جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۴:۴۴Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ذخایر خونی»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳    
به دنبال کاهش ذخایر خونی در بانک خون استان، بسیجیان پایگاه های مقاومت حوزه کربلا ناحیه ویژه سپاه زاهدان در پویش نذر خون شرکت کردند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون مازندران، گفت: در حال حاضر ذخایر خون استان پنج روز است و گروه های خونی O+ و A+ و B+ به شدت مورد نیاز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون مازندران با بیان اینکه ذخایر خونی مازندران به 5 روز رسید، از شهروندان خیر و اهداکنندگان مستمر خون، خواست برای تامین نیاز خونی بیماران و مراکز درمانی استان به مراکز انتقال خون مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون مازندران با بیان اینکه ذخایر خونی مازندران به 5 روز رسید، از شهروندان خیر و اهداکنندگان مستمر خون، خواست برای تامین نیاز خونی بیماران و مراکز درمانی استان به مراکز انتقال خون مراجعه کنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گرگان اظهار کرد: مشکلات مربوط به سازمان انتقال خون با جدیت و فوریت پیگیری شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، شنبه 1 مهر ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- مدیرکل انتقال خون کرمان با اشاره به کاهش ذخایر خونی استان در تمامی گروه های خونی گفت: اینک ذخیره گروه های خونی اُ منفی ( o - ) و آ مثبت (A+) استان در حالت بحرانی است و به خط قرمز رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون هرمزگان از نیاز روزانه 150 تا 200 واحد خون در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۳    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی با بیان اینکه سطح ذخایر خونی در وضعیت مناسبی قرار دارد گفت: 100 درصد نیاز به خون مراکز درمانی و بیمارستانی استان توسط اهدا کنندگان داخل تامین می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول واحد برنامه ریزی، جذب و نگهداری اهداکنندگان انتقال خون استان خراسان رضوی گفت: هم اکنون ذخایر خونی استان به شدت کاهش یافته و در کف وضعیف آبی(ذخیره خونی بین 6 تا هشت روز) قرار گرفته که پیاده روی جاماندگان اربعین، فرصتی مناسب به منظور تامین خون مورد نیاز استان است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۳۹    
به لطف هموطنان مان و فرهنگ سازی درست سازمان انتقال خون، وضعیت ذخایر خونی در کشور مطلوب است و حتی امسال ذخایر خون و فرآورده های آن به جای 5 روز، به 8 روز افزایش پیدا کرده است
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مسوول واحد برنامه ریزی جذب و نگهداری اهداکنندگان خراسان رضوی گفت:: در حال حاضر ذخایر خونی استان خراسان رضوی به شدت کاهش یافته و در کف وضعیف آبی (ذخیره خونی بین 6 تا هشت روز) قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: باتوجه به فصل کشاورزی و همچنین سیر و سفرها ذخایر خون در استان کاهش یافته است.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معدن24:به همت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران همزمان با روز ملی اهدای خون، مرکز خونگیری شهرستان بافق افتتاح شد. همزمان با روز ملی اهدای خون (روز نهم مردادماه) ، مرکز اهدای خون شهرستان بافق طی مراسمی به صورت وبینار و با حضور محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت ، مصطفی جمالی ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۱    
مرصاد نیوز: مسئول انتقال خون شهرستان قصرشیرین با تأکید بر لزوم رفع کاهش ذخایر خونی و نیاز بیماران خونی در بیمارستان ها از آمادگی مرکز خونگیری بیمارستان شهدای سرپل ذهاب برای خونگیری از مراجعه کنندگان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل انتقال خون یزد با بیان اینکه استان یزد نیز سومین استان اهداکننده خون مستمر در کشور است، اعلام کرد: 65 درصد اهداکنندگان یزد سالی دو مرتبه خون اهدا می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد-ایرنا- مدیرکل انتقال خون استان یزد گفت: در دولت سیزدهم ذخایر خونی 2 برابر شد و دانش و فناوری و مراکز این نهاد نیز افزایش یافت تا خدمات بیشتری به مردم عزیز ارائه شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۵    
مشهد(پانا) - معاون فناوری های نوین خراسان رضوی گفت گرمای هوا باعث کاهش مراجعه کنندگان اهدای خون شده است. علی حسنی معاون فنی و فناوری های نوین خراسان رضوی گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل انتقال خون استان یزد با اشاره به دو برابر شدن ذخایر خونی این استان، گفت: براساس نتایج یک طرح آینده پژوهی ظرفیت انتقال خون استان با توجه به مراکز درمانی در حال ساخت باید طی 5 تا 10 سال آینده 2.5 برابر شود که مگر با مشارکت مردم و حمایت مسئولان ممکن نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به کاهش ذخایر خونی استان، پایگاه یک روزه اهدای خون در بارگاه منور رضوی برپا شده و زائران گرامی می توانند تا ساعت 17 امروز در این کار انسان دوستانه مشارکت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۰    
شهرکرد_مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: ذخایر خونی استان باید بین هفت تا 10 روز باشد و به همت هم استانی ها در پویش نذر خون کمبودها جبران شد و به شرایط نرمال رسیدیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی انتقال خون هرمزگان از نیاز ماهانه 5 تا 6 هزار واحد خون در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا - رییس پایگاه انتقال خون تربت حیدریه از مردم شهرستانهای مرکزی و جنوب خراسان رضوی خواست با افزایش اهدای خون ضمن کمک به همنوعان خود؛ ذخایر کاهش یافته خونی را در حد پایدار نگه دارند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از مردم عزادار در محرم اقدام به اهدای خون خود با هدف رفع نیاز بیماران و نیازمندان می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نیاز به خون همیشگی است و برای همین نیاز است اهداء خون به صورت مستمر صورت گیرد و هرچه تعداد اهداکنندگان بیشتر باشد ذخایر خونی در وضعیت مطلوب تری قرار گرفته و نگرانی بابت کمبود ذخایر خونی یا فرآوردهای آن وجود نخواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۷    
