یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۹:۲۸Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک های خصوصی»

بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از بانک های خصوصی کشور با راه اندازی باشگاه مشتریان در اپلیکیشن خود، برنامه پیش بینی مسابقات هفتگی فوتبال برگزار می کند که به نوعی می توان آن را مصداق قمار دانست.
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و موسسه های اعتباری خصوصی اظهار داشت: خودِ وزارت راه و شهرسازی عامل کُندی ارایه تسهیلات بوده چراکه سامانه معرفی متقاضیان را در موعد مقرر راه اندازی نکرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو پژوهشکده مطالعات اقتصادی دانشگاه الزهرا (س) گفت: بانک های خصوصی از اینکه مردم بدهکار شوند استقبال می کنند؛ زیرا بدهکار شدن مردم یعنی ایجاد تقاضای کاذب در بازار و ایجاد تقاضا در بازار منجر به افزایش قیمت ارز و طلا خواهد شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۳    
محسن مقصودی نوشت: بانک ها غلط می کنند با پول مردم بنگاه داری کنند! بعد از سریال بازپرس که به مفاسد برخی بانک های خصوصی پرداخته بود، این دیوارنگاره هم به موضوع بنگاه داری بانک ها و آسیب زدن این موسسات به اقتصاد کشور پرداخته. هنر می تواند در خدمت عدالت باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر مشهد با بیان اینکه بانک های خصوصی باید 80 درصد منابع خود را به صورت محلی هزینه کنند، اما فقط 3درصد را به این امر اختصاص می دهند، گفت: پولی که باید برای وام ازدواج جوانان، اصلاح بافت فرسوده و زیر ساخت ترافیکی و تونل های انرژی در مشهد صرف شود به جاهای دیگر برای ساخت و سازها صرف می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: با توجه به دستور رییس جمهوری مبنی بر جمع شدن صف وام ازدواج تا پایان تابستان، معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی و دبیر کانون بانک های خصوصی از متقاضیان خواستند مشکلات خود را از طریق سامانه https://crm.cbi.ir و شماره 2706 بانک مرکزی اعلام کنند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نابخردی آنقدر قوت گرفته که بانک و نظام بانکداری نه بعنوان یک شرکت خصوصی (دارای هزینه-درامد)بلکه بعنوان نوعی قلک و جعبه جادو برای تامین پول نگریسته می شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
چین مهم ترین سرمایه گذار در زیرساخت های حمل ونقلی در خاورمیانه است. اخیرا یکی از بانک های خصوصی عراق اعلام کرده که مبادلات بانکی خود را با یوآن چین آغاز کرده است.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نزدیک به دو سال و نیم از زمان آغاز تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی می گذرد و به گفته رئیس کمیته آن در نیمه تیر ماه امسال، گزارش نهایی این تحقیقات نهایتاً ظرف 40 روز آینده یعنی در اوایل شهریور ماه در صحن مجلس قرائت می شود ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان آیت الله طباطبایی نژاد با انتقاد از عملکرد بانکهای خصوصی گفت: اختیار تام عده ای از افراد با عنوان بانک خصوصی در هزینه و خرج کردن منابع مالی مردم، قابل قبول نیست.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: در حالی سخنگوی دولت از پرداخت وام های خرد زیر 100میلیون تومان بدون ضامن از سوی بانک ها خبر داده است که برخی بانک های خصوصی و دولتی تنها وام ازدواج و فرزندآوری را به مردم پرداخت می کنند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین جفایی که بانک ها می شود این است که بانک ها را مکلف به پرداخت تسهیلات تکلیفی کرده ایم در حالی که توان پرداخت این وام ها وجود ندارد. اینکه بانک ها اعلام کنند توان پرداخت تسهیلات را ندارند و و در صورت اعطای این تسهیلات و وام ها ناترازی ها بیشتر شده و به مشکلات موجود دامن خواهد زد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک های خصوصی و دولتی ساعات کاری جدید بانک ها را اعلام کردند.
