دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۶:۱۱Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر علوم»

ایکنا   ۷ ساعت پیش    
آموزش عالی کشور در سالی که گذشت شاهد اتفاقات متعددی بود که در این راستا، مأموریت های رئیس جمهور به آموزش عالی و پیگیری وزیر علوم برای افزایش بودجه فرهنگی دانشگاه ها از جمله مهم ترین آنها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: مقرر شده تا پنج درصد از بودجه دانشگاه ها به مقوله فرهنگی اختصاص پیدا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر علوم در مراسم تقدیر از تلاشگران همایش پرواز اندیشه ها گفت: توجه به نهضت ترجمه و صدور فرهنگ ایرانی اسلامی به جامعه جهانی باید جدی گرفته شود و جامعه دانشگاهی وظیفه دارد در این مسیر تلاش مضاعف کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
نشست هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با حضور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: نکته مهمی که مطرح است و باید روی آن برنامه ریزی ویژه ای انجام گیرد؛ مسئله عفاف و حجاب در دانشگاه است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
معاون پژوهشی وزیر علوم گفت: همایش ملی مهارت افزایی، هدایت شغلی و صلاحیت حرفه ای در آموزش عالی کشور با محور انطباق برنامه های درسی متناسب نیاز کار در 9 خرداد 1402 برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: بر اساس رهنمود های مقام معظم رهبری، نهضت ترجمه باید از درون به بیرون، گسترش یابد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۳    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر درباره وضعیت فاجعه بار فرهنگی دانشگاه خطاب به وزیر علوم نامه ای صادر کرد.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۵    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در 22 اسفندماه در سفری به استان گلستان از دانشگاه های این استان بازدید کرد که در گزارش این سفر نگاهی به اتقاقات این رویداد داشته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم در امور علوم انسانی از تصویب بازنگری سند راهبردی توسعه فرهنگ قرآنی با رویکرد توجه به علوم انسانی قرآن بنیان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم بیان کرد: سراهای دانشجویی یکی از بسترهای کلیدی در زمینه مهارت آموزی دانشجویان هستند چرا که دانشجویانی که در این سراها استقرار دارند، اوقاتی را غیر از فضای آموزش های رسمی دارند که می توانند از آن بهره حداکثری برده و مهارت های خود را ارتقا بخشند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: انتظار داریم روسای دانشگاه ها نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام اقدام لازم را انجام دهند و آن را به عنوان یک راهبرد جدی در نظر بگیرند.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در یک دانشکده دانشگاه تهران از 70 استاد، حدود سی نفر مهاجرت کرده اند و تعدادی از بقیه هم درصدد مهاجرت هستند. اینها افرادی هستند که مملکت خود را دوست دارند اما شرایط مناسبی ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۳    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم گفت: سامانه های نظارتی بر فعالیت های فرهنگی معاونان فرهنگی در دانشگاه ها در حال شکل گیری است و به تسهیل فرایند ها کمک می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل با اشاره به کاهش علاقه کشورهای اروپایی برای ارتباط علمی با ایران، گفت: ما جز با رژیم صهیونیستی، محدودیتی برای برقرار ارتباط علمی با کشورهای دنیا نداریم اما اروپایی ها ارتباط علمی را با ما محدود کردند و آلمان دفتر مؤسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) را در ایران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: هدف ما علاوه بر توسعه و گسترش علم، ایجاد شرایط مناسب هم اندیشی در دانشگاه های کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۲    
گرگان- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه زادگاه آزاد اندیشی، هم اندیشی و بازاندیشی بوده و از این طریق دانشجو می تواند خلاقیت خود را بروز دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری امروز در گنبدکاووس درباره چگونگی برخورد با دانشجویان جدید الورودی که مغایرت معدل دارند توضیحاتی ارائه کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
در چهارمین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت ، 34 ایده برتر معرفی شد. دکتر پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزیر علوم در این خصوص اظهار کرد: طی سال های اخیر تغییرات در وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور و رشد کمّی و کیفی دانشگاه ها و مراکز علمی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به منظور بازدید از مراکز آموزش عالی گلستان و بررسی وضعیت آنها به استان سفر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با حضور در استان گلستان به همراه جمعی از روسای دانشگاه های استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان دیدار و گفت وگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۵    
آیت الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان با حضور جمعی از مسئولان استانی با محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری شامگاه، 21 اسفندماه در بیت الزهرا(س) دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان نماینده ولی فقیه در گلستان خواستار توجه ویژه وزیر علوم به زیرساخت های دانشگاهی گلستان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۶:۴۸    
