شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۱۴May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم»

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: قرارگاه عفاف و حجاب در اصفهان تحت عنوان قرارگاه ارتقای سلامت و امنیت اجتماعی شهید شاه سنایی تشکیل شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ دقیقه پیش    
عادلانه ترین شیوه توزیع یارانه کدام است؟ این سوال را در میان مردم مطرح کردیم تا مشخص شود کدام شیوه از پرداخت یارانه رضایت شما را به همراه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ دقیقه پیش    
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح گفت: راه مردم مشهد از مسیر پادگان لشکر 77 تا دهه کرامت بازگشایی می شود.
استانداری قزوین   ۵ دقیقه پیش    
خداوند متعال را شکر گزاریم که حامل خبرهای خوشی برای شهرستان آوج هستیم.
خبرگزاری فارس   ۶ دقیقه پیش    
انتشار فیلمی از حضور خانمی بدحجاب و به تنهایی در حسینیه امینی ها در استان قزوین، واکنش قشرهای مختلف مردم استان را برانگیخته و برخورد با خاطیان و مسببین این جریان را خواستار شده اند.
خبرگزاری مهر   ۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند صدها نفر از مردم بحرین پس از 6 سال ممنوعیت و سرکوب، نماز جمعه را در مسجد امام صادق (ع) برپا کردند.
خبرگزاری برنا   ۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
برخی اوقات پس از مصرف یک وعده کامل غذایی احساس سنگینی سیری و زیادی می کنیم. مردم به این حالت سنگینی معده می گویند. در بیشتر اوقات این احساس یک حالت طبیعی و ناشی از مصرف بیش از حد غذا است ...
خبر خودرو   ۱۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه افرادی که می پندارند چاره حل مشکلات صنعت خودرو، واردات است، اشتباه می کنند، گفت: بازار خودرو کشور انحصاری نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
این روزها مردم از مصرف داروهای شیمیایی خسته شده اند و ترجیح می دهند به نسخه های گیاهی روی بیاورند بلکه تبعات کمتری برای آنها داشته باشد.
فرماندار کرمانشاه گفت : فتح خرمشهر درس های عبرت آموز زیادی برای ما به همراه دارد.
خانه ملت   ۱۵ دقیقه پیش    
اختتامیه رویداد ملی نوآیند با حضور بابک نگاهداری، رئیس مرکز پژوهش های مجلس، اقبال شاکری، نماینده مردم تهران در مجلس و با تقدیر از تیم های برگزیده عصر امروز پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 برگزار شد ...
دولت   ۱۷ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
در نخستین رویداد بین المللی خصوصی سازی در اقتصاد ایران، اسماعیل سقاب اصفهانی دبیر ستاد راهبردی تحول و مسئول رصد و پایش سند تحول دولت، گفت: دولت معتقد است باید میدان های اقتصادی را به صاحبان آن یعنی مردم واگذار کند، الگوی تحول اقتصادی کشور براساس راهبری هوشمند است.
خبرگزاری برنا   ۱۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، گفت: دشمنان در تلاش هستند با ایجاد شائبه در اصل و موفقیت طرح مردمی سازی یارانه ها، روحیه پرخاشگری و هیجانی را در جامعه افزایش دهند که مردم باید مانند سابق هوشیار باشند و اخبار را از منابع رسمی و مورد وثوق دریافت کنند.
بالاخره نگرانی های مردم و سیاسیون در موضوع حذف ارز ترجیحی 4200 تومانی یا همان ارز جهانگیری وارد فاز اجرا شد و اقتصاد کشور آغاز یک جراحی بزرگ اقتصادی را با تمام وجود احساس نمود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: مردم با وجود مشکلات، در جریان اصلاح نحوه پرداخت یارانه ها لبیکی به فراخوان های دشمنان ندادند.
اصفهان - معاون اقتصادی استاندار اصفهان گفت: نخریدن اقلام اساسی به بهانه ارزان تر شدن تنها به ضرر تولیدکننده و مردم تمام می شود و با کم شدن عرضه و تقاضا این اقلام مجدد کمیاب و گران می شوند.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: عدالت قضائی و اقتصادی دو مقوله ای است که باید تقویت شود و نقطه مقابل این دو جبهه محتکران و معاندان قرار دارند و در مقابله با دشمنان این دو جبهه چشم امید مردم به دستگاه عدلیه است.
هفته نامه شما   ۲۳ دقیقه پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نه تنها خودروسازی بلکه همه صنایع کشور دارای ضعف ها و مشکلات کیفی است،گفت: ما در حوزه صنعت به انقلاب نیازمندیم.
