پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۰:۱۴Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروژه های عمرانی»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
برخی طرح های عمرانی در چند سال گذشته به دلیل کمبود منابع مالی، نیمه تمام باقی مانده اند اما با اجرای طرح مولدسازی دارایی های دولت بخش عمده ای از این پروژه ها جان تازه ای می گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در بودجه سال جاری تکمیل پروژه های عمرانی با پیشرفت بالا هدفگذاری شده است.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۴    
عصر مسجدسلیمان // پیمان مولایی سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان به همراه ورناصری نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های خدمات رسان از روستاهای شکرآب و بازار تمبی بخش گلگیر بازدید کردند. مولایی ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار نوروزی با کارکنان استانداری در جریان مشکلات آن ها قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعال سازی تمام پروژه های عمرانی استان تا سه ماه آینده ضروری است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۲    
در ایران، هر سال سازمان برنامه و بودجه، فهرست بهای واحد رشته های مختلف پروژه های عمرانی را منتشر می کند. فهرست بها (List price) فهرستی از قیمت های مختلف از حجم واحد مصالح یا خدمات قابل ارائه پیمانکاران عمرانی می باشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۶    
شهردار سرخه گفت: سال 1401 برای شهرداری سال بسیار پر خیر و برکتی بود و تمام پروژه های آغاز شده، به اتمام رسید و مورد بهره برداری قرار گرفت.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلخال جلسه برنامه ریزی اجرای پروژه های عمرانی سال 1402 با حضور ادارات بنیاد مسکن ،آب و فاضلاب ،شهرداری ،شرکت گاز و اداره برق ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
توسعه خدمات درمانی و بهداشتی در خراسان جنوبی که خشکسالی های فراوان در آن باعث محرومیت در بیشتر نقاط آن شده، اهمیت بسیار دارد، چون آبادانی جز در سایه سلامت مردم، فراهم نمی شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پروژه های عمرانی شهرداری شیراز از پنجم فروردین کار خود را آغاز کرده اند و مدیریت شهری امروز با همراهی مسوولینی از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)، از این پروژه ها بازدید و آخرین وضعیت آن ها را مورد بررسی قرار دادند.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی راه اندازی آزمایشگاه تمام مقیاس بارگذاری سریع روسازی راه ها و استفاده از قیرهای اصلاح شده را از جمله مهمترین فعالیت های آن مرکز درحوزه راه برشمرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز از افتتاح پروژه های عمرانی خدماتی شهرداری تبریز در اردیبهشت سال جاری و همزمان با روز ملی شوراها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۵    
استاندار کردستان گفت: طی سفر رئیس جمهور به کردستان در سال گذشته بیش از 4 هزار میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی استان اختصاص یافت که نسبت به سال قبل تر رشد چند برابری داشت که البته مردم باید نتایج آن را به صورت کاملا ملموس در قالب اتمام پروژه ها ببینند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز اجرای پروژه های عمرانی تعریف شده در بودجه سال جاری را موجب ارتقا جایگاه عمرانی شهر تبریز عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که پیش از این ایرانی ها در لیست خریداران مسکن دیگر کشورها حضور پر رنگ داشتند اما با طرح نهضت ملی مسکن شاهد مهاجرت سازندگان هستیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کردستان گفت: این آزمایشگاه موفق شد بیش از 74 هزار مورد آزمایش کنترل کیفی در سطح استان به ثبت برساند.
مدیرکل دفتر مطالعات ژئوتکنیک، پهنه بندی و کاوش های صحرایی گفت: دفتر مطالعات ژئوتکنیک، پهنه بندی و کاوش های صحرایی با ثبت بیش از 14 هزار 500 متر حفاری نقش ویژه و تاثیرگذاری در ارتقاء کیفی و کاهش هزینه ها و افزایش ایمنی پروژه های عمرانی در سراسر کشور داشته است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۹    
مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان همدان اعلام کرد: در راستای سیاست های دولت مبنی بر ارتقاء کیفت پروژه های عمرانی 67 هزار مورد آزمایش فنی، مهندسی و تخصصی را در پروژه های استانی طی سال 1401 به ثبت برساند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۵    
مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان ایلام گفت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان موفق شد به منظور تحقق اهداف دولت سیزدهم و وزارت راه و شهرسازی در ارتقاء کیفیت پروژه های عمرانی کشور، بیش از 65 هزار مورد آزمایش فنی، تخصصی و مهندسی در پروژه های عمرانی ملی و استانی به ثمر رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۲:۱۱    
شهردار قزوین مطرح کرد: اجرای پروژه های عمرانی و تحقق بودجه مهم ترین مأموریت مدیران شهری قزوین در سال جاری است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران بیان کرد: اولویت اول در سال آینده توسعه حمل و نقل عمومی است. در مرحله بعد مدیریت پسماند، رونق ساخت مسکن، توسعه بزرگراه ها و پروژه های عمرانی قرار دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شهرداری این کلان شهر باید فرصت های سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران فراهم کند تا شاهد تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب مبنی بر مهار تورم، رشد تولید ، رونق و توسعه شهر و تکمیل پروژه های عمرانی و خدماتی باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سال 1401، سال رشد و توسعه ورزش استان و ریل گذاری توسعه و تکمیل زیرساخت های ورزشی و پیگیری جدی مطالبات جوانان استان بود خاطر نشان کرد ...
