یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۳:۲۲Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغال زایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای 8 هزار نفر در سال گذشته گفت: در سال جاری برای حدود 6 هزار نفر از مددجویان تسهیلات اشتغالزایی فراهم می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: هدف سازمان بهزیستی خودکفا شدن مددجویان تحت حمایت بهزیستی است به همین جهت سال گذشته برای هشت هزار نفر تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی ویژه مشمولان حوزه های فرهنگی، هنری، رسانه ای و قرآنی با اخذ مجوز اشتغال خانگی در خراسان جنوبی اختصاص یافت.
برترین ها / ایستنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تولید گوشی های همراه در داخل کشور ، عنوان پروژه تکراری ای است که دولت سیزدهم به بهانه صرفه جویی در خروج از ارز، به سراغش رفته است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; محسن امیدیان گفت: طی سال گذشته افزون بر 21 هزار شغل جدید در استان قم ایجاد شد، در دوسال گذشته در مجموع بیش از 45 هزار اشتغال جدید در سطح استان قم در چهار بخش گردشگری، صنعت، خدمات و کشاورزی به وجود آمده است. ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۵    
فرمانده سپاه ناحیه ابهر با اشاره به ارائه تسهیلات اشتغالزایی در ابهر گفت: امسال 34 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در سطح شهرستان ابهر پرداخت شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از تلاش های بانک های عامل استان به عنوان دست اندرکاران پرداخت تسهیلات اشتغال زایی بسیج سازندگی قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری اردبیل، با حضور سردار غلامحسین محمدی اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۰    
رئیس بهزیستی شهرستان ابهر گفت: اطلاعات اشتغال بیش از 65 مددجوی تحت حمایت بهزیستی شهرستان ابهر که متقاضی تسهیلات اشتغال زایی بودند تا پایان شهریور جمع آوری و در سامانه رصد ثبت شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر از رشد قابل توجه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی، فرزندآوری و ازدواج در شعب سراسر کشور این بانک خبر داد. به گزارش روابط عمومی بانک شهر، سید مهدی رضایی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی، فرزندآوری و ازدواج طی پنج ماه گذشته از سال ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه گفت: سال گذشته 900 میلیارد ریال سهمیه تسهیلات اشتغال زایی برای حوزه ایثارگران داشته ایم که بانک ها برای مبلغ 100 میلیارد ریال آن همکاری نکردند.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت از اقدامات بانک آینده در خصوص حمایت از کارآفرینان مشاغل خانگی این شهرستان در قالب اعطای تسهیلات اشتغال زایی تبصره 16 قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون2 هزار و 570 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به خانواده های شاهد و ایثارگر این استان پرداخت شده که یک هزار و 460 میلیارد ریال آن از محل تبصره 16 تامین شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون سیاسی و امنیتی مازندران گفت: موضوعاتی همانند خدمات گاز، آب، برق، کمک های مالی، سرمایه گذاری و تسهیلات اشتغال زایی بیشترین مسائل مطرح شده در مراجعات مردمی در دفتر استانداری غرب مازندران بوده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از ایجاد 968 طرح مددجویان از محل پرداخت بیش از 87 میلیارد و 789 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند-رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت:در قالب تسهیلات اشتغالزایی تبصره 16 طی سال گذشته از طریق بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) مبلغ 130 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه طی سال جاری از محل تبصره 16 یک هزار و 42 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی اشنویه گفت: امسال 71 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد این شهرستان پرداخت شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان شمالی گفت: از سال 1400 تا پنج ماه ابتدای سال جاری بالغ بر 56 هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در استان پرداخت شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۱    
500 میلیون تومان معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: با ارائه 100 میلیون تسهیلات ازدواج، 200 میلیون تومان تسهیلات خرید کالا و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی که جمعا حدود 500 میلیون است، می توان تا حد زیادی اشتغال و ازدواج روستاییان را تسهیل کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با ارائه 100 میلیون تسهیلات ازدواج، 200 میلیون تومان تسهیلات خرید کالا و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی که جمعاً حدود 500 میلیون است، می توان با حد زیادی اشتغال و ازدواج روستاییان را تسهیل کرد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب-گروه خبر:معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: طی سال جاری بالغ بر 14 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به ناشنوایان همدانی اعطا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: امسال به 63 نفر از مددجویان بهزیستی این شهرستان تسهیلات اشتغال زایی به ارزش 8 میلیارد تومان پرداخت شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تایباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون، بیش از چهار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان این شهرستان ارائه شده است و 175 مددجو این تسهیلات را دریافت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجری استانی طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از ایجاد بیش از 300 فرصت شغلی در شوشتر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مطابق آمارارائه شده از سوی سخنگوی دولت در دوسال گذشته حدود 100هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در صنعت، کشاورزی و خدمات پرداخت شده است و نرخ بیکاری حدود یک و نیم درصد کاهش و اشتغال پذیری فارغ التحصیلان دانشگاهی 10درصد افزایش یافته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تفاهمنامه چهار جانبه فی ما بین سازمانهای امور اقتصاد و دارایی، بهزیستی کشور، صندوق کارآفرینی و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال زایی و تسهیل در امر توانمند سازی جامعه هدف جلسه ای با حضور رضا محمودی سرپرست ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: یک هزار و 868 فقره تسهیلات اشتغال زایی به مبلغ 80 میلیارد و 260 میلیون ریال در قالب طرح ترسیب کربن به روستاییان استان پرداخت شده است