سبلان ما   ۲۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، مهدی مسکنی معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز در جمع اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون و کارشناسان حوزه تعاون استان اردبیل گفت: ایدئولوژی ما در حوزه تعاون این است که کار را تنها با مردم می توان جلو برد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی بر حرکت در مسیر کشاورزی دانش بنیان تاکید کرد و گفت: کشوری که می تواند در حوزه ویروس کرونا واکسن ساخته و امنیت زیستی ایجاد کند، در حوزه کشاورزی می تواند با علم گیاه پزشکی به نتایج مطلوب برسد.
تابش کوثر   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند صدها نفر از مردم بحرین پس از شش سال ممنوعیت و سرکوب، نماز جمعه را در مسجد امام صادق (ع) برپا کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۲۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار البرز با بیان اینکهه مردم البرز لایق بهترین امکانات و زیرساخت ها هستند، گفت: اکنون برنامه هفتم توسعه کشور در حال تدوین است و باید البرز نقش پررنگی را در این زمینه ایفا کند.
خانه خشتی   ۲۵ دقیقه پیش    
سرپرست فرمانداری رفسنجان، مردمی کردن یارانه ها و ساماندهی اقتصاد کشور را در دولت سیزدهم کاری ضروری و مفید دانست و گفت: آثار اجرای این طرح در سفره های مردم به طور عادلانه مشهود خواهد شد.
سلام نو   ۲۵ دقیقه پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع کنندگان گوشت گوسفندی تهران، دلیل افزایش قیمت گوشت در هفته گذشته را واکنش مردم به تغییرات قیمت دیگر اقلام و نگرانی از گرانی بیش از پیش گوشت دانست و گفت ...
نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ استان البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آگاهی از وضعیت معلمان درمدارس غیردولتی گفت: زحمات این عزیزان برکسی پوشیده نیست و جذب آنان در آموزش و پرورش پیگیری می شود.
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان با بیان اینکه در این دوره از مدیریت شهر برای مردم و دیدگاه های آنها جایگاه ویژه ای دیده شده است، گفت: از ظرفیت میز محلات در راستای احیای بافت فرسوده و ارتقای کیفیت محلات استفاده شده است.
خبرگزاری فارس   ۲۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی کشور درباره وضعیت پوشش برخی از گردشگران به خصوص در مناطق جنوبی کشور و اعتراض برخی از جوامع محلی گفت: در این باره هماهنگی خوبی انجام شده و با کمک مدیران مربوطه و مردم این مشکل برطرف خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲۹ دقیقه پیش    
جعفری با اشاره به اینکه شهدای مظلوم شیمیایی بوالحسن نماد رسوایی حقوق بشر آمریکایی هستند، گفت: کردستان در دفاع مقدس پنج هزار و 400 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده و هنوز هم در مرز های این استان جان هایی برای حفظ امنیت و آرامش مردم و دفاع از انقلاب اسلامی تقدیم می شود.
تیک   ۲۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمد آیتی: چندی پیش رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برای پاسخ گویی به دغدغه برخی نمایندگان به کمیسیون عمران دعوت و در جلسه با انتقاد نمایندگان روبرو شد. یکی از این افراد علیرضا پاک فطرت نماینده شیراز و عضو عضو کمیسیون عمران مجلس بود که در این گفت وگو از دلایل انتقادش به وزارتخانه راه و شهرسازی سخن ...
دبیر کل جمعیت هلال احمر در دیدار با معاون بهداشت، درمان و توانبخشی و مدیران زیرمجموعه این معاونت، خدمات بهداشتی و درمانی را از اهداف و اقدامات اساسی تاسیس این جمعیت دانست و گفت: در طول یکصد سال فعالیت هلال احمر در ایران، بهداشت ...
فرآوری محصولات کشاورزی خراسان جنوبی نیازمند ایده های علمی و بازاریابی متناسب با ذائقه مردم است، که در همین راستا تاکنون برند بیرناب 7 فرآورده نهایی از محصولات استراتژیک استان را ثبت کرده است.
روز پلاس   ۳۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در زمینه تولید آثار فاخر سینمایی در حوزه دفاع مقدس همچون برگزاری کنگره ها و راهیان نور توفیق نداشتیم و جریان مستمری که بتواند آثار شاخص سینمایی تولید کند شکل نگرفت.
خبرگزاری برنا   ۳۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
واردات خودرو های خارجی به کشور پس از چهار سال ممنوعیت، آزاد شد و وزیر صمت از تصویب کلیات واردات خودرو در هیات دولت پیرو پیگیری های این وزارتخانه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۳۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها _نماینده ولی فقیه در همدان گفت: شاید تمدن غربی، رفاه عمومی ایجاد کرده باشد و لذت هایی را برای مردم فراهم کند، اما هیچ گاه بشر را به آرامش نرسانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها سخنگوی سپاه گفت: اگر شرارتی از صهیونیست ها در هر گوشه ای برای ما محرز شود پاسخ های قاطع و ویران گر قبلی تکرار می شود و ما از منافع مردم هرگز کوتاه نخواهیم آمد.
