یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۱:۳۴Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگی»

کمال مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
راجر فدرر اسطوره بی بدیل دنیای تنیس شامگاه روز جمعه با انجام آخرین مسابقه دوران حرفه ای خود رسماً از دنیای ورزش اعلام بازنشستگی کرد
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. بعد از بازنشستگی محمود شایان پس از 35سال خدمت، علی عسگری به عنوان سرپرست بانک مسکن منصوب شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس فدراسیون والیبال بازنشستگی اش و رفتن از فدراسیون والیبال را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدجواد محمودی گفت: با توجه به تبعات بسیار پردامنه منفی شدن احتمالی روند رشد جمعیت بر حوزه های اقتصادی و اجتماعی و حتی امنیتی کشور و نیز هزینه های سنگینی که بر صندوق های بازنشستگی تحمیل می کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برای چندمین بار در سال های اخیر، شایعه کناره گیری اجباری محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال منتشر شده است. به گزارش طرفداری، محمدرضا داورزنی سال 1385 جای محمدرضا یزدانی خرم را در رأس فدراسیون والیبال گرفت و به مدت 11 سال این سمت را بر عهده داشت ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۰    
در حالی که خبر بازنشستگی محمدرضا داورزنی از فدراسیون والیبال مطرح شده اما واکنش های روشنی به این موضوع داده نشده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
درخواست داورزنی برای تمدید حضورش در فدراسیون والیبال مورد موافقت قرار نگرفت تا وی به دلیل بازنشستگی از فدراسیون رفتنی شود.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
راجر فدرر اسطوره بی بدیل دنیای تنیس شامگاه روز جمعه با انجام آخرین مسابقه دوران حرفه ای خود رسماً از دنیای ورزش اعلام بازنشستگی کرد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رای دهندگان در سوئیس روز یکشنبه در یک همه پرسی درباه افزایش سن بازنشستگی زنان شرکت خواهند کرد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵    
راجر فدرر اسطوره بی بدیل دنیای تنیس پس از حضور در لاور کاپ و انجام آخرین مسابقه دوران حرفه ای خود در کنار رافائل نادال از دنیای ورزش اعلام بازنشستگی کرد
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
راجر فدرر اسطوره بی بدیل دنیای تنیس پس از حضور در لاور کاپ و انجام آخرین مسابقه دوران حرفه ای خود در کنار رافائل نادال از دنیای ورزش اعلام بازنشستگی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل سازمان تامین اجتماعی قم گفت: سیاست ما تقویت تشکل های کارگری و بازنشستگی و استفاده از ظرفیت آن ها برای خدمت رسانی است.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۰    
تهران- ایرنا- دارنده مدال نقره مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی 2022 جهان در گفت: در ابتدای راه کشتی و زندگی قهرمانی هستم و نباید برای موفقیت و مدال طلا، منتظر بازنشستگی رقیبانی مانند کایالپ و لوپز باشم
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ژوزه مورینیو می گوید که برنامه اش برای بازنشستگی هیچ تغییری نکرده است ، زیرا مرد پرتغالی هنوز عاشق برد بوده و از باخت متنفر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دارنده مدال نقره مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی 2022 جهان در گفت: در ابتدای راه کشتی و زندگی قهرمانی هستم و نباید برای موفقیت و مدال طلا، منتظر بازنشستگی رقیبانی مانند کایالپ و لوپز باشم.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ریاض محرز، ستاره الجزایری منچسترسیتی، از تمایل خود به بازنشستگی از فوتبال در همین باشگاه خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۶    
حضور پرحاشیه محمود شایان در بانک مسکن با بازنشستگی شان به اتمام رسید. دوره ای پر از گاف و حاشیه و سکوت و عدم پاسخگویی. روابط عمومی که حرف نمی زد و بانکی که کار خودش را دنباله گیری می کرد؟ در آخرین خبر ارسالی از طرف پایگاه تحلیلی خبری شعار سال ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی با بازنشستگی محمود شایان پس از 35سال خدمت، علی عسگری به عنوان سرپرست بانک مسکن منصوب شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی با بازنشستگی محمود شایان پس از 35سال خدمت، علی عسگری به عنوان سرپرست بانک مسکن منصوب شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی با بازنشستگی محمود شایان پس از 35 سال خدمت، علی عسگری به عنوان سرپرست بانک مسکن منصوب شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی 38 ساله چلسی قصد دارد حداقل دو سال دیگر به بازی در بالاترین سطح ادامه دهد. طرفداری | به گزارش فابریتزیو رومانو، تیاگو سیلوا قصد بازنشستگی ندارد و می خواهد حداقل دو سال دیگر بازی کند اما این مسئله را وابسته به عوامل بسیاری می داند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال رُم می گوید که برنامه ای برای بازنشستگی ندارد و همان انگیزه گذشته برای انجام این حرفه را دارد.