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۲    
سخنگوی دولت نوشت: با اقدامات دولت سیزدهم طی 2 سال گذشته، 100 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در صنعت، کشاورزی و خدمات پرداخت شد؛ نرخ بیکاری حدود یک ونیم درصد کاهش و اشتغال پذیری فارغ التحصیلان دانشگاهی 10 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس اداره بهزیستی شاهرود از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به 35مددجو شاهرودی طی سال جاری خبر داد و گفت: هدف از پرداخت تسهیلات کمک به خود اشتغالی و توانمندسازی مددجویان تحت پوشش است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۸    
حامد عابدی در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری گیلان با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت 112 طرح اشتغال زایی بااعتبار بالغ بر 9 میلیارد تومان در شهرستان ماسال به بهره برداری رسید. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: 304 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به 269 متقاضی در قالب طرح منظومه روستایی در استان پرداخت شده است.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرامور شعب بانک قرض الحسنه مهر مازندران از پرداخت 600 فقره تسهیلات به مبلغ 615 میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغال براساس معرفی استانداری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید چهارمحال و بختیاری گفت: طی 2 سال گذشته بالغ بر سه هزار 173 فقره تسهیلات اشتغال قرض الحسنه در سطح استان در حوزه های مختلف پرداخت شده و اشتغال بالغ بر چهار هزار نفر را در استان فراهم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدیشهر- رئیس کمیته امداد مهدیشهر از پرداخت 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال و توانمند سازی طی یک سال گذشته به مددجویان شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان گفت: یک هزار و 100 طرح اشتغال برای دریافت تسهیلات اشتغال زایی به بانک های عامل این استان معرفی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: اعطای تسهیلات اشتغال زایی به کارآفرینان از بهترین خدماتی است که دولت در راستای رونق اقتصادی و توسعه شهرها و روستاها، اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم و حمایت از کارآفرینان انجام می دهد که توجه و بهره مندی از آن برای واجدان شرایط مفید است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان گفت: در ابتدای سال 1402 از محل اعتبارات بند ب تبصره 16، بیش از هزار پرونده به موسسات عامل معرفی شد و 690 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی برای 450 اشتغال از این محل پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تا انتهای تیرماه از محل اعتبارات بند ب تبصره 16 بیش از یک هزار پرونده به موسسات عامل معرفی شده و تا کنون 690 میلیارد ریال تسهیلات برای 450 طرح در استان تامین شده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۲    
مرصادنیوز: بسیج سازندگی یک ظرفیت عظیم برای حمایت از فعالان اقتصادی به ویژه افراد کارآفرین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی دو سال گذشته بیش از 586 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به نیازمندان و محرومان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری، گفت: طی یک سال گذشته بیش از یک هزار و 330 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان دارای مدرک مهارتی و پس از بازدید از محل اجرای طرح پرداخت شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی از محل تبصره 16 به یک صد خبرنگار استان کرمانشاه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: در سفر رئیس جمهور به استان حدود 30 میلیارد تومان بودجه به تکمیل مرکز تخصصی ناباوری شهید بهشتی اختصاص پیدا کرد؛ به گفته متخصصان مربوطه، به یک داروخانه تخصصی برای داروهای ناباروری نیاز است که تا روزهای آینده خبر افتتاح قطعی آن را اعلام خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: در مجموع طی چهار ماهه سال جاری بیش از 16 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان پرداخت شده است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری سیستان و بلوچستان از شعبه زاهدان موسسه اعتباری ملل تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی موسسه اعتبای ملل:در جلسه ای که در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد از شعبه زاهدان موسسه اعتباری ملل بابت عملکرد مطلوب در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی جز 2 بند (ب) ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: طی سال گذشته یک هزار و 689 فقره تسهیلات اشتغال زایی توسط سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تا کنون 259 مددجوی بهزیستی استان به منظور دریافت 30 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به بانک های عامل معرفی شدند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: تسهیل گر صندوق های قرض الحسنه بسیج در شهرستان روانسر گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال زایی زمینه اشتغال ثابت بسیاری از جوانان را در روانسر فراهم آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اجرای طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت استان البرز از ارائه تسهیلات اشتغال زایی و به کارآفرینان در کارگاه های زود بازده خبر داد.