یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۷:۰۳Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ثبت اسناد»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۰    
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: برای خلاص شدن از مشکلات و معضلات جعل و کلاهبرداری نیاز داریم استفاده از سند رسمی در جامعه فرهنگ سازی شود.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن بابایی در اولین نشست آموزش بازرسان ثبت اسناد و املاک استان تهران بیان کرد: هدف از برگزاری این دوره ها برای بازرسان افتخاری، شناسایی عوامل جرم زا و مولد تخلف زا است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک، با بیان اینکه طی 9 ماهه 1400 برای بالغ بر 42 میلیون هکتار از اراضی منابع طبیعی کشور سند مالکیت کاداستری صادر شده است، گفت: صدور سند کاداستری بعد از انقلاب تاکنون مجموعا به 110 میلیون هکتار رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: ایرادات قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان های فاقد سند رسمی تدوین شده و در قالب لایحه به مجلس ارائه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رشت- معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به صدور 47 میلیون هکتار سند کاداستر در سال گذشته، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 42 میلیون سند کاداستر صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۴    
شیراز-ایرنا- دو اختراع در حوزه مهندسی مکانیک به همت جابر ابوئیان، عضو هیات علمی دانشگاه جهرم و عباس رضائی، دانش آموخته این دانشگاه در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: هر سردفتری که کوچک ترین خطایی در معاونت، مشارکت و مبحث شوم زمین خواری یا جعل سند رسمی داشته باشد قطعا مشمول ماده 42 قانون دفاتر اسناد رسمی می شود و سلب امتیاز خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس دیوان عالی کشور گفت: بهترین و معتبرترین مرجع اسناد، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که اعتبار و جایگاه آن به صراحت در قانون تعریف شده و قانون آن را به عنوان یک مرجع رسمی می شناسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از صدور اسناد کاداستری برای 20 میلیون هکتار از عرصه های طبیعی کشور طی دو ماه گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل سابق سازمان ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت: برای 2000 دفتر خانه در تهران، باید اسناد قدیمی موجود در دفاتر اسناد رسمی اسکن و سپس داده آمایی شوند تا جعل و دستکاری اسناد به کمترین میزان ممکن خود برسد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت:با توجه به تاکید ستادهای ملی و استانی کرونا بر فعالیت حضوری مدارس، مشارکت دستگاه های اجرایی در تسهیل این تسهیل شرایط آموزش حضوری ضروری است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در بیش از حدود 80 درصد پرونده های جعل، کلاهبرداری و خلع ید، اثر و رد اسناد عادی به چشم می خورد.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس با بیان اینکه اتصال سیستم احراز هویت دفترخانه ها با سازمان ثبت احوال باید تا پایان امسال توسط سازمان ثبت به اتمام برسد گفت: اسکن اسناد قدیمی اگر تا سال آینده به اتمام نرسد، سازمان ثبت با برخورد قانونی مجلس مواجه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هر یک از ادارات و دستگاه های اجرایی کشور که از ارائه سند مالکیت و نقشه املاک و اراضی خود به سازمان ثبت اسناد و املاک خودداری کند به سازمان بازرسی معرفی می شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
با یاری پروردگار و با تلاش های مستمر تمامی مدیران و کارکنان، افزایش بیش از 800 درصدی سرمایه بانک رفاه کارگران در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رسما ثبت شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مراسم رونمایی از 18 فرایند برون سپاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به دفاتر اسناد رسمی و 34 فرایند هوشمندسازی این سازمان با حضور بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، محمد صاحبکار خراسانی معاون راهبردی قوه قضاییه ...
فرایند هوشمندسازی ثبتی چند هفته ای است که آغاز شده و در این راستا علاوه بر هوشمندسازی 34فرایند ثبتی، اخیرا 18خدمت سازمان ثبت هم به دفاتر اسناد رسمی واگذار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۶    
مدیر کل امور اجرای اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با الکترونیکی شدن امور ضمن بالارفتن امنیت اسناد، جعل اسناد به حداقل ممکن رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت:در صدور اسناد اراضی اوقافی شهرستان بهارستان دخل و تصرف غیر قانونی شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن بابایی در دیداری با موضوع اعتبار اسناد رسمی با آیت الله اعرافی عضو فقهای شورای نگهبان دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار موضوع اعتبار اسناد رسمی و عدم اعتبار بخشی به اسناد عادی به عنوان یکی از مهمترین محور های سند تحول و تعالی قوه قضاییه مورد گفت وگوی بابایی و آیت الله اعرافی ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
شهرام اکبری روز پنجشنبه در گفت وگو با راهبردنیوز اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 350 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان در راستای تفاهم نامه فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت جهاد کشاورزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۲    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: عمده تخلفات در دفترخانه ها بحث جعل، پوز های اضافی و دریافت های اضافی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از مردم خواست اسناد دفترچه ای شان را تبدیل به اسناد تک برگی یا کاداستری کنند تا جلوی هرگونه دخل و تصرف افراد دیگر گرفته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس و معاونان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بازدید سرزده از ادارات ثبت ولیعصر و قلهک در جریان نحوه ارائه خدمات و صدور اسناد قرار گرفتند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از فرآیند منع سیستمی و هوشمند مداخله کارمندان در معاملات دولتی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با حضور رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و رییس مرکز ارتباطات وزارت صمت و نمایندگانی از دستگاههای اجرایی مرتبط از جمله دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و سازمان ثبت اسناد و املاک و.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، زمین خواری را بیشتر متوجه املاک دولتی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تعلل سازمان ثبت اسناد در زمینه هوشمندسازی ساختار دفاتر اسناد رسمی باعث وقوع مفاسد متنوعی از جمله سندسازی و جعل اسناد قدیمی بلاصاحب و مجهول المالک در سال های اخیر شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
