جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۲:۴۶Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده تهران»

ایسنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارنامه موافق دولت در چند ماه اخیر تاکید کرد: ده ثانیه پارازیت در میان اتفاقات خوشایند این روزها هیچ است. مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تهران، ری، شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت کسانی که در دولت روحانی حضور داشته اند، تصمیم های بودجه ای کشور را می گیرند. مالک شریعتی نیاسر در نشست علنی امروز مجلس گفت که نماینده دولت او را به علت انجام وظایف قانونی تهدید کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه مربوط به بحث شفاف سازی درآمدهای شرکت ملی گاز توسط یکی از مسئولان تهدید به تسویه حساب و پاسخ در رسانه ها شده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مالک شریعتی نیاسر نماینده تهران گفت که به خاطر پیش کشیدن موضوع حق مردم از 90 هزار میلیارد تومان درآمد شرکت دولتی گاز، یکی از افراد که در مناصب گذشته دولتی حضور داشته، بنده را تهدید کرد. او گفت: هم اکنون تصمیمات بودجه کشور توسط کسانی اتخاذ شده که در دولت روحانی حضور داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: از کمیسیون تلفیق می خواهیم در نظام پرداخت ها ساماندهی صورت گیرد به نحوی که متخصصین و اساتید احساس بی احترامی نکنند.
جماران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس مجلس در واکنش به تذکر نماینده تبریز گفت: پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد که طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی رأی نیاورده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: عدم هماهنگی دستگاه ها نباید منجر به افزایش دغدغه های زنان سرپرست شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با اشاره به افزایش تعداد زنان سرپرست خانوار در سال های اخیر، گفت بخش های قابل توجهی از بانوان سرپرست خانوار جزو دهک های کم برخوردار هستند که نیمی از آنان از هیچ یک از نهادهای حمایتی، پشتیبانی نمی شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۴    
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده تهران درباره نحوه رأی گیری طرحی در صحن علنی امروز، گفت: هیات رئیسه مجلس طی جلسه ای بعد از اعلام نظر فناوری مجلس این موضوع را بررسی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران درباره طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت علیصدر همدان گفت: غار علیصدر از دارایی های ارزشمند کشور برای جهانگردی است و از این رو کمیسیون فرهنگی مجلس غار علیصدر را مجموعه ای ملی تشخیص داده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: علی خضریان، نماینده تهران در برنامه تهران بیست گفت: معاون پارلمانی دانشگاه آزاد به طور همزمان معاون پارلمانی وزارت نیرو هم است.
جماران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ نماینده تهران در مجلس به شبکه جوانان گفت: خیلی از صاحبان ویلاهای لواسان وابسته به دولت قبل هستند! چطوری به این مال و منال رسیدند. با حقوق یک وزیر چه می شود کرد؟ وی در بخشی از این مصاحبه گفت: خانه من 200 متر است! ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
برترین ها: تعلیق استادِ فاضل و مصلح، جناب محمد فاضلی از تدریس در دانشگاه، زنگ خطری برای آزادی تفکر و بیان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۴    
تیم فوتبال اتحاد قزوین در ادامه رقابت های لیگ مناطق کشور مقابل ماهان تندیس تهران به تساوی رسید.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نقدینه - تشکیل کمیته مشترک بین دولت و مجلس برای بررسی حذف یا ابقاء ارز ترجیحی هنوز بلاتکلیف است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، عضو کمیسیون تلفیق با اشاره به حذف ارز ترجیحی در لایحه بودجه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تهران در پارلمان گفت: بروز مسئله ساحل خواری در کشور را نتیجه بی توجهی دولت و همچنین درگیری کشور با بازسازی های ناشی از جنگ تحمیلی می داند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۲    
روح الله امینی نماینده مردم تهران در مجلس در تذکری شفاهی مخالفت خود را به این اقدام رئیس مجلس اعلام کرده و گفت: امروز تخلف آشکار رئیس و هیئت رئیسه ادامه داد و طرحی که راگیری شد رای نیاورد در بین دستور سوم بدعت ایجاد شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مجتبی توانگر نماینده تهران خواستار بررسی تخلفات مالی مدیرعامل شرکت ملی نفت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
نماینده تهران با تاکید بر اینکه دولت و مجلس باید به جای حذف ترجیحی، بودجه غیرضروری دستگا های کم کارکرد را حذف کنند، گفت: اگر قدرت برخورد با مافیای اقتصادی را نداریم مردم را تحت فشار قرار ندهید و انتقام مافیا را از مردم نگیرید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با انتقاد از تکنوکرات و نئولیبرال های باقی مانده از دولت حسن روحانی در سازمان برنامه و بودجه گفت: این افراد به دنبال آن هستند که در ماجرای حذف ارز ترجیحی، پوست خربزه زیر پای دولت انقلابی قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با اشاره به طرح دو فوریتی حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی گفت: این طرح حمایت کاملی از زنجیره تولید را در بر نداشته و این حمایت را افزایش نمی دهد ضمن اینکه زنجیره تولید را هم ناامن می کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
