شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۱:۳۸Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس و اوراق»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
هفدهمین نشست میز صنعت سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع بررسی صنعت حمل ونقل، انبارداری و ارتباطات برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به اطلاع می رساند پیرو صدور مجوز شماره 136404/122 مورخ 1402/06/21سازمان بورس و اوراق بهادار، اوراق اجاره شرکت گروه پتروشیمی تابان فردا از طریق بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس انتشار و پذیره نویسی می گردد
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار روابط عمومی فولاد خوزستان، اولین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد 27 شهریورماه 1402 با حضور مدیران شرکت های فولادی، اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، نمایندگان مجلس، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ...
هفدهمین نشست میز صنعت سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع بررسی صنعت حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۲    
شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران یکساعت پس از آغاز معاملات امروز، با 5 هزار و 508 هزار واحد کاهش به 2 میلیون و 122 هزار و 980 هزار واحد رسید.
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری تضمین اصل مبلغ سرمایه خلیج فارس از تاریخ 3 مهرماه 1402 آغاز می شود. این پذیره نویسی تا تاریخ 19 مهرماه ادامه خواهد داشت. این صندوق از نوع صندوق های مختلط با ویژگی تضمین اصل مبلغ سرمایه می باشد که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و بر اساس مقررات
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه- هیات مدیره شرکت بیمه پارسیان پیشنهاد خود را در زمینه افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق العاده ارائه کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، شرکت بیمه پارسیان که با نماد پارسیان در بازار سرمایه کشور فعال است با توجه به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ؛ مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه، در روز گذشته بیست و هفت شهریور یکهزار و چهارصد و دو با حضور بیش از 200 نفر از اصحاب رسانه و خبرنگار، برگزار شد. این در حالی است که بالغ بر 1100 اثر در بخش های مختلف به دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه ارسال شده بود ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در مراسم اختتامیه جشنواره بورس و رسانه که در محل سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد، تلویزیون اینترنتی واچار در بخش مستند و گزارش به عنوان یکی از برترین شرکت کنندگان این جشنواره شناخته شد.
مرتضی چشان گفت: هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای تسهیل، تسریع و کاهش هزینه های تامین مالی شرکت ها، دستورالعمل جدید انتشار اوراق با استفاده از رتبۀ اعتباری و بدون استفاده از ضامن را در تاریخ 1402/5/16 تصویب و ابلاغ کرد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت: از تولید برنامه ریزی شده شش ماهه ی نخست، بیش از پانصد و چهل هزار تُن معادل یک و نیم ماه تولید از دست رفته است، یعنی عملا از شش ماهه نخست، یک و نیم ماه شرکت هیچ تولیدی نداشته است. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مُدام| با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت گروه پتروشیمی تابان فردا (سهامی عام) به عنوان 222امین تامین مالی از طریق صکوک به مبلغ 3 همت از طریق فرابورس ایران از روز دوشنبه مورخ 1402/06/27 به مدت سه روز کاری در نمادهای تابان11 ، تابان12 و تابان13 عرضه عمومی خواهد شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۸    
مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: صنعت فولاد در بازار سرمایه نقش اساسی دارد و یک چهارم بازار سرمایه را تشکیل می دهد؛ بیش از 30 درصد سودآوری بازار سرمایه از زنجیره فولاد است و به جهت منافع میلیون ها سهامدار، کمک به سهام عدالت و تقسیم سودهای بالا حائز اهمیت است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های بزرگ فولادی و معدنی کشور، اولین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد را از دیروز دوشنبه 27 شهریور در تهران آغاز کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد 27 شهریورماه 1402 با حضور مدیران شرکت های فولادی، اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، نمایندگان مجلس، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل بورس کالای ایران و جمعی از فعالان حوزه صنعت فولاد در سالن همایش های هتل هما برگزار شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اولین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد به همت انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های بزرگ فولادی و معدنی کشور با حضور گسترده شرکت ها و هلدینگ های فولادی در هتل هما تهران برگزار شد.(عکاس: یوسف اکبری)
