جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۲:۵۶Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشخیص مصلحت نظام»

خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
زیدآبادی به خبرآنلاین می گوید: اگر این دولت بخواهد اف ای تی اف امضا شود، موضوع بدون نیاز به بررسی دوباره مجلس و شورای نگهبان، یکسره به مجمع تشخیص مصلحت نظام می رود و همانجا تایید می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
روح الله نجابت، عضو کمیسیون امور داخلی مجلس اعلام کرد که طرح مجلس شورای اسلامی درخصوص شفافیت در جلسه دیروز مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین تکلیف شد.بنابر مصوبه دیرور، متاسفانه مجمع به شفافیت خود و هیأت عالی نظارت رأی نداد!بر اساس طرح مجلس قرار بود مجمع تشخیص، هیأت عالی نظارت، مجلس، هیأت وزیران ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: دیدگاه کلی دولت، معتبر دانستن اسناد رسمی و نامعتبر شدن اسناد غیر رسمی املاک است که این طرح برای جلوگیری از سوداگری در بازار مسکن لازم است و هم اکنون در هماهنگی با مجمع تشخیص مصلحت نظام آن را پیگیری می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۳    
پس از کش وقوس های فراوان و اختلاف بین دولت و مجلس با شورای نگهبان، حالا تصمیم گیری درباره تکلیف قولنامه ها به مجمع تشخیص مصلحت نظام سپرده شده. حالا اینکه قولنامه ها دیگر سند رسمی محسوب نشوند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از روند فعالیت بانک ها گفت: بانک ها وام به کارکنان تعدد شعب و هزینه کردهایشان را مدیریت کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهادها به تشریح دیدگاه ها، موارد اختلافی و اشتراکی درباره این طرح پرداختند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتشار بسیاری از بحث هایی که در مجمع مطرح می شود، بلامانع و حتی مفید است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۳    
وزیر اقتصاد گفت: با شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام برای به ثمر رسیدن لایحه مالیات بر سوداگری مکاتبه کردیم و امیدواریم که هرچه زودتر این قوانین به نتیجه برسد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بانک مرکزی با اقتدار و اختیارات بیشتر می تواند به خوبی بازار ارز را مدیریت و رشد تورم را کنترل کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن رسیدگی به طرح شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهادها بندهایی از سیاست های کلی توسعه دریامحور را تصویب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن رسیدگی به طرح شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهادها بندهایی از سیاست های کلی توسعه دریامحور را تصویب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس سازمان امور مالیاتی روز گذشته در نشست خبری خود در رابطه با ایرادات تورمی که مجمع تشخیص مصلحت نظام به طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی وارد کرده بود، تاکید کرد امکان تعدیل کامل تورمی از سال ابتدایی در این طرح وجود ندارد ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام اصلاح مغایرت های طرح بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با سیاست های کلی را بررسی کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: با شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام برای به ثمر رسیدن لایحه مالیات بر سوداگری مکاتبه کردیم و امیدواریم که هرچه زودتر این قوانین به نتیجه برسد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از تلاش برای به سرانجام رسیدن طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهور با تامین نظر هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قربانقلی بردی محمد اف رییس شورای مصلحت ترکمنستان که به تهران سفر کرده است ظهر سه شنبه ( 9 خرداد 1402) با آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۸    
عالی ترین مقام ترکمنستان با روسای جمهور، مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توجه به فرهنگ و هویت تاریخی و مذهبی، برای حفظ اقتدار بسیار ضروری است. به گزارش شفقنا، آیت الله آملی لاریجانی در دیدار رئیس شورای مصلحت خلق ترکمنستان با تبریک تشکیل این شورا و ریاست بردی محمد اف در این شورا و تشکر از حضور رئیس شورای مصلحت خلق ترکمنستان گفت ...
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
آقای قربانقلی بردی محمد اف ، رئیس شورای مصلحت خلق ترکمنستان که به دعوت رسمی آیت الله آملی لاریجانی به همراه هیئتی بلندپایه به ایران سفرکرده است با رئیس وتنی چند ازاعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مفاد طرح مالیات بر عایدی سرمایه و مبارزه با سوداگری که سوم تیر ماه سال 99 از سوی هیات رئیسه اعلام وصول و در نهایت حدود یک ماه پیش در مجلس به تصویب رسید، برای تکمیل مراحل بررسی به هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد...
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۱    
طرح الزام به ثبت معاملات اموال غیر منقول بیشتر بر ثبت تمرکز دارد. به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد ماهیدشتی رییس گروه آینده پژوهشی اقتصاد و ایران در برنامه ایران امروز درباره طرح الزام به ثبت معاملات اموال غیر منقول گفت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با وارد کردن 2 ایراد به طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی جلوی آن را گرفت!