ساعت پذیرش مشتریان در شعب بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تاریخ شانزدهم شهریور ماه جاری اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه حق مردم همدان نیست که پول را در بانک بگذارند و در استانی دیگر هزینه شود، گفت: باید سهمیه همدان در ارائه تسهیلات افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان از رشد 117 درصدی جذب سرمایه گذاری خارجی در استان در سال 1401 خبر داد و گفت: هیچگونه نظارتی بر بانک های خصوصی در استان نداریم و در این زمینه مطالبه ما از وزارت اقتصاد این است تا بتوانیم بر بانک ها و بیمه های خصوصی در استان و عملکرد آن ها نظارت کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۳    
گرگان- فردوسی، تولید کننده کاغذ تیشو در گلستان گفت: بانک های خصوصی بیشترین تسهیلات را در حوزه واسطه گری پرداخت می کنند و این یک ظلم بزرگ به صنعت و تولید کننده گان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای بانک های خصوصی و مؤسسات اعتباری گفت: تسهیلات قرض الحسنه 10 درصد وام های بانکی را تشکیل می دهد.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای فقهی بانک مرکزی، وعده سود علی الحساب را بزرگترین خطا در حوزه بانکی دانست و گفت: در آئین نامه شورای پول و اعتبار آمده است که بانک ها می توانند وعده سود علی الحساب بدهند ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۸:۰۳    
گرفتن وام از بانک ها یکی از معضلات همیشگی است و نمی توان بانکی را پیدا کرد که وام فوری به مشتریان خود پرداخت کند. در بهترین حالت می توان یک وام فوری 10 یا 15 روزه از برخی از موسسات و بانک های خصوصی یا قرض الحسنه دریافت کرد که آن هم نیازمند حساب بانکی فعال و مسدود سازی سپرده است ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاونین فناوری بانک های خصوصی روز دوشنبه 6 شهریورماه 1402، با همراهی مسعود پشم چی معاون فناوری های نوین مالی و اطلاعاتی بانک پارسیان، از بخش های مختلف” استودیو تجربه” گروه داده پردازی این بانک بازدید کردند و با آخرین پیشرفت ها، دستاوردها و محصولات فناورانه تیم های مستقر در آن آشنا شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: خلق پول یکی از موارد تصرف در اموال مردم است که این اختیار نباید به بانک های خصوصی داده شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که در ابتدای امسال بانک مرکزی ضرب الاجل 6 ماهه ای به بانک های خصوصی مبنی بر انجام اقداماتی موثر برای اصلاح ساختاری داد، حالا رئیس سازمان امور مالیاتی می گوید بانک هایی که در پرداخت تسهیلات کم کاری کرده اند مشمول مالیات می شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: بانک مرکزی ضرب الاجل 6 ماهه ای به بانک های خصوصی داده تا با اقدامات مؤثر به اصلاح ساختاری برسند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۴۴ سایت دیگر  
سومین همایش ملی تحول دیجیتالی در صنعت بانکداری در روز سه شنبه مورخ 31امرداد1402 با حضور برخی مدیران و مسئولان بانک مرکزی، بانک های خصوصی و دولتی، کارشناسان و فعالان این حوزه توسط انجمن مدیریت ایران با همکاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در سالن همایش های آن بانک برگزار شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: بانک مرکزی ضرب الاجل 6 ماهه ای به بانک های خصوصی داده تا با اقدامات مؤثر به اصلاح ساختاری برسند. تیتربرتر، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی در یک مصاحبه رادیویی گفت ...
اقتصاد ایران: وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: بانک مرکزی ضرب الاجل 6 ماهه ای به بانک های خصوصی داده تا با اقدامات مؤثر به اصلاح ساختاری برسند.
قرض الحسنه رسالت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
دکتر وحید شهابی در کمیسیون آموزش و پژوهش کانون بانک های خصوصی که با حضور مدیران آموزش بانک های خصوصی برگزار شد، به بیان دستاوردها و تجربه موفق بانک قرض الحسنه رسالت در تامین مالی خرد و توسعه کارآفرینی اجتماعی در کشور پرداخت . ...
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند فقط تا میزان معینی از سهام بانک های خصوصی را بخرد یا از طریق ارث یا جانشینی قانونی تحت مالکیت داشته باشد. قانونگذار بیش از این نصاب را مجاز ندانسته است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۱   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به کاهش رشد نقدینگی، آزاد شدن منابع ارزی کشور و تعاملات مثبت با همسایگان و عضویت ایران در بریکس گفت: در 4ماه اخیر شاهد کاهش سرعت تورم بودیم که با همراهی مردم تا پایان امسال از دوره 5 ساله تورمی عبور خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن اشاره به اینکه بانک های خصوصی تهدیدی برای بانک های دولتی هستند، افزود: اطلس سرمایه گذاری استان به عنوان ابزار راهنما و تسهیل سرمایه گذاری تدوین شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
بالاخره ناترازی و اضافه برداشت های بانک آینده به عنوان یکی از مهمترین بانک های خصوصی کشور کار دستش داد و هفته گذشته حق رای 60 درصد از سهام این بانک به وزارت اقتصاد واگذار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۵    
تا پایان تیرماه میزان سپرده های ارزی و ریالی در بانک ها و مؤسسات اعتباری خراسان رضوی بیش از 321 هزارو 236 میلیاردتومان بوده است که در این زمینه استان ما مانند همیشه بعد از تهران و اصفهان رتبه سوم را دارد.