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در همایش تاب آوری در صنعت فولاد گفت: صنعت فولاد در بازار سرمایه جایگاه ویژه ای دارد و سهمی بیش از 30 درصد از کل سودآوری در این بازار دارد.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۸    
مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در همایش تخصصی تاب آ وری صنعت فولاد گفت: صنعت فولاد در بازار سرمایه بالغ بر یک چهارم بازار سرمایه و بیش از 30 درصد از سودآوری این بازار را تشکیل می دهد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در همایش تاب آوری در صنعت فولاد گفت: در دهه 80 بحث خصوصی سازی و ورود بخش خصوصی به صنعت فولاد و تشکیل بورس کالا و ایجاد سازوکار رقابتی برای بازار فولاد در دهه 80، توسعه این صنعت را چند برابر کرد لذا باید با گفتمان سازی این مسیر را ادامه دهیم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در حاشیه پنل تخصصی همایش تاب آوری در صنعت فولاد گفت: در برخی از مواقع بعضی از دخالت ها در زمینه متوقف کردن قیمت ها و یا افزایش و کاهش آن منجر به ایجاد مشکلاتی شده است ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۶    
عشقی در پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه گفت: نکته مهم و قابل تاکید دیگر در این زمینه این است که رسانه ها با نگاه نقادانه خود بدون شک می توانند یکی از ابزارهای از میان بردن مشکلات و نیز ارتقای بازار سرمایه باشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مجید عشقی امروز (دوشنبه) در نخستین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد با بیان اینکه صنعت فولاد جایگاه اساسی در بازار سرمایه دارد، افزود: بالاترین تقسیم سود را در بین شرکت های فولادی داشته ایم که این بزرگترین چالش است ...
مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در همایش تاب آوری در صنعت فولاد گفت: صنعت فولاد در بازار سرمایه جایگاه ویژه ای دارد و سهمی بیش از 30 درصد از کل سودآوری در این بازار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به سهم بیش از 30 درصدی سودآوری بازار سرمایه از زنجیره فولاد گفت: صنعت فولاد در بازار سرمایه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رسانه ها نقش مهمی در گسترش و توسعه بازار سرمایه کشور دارند. سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور یادآوری نقش خبرنگاران، اهالی قلم و فرآیند در اندیشه ورزی، اقدام به برگزاری پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، رسانه ها را یکی از اصلی ترین ابزار های ایجاد شفافیت و گردش آزاد اطلاعات در بازار سرمایه دانست.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های بزرگ فولادی و معدنی کشور، اولین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد را دوشنبه 27 شهریور در تهران برگزار می کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گری گنسلر، رئیس SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده)، در شهادت اخیر خود در مجلس سنای این کشور، در مورد امور بانکی، مسکن و امور شهری مطالبی را بیان کرد که گمانه زنی هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در بازار سرمایه تلاش داریم از ظرفیت ها و فرصت های موجود در شرکت های دانش بنیان استفاده کنیم و قویا اعتقاد داریم که ظرفیت شرکت های دانش بنیان می تواند نقش بی بدیلی در بازار سرمایه داشته باشد.
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت های صنایع الکترونیک مادیران (سهامی خاص) و صنایع لوازم خانگی مادیران (سهامی خاص) هر یک به مبلغ 3 هزار میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران از روز یکشنبه مورخ 26/06/1402 به مدت سه روز کاری عرضه عمومی خواهد شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار،گفت: به منظور افزایش شفافیت در معاملات و نیز جلوگیری از بروز ابهام در تفسیر معاملات تایید نشده، 2 اقدام در دستور کار سازمان بورس قرار دارد.
مدیر نظارت بر کارگزاران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت:علاقه مندان می توانند کاربرگ های مربوط به صدور مجوز تأسیس و فعالیت مربوط به همه نهادهای مالی را از سازمان بورس دریافت کنند. شرایط و الزامات هر کدام از مجوزها شفاف و مشخص در این کاربرگ ها وجود دارد.
