یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۰:۲۸Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جابری انصاری»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۸    
جابری انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در چهارمین سلسله نشست های تخصصی پلاکارد با موضوع جنگ شناختی، آفند و پدافند فرهنگی گفت: دشمنان همواره تلاش می کنند تا با تغییر سبک زندگی، رفتار به خواسته های خود برسند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۱۸    
جابری انصاری با تبریک فرا رسیدن سالروز شکل گیری کانون های فرهنگی هنری مساجد ( 18 اسفند) گفت: فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد پیشتاز جریان های اثرگذار اجتماعی هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۲    
جابری انصاری با صدور پیامی میلاد پر برکت حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفدا) و فرا رسیدن هفته سربازان گمنان امام زمان(عج) را تبریک گفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳    
جابری انصاری با اعلام خبر راه یابی طرح های ایرانی اسلامی به کارگروه مد و لباس استان البرز گفت: زیست عفیفانه جامعه با پذیرش عفاف و حجاب به عنوان یک امر الهی ممکن است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جابری انصاری با اشاره به اهمیت بزرگداشت نیمه شعبان و اعیاد شعبانیه و ضرورت برنامه ریزی کانون های فرهنگی هنری مساجد به این مناسبت گفت: یکی از دلایل و شاخص های شکل گیری انقلاب اسلامی، تحقق گفتمان مهدوی و انتظار است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جابری انصاری با اعلام خبر میزبانی استان البرز برای برپایی همایش دانشمند فقیه علی بن مهزیار گفت: این فقیه عالی قدر، از یاران نزدیک امام جواد(ع) و امام هادی(ع) است که در زمینه فقه و روایت اسلامی در زمره وکلای امامان شیعه بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۲    
جابری انصاری از موسسات، هنرمندان و طراحان لباس استان البرز دعوت نمود تا طرح های خود را با توجه به محور قرار دادن پوشش عفیفانه در کارگروه مد و لباس استان مطرح نمایند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۷    
جابری انصاری با اشاره به ضرورت جایگاه رسانه و نقش جهاد تبیین به ویژه در ایام الله دهه فجر گفت: رسانه مهمترین ابزار در تبیین انقلاب اسلامی در تحقق گفتمان مهدوی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران : در خیمه قذافی (روایت دوستان سرهنگ از رازهای دوران او)، عنوان کتابی است که با ترجمه حسین جابری انصاری ، معاون سابق عربی-آفریقایی وزارت امور خارجه در دوره محمدجواد ظریف، سفیر سابق کشورمان در لیبی و تحلیلگر کشورهای عربی به تازگی راهی بازار شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۷    
پس از استقرار مشروطیت، اعیان اصفهان، میرزا حسن خان جابری انصاری را به وکالت خویش در مجلس برگزیدند اما او نپذیرفت و همان حرفه روزنامه نگاری را ادامه داد زیرا نه می توانست فساد و ظلم دستگاه قاجاری را ببیند و نه می توانست چشم بر خطاهای مشروطه خواهان ببندد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۹    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت توجه به جایگاه عالی و بی نظیر شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: تبیین مکتب سلیمانی با محوریت کانون های فهما محقق می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۴    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت حفظ یاد و نام شهید سردار سلیمانی گفت: فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در قالب عناوین برنامه هایی همچون وداع ماندگار، لحظه ای خلوت و تئاتر بچه های مسجد یاد و خاطره شهید سلیمانی را گرامی می دارند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سعید جابری انصاری روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه طرح آموزش هنر برای همه از برنامه های دولت خدمتگذار سیزدهم و از تاکیدات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۴    
جابری انصاری در پیامی، درگذشت پدر آقای حمزه لویی، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۰    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت ضرورت هم اندیشی نخبگان با محوریت انقلاب اسلامی گفت: جهاد تبیین فرصت رشد باورهای ایمانی و الهی در دل های نوجوانان و جوانان است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سارا معصومی در اعتماد نوشت: در خیمه قذافی؛ روایت دوستان سرهنگ از رازهای دوران او کتابی است که حسین جابری انصاری، دیپلمات کهنه کار و کارشناس ارشد جهان عرب به تازگی ترجمه کرده و توسط موسسه اطلاعات منتشر شده است. ...
