چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۵۶May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمت سربازی»

ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با پایان فصل لیگ آزادگان، احمد زنده روح کاپیتان فجرسپاسی نیز خدمت سربازی اش به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای فارس گفت: پارسال 6 هزار و 747 سرباز در استان فارس مهارت های فنی و حرفه ایی را فرا گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
میزان دقیق وثیقه خروج از کشور دانشجویان 1402 مشخص شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۲    
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه و شرایط معافیت از خدمت سربازی را برای مشمولان و کارکنان دارای 3 فرزند و بالاتر تشریح کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۱    
اداره کل بهزیستی استان سمنان به منظور بهره مندی از ظرفیت و توان علمی جوانان تحصیل کرده در پیشبرد اهداف سازمانی خود، از دانش آموختگان دانشگاهی به منظور گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی به صورت امریه در سال 1402 دعوت به همکاری می نماید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- ارتش سودان از نیروهای ذخیره و سربازان بازنشسته خواست تا در بحبوحه درگیری مرگبار با یک فرمانده رقیب به خدمت سربازی بازگردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24 ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
برنامه فرهنگی به توان هفت با موضوع پایان خدمت سربازی راهی آنتن می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به توان هفت یکی از برنامه های فرهنگی این شبکه رادیویی است، که با ترکیب داستان های عامیانه و هنر هفتم لحظات به یادماندنی را برای مخاطبان می سازد. ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۱۹ سایت دیگر  
طبق گفته رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا، از اول خرداد ماه سربازان وظیفه متاهل، علی رغم دریافت 2 ماه کسرخدمت تاهل تا پایان سال 1404، به ازای تعداد فرزندان از تسهیلات کسر خدمت جدید بهره مند می شوند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱    
نواندیش : در پی توئیت انتقادی آناهیتا شیرودی دختر شهید سرافراز شیرودی، یک کاربر ارزشی به نام توحید عزیزی به او توهین کرد. به گزارش نواندیش، پس از واکنش های انتقادی به این توئیت، توحید عزیزی نوشت: حرم برای ما جمهوری اسلامی ایران است و هر کس به این حرم تعدی کند، نوه امام باشد یا دختر شهید خاک.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از معافیت از خدمت افرادی خبر داد که دارای 3 فرزند و بیشتر هستند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه و شرایط معافیت از خدمت سربازی را برای مشمولان و کارکنان دارای 3 فرزند و بالاتر تشریح کرد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از دانش آموختگان دانشگاهی و حوزوی سرباز با مدرک فوق لیسانس به منظور گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی به صورت امریه در ستادهای سراسر این مجموعه در سراسر کشور دعوت به همکاری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
همه مشمولان و کارکنان وظیفه حین خدمت که دارای 4 فرزند و بیشتر هستند، بدون شرط سنی از انجام خدمت دوره ضرورت سربازی معاف می شوند.
امیر سرتیپ طالب زاده: معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در جمع سربازان دانشگاه هوایی شهید ستاری با بیان اینکه خدمت سربازی یکی از ارکان دفاعی کشور برای حفظ و صیانت از نظام است اظهار کرد: سربازان قشر فعال، جوان، پویا، خوشفکر و تاثیر گذار جامعه هستند . ...
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا از اجرای معافیت از خدمت سربازی برای مشمولان دارای سه فرزند و بالاتر خبر داد و جزئیات و نحوه بهره مندی از آن را تشریح کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
عباس عبدی می گوید: نکته مهم در سربازی اجباری این است که حس سرباز در این جایگاه بسیار ناخوشایند است. حتی بالادستی ها نیز به آنان به چشم نیروی بیگاری شونده نگاه می کنند و خود سرباز هم حس بیگاری دادن دارد.کاری را که برای پایان یافتن آن روزشماری کنید، قطعاً ناخوشایند است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه و شرایط معافیت از خدمت سربازی را برای مشمولان و کارکنان دارای 3 فرزند و بالاتر تشریح کرد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
احسان علوان زاده معتقد است حضور در تیم های نظامی برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی باعث افت برخی از بازیکنان لیگ برتری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای اعلام کرد سربازانی که بیشتر از 3 فرزند داشته باشند از گذراندن خدمت سربازی معاف می شوند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه و شرایط معافیت از خدمت سربازی را برای مشمولان و کارکنان دارای 3 فرزند و بالاتر تشریح کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اوایل پاییز 1378 یعنی حدود 24 سال پیش دوره آموزشی خدمت سربازی ام را در یکی از شهرستان های فارس گذراندم؛دوره ای که به جز خاطرات عادی و همیشگی -که همه سربازی رفته ها از آن دارند و تا سال ها هم یک کلاغ و چهل کلاغ برای اطرافیان تعریف می کنند!- برای من اما یادآور یک خاطره تلخ و ترسناک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان نحوه معافیت مشمولان غایب و غیر غایب دارای 3 و 4 فرزند از خدمت وظیفه عمومی و همچنین کسر خدمت کارکنان وظیفه متاهل حین خدمت به ازای هر فرزند را تشریح کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
در کردستان بین شهرهای سنندج و مریوان در یک مرکز پلیس که به آن بخش می گفتند بودم. سال آخر خدمت سربازی خود را می گذراندم. شور انتخاباتی از اوایل بهار سال 76 آغاز شده بود و برای اولین بار پس از انقلاب احساس کردم، قرار است مثل دنیای توسعه یافته شاهد یک رقابت جدی باشیم. ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۵    