میبد خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۲    
عرفان کریم بیکی گفت: درسال 1401 ، دربخش مرکزی طرح ها و پروژه های عمرانی متعددی برنامه ریزی شد که بخشی از آنها درحال انجام و بخش دیگر نیز مقدمات آغاز آن فراهم شده است که درسال 1402 به بهره برداری خواهد رسید.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد درخصوص معضلات پروژه های عمرانی استان توضیحاتی ارائه کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد درخصوص معضلات پروژه های عمرانی استان توضیحاتی ارائه کرد و پیشنهاداتی قابل تأمل درخصوص استان پایلوت تونل های جاده ای و طرح ساخت مسکن اجاره ای مطرح کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از موافقت سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت 1200 میلیارد تومان تسهیلات تکمیل پروژه های عمرانی سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی در سال 1402 خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی طرح ها در این شهرستان به رغم جذب اعتبار لازم همچنان معطل است. به گزارش فکرشهر، ابراهیم رضایی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۲    
آسیانیوز / یزد ؛ محمد صادق ابوالقاسمی بخشدار مرکزی یزد بهمراه ناظر فنی این بخشداری از روند پیشرفت طرح های عمرانی در روستاهای اکرم آباد،حسین آباد ریسمانی و اکرمیه بازدید کرد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۲۹    
شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با هدف تولید علم و اشاعه فرهنگ کنترل کیفیت و کاربرد استانداردهای علمی در پروژه های عمرانی کشور، کتاب " آزمایش های مکانیک سنگ مبانی نظری و استانداردها" و آزمون های آزمایشگاهی را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۱    
ایسنا/کردستان نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام و برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی مورد نیاز در سطح شهر که نوید رفع مشکلات ترافیکی و توسعه هرچه بیشتر فضای سبز و زیرساخت های فرهنگی را می دهد از دیگر اقدامات ارزنده در این دوره از فعالیت شورا و شهرداری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان با بیان اینکه سال آینده حوزه عمرانی استان حوزه پررونقی می شود، گفت: سال 1402 جهش خوبی در پروژه های عمرانی نیمه تمام استان کرمان خواهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 تهران گفت: از نظر پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 4 در دو رتبه نخست مناطق 22 گانه تهران است. به همین جهت امسال نیز در لایحه بودجه 1402 سهم منطقه 4 از بودجه عمرانی 300 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۴    
نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی بر تدوین و ابلاغ پیوست فرهنگی و اجتماعی بلافاصله پس از افتتاح تمام پروژه های عمرانی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان از بهره برداری از پروژه های عمرانی پایانه های مسافربری اصفهان در آستانه نوروز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای شهر اراک گفت: پروژه های عمرانی با اولویت بندی پیش می روند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: اگر در پروژه های عمرانی و اقتصادی مانند برج تجارت پیوست های فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم و مراقبت کنیم هم می توانیم تجارت سالم، پیشرفت و اعتلا را داشته باشیم و هم می توانیم با خیال راحت خانواده ها را برای خرید به این مراکز بفرستیم.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند روبه رشد اجرای پروژه های عمرانی و نیمه تمام، گفت: با توجه به ریل گذاری مناسبی که صورت گرفته است رشد اقدامات عمرانی در استان بی سابقه بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اهدای لوح تقدیر به مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی به پاس تلاش در ارتقای کیفیت پروژه های عمرانی استان از وی تقدیر کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۱۵    
ودود محمدی نیاری شهردار خلخال در گزارشی در خطبه های نماز جمعه در حضور مردم خلخال گفت: شهرداری خلخال به تامین اجتماعی و پیمانکاران پروژه های عمرانی و همکار با شهرداری بدهی ندارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند-مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: طی یکسال گذشته 6 هزار و 100 تن قیر رایگان برای پروژه های عمرانی خراسان جنوبی جذب شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۶    
عضو ششمین دوره شورای شهر تبریز با بیان اینکه زمینه بی اعتمادی به شورا بخاطر نامحرم دانستن مردم در موضوعات شهری بوجود می آید، گفت: شهروندان باید محرم باشند و از تمام اقدامات صورت گرفته در شهر مطلع شوند، شورای ششم باید با شفافیت برای ایجاد دسترسی مردم به آمار و اطلاعات معاملات، مناقصات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۵    
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه استان به یک کارگاه فعال ایجاد شده است، گفت: اکثر پروژه های عمرانی استان فعال است.
فرمانداری دهاقان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۳    
هر آن کس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد نامیدن یک روز از روزهای سال به نام شهردار نشان دهنده اهمیت نقش شهردار در تبیین و تنظیم فرهنگ شهر نشینی ،اداره شهر و اجرای پروژه های عمرانی و شهر سازی برای توسعه و پیشرفت شهر است . [...]
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۰    
تخلیه نخاله های ساختمانی در معابر و گذرگاه ها، منجربه آلودگی بصری شده و زیبایی شهر را با خاک یکسان می کند. ساکنان حاشیه شهرهای بزرگی که در معرض ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مجتمع های تجاری قرار گرفته اند؛ دغدغه ای به نام دپوی نخاله دارند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین؛ مناطق نسبت به اتمام، تصحیح، ترمیم و خط کشی آسفالت اقدام فوری داشته باشند. شهردار کرمانشاه با اشاره به ایام نوروز تصریح کرد: پروژه های زیباسازی و عمرانی باید هرچه سریعتر به اتمام برسد و ثمره آن را شهروندان ببینند. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی به عنوان مدیر نمونه کشوری در جذب منابع و اعتبارات و پیشرفت پروژه های عمرانی انتخاب شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سردار پاکپور گفت: خدمت به مردم و کمک به سازندگی و پیشرفت کشور را بالاترین مدال و افتخار و اعتبار برای خود می دانیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۳    
عضو هیات مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: کالیبراسیون مستمر تجهیزات آزمایشگاهی تاثیر مستقیمی بر روی تصمیم گیری ها داشته و ضمن ارزش آفرین بودن به افزایش امنیت و کاهش هزینه های پروژه های عمرانی منجر می شود.