یک کارشناس اقتصادی اظهار کرد: بانک های خصوصی اغلب در حال برگزاری فروش اموال و املاک هستند اما خروجی این مزایده ها بسیار ناچیز است؛ بنابراین مساله این نیست که بانک ها تمایلی به عرضه اموال خود ندارند.
شادا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۴    
یک کارشناس اقتصادی اظهار کرد: بانک های خصوصی اغلب در حال برگزاری فروش اموال و املاک هستند اما خروجی این مزایده ها بسیار ناچیز است؛ بنابراین مساله این نیست که بانک ها تمایلی به عرضه اموال خود ندارند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
افزایش تعداد بانک های خصوصی در سال های اخیر زمینه را برای سوءاستفاده های مالی عده ای فرصت طلب فراهم کرده و موجب شده تا این افراد با حضور در پشت پرده تعدادی از این بانک ها، فسادهای پیدا و پنهانی رقم بزنند.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۱    
تیتر20- بانک ملی تاکنون چهل و دو دوره قرعه کشی جوایز برای حساب های قرض الحسنه برگزار کرده و به زودی چهل و سومین دوره آن را نیز برگزار خواهد کرد. قرعه کشی حساب های قرض الحسنه رسمی سنتی در میان بانک های ایران است که همه ساله بانک های دولتی و برخی بانک های خصوصی نسبت به آن اقدام می کنند و جوایزی را ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: تملک دولت بر بخش قابل توجهی از سهام بانک های خصوصی متضرر اقدام درستی نیست و باید بانک مرکزی مسئولیت آن را به عهده بگیرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اصلاح ناترازی بانک های خصوصی و دولتی یکی از مأموریت های اصلی دولت و بانک مرکزی است و بر اساس اظهارات محمدرضا فرزین بانک های کشور به لحاظ سلامت در ناترازی دسته بندی شده اند و برای همه آن ها برنامه اصلاح ناترازی تدوین شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
وام نهضت ملی مسکن در بانک های خصوصی تحریم شد. تسهیلاتی که رئیس جمهور بار ها به لزوم پرداخت آن توسط شبکه بانکی تاکید کرد و حتی هشدار هم داد. به گزارش اکو ایران، اکنون سهم تسهیلات نهضت ملی مسکن از کل تسهیلات نظام بانکی طبق گزارش های رسمی به 3 درصد هم نمی رسد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۰:۴۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: فلسفه تشکیل بانک های خصوصی این بود که در خدمت تولید باشند و منابع خرد مردمی را به این سمت هدایت کنند، ولی خودشان به ابزاری علیه تولید تبدیل شده اند.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی جزئیات سهام مازاد سهامداران بانک های خصوصی که مجمع آنها تاکنون برگزار شده است را اعلام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۷:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، زوج های جوان برای شروع زندگی مشترک خود حساب ویژه ای بر روی وام ازدواج باز می کنند و از آن برای خرید لوازم شروع زندگی، پول پیش خانه یا موارد دیگر استفاده می کنند اما برای دریافت این وام باید هفت خوان رستم را پشت سر بگذارند ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
انتصاب امام صادقی ها در سازمان برنامه که خواستار تعطیلی بانک های خصوصی و بورس کالا هستند، نشان می دهد که دولت رئیسی در حال خالی شدن از بدنه کارشناسی با سابقه و قدرتمند است؛ رویکردی که نتیجه ی آن را در وضعیت اقتصادی فعلی نیز می بینیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی جزئیات سهام مازاد سهامداران بانک های خصوصی که مجمع آنها تاکنون برگزار شده است را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: بانک های خصوصی از نشتی های اقتصاد محسوب می شوند و وقتی اقتصاد نشتی داشته باشد تولید در آخر داستان قرار می گیرد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در احکام جداگانه ای، هشت تن از معاونان و مدیران زیرمجموعه سازمان برنامه و بودجه را تغییر داد.
وزارت اقتصاد جزئیات سهام مازاد سهامداران بانکهای خصوصی که مجمع آنها تاکنون برگزار شده است را اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اعلام کرد در بین بانک هایی که مجامع آنها برگزار شده، بیشترین سهام مازاد مربوط به سهامداران بانک های سرمایه، اقتصاد نوین و پارسیان بوده است.