شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۰:۲۹Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه عاشورا»

بسیج   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- مسئول قرارگاه پیشرفت سپاه عاشورا گفت: به همت جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه آذربایجان شرقی دو مخزن آب شرب 20 و 50 متر مکعبی روستاهای علی کندی و گُلّی از دهستان جنوب غربی چاراویماق و جزو روستاهای محروم افتتاح و به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه اقتدار و امنیت آفرینی امروز نیروهای مسلح بی نظیر است، گفت: در دفاع مقدس با فرماندهی امام خمینی (ره) به درجه ای از اقتدار رسیدیم که جهان استکبار منفعل شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به شعور بالای سیاسی و فرهنگی مردم ایران در مقابله با توطئه های دشمنان، گفت: محاسبه دشمنان در جریان اغتشاشات پارسال درباره مردم ایران زمین اشتباه بود و به همین دلیل تمام نقشه های آنها خنثی شد و شکست خوردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سرایی گفت: تفرقه کشور را به سمت حاشیه می برد و از متن دور نگه می دارد و از ماموریت اصلی باز می دارد و هدف اصلی دشمن همین موضوع مهم است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۷    
تبریز- مسئول معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا از برگزاری اجلاسیه دوهزار نفری شهدای ورزشکار آذربایجان شرقی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه عاشورا گفت: در طول این 45 سال انقلاب، نتیجه گرفتیم که هرکس آمریکا و استکبار جهانی را حامی و پشتیبان خود بداند با شکست روبرو می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۴    
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا گفت: امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و فداکاری های شهدای ایران اسلامی است که در راه وطن از جان خود گذشتند و باید همیشه نام و یادشان زنده بماند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- مسئولان سپاه عاشورا با همراهی استاندار آذربایجان شرقی در آستانه سالگرد شهادت شهید اوجاقی مدافع امنیت با خانواده این شهید دیدار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا گفت:تنها جبهه ای که به مقاومت و روشنگری و دفاع جانانه نیاز دارد بحث دفاع از باور های دینی و امید آفرینی است.
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۵    
فرمانده سپاه عاشورا با تأکید بر اینکه اصحاب رسانه باید در زمینه تبین اهداف انقلاب اسلامی نقش افرین باشند، افزود: هنر و رسانه با نفوذترین وسیله برای رساندن پیام شهدا بر اعماق اقشار جامعه هستند
فرمانده سپاه عاشورا گفت: شهدای عرصه هنر و رسانه، فرهنگ ایثار و شهادت را ماندگار کردند و در عصر حاضر نیز این وظیفه بر عهده هنرمندان و اصحاب فرهنگ است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱    
به گزارش روابط عمومی بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی ، نشست قرارگاه جهاد علم و فناوری با حضور فرهیختگان،فناوران،معاونین علمی نیروهای مسلح استان و نمایندگان علمی اقشار بسیج به ریاست جانشین محترم سپاه عاشورا در استان برگزار شد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- چهار مهارت فنی با هدف اشتغال زایی در روستاها، در شش ماه اول سال 1402 به روستائیان دهستان جوشین از توابع شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی آموزش داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
جانشین سپاه عاشورا گفت: شهید مدنی یکی از اسوه های جهاد و مبارز انقلابی بود که جان و مال خود را وقف ترویج اسلام و پیروزی انقلاب اسلامی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۶    
فرماندار شهرستان آذرشهر گفت:طرح نفس که به همت بسیج پزشکی سپاه عاشورا اجرا شد، در طول یکسال گذشته به 17 نفر از زوجین که قصد سقط جنین داشتند،مشاور علمی داده شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- جانشین فرمانده سپاه عاشورا با گرامیداشت سالروز شهادت شهادت آیت الله سید اسدالله مدنی(ره) ایشان را افتخار آذربایجان و کشور ایران دانست و گفت: شهید آیت الله مدنی نقش بسزایی در پیروزی انقلاب و پس از آن داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه توانمند سازی مدیران محلات در طرح کرامت سپاه عاشورا با محوریت بررسی موضوعات و مشکلات مناطق مختلف استان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۰    
تبریز- مسئول بسیج کارمندی سپاه عاشورا از برگزاری اجلاسیه 330 شهید کارمند آذربایجان شرقی تالار وحدت دانشگاه تبریز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا اقدام به برپایی اردوی جهادی دندانپزشکی رایگان در قالب طرح شهید دکتر رهنمون در منطقه آرباطان شهرستان هریس کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۵    
فرمانده سپاه عاشورا با حضور در شهرک صنعتی کارآفرینان شهرستان شبستر از مجموعه تولیدی شرکت شیرین عسل بازدید به عمل آورد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار علی حیدرپناه معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا را به عنوان دبیر سیاست گذاری ورزش نیروهای مسلح استان آذربایجان شرقی معرفی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به شاخصه های مدیر انقلابی، اظهارکرد: نخستین مؤلفه یک مدیر انقلابی این است که در میان مردم با شد و پشت میز نشین نباشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا ضمن تایید ظرفیت و پتانسیل بسیج شهرداری تبریز به برگزاری کنگره 10 هزار شهید آذربایجان شرقی اشاره کرد و خواستار بهره گیری از تمام ظرفیتها در جهت اجرای هر چه بهتر و پرشکوه تر این رویداد ملی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۵    
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا ر دیداری سه ساعته از شرکت طاها صنعت تبریز بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا بمناسبت درگذشت ابو الشهیدین حاج قلی قنبری پیام تسلیتی صادر کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه کارکرد اربعین در دنیای اسلام اقتدار آفرین و وحدت بخش است، اظهارداشت: امروز اربعین به یک رسانه پر قدرت جهان اسلام تبدیل شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۷    
تبریز - مسئول معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا و سرمربی باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان درباره برنامه های کنگره 10 هزار شهید آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج اصناف جمعی از اصناف شهرستان تبریز با فرمانده سپاه عاشورا دیدار و گفتگو کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مسئول قرارگاه پیشرفت سپاه عاشورا گفت: در آستانه اربعین حسینی 280 نفر از اهالی مناطق آسیب پذیر و محروم استان در قالب کاروان سفیر احسان و در سفری هشت روزه راهی کربلای معلا شدند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۲۷    
روابط عمومی سپاه عاشورا از تقدیم نخستین شهید گشت رضویون شهرستان تبریز برای امنیت و آسایش کشور خبر داد. امیر حسین پور در ماموریت گشت رضویون از ناحیه سر و چشم توسط فرد مهاجم و متهم به شدت مجروح شده بود، بعد از گذشت چهار روز تحمل جراحات شدید عصر روز گذشته به یاران شهید عرصه امنیت پیوست.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۱    
حکم سردار پاسدار، عباسقلی زاده، فرمانده سپاه عاشورا،سرهنگ پاسدار غلامرضا اکبرپورآرباطان، بعنوان مسئول جدید سازمان بسیج عشایری سپاه عاشورا منصوب گردیدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- فرمانده سپاه عاشورا با تمجید از عملکرد دولت انقلابی آیت الله رییسی، گفت: این دولت مردمی در حوزه دیپلماسی خارجی و نوع روابط با دولت های مختلف عزت آفرین و مقتدرانه عمل کرده است.
