جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۸:۱۵Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس خبرگان»

تقریب   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از موفقیت و دستاوردهای انقلاب اسلامی که یکی از سفارشهای مهم امام راحل نیز بود وحدت و برادری مردم و مذاهب مختلف اسلامی است.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه تفرقه افکنی شگرد استکبار برای ایجاد شکاف بین امت های اسلامی است، گفت : وحدت تنها رمز موفقیت و مقابله با توطئه دشمنان است.
تقریب   ۳ ساعت پیش    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه منظور از وحدت دست کشیدن از عقاید، ثوابت و مسلمات خودمان نیست، خاطرنشان کرد: برای حفظ کیان و هویت اسلام و هویت دین و توحید و دفاع از انسانیت ما را مأمور کرده اند که به اصولی پایبند باشیم و از آنها دفاع کنیم.
تقریب   ۳ ساعت پیش    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرآن باید قاعده و پیشوای مسلمانان باشد و همه باید پیرو دستورات آن باشیم، گفت: چراکه قرآن، مسلمانان را از هر گونه خشونت، تندی، فحش و ناسزا برحذر داشته و تاکید کرده است که به صورت مسالمت آمیز زندگی کنیم.
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: برای رسیدن به وحدت راهکارهایی را می توانیم مطرح کنیم. یکی از این راهکارها، مرجع قرار دادن قرآن و سنت رسول الله در مواقع اختلاف است.
حوزه علمیه خراسان   ۶ ساعت پیش    
حضور آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در کشور عراق و عضو مجلس خبرگان رهبری در استودیو اختصاصی هشتمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان
پرسش   ۷ ساعت پیش    
یک کاربر نوشت: مجلس خبرگان رهبری بیانیه داده خطاب به شورای نگهبان که زمینه حضور نخبگان و مشارکت گسترده مردم در انتخابات فراهم باید بشه؛ آقای جنتی ریاست مجلس خبرگاه به آقای جنتی دبیر شورای نگهبان گفتند که بابا کمی شل کن.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با توجه به اقدامات رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی در فضای مجازی و علیه امت اسلامی، بر علما و اندیشمندان واجب است برای سالم سازی شبکه های اجتماعی اقدام کنند.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: از دولت ها و ملل اسلامی انتظار داریم هرگز در راه عادی سازی روابط با صهیونیست جهان خوار و اسرائیل، کوچک ترین قدمی برندارند؛ چرا که بزرگ ترین دشمن امت اسلام صهیونیسم است.
تقریب   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مسلمانان نباید در هنگام گفت وگو ارزش ها را زیر پا بگذارند و حتی در مواجهه با انسان های جاهل باید همواره از خود حلم و بردباری نشان دهند، چراکه خداوند متعال به بندگانش در این زمینه تاکیدات فراوان کرده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۵:۵۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: رمز و شرط موفقیت وحدت کلمه است، باید تفاهم بر سر امنیت و مصالح مشترک باشد و نباید اختلافات کارشناسی و فقهای یک مذهب منشا دعوا و نزاع گردند زیرا در منازعات قدرت ها کاسته و توان ها نابود می شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: امروز باید مشوق فلسطینیانی باشیم که در راه مبارزه با صهیونیسم جان خود را فدا نموده و همواره در مقابل این رژیم منحوس مقاومت می کنند و چهره واقعی آن را به بشریت نشان می دهند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اقتصاد در حقیقت، قوامِ امت اسلامی و نقطه اتکای آن است،گفت: اقتصاد مقاومتی نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است. در امت اسلامی، متخصصان و افراد صاحب صلاحیت در امور اقتصادی باید مناصب و پست های اقتصادی را بر عهده گیرند تا آنها به افراد فاقد صلاحیت واگذار نشود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۴    
عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مسلمانان نباید در ارتباط و گفت وگو به یکدیگر طعنه بزنند، توهین کنند، تحقیر و یا تهدید کنند چراکه باتوجه به سوره توبه آیه 79 مورد غضب الهی قرار می گیرند و عذاب بزرگی در انتظار آنان خواهد بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۵    