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای مصلحت خلق ترکمنستان در راس یک هیئت بلندپایه ، فردا (سه شنبه) به دعوت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به ایران می آید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران از 1376 تا 1379 رئیس ستاد مشترک سپاه پاسداران 1379 تا 1386 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۲    
یادواره شهید محمدرضا فرهادی تنها شهید خبرنگار خراسان جنوبی، با حضور محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیرجند برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۰    
بیرجند (پانا)- اولین یادواره شهید خبرنگار خراسان جنوبی با سخنرانی مهمان ویژه این مراسم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالن همایش های امام علی(ع) مجتمع غدیر بیرجند برگزار شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: این طرح با حضور نمایندگانی از شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در کمیسیون اجتماعی مجلس در حال چکش کاری است تا ایراد اصلی وارده به آن رفع شود و تنها در این صورت است که می تواند مراحل قانونگذاری را طی و تبدیل به قانون قابل اجرا شود. 21220
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می رود مجمع تشخیص مصلحت نظام نظر خود را در خصوص شفافیت قوای سه گانه هر چه سریعتر به صورت صریح اعلام کند.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۲    
دکتر محمدباقر ذوالقدر در پیامی، انتصاب سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده مقام معظم رهبری در این شورا را تبریک گفت و برای وی دوام توفیق آرزو کرد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر ذوالقدر در پیامی، انتصاب امیر دریابان علی شمخانی به عنوان مشاور سیاسی مقام معظم رهبری و عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام را به وی تبریک گفت و برای ایشان دوام توفیق آرزو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ارتباطات جهانی بیش از هر زمانی در دولت سیزدهم بهتر شده لذا ارتباط ایران با همسایگان و قدرت های بزرگی که آمریکا و اروپا هم دنبال ارتباط گیری با آنها هستند، گسترده تر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام : در جنگ تمام عیار دشمن، رسانه ها در خط مقدم قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کاشمر نماینده مردم شهرستان های کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با تخصیص اعتبارات تا پایان سال 1403 جاده شادمهر به کاشمر به اتمام برسد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ایران امروز یکشنبه 7 خرداد، با حضور کارشناسان و صاحب نظران به موضوع تصویب طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول و تاثیرات آن می پردازد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ارتباطات جهانی بیش از گذشته در دولت سیزدهم تقویت شده است، گفت: با همسایگان و قدرت های بزرگی ارتباطات ایران گسترده تر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام 2 ایراد به طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی وارد کرده است، بررسی ها نشان می دهد در صورت اعمال این ایرادات در متن طرح، آثار مثبت این طرح که موجب کنترل سوداگری و دلالی در بازار ارز، طلا، املاک و خودرو می شود تا حدود زیادی از بین خواهد رفت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای که اخیرا برای رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کرده، خواستار اعتبارزدایی از اسناد عادی و وکالتی و تصویب طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول برای توفیق حاکمیت در کنترل بازار سوداگرانه مسکن شده است. اما اصل ماجرا چیست؟ ...
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدباقر ذوالقدر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: ایجاد قطب های اقتصادی در سواحل به عنوان محور و پیشران توسعه دریامحور و ایجاد پایتخت دریایی که ابهام آور وجود دو مرکزی یا دوپایتختی در کشور است، نه لازم است و نه به مصلحت!
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
پس از ارسال نامه وزیر اقتصاد به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جهت تصویب طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول ؛ رئیس کانون سردفتران و دفتریاران اعلام کرد: تمامی 8 هزار و 500 دفتر اسناد رسمی کشور دارای زیرساخت های لازم جهت اجرای انقلاب اسنادی ایران هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۹    
حدود 7 سال است که مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان بر سر طرح اعتبارزدایی از اسناد عادی و قولنامه ای اختلاف دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
روز گذشته دو نامه از سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد یکی خطاب به آیت الله جنتی، دبیر شورای نگهبان و دیگری خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شد. گرچه محتوای این دو نامه متفاوت بود اما هر دو نامه مشابهت ها و همپوشانی هایی نیز داشتند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مخالفتی با واردات خودروی خارجی ندارم و سالانه باید به ازای هر یک هزار خودروی داخلی، 2 تا سه خودروی خارجی هم وارد شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۶۰ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در طی اقدامی، گزارشاتی مبنی بر وضعیت اقتصادی کشور و اجرایی ساختن طرح هایی به آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
خاندوزی خواستار سرعت بخشیدن تایید طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی در شورای نگهبان و اعتبار زدایی از اسناد عادی و وکالتی و تصویب طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول در مجمع تشخیص مصلحت نظام شد.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در دو نامه جداگانه به شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار تصویب طرح مالیات بر عایدی سرمایه شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: افزایش فقر حالا به یکی از مهمترین معضلات اقتصادی و احتماعی ایران تبدیل شده است. در حالی که حسین عبده تبریزی، رییس اسبق سازمان بورس تداوم وضعیت کنونی را حرکت اقتصاد ایران به سمت هندی شدن می داند، در عین حال آقامحمدی ...