گرگان- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان دیدار کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: از وزیر علوم انتظار داریم اقدام مناسبی برای توسعه و بهبود زیرساخت های دانشگاه های استان انجام شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امشب 21 اسفند از طریق فرودگاه گرگان با هدف بازدید از دانشگاه های استان وارد گلستان شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: زیرساخت دانشگاه های استان مناسب نیست و باید بهبود یابد و انتظار داریم وزیر علوم به این موضوع توجه کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۲۵    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری دقایقی قبل با استقبال مسئولین استان گلستان وارد این استان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۵۳    
محمد علی زلفی گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری، شامگاه امروز یکشنبه با استقبال مسئولین استانی به منظور بازدید از دانشگاه های گلستان و بررسی مسائل مختلف حوزه آموزش عالی وارد گلستان شد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در احکام جداگانه ای، محمد سلیمانی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه را به عنوان رئیس کمیته راهبری سنجش شایستگی و ارزیابی عملکرد رؤسای مؤسسه های علمی و روح الله رازینی رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۲    
معاون وزیر علوم در دولت خاتمی با اشاره به ادامه روند مسمومیت دختران دانش آموز در سراسر کشور، به اصلاحات نیوز می گوید: ریشه این ماجرا باید هرچه سریعتر مشخص شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۶    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان در افتتاحیه جشنواره جذب دانشجویان بین المللی که به همت سازمان امور دانشجویان، در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شده بود، ازغرفه دانشگاه بناب بازدید به عمل آوردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش عالی و تحقیقات علمی عراق با حضور در پارک فناوری پردیس در خصوص ایجاد زیرساخت های زیست بوم نوآوری و فناوری در عراق گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۲    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری در پیامی درگذشت حسن غفوری فرد را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم اعلام کرد: دانشگاه ها در تامین هزینه تغذیه با مشکل مواجه هستند از این رو امیدواریم که مجلس شورای اسلامی به این موضوع توجه کرده و مشکل را حل کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۶    
کاهش هزینه های خوابگاه برای دانشجویان غیرایرانی، اعلام زمان پایان مهلت ثبت نام برای وام هی دانشجویی و اعتراض به انحصار در واردات نهاده های دامی از جمله مهم ترین اخبار تشکل های صنفی-دانشجویی در هفته گذشته بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۵    
فرماندار آمل از قول مساعد وزیر علوم و تحقیقات برای خرید 10 هزار تن برنج تولیدی مازندران جهت مصرف دانشگاه ها، موسسات و مراکز وابسته به این وزارتخانه خبر داد و گفت: در صورت تحقق این مهم در آینده نزدیک شاهد اتفاقات بسیار مطلوبی در این بخش خواهیم بود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، مراسم تجلیل از برترین های سی وامین جشنواره دانشجویی کشوری امروز با حضور دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، دکتر محمد علی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری و دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری در سالن اجلاس سران برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۰۱    
وزیر علوم از برنامه این وزارت برای اشتغال پاره وقت دانشجویان خارجی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با درخواست نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی برای گسترش، جذب و پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در پردیس های بین المللی قشم و کیش، قول مساعدت داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: آیین نامه ای برای صدور مجوز جذب دانشجویان بین الملل مصوب شده است که بر اساس آن به مؤسسات جذب به عنوان یک نهادی که در این زیست بوم اثرگذار هستند، مجوز جذب دانشجو داده می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۲    
بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی (ره) در نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر علوم پیرامون اتفاقات دیروز دانشگاه و صحنهٔ آشوبِ دانشگاهی پیشِ رو مطالبی را بیان کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که بحث بازنگری آیین نامه انجمن های علمی در دستور کار معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم قرار گرفته است، گفت: یکی از محورهای آن، بازنگری بر محور فناوری های جدید است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: آیین نامه ای برای صدور مجوز جذب دانشجویان بین الملل مصوب شده است که بر اساس آن به مؤسسات جذب به عنوان یک نهادی که در این زیست بوم اثرگذار هستند، مجوز جذب دانشجو داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرای متأهلی دانشگاه تفرش ویژه دانشجویان با حضور زلفی گل به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم گفت:با توجه به تمهیدات خاصی که توسط وزیر علوم پیش بینی شده است فرایند گزینش و جذب نخبگان تسریع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: اگر سامانه جامع هوشمند حضور و غیاب به تولید انبوه رسد، در تمامی مراکز آموزش عالی استفاده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۲:۳۱    
وزیر علوم از عقد قرار داد با همتای عراقی در زمینه جذب دانشجویان عراقی در دانشگاه های ایران خبر داد .