حجت الاسلام والمسلمین میرباقری با تاکید بر برکات عمر سراسر بندگی، خیر، نور، بصیرت و بصیرت بخشی آیت الله ناصری تصریح کرد: دلی که به یاد حضرت حجت(عج)، با انس حضرت و ارتباط با حضرت نورانی شده می تواند مرکزی برای هدایت مردم به سوی قطب عالم باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۶    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: مأموریت روحانیت، فهم عمیق دین در همه ابعاد و قلمروها و شناخت نقشه راه زندگی و نظامات مختلف اسلام برای اداره جوامع بشری است و برای این موضوع اساتید محوریت دارند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: تقریب مذاهب اسلامی، پروژه بزرگی است که می تواند توانمندی های مسلمانان را شکوفا کند اما متاسفانه آن طور که باید به آن توجه نشده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نقش صهیونیست ها در ایجاد اختلاف میان امت اسلامی تأکید کرد: شرط نخست یا عمده ترین شرط برای تحقق وحدت، شناخت دشمن است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین "موسوی مقدم" ، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه برنامه های سفر یک روزه خود به استان سمنان با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاد اخلاق حوزه های علمیه اصفهان گفت: حقیقت آیت الله ناصری، چیزی جز و ولایت و محبت نسبت به اهل بیت(ع) نبود و بر همین اساس هر شخصی که به دل می نشیند، بی شک از اکسیر ولایت و عشق به ولی خدا برخوردار است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اختتامیه اجلاسیه دوازدهم از پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: هرچه به اجلاس خبرگان از ابتدا تا پایان نگاه کنیم، نقطه ضعفی در آن نمی بینیم و با نقطه قوت هایی که دارد مواجه هستیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۶    
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در سایه ولایت کارها درست پیش می رود گفت: دفاع مقدس، کتاب مقدس مقاومت و ولایت پذیری است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مجالس آیت الله ناصری بوی حضرت حجت(عج) را می داد و هیچگاه سخن از خودشان نمی گفتند، همچنین عمری را به طور کامل وقف کردند تا بار مردم و امت را به دوش بکشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۷    
اولین همایش اعضای هیات های نظارت استانی سراسر کشور در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز در مشهد آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: خداوند همواره مسلمانان را به اتحاد و دوری از تفرقه فراخوانده است و بارها در آیات متعدد در قرآن کریم به این موضوع اشاره کرده است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری صبح امروز سه شنبه 4 مهرماه 1402 به ریاست آیت الله احمد جنتی برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از سیدابراهیم رئیسی و احمد جنتی در کنار هم در هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری منتشر شده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۴:۱۳   + ۸۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور که به عنوان مهمان روز اول دوازدهمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم سخنرانی کرد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، گفت: از خداوند برای شهدا، علو درجات و برای جانبازان ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اختتامیه اجلاسیه دوازدهم از پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، بعدازظهر چهارشنبه، پنج مهر ماه برگزار شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در دوازدهمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مشکلاتی از گذشته باقی مانده است، گفت: باید اعتراف کنم به دلیل اینکه رئیس جمهور قبل از آنکه نامزد انتخابات شوند مسائل را می دانستند و برای حل آن ها برنامه ای تدوین کرده بودند، کار ما راحت شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مجلس خبرگان رهبری در پایان دوازدهمین اجلاس رسمی دوره پنجم با صدور بیانیه ای تصریح کرد: با دعوت از اقشار مختلف مردم، حضور آگاهانه و حداکثری در انتخابات را نمادی از قدرت نظام اسلامی و جلوه ای از استحکام پایه های مردمی حکومت و نمودی از مسئولیت شناسی و تعهد اسلامی و انقلابی می دانیم.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری: در برخی دولت ها که به نگاه امامین انقلاب نزدیک بوده اند، حرکت پیشرفت شتاب بیشتری یافته است. اما در برخی دولت های دیگر به دلیل تردید در آرمان های انقلاب اگر هدایت های رهبر های نبود خسارات بسیاری به انقلاب وارد می شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۳    
اقتصاد ایران: مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای اعلام کرد: با هوشیاری مردم، دشمن در راه اندازی اغتشاشات، جنگ شناختی، ترکیبی و رسانه ای جهانی علیه تمامیت انقلاب اسلامی و ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، شکست سنگینی خورد.
