چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۲۳:۴۸Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوخت رسانی»

کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۳۵    
بوئینگ بی-52 یک جت بمب افکن راهبردی است که به عنوان عظیم ترین و قدرتمندترین بمب افکن شناخته شده است. تاکنون این بمب افکن در ماموریت های مخفی و عملیاتی مختلفی با موفقیت شرکت کرده است. در این ویدیو لحظه سوخت رسانی به این غول عظیم الجثه را می بینیم. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۱    
عیب یابی این مشکل در موتورسیکلت های مجهز به سیستم سوخت رسانی انژکتوری به بررسی های بیش تری نیاز دارد. اما درپاسخ به بخش نخست سوال شما باید گفت هنگام استارت زدن و روشن شدن موتور، اگر چراغ چک به صورت ثابت روشن باقی بماند، مشکل به کافی نبودن هوای دور آرام موتور محدود می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، رفع چالش های جایگاه ها و نظارت بیشتر بر چرخه سوخت رسانی را از اولویت های مهم منطقه در راستای خدمات رسانی مطلوبتر به مصرف کنندگان برشمرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مطالبه گری نماینده مراغه در دیدار با مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی روز جمعه با مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی دیدار کرد و رفع موانع پروازی، تملک اراضی حریم فرودگاه و تجهیز فرودگاه به ماشین سوخت رسانی فرودگاه سهند را خواستار شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آشفتگی بازار اجاره در خواب غفلت مسئولان، سوخت رسانی نقدینگی به موتور تورم و تخم مرغ گوی گرانی را از مرغ ربود، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۲:۵۶    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی گارد ایرانی ویدئویی از سوخت رسانی تانکر 707 به اف4 منتشر کرد و نوشت: تقدیم به روح بلند شهدای گردان های پروازی نیروی هوایی. دانلود *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیر ارشد اجرایی شرکت پایپ لاین هکرها از طریق یک وی پی ان قدیمی که سیستم احراز هویت چند عاملی نداشت به شبکه این شرکت نفوذ کردند.
گردهمائی با حضور مسئولآن شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی و اعضای جدید هیئت مدیره اتحادیه جایگاهداران عرضه سوخت استان به منظور بررسی راهکارهای ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی در ستاد منطقه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
برای اولین بار در جهان، شرکت بوئینگ از یک پهپاد برای سوخت رسانی به یک جنگنده در حال پرواز استفاده کرد. پهپاد یادشده ام کیو – 25 تی 1 نام دارد.
در جلسه کارگروه تسهیل امور سوخت رسانی و ایمنی اسکله لاوان که با حضور معاون مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به همراه تنی چند از اعضای هیئت مدیره این شرکت برگزار شد، راهکارهای تسهیل در پهلودهی کشتی ها و افزایش ایمنی اسکله نفتی لاوان بررسی شد.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پشگیری تهران بزرگ گفت: هیچ مشکلی در حوزه سوخت رسانی به وجود نیامده است مردم نگران نباشند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۵۲ سایت دیگر  
ایسنا : خواهش ما این است که مردم به پمپ بنزین ها هجوم نیاورند. در حال حاضر نیز سوخت رسانی در سطح شهر تهران طبق روال عادی و سابق ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با توجه به اینکه مشکلی در زمینه سوخت رسانی وجود ندارد از شهروندان تهرانی خواست به شایعات توجه نکرده و از هجوم به پمپ بنزین ها خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس صنف جایگاهداران کشور گفت: وقوع آتش سوزی در پالایشگاه تهران سوخت رسانی به جایگاه ها را متوقف نمی کند، مردم نگران نباشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: شایعات مطرح شده در مورد کمبود سوخت سی ان جی، بنزین و گازوئیل بعد از آتش سوزی پالایشگاه تهران نادرست است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۱۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: هیچ مشکلی در حوزه سوخت رسانی به وجود نیامده لذا شهروندان تهرانی از هجوم به پمپ بنزین و جایگاه های سوخت گاز مایع (CNG) جلوگیری کنند.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، رفع چالش های جایگاه ها و نظارت بیشتر بر چرخه سوخت رسانی را از اولویت های مهم منطقه در راستای خدمات رسانی مطلوبتر به مصرف کنندگان برشمرد .