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
جابری انصاری در جلسه نقد و بررسی کتاب در خیمه قذافی گفت: قذافی نماد فریبنده ترین شعارهاست. چرا که تنها با دادن شعارهای قشنگ اما پوچ و تو خالی موجب تحریک مردم شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۷    
جابری انصاری در پیامی، درگذشت پدر مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را تسلیت گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۷    
جابری انصاری در پیامی، در گذشت مادر مدیرکل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را تسلیت گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴    
با توجه به نقش شهرستان کرج و استان البرز در دوران هشت سال دفاع مقدس، این بخش جایگاه ویژه ای در طرح کرج پایتخت کتاب کشور دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۲:۳۲    
جابری انصاری گفت: دشمنان وحدت ملی ما را نشانه گرفته اند و از طریق ایجاد نفاق درصدد آشوب و فتنه در کشور هستند و در این برهه حساس اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه باید به رسالت تاریخی خود در برابر فتنه گران آگاه باشند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۲۰    
جابری انصاری گفت: شاخص های فرهنگ عمومی ایران اسلامی می بایست در استان البرز نهادینه شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۱    
جابری انصاری با بیان اینکه دشمن درصدد مایوس کردن مردم و تزریق روحیه یاس و ناامیدی در جامعه است؛ گفت: هنرمند اصیل انقلابی باید روحیه نشاط، امید و خودباوری را در جامعه افزایش دهند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۰:۱۳    
سعید جابری انصاری با صدور پیامی درگذشت پیشکسوت صدا و سیما مرحوم استاد جلال مقامی را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۰    
جابری انصاری با اشاره به اینکه ائمه جمعه و ائمه مساجد نقش تبیینی و مدیریتی در روند فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر در مساجد و مصلی ها دارند گفت: چشم انداز فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر در البرز با نظارت ائمه جمعه همراه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۱    
جابری انصاری از تشکیل دبیرخانه دائمی شهدای فرهنگ، هنر و رسانه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد در تبیین ارزش های دینی و ایمانی گفت: فرهنگ و سیره رضوی با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد تبیین می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۹    
جابری انصاری با اشاره به اینکه سند توسعه فرهنگ قرآنی راهبرد و نقشه راه برای فعالان قرآن کریم است گفت: تدوین سند توسعه قرآنی که با بهره مندی از ظرفیت علمی جهاد دانشگاهی تدوین شده است، سندی در تراز و استانداردهای فرهنگی است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین جابری انصاری مقام ارشد سابق وزارت امور خارجه به ماجرای تلخ مهسا امینی واکنش نشان داد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، سعید جابری انصاری به مناسبت روز ملی سینما در دیداری با کارگردانان و تهیه کنندگان بنام و منتخب استان افزود ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۲    
جابری انصاری در جریان بازدید از کانون فرهنگی هنری شهید مطهری مسجد جامع رزکان نو گفت: گستردگی و تنوع فعالیت های مسجد جامع رزکان نو با محوریت کانون قابل تقدیر است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۶    
جابری انصاری در بازدیدی از تئاتر شهر استان البرز و تماشای نمایش پنج تن، پای دردل اهالی فرهنگ و هنر این استان نشست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جابری انصاری نوشت: می توان امیدوار بود با شوک حاصل از بیانیه تند آیت الله حائری و عقب نشینی فعلی مقتدی صدر، راه برای راه حل های میانه و توافق گشوده شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۲    
جابری انصاری : طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مردمی بودن و تحمل سختی ها از ویژگی های شخصیتی آن بزرگواران و بعنوان الگوی همه مسئولان بشمار می رود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
حسین جابری انصاری، دیپلمات و سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه در رشته توییتی در این ارتباط نوشت: اعلام کناره گیری آقای سید مقتدی صدر از صحنه سیاست عراق که دیروز انجام و با فوریت به شورش و آشوب هواداران او منجر شد، هفتمین بار است که رخ می دهد ...
جابری انصاری گفت: فرهنگسرای این استان با هدف ارایه خدمات و توسعه زیر ساخت ها در اختیار هنرمندان قرار می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۰:۴۰    
حسین جابری انصاری معاون سابق وزارت خارجه در توییتی نوشت: هوشیار زیباری، یک قاعده تجربه شده را به درستی بر وضعیت فعلی عراق تطبیق داده و از احتمال جنگ داخلی سخن گفته است. هشداری هوشیارانه و نزدیک به واقعیت که باید جدی گرفته شود ...
جابری انصاری با بیان اینکه یکی از مهم ترین مشکلات بزرگ خبرنگاران نداشتن امنیت شغلی است که البته دولت سیزدهم در این خصوص در حال برداشتن قدم های بسیار موثری بوده و اقدامات خوبی نیز تاکنون انجام شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: پنجمین دوره جایزه کتاب سال البرز فرصتی برای نویسندگان، مترجمان و مصححان البرز جهت سنجش توانمندی های حرفه ای خود در رقابت با دیگر نویسندگان البرزی است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۰    
جابری انصاری طی ابلاغی سرپرست معاونت هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را منصوب نمود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تصویر یک نامه روز شنبه (اول مردادماه) در رسانه های اجتماعی و برخی خبرگزاری های داخلی کشور منتشر شد که متن آن به امضای سعید جابری انصاری سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز رسیده بود و از متن آن اینگونه بر می آمد که حضور زنان را در تبلیغات کالاها ممنوع کرده است. اما واقعیت چیست؟
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۵    
سعید جابری انصاری در ابلاغی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را منصوب نمود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۸:۵۶    
جابری انصاری با اشاره به اجرای طرح گسترده واکسیناسیون عمومی کرونا و موج هفتم بیماری کرونا گفت: رشد صعودی بیماری کرونا باعث خسارت مادی و معنوی به جامعه می شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فرارو- حسین جابری انصاری سخنگوی اسبق وزارت خارجه و معاون محمد جواد ظریف به سخنان سید کمال خرازی درباره توانایی ایران برای ساخت بمب اتم، واکنش نشان داد. ...