سخنگوی سازمان بورس و اوراق بهادار در توییتی نوشت: در راستای افزایش شفافیت در بازار سرمایه، نحوه اطلاع رسانی در خصوص معاملات تایید نشده اصلاح گردیده و دلایل عدم تایید معاملات در پایان همان روز اعلام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۱    
عضو هیات مدیره کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار گفت: بر اساس سیاست جدید دولت از این پس قیمت پایه مواد پتروشیمی با در نظر گرفتن نرخ حواله بازار متشکل ارزی (38 هزار و 500 تومان) تعیین می شود؛ مهمی که می تواند باعث پیش بینی پذیر شدن اقتصاد کشور و بازدهی بهتر بازار سرمایه شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مصوبه ضوابط اختصاصی پذیرش سهام شرکت های دانش بنیان، فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال، فناور و خلاق را تصویب کرد. به این ترتیب ضوابط و شرایط اختصاصی پذیرش سهام شرکت های نوپا و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال که پیش از این به تصویب رسیده بود، لغو شد.
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در بازار سرمایه تلاش داریم از ظرفیت ها و فرصت های موجود در شرکت های دانش بنیان استفاده کنیم و قویا اعتقاد داریم که ظرفیت شرکت های دانش بنیان می تواند نقش بی بدیلی در بازار سرمایه داشته باشد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۶    
بند 6 هشتصد و هشتاد و چهارمین صورتجلسۀ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مورخ 09 /05 /1402 به شرح زیر می باشد: 6- نامۀ شمارۀ 235708 /121 مورخ 03 /05 ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در همایش نظاره جهش تولید دانش بنیان گفت: اعتقاد قلبی داریم که شرکت های دانش بنیان می توانند سهم مهمی را در بازار سرمایه به خود اختصاص دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در همایش نظاره جهش تولید دانش بنیان گفت:اعتقاد قلبی داریم که شرکت های دانش بنیان می توانند سهم مهمی را در بازار سرمایه به خود اختصاص دهند.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت گفت: در حال حاضر، پرداخت سود سهام عدالت یا واریز اضافه سود این سهام انجام نمی شود. وی تذکر داد: فریب پیام های جعلی پرداخت سود سهام عدالت نخورید ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
صندوق به سقف تعداد واحد قابل معامله خود رسید و درخواست مجوز افزایش سقف از سازمان بورس و اوراق بهادار در دست اقدام است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدصادق احمدیان طاهری مدیر عامل شرکت کارگزاری حافظ و عضو هیات مدیره کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار در گفت وگویی در خصوص دستورالعمل جدید رتبه بندی شرکت های کارگزاری توضیح داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: سازمان بورس و اوراق بهادار، طی هفته های گذشته صورت های مالی تلفیقی و جداگانه خود را منتشر کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت گفت: در حال حاضر، پرداخت سود سهام عدالت یا واریز اضافه سود این سهام انجام نمی شود. وی تذکر داد: فریب پیام های جعلی پرداخت سود سهام عدالت نخورید
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۵۴   + ۵۹ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت گفت: در حال حاضر، پرداخت سود سهام عدالت یا واریز اضافه سود این سهام انجام نمی شود.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار در سه گروه شغلی حقوق، حسابرسی و مدیریت مالی با شرایط سنی حداکثر 30 سال آزمون استخدامی برگزار می کند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۴۶ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت صنایع گلدیران به مبلغ 7 هزار میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران از روز دوشنبه مورخ 20/06/1402 در نماد "گلدیران06" به مدت سه روز کاری عرضه عمومی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت صنایع گلدیران (سهامی عام) به مبلغ 7 هزار میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران از فردا دوشنبه 20 شهریور در نماد "گلدیران06" به مدت سه روز کاری عرضه عمومی خواهد شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت سبحان دارو (سهامی عام) به مبلغ 3 هزار میلیارد ریال از طریق بورس اوراق بهادار تهران در روز یکشنبه مورخ 19/06/1402 در نماد "صبحان606" عرضه عمومی خواهد شد. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در نیم ساعت ابتدایی معاملات با 6 هزار و 574 واحد کاهش به 2 میلیون و 123 هزار و 33 واحد رسید.