جلسه هم اندیشی بررسی راهکارهای ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی با حضور مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی و اعضای جدید هیئت مدیره اتحادیه جایگاههای سوخت استان در ستاد این منطقه برگزار گردید.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۵    
در خودروهای مجهز به سیستم سوخت رسانی انژکتوری عدم ثابت ماندن دورموتور چهار علت عمده دارد. البته فراموش نکنید که عیب یابی از راه دور صحیح نیست و برای عیب یابی درست باید به نمایندگی مربوطه مراجعه کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مجری نیروگاه های برق حرارتی گفت: قرار بود پایان تعمیرات نیروگاه ها در زمستان باشد، اما به دلیل عدم سوخت رسانی این موضوع به تعویق افتاد.
در سال 1399 سوخت 2779 پرواز از طریق مراکز سوختگیری هواپیمایی منطقه کرمان تامین و تحویل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه فرآورده های نفتی یزد گفت: مرکز سوخت رسانی هواپیمایی شهید صدوقی، سوخت 2856 پرواز را در سال 1399 تامین کرد.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۳    
امروزه کلیه وسایل نقلیه موتوری مدرن از قبیل خودروها، ون ها و ... از یک سیستم الکترونیکی برخوردار هستند که وظیفه کنترل سیستم سوخت رسانی را برعهده دارد. این سیستم توسط واحد کنترل موتور، نظارت و اجرا می شود که به آن ریمپ ایسیو گفته می شود ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت آمریکا پس از آنکه شرکت های خط لوله در این کشور هک شدند و سوخت رسانی در شرق آمریکا با مشکل مواجه شد، تصمیم به وضع مقرراتی در راستای بالا بردن امنیت سایبری در حمل و نقل گرفت.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
این مشکل در خودروهای مجهز به سیستم سوخت رسانی انژکتوری چهار علت عمده دارد. اما فراموش نکنید که برای عیب یابی دقیق لازم است به نمایندگی مربوطه خودرویتان مراجعه کنید.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به این که موتورسیکلت شما دارای سیستم سوخت رسانی انژکتوری است، این مشکل می تواند از ECU یا واحد پردازشگر الکترونیکی باشد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: قطع برق موجب از کار افتادن جایگاه های سی ان جی می شود، بنابراین مردم در ساعات قطعی مراجعه نکنند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۷۹ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: عمده جایگاه های سوخت مجهز به دستگاه های دیزل ژنراتور هستند و قطع برق با اطلاع رسانی به موقع، مشکل جدی برای سوخت رسانی ایجاد نخواهد کرد، لذا توصیه می شود که هموطنان در زمان مناسب جهت سوختگیری به جایگاه ها مراجعه کنند. ...
مسعود نیک تاج؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر از سوخت رسانی در مراکز سوخت گیری هواپیمائی استان بوشهر به نقاط مختلف کشور در سال 99 خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از 24 میلیون لیتر سوخت برای 8239 پرواز تأمین شده است. /////////////////////// ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
چنین مشکلی در خودروهای مجهز به سیستم سوخت رسانی کاربراتوری پنج علت عمده دارد. اما در نظر داشته باشید که تنها شخص مکانیک می تواند مراحل عیب یابی را به درستی طی کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیستم کلونیال پایپ لاین که نیمی از سوخت مصرفی در نوار شرقی آمریکا را تامین می کند، به تازگی پس از حمله باج افزار، عملیات خود را از سر گرفت. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۵    
مدیرکل ترانزیت و تجاری سازی حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با اشاره به مدل های تخصیصی گازوئیل برای کامیون های تزانزیتی به تشریح وضعیت سوخت رسانی پرداخت. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شاید وجود کمی آلودگی در سیستم سوخت رسانی در خودرو ها کاربراتوری اهمیتی نداشته باشد، اما در خودرو های انژکتوری، وجود حتی مقدار اندکی آلودگی می تواند موجب گرفتگی و از کار افتادگی کامل سوزن ها یا سایر مجموعه های خودرو شده که در ساده ترین حالت ممکن می تواند موجب اختلال در عملکرد پیشرانه شود و یا تبعات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت کلونیال پایپ لاین تایید کرد پس از حمله سایبری فلج کننده که باعث تعطیل شدن بزرگترین شبکه خط لوله سوخت رسانی در آمریکا شد، به هکرها 4.4 میلیون دلار باج پرداخت کرده است.
