یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۵:۳۱Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور عمرانی»

ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: راهداران با تلاشی مضاعف سعی دارند تا به رغم کولاکی بودن جاده ها و راهبندان در برخی از مسیرها بازگشایی محورهای مواصلاتی استان اردبیل را انجام دهند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: حفظ عزت نفس مددجویان بهزیستی راه حلی جز خودکفایی و اشتغال ندارد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست خراسان رضوی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار واگذاری زمین به 14 طرح اقتصادی و عمرانی استان را به تصویب رساند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تکمیل و اجرای طرح آبرسانی شهر کرمانشاه با حمایت و همکاری همه دستگاه ها محقق می شود، گفت: همراهی همه جانبه دستگاه قضایی در شتاب بخشیدن به پروژه تامین آب شرب شهر اثرگذار بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر بیش از 62 درصد از خودروها سطح شهر فاقد معاینه فنی می باشند و باید در این خصوص پیگیری ویژه ای صورت پذیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: امیدواریم با همکاری دستگاه ها و پیگیری های این معاونت جهت تامین اعتبار مورد نیاز و رفع نواقص در پروژه، به زودی شاهد بهره برداری از این طرح، باشیم.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری کرمان با بیان اینکه شرکت هواپیمایی ماهان معین اقتصادی منطقه شهداد است گفت: انتظار داریم بناهای تاریخی شهداد توسط این شرکت هواپیمایی مرمت شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: ظرف دو سال اخیر این استان به ویژه مشهد بخاطر شیوع ویروس کرونا و نبود زائران بارگاه منور رضوی ایام نوروزی تلخی را تجربه کرد اما با احتمال فروکش بیماری کووید 19 در طلیعه سال 1401 خراسان رضوی نوروزی متفاوت را پیش روی خود خواهد داشت.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۹    
به دنبال بارش برف وکولاک شدید، صبح روز جمعه 1بهمن ماه فرماندارعلی آبادکتول به همراه بخشداران ،معاون امور عمرانی و تعدادی از اعضای ستادمدیریت بحران شهرستان از مناطق برف گیر دهنه محمد آباد و زرین گل بازدید کردند ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی استانداری ایلام منصوب شد استاندار ایلام در حکمی "سعید هُژَبری" را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام منصوب و جایگزین دکتر "احمد کرمی" کرد. "هژبری" سال 1349 در شهر ایلام متولد و در کنکور سال 69 موفق به کسب رتبه اول رشته مکانیک شد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین افزود: استان قزوین ظرفیت های خوبی در زمینه انرژی های تجدید پذیر دارد که در نشست با وزیر نیرو برای عملیاتی شدن طرح های این بخش به نتایج خوبی رسیده ایم که امیدواریم با همکاری وزارتخانه و حضور بخش خصوصی گام های موثری در سال آینده در این عرصه برداشته شود
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۸    
گروه استان ها - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با اشاره به اینکه طی سال های اخیر، بارش های خوبی را تجربه نکرده بودیم، گفت: باید همه دستگاه ها امکانات لجستیکی خود را به ستاد مدیریت بحران استان اعلام کنند و در آمادگی باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس به برخی موارد مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر باز بودن دریچه های سد تنگ خمار و عدم تکمیل این طرح قبل از افتتاح پاسخ داد و گفت: این طرح بعد از تکمیل افتتاح شده و هم اکنون آب در حال ذخیره سازی آب است.
مهرنما فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۰    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس بر ضرورت فعالیت مضاعف برای تامین و تولید انرژی و تقویت زیر ساخت های مرتبط با بهره وری و افزایش تاب آوری شبکه برق در فارس و تامین زیرساخت های مدیریت بحران و توسعه طرح های مرتبط با این حوزه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: رونق گردشگری ارتباط مستقیمی با توسعه استان و گشایش های اقتصادی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تردد در مسیر گردنه حیران و آستارا - اردبیل تسهیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۹    
معاون امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به بارش برف و برودت هوا گفت: تمامی دستگاه های مرتبط با مدیریت بحران در آمادگی کامل برای امدادرسانی قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۱    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار هندیجان بر رفع نقاط حادثه خیز معابر شهری به منظور سهولت در تردد شهروندان تاکید کرد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رضا علیخانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در جلسه طرح تفصیلی، مناطق الحاقی و پهنه های بلند مرتبه سازی که با حضور فرزانه صادق مالواجرد، معاون وزیر راه و شهرسازی، بابایی کارنامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت؛: طرح توسعه مسکن ملی نباید به گونه ای باشد که مردم یک نقطه از محل زندگی خود مهاجرت کنند بلکه باید در هر شهر و روستایی متناسب با همان نقطه جغرافیایی توسعه پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: با توجه به توسعه شهرک های صنعتی در استان فارس نیازهای جدید به تامین زیر ساخت های برق و انرژی و نصب پست های توزیع و انتقال و ایجاد شبکه های فوق توزیع در مقیاس وسیع وجود دارد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۴    