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۰    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: در بعثت همه انبیای الهی حرکت فرهنگی را مشاهده می کنیم و تمام حرکات انبیا برای رستگاری انسان است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- سردار عباسقلیزاده بهمراه حجت الاسلام سرایی و جمعی از معاونین سپاه عاشورا با حضور در امارت استانداری، هفته دولت را به عابدین خرّم و معاونین و کارکنان استانداری تبریک گفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۵    
تبریز- معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا و مدیریت دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز در برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی همکاری خواهند کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۲۰    
تبریز - رؤسای هیئت های ورزشی بسیج روز پزشک را به رئیس هیئت پزشکی ورزشی تربیت بدنی سپاه عاشورا تبریک گفتند.
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۶    
فرمانده سپاه عاشورا گفت: اگر هشت سال مقابل کل استکبار جهان جنگیدیم و پشت دشمن را شکستیم امروز هم جا دارد در این شبیخون فرهنگی مقابل دشمن بایستیم.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی، مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور و فرمانده سپاه عاشورا با اهدا لوح تقدیر مشترکی از فعالیت های رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در عرصه محرومیت زدایی تجلیل کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مسئولین رسانه سپاه عاشورا: رسانه باید بازتاب دهنده دغدغه های مردم باشد/فرمانده سپاه میانه: امروز شمشیر اصلی دشمن، رسانه است. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، یکی از مسئولین رسانه سپاه عاشورا با اشاره به اهداف تشکیل بسیج رسانه ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۹    
تبریز- علی حیدرپناه؛ مسئول معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا با حضور در خبرگزاری بسیج دفتر آذربایجان شرقی ضمن دیدار با مسئول این خبرگزاری از زحمات خواهر غلامی قدردانی و تجلیل کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: مردم ایران با احساس تکلیف در قبال ولایت فقیه و نسبت به حفظ نظام و اسلام در سخت ترین شرایط جنگی ایستادگی کردند و تکلیف خودشان را انجام دادند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۳    
معاون علمی پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا گفت: دو بال علم و فناوری و هنر اساسی ترین اصل تمدن سازی نوین اسلامی هستند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۴:۱۱    
تبریز (پانا) - فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی بر اهمیت تقویت مبانی اعتقادی دانش آموزان در کنار دروس تخصصی مدرسه تاکید کرد. سردار اصغر عباسقلی زاده در مراسم اعزام بزرگترین کاروان تجهیزات آموزشی کشور به مدارس آذربایجان شرقی گفت ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز مراسم رژه اعزام بزرگترین کاروان تجهیزات آموزشی کشور به مناطق و نواحی آذربایجان شرقی به همت قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر با هماهنگی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا با حضور مسئولان استانی برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مسئول بسیج علمی پژوهشی سپاه عاشورا در این رویداد، لازمه رشد و توسعه را خروج از مقاله نویسی صرف و ورود در مبحث مسئله یابی و حل مسائل دانست و گفت: برای رسیدن به آرمان ها باید به مرجعیت فکری و علمی تبدیل شویم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۴۱    
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا در آیین ازسال این تجهیزات آموزشی به مدارس آذربایجان شرقی، این نوع اقدامات را حرکتی ارزشمند و ستودنی خواند.
حج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست مدیران مواکب اربعین استان آذربایجان شرقی به همت کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی استان در سالن اجتماعات سپاه عاشورا برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، سردار عباسقلی زاده نیز در این جلسه گفت: ما روز به روز شاهد پیشرفت در تمام عرصه ها هستیم و باید تلاش کنیم هیچ نقطه محروم و آسیب پذیری در کشور نداشته باشیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه عاشورا از اعزام 156 کامیون تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی به مدارس نیازمند و محروم آذربایجان شرقی خبر داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر هم افزایی تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی برای اتمام پارک موزه دفاع مقدس، گفت: تکمیل این طرح ملی همت مضاعف می طلبد.