مدیر منطقه بوشهر از سوخت رسانی به 8239 پرواز در استان بوشهر در سال 1399 خبر داد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
بررسی جدید نشان داد گروه هکری دارک ساید که عامل حمله باج افزاری به شرکت کلونیال پایپ لاین و تعطیل شدن بزرگترین شبکه خط لوله سوخت رسانی آمریکا بوده، مجموعا 90 میلیون دلار باج در قالب بیت کوین دریافت کرده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: حمل و تخلیه به موقع سوخت جایگزین در نیروگاه شهید سلیمی نکا یکی از وظایف اصلی این شرکت بوده
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت نفت روز دوشنبه تحت تاثیر آغاز دوباره فعالیت بزرگترین شبکه خط لوله سوخت رسانی آمریکا افزایش اندکی را تجربه کرد اما نگرانیها نسبت به محدودیتهای جدید کرونایی در آسیا، بازار را نگران نگه داشت.
معاون استاندار و فرماندار خوی با ارسال لوح تقدیر از زحمات و تلاش کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه خوی در خصوص اجرای دستورالعمل های بهداشتی و سوخت رسانی مطلوب تشکر و قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کمبود بنزین که طی یک هفته گذشته ایالتهای شرقی آمریکا را فراگرفته بود از روز یکشنبه با ازسرگیری فعالیت بزرگترین شبکه خط لوله سوخت رسانی این کشور به تدریج در حال برطرف شدن است اما پمپ بنزینها در بعضی مناطق همچنان بنزین ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - روزنامه فایننشال تایمز نوشت سازمان ملل متحد ، مصر و قطر سرگرم مذاکرات برای برقراری آتش بس کوتاهی در درگیری میان اسرائیل و گروه های مقاومت فلسطینی هستند تا فرصتی برای سوخت رسانی به تنها نیروگاه برق این باریکه ساحلی دریای مدیترانه فراهم شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کمبود گسترده بنزین در کرانه شرقی آمریکا با ازسرگیری فعالیت بزرگترین خط لوله سوخت رسانی این کشور پس از حمله سایبری یک هفته پیش، روز شنبه تا حدودی فروکش کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با تأکید بر نظارت بی وقفه بر امر خدمات سوخت رسانی گفت: سال گذشته بیش از 26 هزار بار کنترل کمی در جایگاه های عرضه سوخت مایع استان انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
گرداننده گروه باج افزاری دارک ساید اعلام کرد کنترل سرورهای خود و بخشی از پولی که از باج گیری به دست آورده بود را از دست داده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
با وجود افزایش سوخت رسانی شبکه خط لوله کلونیال پایپ لاین پس از حمله سایبری جمعه گذشته و اطمینان مقامات واشنگتن از بازگشت تامین به وضعیت عادی، پایتخت آمریکا روز جمعه با کمبود بنزین روبرو شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۹    
شفقنا- حمله سایبری و خارج شدن بزرگترین خط لوله سوخت رسانی در آمریکا از چرخه باعث ایجاد استرس زیادی در مردم این کشور شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
هکرهایی که اخیراً شبکه خط لوله انتقال سوخت به شرق آمریکا را هک کرده اند می گویند؛ هدف شان باج گیری است.
علی روح اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: با برنامه ریزی و نیازسنجی به عمل آمده، سوخت مورد نیاز استان به حد کافی ذخیره سازی شده و این منطقه جهت سوخت رسانی به مصرف کنندگان عمده، نیروگاه ها و مجاری عرضه تا دورافتاده ترین و سخت گذرترین نقاط استان آمادگی کامل دارد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان - در پی حمله سایبری به بزرگترین شبکه سوخت رسانی آمریکا موسوم به کولونیال پایپ لاین ، فرآیند توزیع سوخت در بسیاری از مناطق این کشور متوقف و این شرکت با سرقت داده ها روبرو شد. ...