فرزند اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که از چندی پیش توسط کردهای سوریه ربوده شده بود با تلاش نیروی قدس سپاه آزاد شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وب سایت خبری رکنا خبر داد که فرزند اقبال شاکری ربوده شده نماینده مردم تهران، آزاد شد. فرزند اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس که از چندی پیش توسط کرد های سوریه ربوده شده بود با تلاش نیروی قدس سپاه آزاد شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان از اقدام طالبان در رهاسازی حقآبه جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون بودجه سال جاری کشور، تاکید کرد: باید برای اعطای وام ازدواج، اعتبار سنجی جایگزین ضامن و وثیقه شود.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در مرحله سوم دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های کشور، تیم شهید شاملی کازرون بر نماینده تهران غلبه کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس، به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم همسران و مادران شهداء با همسر شهید مدافع حرم محمد حیدری و مادر شهید عبدالکریم نظام اسلامی دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: جریان غربگرا در کشور در آستانه شکست کارزار آمریکا علیه ایران با سر دادن شعار نه شرقی نه غربی به دنبال آن هستند تا موفقیت های دولت سیزدهم در عرصه سیاست خارجی را مغایر با این شعار انقلابی نشان دهند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
شرق به نقل از احمد نادری نوشت: بودجه 1401 بودجه عجیب و غریبی است و دولت رویکرد خاصی دارد. نماینده تهران گفت:برای اولین بار است که دولت رسما به زیرمجموعه هایش نامه زده که حق ندارید با مجلس شورای اسلامی مذاکره کنید که بودجه دستگاه تان را افزایش دهند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، در چارچوب رقابت های مرحله سوم دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان تیم های تاسیسات دریایی و شهرداری ملایر که با 10 و 9 امتیاز به ترتیب در جایگاه های اول و دوم جدول رده بندی قرار دارند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر مدیریت قرارگاهی برای رسیدگی به مشکلات اجتماعی، گفت: تا زمانی که مدیریت قرارگاهی در استان خوزستان وجود نداشته باشد، هر چه قدر بودجه تخصیص داده شود و یا هدایت شود، در نهایت جامعه هدف ذی نفع از آن بهره مند نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده همه جانبه دیده شده، گفت: برای عدم اجرای قانون جوانی جمعیت مجازات تعیین شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۵    
تیم خانه بسکتبال قزوین در نخستین دیدار خود مقابل نماینده تهران به برتری رسید.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین : بالاخره، گاهی لازم است برای مصلحت کشور ، جراحی بزرگی انجام شود تا فسادهایی مانند همین فساد نهفته در ارز ترجیحی یا ارز چند نرخی ، ریشه کن شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بانوان بسکتبال شیمیدر قم در اولین دیدار مرحله پلی آف لیگ برتر بانوان کشور برابر نماینده تهران به برتری قاطع دست یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مجتبی توانگر نماینده تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس در بازدید از غرفه شرکت پرداخت الکترونیک سپهر از تلاش های مدیران و کارکنان این شرکت قدردانی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی موجب می شود تا اثربخشی پیگیری قانونی مطالبات از مراجع قضایی توسط طلبکار به حداقل برسد و در نتیجه موجب هرج و مرج جامعه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه نرخ محاسبه ریالی دلار در بودجه سال جاری 11 هزار تومان بوده که در بودجه 1401 به 25 هزار تومان رسیده است، گفت: معنی این، به جریان افتادن غول نقدینگی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه رد کلیات لایحه بودجه 1401 معنای سیاسی دارد، گفت: بودجه 1401 نخستین بودجه دولت سیزدهم است و می طلبد به آن اعتماد کنیم.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: نماینده تهران در مجلس، گفت: معتقدم این بودجه باید با یک رویکرد عدالت محور نوشته شود، مطلقاً فشار به اقشار ضعیف نیاید، هزینه های سبد خانوار ضعیف را افزایش ندهد و خط فقر را گسترش ندهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: این نگرانی وجود دارد که برخی افراد که از آنان به عنوان متهم پرونده کرسنت یاد شده قصد ترک کشور را داشته باشند که امیدواریم دستگاه قضایی به این موضوع توجه کرده و مانع خروج این افراد از کشور شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: معتقدم این بودجه باید با یک رویکرد عدالت محور نوشته شود، مطلقاً فشار به اقشار ضعیف نیاید، هزینه های سبد خانوار ضعیف را افزایش ندهد و خط فقر را گسترش ندهد. ما الان 10 میلیون خانوار زیر خط فقر داریم و مطمئنیم که با اجرای حذف ارز ترجیحی به این تعداد افزوده خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
“احمد نادری” نماینده تهران در مجلس با ابراز تاسف نسبت به حذف استقلال و پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اعلام کرد که مجلس از حسن روحانی به دلیل ترک فعل درباره 2 باشگاه تهرانی شکایت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سومین شکست تیم ملی حفاری اهواز در لیگ برتر فوتسال بانوان، مقابل نماینده تهران رقم خورد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۵    
نماینده تهران در مجلس با اشاره به اینکه دولت باید نصف پول بلیت سیستم حمل و نقل در تهران را بپردازد، گفت: دولت ها به خصوص دولت یازدهم و دوازدهم بدهی سنگینی به شهرداری تهران داشته و دارند؛ متاسفانه دولت در بودجه 1401 نیز کمکی به حمل و نقل عمومی نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که چرا وزیر خارجه از کارشناسان دلسوز استفاده نمی کند گفت: انتظار می رود که آقای امیرعبداللهیان از افراد شایسته و پایبند به گفتمان انقلاب اسلامی در سمت های حساس وزارت امور خارجه بهره گیرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به انتقاد نماینده تهران درخصوص عجله در بررسی طرح جهش تولید دانش بنیان گفت: این طرح با دقت در مجلس و کمیسیون آموزش مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و مجلس هیچ گاه از کنار طرح های مهم بی توجه عبور نمی کند.