چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۳:۳۶Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ارائه نشدن فهرست اموال مازاد دستگاه های دولتی قانون شکنی است و با مدیران متخلف برخورد می شود.
اقتصادگردان   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی های جلسه علنی امروز مجلس به ارسال گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی آثار اقتصادی ناشی از عدم تحصیل اهداف قانون برنامه ششم توسعه و اجرای احکام قانون توسط وزارت نیرو به قوه قضاییه رای مثبت دادند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم در توسعه ظرفیت نیروگاهی فعال عمل کرده، گفت: موضوع تخلف وزارت نیرو دراجرایی نشدن قانون برنامه ششم توسعه مربوط به گذشته و دولت قبل است.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جلسه امروز این کمیسیون با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برای بررسی برنامه ها و دستاوردهای این نهاد برگزار شد.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 9 آذرماه با حضور مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هدف از اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی، ایجاد تعدیل در بازار مسکن و جلوگیری از احتکار است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال 1392 الی 1399
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
.گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال 1392 الی 1399 (در اجرای ماده 212 آیین نامه داخلی مجلس) از دیگر مواردی است که در دستورکار امروز مجلس قرار دارد ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
توسعه ارتباط میان بازار سرمایه ایران و سوریه در سفر وزیر صمت و هیات همراه به سوریه در دستورکار قرار گرفته است به طوریکه روز گذشته در نشستی میان رئیس نهاد ناظر بازار سرمایه و رئیس بورس اوراق بهادار دمشق با محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت قرار است در بودجه 1401 حقوق بعضی افراد کاهش یابد و حقوق برخی دیگر بیشتر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ایران از درج نام شرکت های صنعتی کشورمان در بازار سرمایه سوریه خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی های جلسه علنی امروز مجلس به ارسال گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی آثار اقتصادی ناشی از عدم تحصیل اهداف قانون برنامه ششم توسعه و اجرای احکام قانون توسط وزارت نیرو به قوه قضاییه رای مثبت دادند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس گزارش کمیسیون اقتصادی از عملکرد وزارت نیرو در راستای احکام قانون برنامه ششم را به قوه قضاییه ارسال کردند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شاپرک گفت: کسانی که تبلیغات می کنند که برای افراد دیگر دستگاه کارتخوان، تهیه می کنند در حقیقت نوعی کلاهبرداری است و با آنها برخورد قضایی می شود. ...
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۱    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، غلامرضا مرحبا سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گوی اختصاصی با علی رشیدی گزارشگر رادیو ایران به مشکلات معیشتی مردم پرداخت و گفت: سیاست ها و زیربنای اقتصادی باید به نحوی پیش رود که خروجی آن سبب بهبود وضعیت اقتصادی، کنترل تورم و افزایش درآمد شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز به بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا می پردازند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس 8 آذر 1400 به همراه مهرداد جمال ارونقی معاون فنی گمرک و برخی معاونان و مدیران از گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی سودآوری را به عنوان یک اصل اساسی در هر صنعت و تجارتی از جمله صنعت خودرو اعلام کرد و گفت: سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه، ارتقای کیفیت خودرو و پرداخت حقوق سهامداران با سودآوری معنا پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کارگروه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از انبارهای گمرکی فرودگاه امام خمینی بازدید کردند
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، متن نامه مجتبی توانگر عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است: جناب آقای دکتر خاندوزی وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی جناب آقای دکتر صالح آبادی رئیس کل محترم بانک مرکزی با عرض سلام و تحیت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید طی 3 ماه اخیر با وجود وعده های وزاری جهاد کشاورزی و صمت، شاهد افزایش قیمت برخی کالاهای اساسی بودیم.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اشکان آرمندهی، مدیر وب سایت دیوار، به اتهام فراهم آوردن موجبات فساد و فحشاء از طریق جذب زنان تن فروش به سه ماه و یک روز حبس غیرقابل تبدیل محکوم شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال بعد از آن که ناچار به پاکسازی القاب دکتر از سایت خود شد، شروع به انتشار مصاحبه های حمایتی از شهاب عزیزی خادم کرد. قبل از این رویه جدید ...