مرصاد نیوز:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: با تداوم بارش ها، معابر اصلی شهر پاوه باید مرتبا تیغه زنی انجام شود و مردم هم اگر مشاهده کنند که تیغه زنی انجام می شود، اعتراصی ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه ایرنا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: شناسایی ظرفیت ها و کمبودها و تشکیل بانک اطلاعاتی تجهیزات و امکانات اولین و مهمترین راهکار مقابله با بحران است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - استاندار گیلان در سفر به آستارا عنایت رضایی پور را به عنوان سرپرست فرمانداری و جمشید مهدوی را به سمت معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری این شهرستان معرفی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با اشاره به بارش سنگین برف در این استان، گفت: این بارش و مشکلات ناشی از آن، تلگنری به دستگاههای مختلف برای آمادگی بیشتر برای مقابله با بحران بود و انتظار این است در بارش های بعدی عملکرد دستگاهها در رفع مسائل بهتر باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: از مجموع 339 راه روستایی که به دلیل سیل مسدود شده بود، 205 راه بازگشایی شده است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه همه ما در یک استان زندگی می کنیم، گفت: شرایط کنونی می طلبد که تمام دستگاه ها متناسب با نوع شرایط، پای کار آمده و حتی امکانات حداقلی خود را در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار دهند تا بتوان از بحران فعلی بارش برف، عبور کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی با اشاره به سهم 19 درصدی نیروگاه ها در آلودگی هوای مشهد گفت: دستگاه های اجرایی مانند اداره کل حفاظت محیط زیست و شرکت برق منطقه ای باید برنامه مدون و مشخصی برای کاهش آلایندگی های ناشی از فعالیت نیروگاه ها داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۳    
قزوین -ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: باید کاربری مکمل برای باغستان سنتی قزوین تعریف شود تا بتوان برای صیانت و احیای این پهنه سبز گران سنگ اقدام کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار بندرگز گفت: باتوجه به پیش بینی پدیده سرما و یخبندان، بارش های متعدد و سیل در دو روز آینده، دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران بندرگز در آماده باش کامل هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ظرفیت نمایشگاه تهران برای معرفی این استان استفاده شود.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمان (پانا) - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در سفر به شرق استان از پل محور ترانزیتی ریگان ایرانشهر بازدید کرد و گفت با ایجاد انحراف در مسیر رودخانه، راه ارتباطی ریگان ایرانشهر تا صبح فردا برقرار می شود. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: هر گونه تصمیم گیری در مورد سفرهای نوروزی منوط به نظر و تصمیم ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: ظرفیت های بالقوه و مناسبی برای توسعه همه جانبه در استان وجود دارد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴    
مرصاد نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه توجه به سیما و منظر شهری را مساله مهمی تلقی کرد و گفت: ضرورت توجه و ارتقای سیما و منظر شهری و طراحی شهری بخش بسیار مهم و حساسی از هویت شهروندان یک شهر به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: در استان و به ویژه خرم آباد باید روستاهای حریم شهرها تعیین تکلیف شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون امور عمرانی استانداری گیلان گفت: بازسازی تابلوهای فرسوده تصاویر شهدا و گلزارهای شهدا در استان ضروری است.
سفیر لرستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مدیرکل جدید این در لرستان معرفی شد. به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان ، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور "اکبر نیکزاد" رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه، تامین زمین برای ساخت مسکن مناسب، در قالب طرح جهش تولید را از اولویت های اصلی دولت دانست و گفت: باتوجه به اهمیت بخش مسکن، دولت یک نهضت ملی برای ساخت مسکن ارزان و مناسب برای شهروندان را آغاز کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۰    
خرم آباد - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: بازنگری طرح های هادی در این استان یکی از الزامات و موضوعات جدی است که باید با نگاه گسترده تری بررسی و اجرایی شود.
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری گیلان در جلسه کارگروه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز که در سالن الغدیر استانداری برگزار شد، گفت: تعداد پرونده های ساخت و ساز غیرمجاز در 3 سال اخیر 4,416 مورد بوده، که شهرستان های رشت، خمام و رضوانشهر دارای بیشترین تخلفات هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۵    
ایسنا/سمنان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان روند صعودی تلفات جاده ای در جاده ای این استان و خصوصا در دو شهرستان شاهرود و دامغان را نگران کننده توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت:تمامی دستگاههای راهسازی و نهادهای متولی شرق استان همه ظرفیت ها را برای بازگشایی محور ترانزیتی ریگان- ایرانشهر- چابهار بسیج کرده اند.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۹    
پیرو دستور معاون اول محترم رئیس جمهور و بررسی سریع از مناطق سیل زده شرق استان کرمان، بلافاصله هیئت اعزامی از سوی معاونت توسعه روستایی کشور به اتفاق معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان ریگان و مدیرکل امور روستایی استانداری به منطقه عزیمت نموده و از نزدیک در جریان حوادث ...
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت ایجاد گرمخانه در تبریز، گفت: شهرداری تبریز موظف است طی یک هفته مکانی را به عنوان گرمخانه مشخص و تجهیز کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: اعمال سیاست های تشویقی، راهکار ساماندهی صنوف آلاینده در بیرجند است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵    
ششمین جلسه کارگروه استانی مولدسازی و فروش اموال و دارایی های دولت در سالن معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، معاون امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی و مدیران، مسئولین و کارشناسان دستگاه های ذی ربط برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: پروژه تالار شهر اردبیل با برنامه ریزی و اقدام مشترک تا تکمیل کامل آن به جد پیگیری می شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار کردستان از بازگشایی راه ارتباطی 270 روستای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر راه 350 روستا در کردستان مسدود است.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: به دلیل عدم مدیریت واحد و یکپارچه و عدم هماهنگی بین سه استان در ایام پیک سفر در جاده های مواصلاتی، گره های بزرگ ترافیکی ایجاد می شود که باید با مدیریت واحد رفع شود.