هرمزگان/ قلمنا-رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: بر اساس آمار ارائه شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تاکنون 99 درصد از املاک و اراضی موجود در استان هرمزگان سند دار شده اند و بر این اساس، استان هرمزگان، رتبه اول کشور را در سنددار کردن املاک و اراضی به نسبت کل مساحت تثبیت شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت : راه مبارزه با فساد اداری ،نظارت و بازرسی های به موقع و متوالی است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان - اولین سمینار هفتگی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با عنوان سه شنبه های مطالعاتی با حضور اساتید، مدیران ارشد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور وکارکنان ستادی و حرفه و ثبت شرکت ها با محوریت بررسی موانع ومشکلات فرایند ثبت شرکت ها و فضای کسب و کار برگزارشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به این مطلب که الکترونیکی کردن فرآیندها و استفاده از مدیران با انگیزه در راستای مبارزه با فساد دنبال می شود، گفت: در 60 روز اخیر و دوره جدید مدیریت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، 18 اقدام در حوزه ثبت شرکت ها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال جشن تثبیت و صدور سند کاداستری اراضی منابع طبیعی را در کشور برگزار کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: منافع بعضی از افراد اجازه نمی دهد کاداستر به طور کامل اجرا شود و مقاومت هایی در دستگاه های مختلف وجود دارد که ما کاداستر را به طور کامل اجرا نکنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۸    
به دلیل قیمت بالای املاک، اسناد ملکی دارای حد و حدود بسیار دقیقی هستند. در سندهای رسمی ارائه شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، نقاط ملک با دقت بسیار بالایی با خطای میلیمتری توسط نقشه بردار ثبت شده و بصورت نقاط به همراه نقشه آن به صاحب ملک تحویل داده می شود تا برای انجام مراحل بعدی به اداره ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
حواله محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار خرید و فروش می شود. برخی این موضوع را غیرقانونی و برخی آن را قانونی می دانند. معاون اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد که اگر دفترخانه ای اقدام به این خرید و فروش کند، با آن طبق قانون برخورد می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رضا تفقدی معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: رسالت قانون پیش فروش کنار گذاشتن اسناد عادی و الزام به ثبت رسمی قرارداد ها بوده است و این مسئله به اجرای بهتر الگوی پیش فروش مسکن کمک می کند.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن بابایی در نشست با جوانان و نخبگان واحدهای ثبتی استان کرمان بر بهره گیری از نخبگان و پتانسیل های علمی تاکید کرد و افزود: ثبت اسناد باید در سنوات آینده و در بازه های زمانی میان مدت و بلند از مدیران خلاق ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در سفر به استان کرمان مشکلات مردم در شش شهرستان این استان را در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه املاک و اسناد مورد بررسی قرار خواهیم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۴    
گروه استان ها - معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مقام شامخ شهید سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت ادای احترام کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن بابایی در جلسه بررسی عملکرد کاداستر، با تمام واحد های ثبتی کشور که به صورت وبینار برگزار شد با تقدیر از عملکرد های کاداستر اراضی ملی و مختومه کردن پرونده های واحد های اجرای اسناد رسمی، بیان کرد: مختومه کردن پرونده های دوایر اجرای اسناد رسمی قانونی و با پرهیز از آمارسازی باشد ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از صدور سند مالکیت کاداستری میراث جهانی گنبد قابوس همزمان با سفر رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک به استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل سازمان ثبت اسناد و املاک استان اصفهان ضمن اشاره به تحویل ماهانه 33هزار سند تک برگ کاداستی در این استان گفت: 92 درصد از اراضی منابع ملی استان اصفهان سنددار شدند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل ثبت اسناد و املاک بوشهر از صدور 38 هزار 412 سند مالکیت کاداستری از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه خبر داد. به گزارش فکرشهر از مهر، محمدرضا بزرگمهر گفت ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در 40 روز گذشته برای 20 میلیون هکتار از اراضی ملی سند کاداستری صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جلسه قرارگاه جهادی کاداستر شهید سلیمانی زاهدان بررسی چگونگی اجرای طرح کاداستر و ارزیابی عملکرد این طرح در استان را از اولویت های این سازمان عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در راستای حمایت از مشاغل خانگی و به جهت درخواست جهاد دانشگاهی، علامت خُم (خانه محصول) به ثبت ملی خواهد رسید؛ این اقدام صرفاً برای حمایت از مشاغل خانگی انجام شده و تولیدکنندگان و افرادی که اشتغال خانگی دارند ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن بابایی در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: هدف از این سفر بررسی آخرین وضعیت اجرای کاداستر منابع طبیعی در استان و دیدار با مسئولین و کارکنان خدوم ثبتی است. وی افزود: استان سیستان و بلوچستان دومین استان پهناور کشور است که بیش از 18میلیون هکتار وسعت دارد. ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۹    
به گزارش راک نیوز؛طی حکمی از سوی حسن بابائی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور،محسن طاهریان به عنوان سرپرست دفتر توسعه سامانه ها و خدمات الکترونیک این سازمان منصوب شد.