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پزشک سابق تیم ملی کرواسی امروز فاش کرد که لوکا مودریچ قصد دارد تا یورو 2024 به فوتبال ادامه دهد و سپس در مورد بازنشستگی تصمیم خواهد گرفت.زمان خداحافظی مودریچ از فوتبال مشخص شد؟
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد گفت: در دوره مدیریت جدید شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، توجه ویژه ای به حوزه دانش بنیان شده است و اهتمام جدی برای حضور در نمایشگاه های متعدد معدنی و فولادی وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
نایب رئیس کانون کارفرمایان استان اصفهان با بیان اینکه این بازنشستگی به درخواست افراد بوده و عدد 55 درصد، رقم بالایی برای کشور است، گفت: کارگران استان 50 درصد نسبت به کارگران در سطح کشور، فقط درخواست کار سخت و زیان آور دارند که علت عمده این امر سخت گیری های کمیسیون مربوط بوده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۹    
فاش نیوز - با عرض سلام و خسته نباشید. من از خدمت جناب آقای پاکدل چند سئوال دارم: 1 - چرا قانونی که مصوب سال 72 که صراحتا روشن و شفاف است را رعایت نمی کنید؟ (ق خ ک: قانون خدمات کشوری) ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مشکل زمانی حادتر می شود که بدانیم صندوق های بازنشستگی کشوری و لشگری با ورشکستگی روبرو هستند و در اگر دولت به آن ها کمک نکند، این صندوق ها نمی توانند از عهده انجام تعهدات خود برآیند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- براساس مصوبه دولت واگذاری قطعی سهام پس از تعیین قیمت توسط هیات واگذاری بر اساس قوانین و مقررات مربوط مطابق تخصیص سازمان برنامه و بودجه کشور با رعایت ماده (30) قانون برنامه و بودجه کشور، از محل ردیف های متناظر در قانون بودجه انجام می شود.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۴    
مدیرکل دفتر هماهنگی و امور استان های صندوق بازنشستگی کشوری در جریان بازدید دو روزه از خانه های امید (مهر) پنجگانه استان اصفهان، گفت: از نیمه دوم سالجاری با هدف فعال سازی و بهبود رضایتمندی و همچنین برای استفاده مستمر از خانه های امید (مهر) ...
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
هیئت دولت با پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور مبنی بر اصلاح مصوبه تعیین سقف کارانه پزشکان در سال 1401 موافقت کرد.
سرپرست منطقه شاهرود از یکی از کارکنان که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور با اشاره به اینکه میانگین سن بازنشستگی در ایران 52 سال است و سال 14 10 آغاز بازنشسته شدن متولدین سال 1358 خواهد بود، گفت: سال 1410 جمعیت سالمند ایران از 14 درصد عبور می کند و کشورمان رسما یک کشور سالمند محسوب می شود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
در وبینار تبعات سالخوردگی جمعیت و افزایش هزینه های صندوق های بازنشستگی که از سوی مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی و با حضور مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس کمیته مطالعات و پایش سیاست های جمعیتی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سمیه اسمعیلی گفت: جانبازان و آزادگان قزوینی جهت دریافت پاداش پایان خدمت، درخواست بازنشستگی شان را از طریق سایت ایثار ثبت کنند.
مدیرعامل انجمن آلزایمر ایران ضمن برشماری نشانه ها و علائم مهم ابتلا به آلزایمر، گفت: البته هر یک سال تشخیص زودتر این علائم و درمان دارویی و توانبخشی ذهنی فرد مبتلا، سبب می شود به اندازه پنج سال مشکلات ناشی از بیماری به تعویق افتاده و روند بیماری کند شود و فرد زندگی باکیفیت تری داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سیاست گذاری حوزه رفاه و تامین اجتماعی با اشاره به اینکه در معیشت سالمندی به جز طرح های بازنشستگی برنامه جدی دیگری وجود ندارد و صندوق ها نیز در تامین معیشت سالمندان مخصوصا در سال 1410 (شروع بحران سالمندی کشور) ایده آل نیستند ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران خبر داد: جانبازان واجد شرائط برای ثبت درخواست بازنشستگی خود به سایت ایثار مراجعه کنند.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی تا فردا حقوق شهریور ماه خود را به صورت کامل دریافت خواهند کرد. پرداخت مابه التفاوت از مهر آغاز می شود. کارمندان بازنشسته نیز از دیروز در حال دریافت حقوق بازنشستگی هستند.
بیمه ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت سهامی بیمه ایران در ابتکاری ناب و کم نظیر طرح تدوین پایان نامه بازنشستگی را با هدف مستند سازی سرمایه های فکری کارکنان به شیوه ای نظام مند، به اجرا می گذارد. ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
پس از آن که یک روزنامه پرتیراژ اسپانیایی به نقل از وودی آلن از خداحافظی او از فیلمسازی خبر داد، این کارگردان 86 ساله این گزارش ها مبنی بر بازنشستگی خود را تکذیب کرد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه 95 هزار نیرو در سال جدید به آمار معلمان رسمی افزوده می شود که 75 هزار نفرشان نیروی جدید هستند گفت: شمار آن دسته از همکاران که امسال به سن بازنشستگی می رسند، 88 هزار نفر است، ولی آنچه تا کنون مشاهده کردیم کمتر از نیمی از آنها برای بازنشستگی اقدام کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: حال که بازنشستگان از درمان رایگان و بایدهای قانون الزام بی بهره اند، کسر دو درصد از مستمری بازنشستگی ناعادلانه است؛ اگر این دو درصد قانون است، قانون الزام هم قانون است.
اقتصاد ایران: معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: جانبازان واجد شرایط بازنشستگی می توانند درخواست بازنشستگی خود را ثبت کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در نشست امروز خود نرخ مبنای انتقال سوابق بازنشستگی بین صندوق های بیمه ای را مشخص کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وودی آلن خبر روزنامه اسپانیایی را که به نقل از او گفته بود پس از اتمام ساخت پنجاهمین فیلمش، قصد ندارد فیلمی بسازد تکذیب کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی صنعت نفت با هدف شتاب بخشی به ساخت ردیف نخست طرح ایران ال ان جی، 1600 میلیارد تومان سرمایه به شرکت مایع سازی گاز ایران اختصاص داد.