تیک   ۳۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
گرانی ها علاوه بر ماکارونی و نان به اقلام خوراکی دیگر هم رسید، دولت، ارگان های رسانه ای رسمی مانند صدا وسیما امامان جمعه اصرار دارند که حذف یارانه کالاهای اساسی تاثیری بر گرانی ها نداشته و مردم هم با دریافت 300 الی 400 هزار تومان یارانه امورات خودشان به خوبی می گذارنند ...
ایرنا   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- کتاب "فرهنگ عامیانه مردم تیران اصفهان"(طهران قدیم) برگرفته از لهجه، واژه های اختصاصی و ادبیات عامیه این خطه از استان اصفهان رونمایی شد.
دیار میرزا   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر اینکه مسئولان باید اقدامات انجام شده برای ساماندهی معضل پسماند استان را به اطلاع مردم شریف برسانند، گفت: گیلان در معرض تهدیدات طبیعی مختلفی از جمله برف، سیل، آتش سوزی و زلزله قرار دارد و با توجه به برنامه های تدوین شده ...
ایران اکونومیست   ۳۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری ایران اکونومیست، علیرضا معاف فعال سیاسی و رسانه ای در مطلبی با عنوان نکاتی صریح درباره تفاوت های رئیسی و روحانی یادداشتی را در اختیار ایران اکونومیست قرار داد که مشروح آن در ادامه آمده است: ...
خبرگزاری برنا   ۳۸ دقیقه پیش    
نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر اینکه مسئولان باید اقدامات انجام شده برای ساماندهی معضل پسماند استان را به اطلاع مردم شریف برسانند، گفت: گیلان در معرض تهدیدات طبیعی مختلفی از جمله برف، سیل، آتش سوزی و زلزله قرار دارد و با توجه به برنامه های تدوین شده ...
معدن نامه   ۴۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمد پاک مهر نماینده مردم شریف بجنورد در مجلس شورای اسلامی در اولین همایش بوکسیت، آلومینا و آلومینیوم و توسعه پایدار گفت: با وجود تولید پساب در صنعت آلومینیوم حفظ محیط زیست جاجرم برای شرکت آلومینای ایران در خراسان شمالی افتخار بزرگی است.
سلام نو   ۴۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
22 اردیبهشت خبر افزایش نرخ 4 کالای اساسی مرغ، تخم مرع، لبنیات و روغن منتشر شد. پس از پرداخت یارانه جدید دولت، بلافاصله گرانی ها راهی بازار شد. از همان روز بازار خالی از مرغ، تخم مرغ، پنیر و روغن شد و بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای با هجوم مردم مواجه شدند ...
عصر ایران   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بعد از گزارش خبرنگار صداوسیما با این محور که بعد از خرید با پول یارانه، کمی هم اضافه آمد؛ این بار خبرنگار این سازمان سراغ حساب دفتری و خرید نسیه از مغازه های حاشیه شهر تهران رفته و اعلام می کند مردمی که بدهکار مغازه ها بودند، با پول یارانه حسابشان را تسویه کرده اند!
عصر ایران   ۴۳ دقیقه پیش    
چرا کسانی دوست نداشتند گزارشگر ویژه به ایران بیاید و حال که آمده و با غیر دولتی ها هم ملاقات کرده و همه یک صدا علیه تحریم سخن گفته اند قصد دارند او را متهم کنند که به سفارش جمهوری اسلامی کاری انجام داده و مگر مردم ایران با پوست و گوشت و استخوان آثار تحریم ها را لمس نمی کنند؟
خبرگزاری دانشجو   ۴۴ دقیقه پیش    
دبیر هسته مردمی جهاد تبیین زنجان با اشاره به بررسی میدانی از فروشگاه ها گفت: براساس این بررسی متوجه شدیم که کالا های اساسی به ویژه روغن به مقدار کافی در اختیار مردم نیست.
راهبرد معاصر   ۴۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
ضرب و شتم جنگلبان ایلامی در جنگل های دالاو" و مصدوم شدن وی مردم را برآن داشت تا از دستگاه قضا برخورد با بانیان چنین اقدامی را خواستار شوند.
فرتاک نیوز   ۴۴ دقیقه پیش    
افشار دارابی مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در آیین تکریم و معارفه مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه که امروز (31 اردیبهشت ماه) در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار کرد ...
ایبنا   ۴۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تنها سینمای این شهر سینما نخل نام دارد که دو سالنه و با ساخت قدیمی است اما این سالن را بازسازی می کنیم تا تقریباً شش یا هفت سالنه شود، در همین روز این سینما را کلنگ زنی می کنیم تا سینما نخل در پایان تابستان تبدیل به سینمایی با تعداد بالای سالن شود.