میهن نوین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
پیام رهبر انقلاب در تجلیل از شهدا و ایثارگران لزوم تهیه سند کاهش فقر و پایش مستمر آن با همکاری کمیته امداد مراقبت از ماشین لباسشویی به عنوان یک سرمایه مفید سلیمی نقره ای شد قیمت کوییک صفر در بازار آزاد چند؟ همه چیزهایی که باید در مورد کالری ماکارونی بدانید ...
مجلس خبرگان رهبری در پایان اجلاس رسمی خود در دوره پنجم با صدور بیانیه ای تاکید کرد که با هوشیاری مردم، دشمن در راه اندازی اغتشاشات، جنگ شناختی، ترکیبی و رسانه ای جهانی علیه تمامیت انقلاب اسلامی و ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، شکست سنگینی خورد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مجلس خبرگان رهبری در پایان اجلاس رسمی خود در دوره پنجم با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه دوازدهمین اجلاسیه دوره پنجم خبرگان رهبری شامگاه چهارشنبه (5 مهر 1402) در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری از آغاز نام نویسی نامزدهای انتخابات دوره ششم مجلس خبرگان رهبری از 27 مهرماه در وزارت کشور و فرمانداری ها خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور، مهمترین راهبرد دشمن برای کاهش مشارکت را ایجاد ناامیدی با تمرکز به روی ناکارآمدی نظام دانست و از دلسوزان انقلاب خواست برای افزایش مشارکت فعال شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا : وزیر کشور در دومین روز دوازدهمین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری گفت: توپخانه تبلیغاتی استکبار علیه این انتخابات به کار افتاده است و هدف آن هم این است که مشارکت در این انتخابات را کاهش دهد.
باید اعتراف کنم به دلیل اینکه رئیس جمهور محترم قبل از آنکه نامزد انتخابات شوند مسائل را می دانستند و برای حل آن ها برنامه ای تدوین کرده بودند، کار ما راحت شد. ...
وزیر کشور با یادآوری اینکه دشمن به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است، اضافه کرد: تلاش برای القای ناکارآمدی، دستور کار رسمی آن ها است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس، احمد وحیدی وزیر کشور در دوازدهمین اجلاسیه دور پنجم مجلس خبرگان رهبری ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز نیز اعضای خبرگان رهبری با حضور در مرقد امام راحل به مقام بنیانگذار انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: امام(ره) معتقد بود عالم و شریعت براساس عقلانیت حرکت می کند و در عین حال که تحصیل کرده حوزه بود و در حوزه به قله رفیع اجتهاد رسیده بود، مقابل تحجر می ایستاد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲   + ۵۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: مجلس خبرگان رهبری حضور آگاهانه و حداکثری در انتخابات را نمادی از قدرت نظام اسلامی و جلوه ای از استحکام پایه های مردمی حکومت و نمودی از مسئولیت شناسی و تعهد اسلامی و انقلابی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: امام(ره) به عقلانیت گرایی در عالم و شریعت اعتقاد داشت و معتقد بود که عالم و شریعت براساس عقلانیت حرکت می کند و در عین حال که تحصیل کرده حوزه بود و در حوزه به قله رفیع اجتهاد رسیده بود، مقابل تحجر می ایستاد چون بعضی از نگاه ها آسیب می رساند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مجلس خبرگان رهبری اعضای این مجلس را افرادی مجتهد و بدون نقطه ضعف دانست که همتشان بر دفاع از حق است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۷    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: نام نویسی داوطلبان ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری 27 آغاز می شود.