معاون فنی انتقال خون خراسان رضوی گفت: مراجعه به پایگاه ها در روزهای اخیر کم شده و مجبور هستیم، به طور روزانه از ذخایر خونی استفاده کنیم. پیش بینی ما این است که حداقل مراجعه باید به 700 نفر در روز برسد تا بتوانیم 600 واحد خون را دریافت کنیم، درواقع لازم است 20 درصد به مراجعات و دریافت خون اضافه کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۳    
شهرکرد- مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: ذخایر خونی در این استان طی چند روز گذشته کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره به اینکه با گرم شدن هوا روند اهدای خون کاهش یافته است، گفت: هرچند که در مورد ذخایر خونی در وضعیت مناسبی قرار داریم، اما چون نیاز به پلاکت های خونی باید به شکل روزانه تامین شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اراک- مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور گفت: ذخایر خون کشور اکنون بین هشت تا 10 روز بوده در حالی که در طول فعالیت سازمان انتقال خون این ذخایر بین چهار تا پنج روز بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون وضعیت ذخایر خونی در استان به 6.3 روز است و در وضعیت ایده آل قرار دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۲    
همزمان با کاهش ذخایر خونی در استان سیستان و بلوچستان و نیاز مبرم بیماران، کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان در اقدامی نوعدوستانه خون خود را اهدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۰۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون میزان ذخایر خونی در استان هشت روز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۵    
مدیر عامل سازمان انتقال خون از افزایش ذخایر خونی کشور به 8 روز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران ضمن اعلام آمادگی برای تامین خون مورد نیاز مصدومان حوادث از طریق آمبولانس ها، وضعیت ذخایر خونی کشور را مطلوب اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون ضمن اعلام افزایش حدود دوبرابری ذخایر خونی در کشور، در عین حال از زمان بر شدن ساخت پالایشگاه خون توسط بخش خصوصی انتقاد کرد و گفت: متاسفانه بعد از حدود 9 سال هنوز پالایشگاهی ساخته نشده و باید در این زمینه مطالبه گری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران وضعیت ذخایر خونی کشور را مطلوب توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۰:۲۳    
مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: ذخایر خونی استان اکنون برای 12 روز و در حد مطلوب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ذخایر خونی استان به 8.5 روز رسیده است، گفت: هم اکنون 25 هزار اهدا کننده خون در استان داریم و 100 درصد نیاز مراکز درمانی خود را تامین می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با کاهش ذخایر خونی خراسان رضوی و قرار گرفتن در وضعیت آبی، ذخائر خونی موجود تامین کننده فقط 6 تا هشت روز آینده نیاز این استان است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید منتظر شبَّر در گفت وگو با میزان در آستانه روز جهانی اهدای خون با بیان اینکه در حال حاضر شرایط مناسبی از نظر اهدای خون و مقدار ذخایر خونی استان داریم گفت: در کنار وضعیت مناسب خونی بیماری و عمل جراحی هم همیشه وجود دارد و نیاز به خون دائمی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: باحضور پررنگ اهداکنندگان ذخایر خونی استان از حالت بحرانی خارج شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: با کاهش ذخایر خون در تمامی گروه های خونی به ویژه A مثبت، A منفی، O منفی و AB مثبت مواجه شده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان انتقال خون، گفت: میانگین توزیع خون به درخواست مراکز درمانی از 85 به 100 درصد رسیده و ذخایر خونی نیز به متوسط هشت تا 10 روز افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون مازندران از کاهش شدید ذخایر خون در گروه های خونی +O و +A در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون کرمانشاه با اشاره به وضعیت مطلوب ذخایرخونی استان کرمانشاه گفت : بیش ازهفت هزار کرمانشاهی از ابتدای سال جاری تاکنون خون اهدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل انتقال خون کرمانشاه با اشاره به وضعیت مطلوب ذخایر خونی استان، گفت: بیش از هفت هزار کرمانشاهی از ابتدای سال جاری تاکنون خون اهدا کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۷    
مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی گفت: با همراهی مردم هم اکنون وضعیت ذخایر خونی در خراسان رضوی سبز است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل انتقال خون مازندران با بیان اینکه درحال حاضر ذخایر خونی در استان مطلوب است، گفت: باتوجه به فصل کشاورزی انتظار ما این است حضور مردم در پایگاه های انتقال خون مستمر باشد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان فارس، گفت: در حال حاضر در پایگاه های انتقال خون استان با کمبود ذخایر خونی به ویژه گروه های خونی O و A مثبت مواجه هستیم.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: با اجرای چهارمین دوره “پویش مِهر سرخ” در این استان ذخایر خونی در سال جاری افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ذخیره خون استان در شرایط مطلوب و ایده ال قراردارد.