دانش آموختگان کارشناسی، کارشناسی ارشد و بالاتر می توانند از مشوق های کسری یا کل خدمت سربازی که وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح پیش بینی کرده بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مازندران از معافیت 93 نفر از پسران مشمول خدمت سربازی تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۸    
مجوز گذراندن خدمت سربازی سه نفر در قالب امریه (غیر هیات علمی) برای بخش های تابعه دانشگاه پیام نور، در شهر تهران از سوی وزارت علوم صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)خراسان شمالی گفت: طی سال گذشته تعداد 128 نفر از فرزندان خانواده مددجوی کمیته امداد خراسان شمالی از خدمت سربازی معاف شدند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد 1402 باید در محل و مراکز درج شده در برگ معرفی نامه مشمولان حضور یابند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد 1402 باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان حضور یابند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از فراخوان مشمولان پایه خدمتی خرداد 1402 را به خدمت مقدس سربازی خبر داد
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ "مسعود همتی" اظهار داشت: برابر ابلاغیه صادره از سازمان وظیفه عمومی فراجا کلیه مشمولان استان کرمانشاه که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول خرداد 1402 دریافت کرده اند می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۴    
ناصر داوود خلیلی در سال 1324 در یک خانواده با مذهب یهودی در شهر اصفهان دیده به جهان گشود. در سن 14 سالگی کتابی درمورد بیش از 200 نابغه نوشت. او پس از به پایان رساندن خدمت سربازی در سن 22 سالگی برای ادامه تحصیلات عالیه به کشور آمریکا (دانشگاه کویینز) مهاجرت کرد و از سال 1978 در کشور انگلستان متوطن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور روستایی و شورا های استانداری قم از بازگشایی سامانه ثبت نام متقاضیان گذراندن دوره خدمت سربازی به عنوان امریه جهادی در فرمانداری های استان خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۱:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
پرداخت حق بیمه ایام خدمت سربازی و همچنین حضور داوطلبانه در جبهه و افزودن آن به سوابق بیمه پردازی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در حال حاضر امکان پذیر است و بیمه شدگان می توانند حق بیمه مذکور را یکجا یا در قالب اقساط ماهانه بپردازند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدافع استقلال امیدوار است که بتواند انتقام شادی بیرانوند در پایان شهرآورد یکصد را بگیرد و در این میان با ستاره های استقلال، برای رقبا کری خواند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سردار اسلامی از اجرای طرح کسر از خدمت سربازی در ادارات کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ها خبر داد و گفت: یکی از مهمترین اهداف اجرای این طرح توسعه پژوهش در حوزه دفاع مقدس است.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت توسعه روستایی دبیرخانه شورای عالی جهاد سازندگی به منظور بهره گیری از توانمندی نیروهای جوان، متخصص و جهادی از بین مشمولین واجد شرایط خدمت سربازی که تمایل به طی دوره خدمت به صورت امریه دارند، دعوت به همکاری می نماید.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت توسعه روستایی دبیرخانه شورای عالی جهاد سازندگی به منظور بهره گیری از توانمندی نیروهای جوان، متخصص و جهادی از بین مشمولین واجد شرایط خدمت سربازی که تمایل به طی دوره خدمت به صورت امریه دارند، دعوت به همکاری می نماید.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
فداحسین مالکی درباره آخرین وضعیت بررسی طرح مجلس برای ساماندهی خدمت سربازی گفت: درباره موضوع سربازی در کشور ما نگاه های متفاوتی وجود دارد اما آن چیزی که مسلم این است که نظام، دولت و مجلس نسبت به رفع مشکلات جوانان در این حوزه باید حرفی برای گفتن داشته باشند و موانعش برطرف شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ تا پایان امسال بیش از 6 هزار نفر از طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور برای گذراندن خدمت سربازی جذب شده و پس از دوره آموزش بعنوان سرباز طلبه در مراکز علمی، فرهنگی و آموزشی فعالیت خواهند کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان شروط پروژه جایگزین خدمت سربازی برای برگزیدگان مسابقات ربوکاپ را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین جزئیات کسر خدمت سربازان متاهل دارای فرزند را تشریح کرد.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین جزئیات کسر خدمت سربازان متاهل دارای فرزند را تشریح کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدت زمان خدمت سربازی برای هر سرباز با توجه به محل خدمت و رسته آن امکان دارد متفاوت باشد که در این مطلب به آن اشاره شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی و دوره متوسطه که در مهلت قانونی فارغ التحصیل شدند تا پایان شهریور ماه برای اعزام به خدمت سربازی خود اقدام کنند.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا مدت زمان فعلی خدمت سربازی در مناطق بومی و غیربومی را تشریح کرد.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا در تشریح مدت زمان خدمت سربازی در مناطق مختلف گفت: پیرو اطلاع رسانی های قبلی مدت زمان خدمت سربازی برای کارکنان وظیفه بومی در مناطق عادی 24 ماه، مناطق غیر درگیر، عملیاتی، محروم و بدآب وهوا 21 ماه و امنیتی درگیر 17 ماه است. ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۷    
شرکت شیداپژوهان کویر یزد طرف قرارداد با دانشگاه در نظر دارد برای تأمین امور منشی گری بیمارستان حکیم بهابادی شهرستان بهاباد از بین فارغ التحصیلان رشته های بهداشتی درمانی مشمول طرح با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: حداکثر سن جهت متقاضیان 30 سال سن تمام ...