشارکتهای مردمی ، مسکن و اشتغال اداره کل بهزیستی استان بوشهر در برنامه رادیویی سی مو سی تو صدا و سیمای مرکز بوشهر به مناسبت بزرگداشت هفته افراد دارای معلولیت با موضوع مسکن و اشتغال معلولان مصاحبه کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت: از حدود 369 هزار هکتار زمین کشاورزی شناسایی شده در این استان برای 70 هزار هکتار سند مالکیت حدنگار ( کاداستر) صادر شده است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه احداث 100واحد مسکونی برای مددجویان اداره کل بهزیستی استان بوشهر بین این اداره کل و قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی این استان امضا شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۵    
بوشهر- باستین معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر از استقرار پارک های شیمیایی و صنایع پایین دستی پتروشیمی در استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر گفت: دانشجویان استان بوشهر در دو ماه اخیر، علیرغم تلاش رسانه ای بیگانگان، اجازه ندادند که محیط دانشگاه به اغتشاش کشیده شود و با بصیرت، دشمن را ناکام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهربا اشاره به بستری 2 بیمار جدید کرونایی طی شبانه روز گذشته گفت: تعداد بستری های کرونایی در استان بوشهر به 6 نفر رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در چند روز گذشته با کاهش تعرفه صادرات به نیم درصد، تازه خوری این محصول بین هم استانی ها بیشتر شده و صادرات آن نیز افزایش یافته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵    
دومین دوره مسابقات ورزشی (آمادگی جسمانی) ویژه دختران باهوش میانه استان بوشهر در سه رشته دو، دراز و نشست و فریزبی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۵    
حوزه/ رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر از مشارکت 200 نفر در بخش آوایی پنجمین جشنواره قرآنی ویژه خانواده طلاب استان خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر از همراهی و مساعدت بانک آینده در جذب اعتبار و پرداخت تسهیلات در این حوزه، قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۵    
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از تداوم بارش باران در استان تا فردا خبر داد و گفت: با افزایش سرعت باد شاهد کاهش محسوس دما و مواج شدن دریا خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بهزیستی استان بوشهر از انعقاد تفاهم نامه احداث 100 واحد مسکن مددجویان بین بهزیستی با قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بنیاد مهدویت بنیاد امام عصر و بنیاد احیاگری کلان مکتب اهل بیت علیهم السلام و اسلام ناب محمدی ص است. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ظهر فردا پنجشنبه تا یکشنبه هفته آینده نسبت به وزش باد شدید شمال غربی و افزایش ارتفاع موج در برخی از ساعت ها به 150 تا 250 سانتیمتر و تلاطم دریا هشدار سطح نارنجی (اقدام ضروری) اعلام می شود. ...
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: طی 7 ماهه سالجاری، 2 هزار و 749 تن ترانزیت کالا در استان جابجا شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 33 درصد رشد داشته است