اخیراً موضوع پیشنهاد گمرک برای تعیین تکلیف خودروهای رسوبی موجود در انبارهای گمرک مطرح شده است، این در حالی است که با وجود گذشت زمان قانونی و تأکید شورای عالی امنیت ملی برای کاهش زمان قانونی اعمال متروکه از پنج به دو ماه، این خودروها متروکه نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به احداث 1200 آب بند در مسیر زاینده رود گفت: در زمان بارگذاری جمعیت در طرح های جدید مسکن با جمعیت 500 هزار نفر کسی فکر نکرد که آب شرب آنها از کجا باید تأمین شود؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
توانگر، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: پلتفرم های انتشار و تبادل محتوا یکی از ستون های اصلی⁧ اقتصاد دیجیتال ⁩است و روشن نبودن چارچوب های حکمرانی این حوزه یک حلقه مفقوده اساسی در تکمیل ⁧ شبکه ملی اطلاعات ⁩ است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: : تمرکزگرایی، امضاهای طلایی و ساختارهای معیوب از موانع جدی رونق تولید در کشور هستند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی به حکم بازداشت مدیرعامل دیوار واکنش نشان داد. مجتبی توانگر عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر امور خارجه در دیدار معاون اول وزیر خارجه قزاقستان تسریع در برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور را مورد تاکید قرار داد. ...
برنامه تهران 20 ، ششم آذر ماه، با حضور " سید غنی نظری" عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به بررسی دهک بندی های درآمدی جامعه پرداخت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد انرژی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باتوجه به عدم تکمیل شبکه ملی اطلاعات در کشور و فقدان چارچوب حکمرانی در حوزه کسب وکارهای اینترنتی دستگاه قضایی مداری بیشتری با فعالان اقتصاد دیجیتال داشته باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاشیم تا در حداقل زمان ممکن هرچه سریع تر اقدامات لازم را به عمل آوریم تا نگرانی ها و دغدغه های اهالی فوتبال مرتفع شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اراده دولت در راستای توسعه متوازن استان ها و تمرکززدایی گفت: برای تمرکززدایی از اداره سیاسی و اجتماعی استان ها، دولت لایحه ای ارائه دهد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر گسترش روابط میان مجموعه های اقتصادی، تجاری و اقتصادی ایران و زیمبابوه با محوریت خنثی سازی تحریم های غرب و فراهم کردن مقدمات برگزاری نهمین نشست کمیسیون اقتصادی بین 2 کشور تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: دولت ونزوئلا به خیال خودش و برای بهبود معیشت مردم، دست به افزایش حقوق زد ولی نتیجه ای آن چیزی جز تورم 300 و 400 درصدی نبود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان از آغاز حفاری برای دسترسی به آب های ژرف در کرمان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: آقای یوسف نوری گزینه بسیار خوبی برای وزارتخانه آموزش و پرورش است و امیدواریم بتواند بحث تحول بنیادین را در وزارتخانه اجرایی کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه تخصیص ارز ترجیحی زمینه ساز ایجاد تورم در کشور شده است، گفت: ارز 4200 تومانی مانع اصلی پیشرفت اقتصادی شد به گونه ای که امروزه بسیاری از تولیدکنندگان کالاهای اساسی متضرر شده و دیگر نمی توانند با هیچ کشوری رقابت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش کارخانه انسان سازی است، گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش باید جلب رضایت فرهنگیان و مسائل معیشتی آنان را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس طی هفته جاری با حضور رئیس جهاد دانشگاهی گزارش عملکرد اقتصادی شرکت های دانش بنیان را بررسی می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه مولدسازی دارایی های دولت می تواند به جبران کسری بودجه کمک کند، گفت:برخی دستگاه ها و وزارتخانه ها در برابر مولدسازی دارایی ها مقاومت کرده و حاضرند حتی دارایی ها آنها بلااستفاده ذیل وزارتخانه و سازمانشان باقی بماند، اما مولدسازی نشود.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در راس هیاتی از مدیران ارشد بانک با همراهی پور ابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به منظور بهره برداری از طرح های عمرانی، ساختمانی ، کشاورزی و بهداشتی شهرستان شهداد که با مشارکت و حمایت مالی این بانک عملیاتی و اجرایی شده اند، به استان کرمان سفر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کارگروه مشترک مجلس و دولت برای تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عمده کارشناسان اقتصادی در مجلس به دنبال حذف رانت های موجود در ارز 4200 تومانی بودند و تنها راه از بین رفتن این رانت ها را توزیع یا حذف تدریجی ارز 4200 تومانی می دانستند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:دکتر پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اقدامات بانک رفاه کارگران در زمینه محرومیت زدایی در کشور قدردانی کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۳    
مرحبا، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: درخواست اضافه بانک ها از مشتریان برای افتتاح حساب بیش از کارت ملی و شناسنامه مورد پیگری است چرا که این اقدام با اصل مشتری مداری تطابق ندارد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
برنامه های وزارت صمت برای بهبود وضع معیشت مردم در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس خبرگان بررسی شد. در این جلسه که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: یکی از موضوعات مهمی که در مجلس پیگیری می کنیم، احیای جایگاه بسیج سازندگی با محوریت گروه های جهادی است.