چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۴:۰۳Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرلشکر باقری»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در پیامی درگذشت یکی از بنیان گذاران مهندسی جنگ جهاد سازندگی در دفاع مقدس را تسلیت گفت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
علی رضایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: به جهت جبران بخشی از عقب ماندگی های شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین و پرداخت فوق العاده مناطق جنگی، طی دو جلسه حضوری این موضوع را با سرلشکر باقری ریس ستاد مشترک نیروهای مسلح پیگیری کردم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۵۹ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در پیامی با تبریک هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ، اجرای ماموریت خطیر دریانوردی در پهنه اقیانوس اطلس را بیانگر اقتدار و ابتکار عمل نداجا دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج نوشت: تاریخ ایران پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان می دهد که بسیج با حضور آگاهانه خود در عرصه های مختلف توانسته است تثبیت و قدرت افزایی برای انقلاب و نظام اسلامی در همراهی با سایر نیرو های انقلاب رقم بزند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۳    
حجت الاسلام ناهیدی گفت: سفر بالاترین مقام نظامی کشور در مدتی کوتاه به کشورهای مختلف با رویکرد امنیتی و نظامی هشدارهای روشنی به دشمنان کشور دارد و یک نوع مانور نظامی و امنیتی و دیپلماسی فعال برای منطقه می باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۵    
سومین جلسه شورای سند راهبردی رزمندگان به ریاست سرلشکر باقری و با حضور جمعی از فرماندهان نظامی و وزرای دولت دوازدهم در ستادکل نیرو های مسلح برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در سومین جلسه شورای سند راهبردی رزمندگان بر لزوم اهتمام سازمان های لشکری و کشوری به حمایت از جامعه ایثارگران تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان/ سرلشکر باقری گفت: حضور سپاه در عرصه کرونا بارسنگینی از دوش مردم و مسئولان برداشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: شاخص های امنیتی سیستان و بلوچستان با بقیه کشور تفاوت چندانی ندارد و این نویدبخش فراهم شدن زمینه مناسب برای سرمایه گذاری صاحبان سرمایه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، کشفیات هفت ماهه نیروهای انتظامی سیستان و بلوچستان در غالب نمایشگاهی در فرماندهی انتظامی استان به نمایش گذاشته شد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بسیج سازندگی پس از برگزاری مجمع سالیانه جشنواره مالک اشتر، در راستای عملکرد سازنده و موفق در حوزه رده سازمانی از سوی سرلشکر باقری مورد تشویق و تقدیر قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان شاهرضایی انتصاب وی به سمت ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح کل کشور را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به ذبیح الله خداییان، انتصاب او به سمت رییس سازمان بازرسی کل کشور را تبریک گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : یکی از مسائلی که سال هاست مورد توجه نیرو های مسلح کشورمان قرار دارد؛ خرید تسلیحات نظامی جدید و بروز است. مسئله ای که چندین سال است مسئولان نظامی کشورمان را به سوی خرید تجهیزات جدید متمایل کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار علیرضا افشار، فرمانده پیشین نیروی مقاومت بسیج با مثبت ارزیابی کردن سفر سرلشکر باقری به مسکو گفت: یکی از مسائل مهم مورد نظر سرلشکر باقری، انعقاد پیمان های منطقه ای در راستای افزایش امنیت منطقه است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۷    
سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو های مسلح صبح امروز (سه شنبه) در دوازدهمین جشنواره مالک اشتر نیرو های مسلح گفت: بعد از دوران سخت تهدیدات گذشته، امروز شاهد دوران افول و ضعف آمریکای جنایتکار و اذناب منطقه ای او هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: این سامانه از 15سال پیش با تدبیر فرمانده معظم کل قوا آغاز به کار کرده است و همه مدیران و فرماندهان هر 3ماه یک بار عملکرد خود را در این سامانه گزارش می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اسلام آباد و مسکو، مقاصد دو سفر مهم سرلشکر باقری در روزهای اخیر بود تا از نزدیک تحولات منطقه را مورد بحث و تبادل نظر قرار داده و از سوی دیگر زمینه های همکاری دو طرف را بررسی و تقویت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
نمایشگاه کوثر ولایت با موضوع "نقش فرماندهی معظم کل قوا در تحول، ارتقا و مدیریت دفاع، امنیت و جبهه مقاومت اسلامی" با حضور سرلشکر باقری و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی در پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید حاج قاسم سلیمانی افتتاح شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا، تحلیلگر در کانال تلگرامی خود نوشت: به نظر میرسد خریدهای تسلیحاتی ایران تا آن حد مهم بوده که توازن قوا را به شدت به نفع جمهوری اسلامی تغییر میداده که بلافاصله پس از سفر سرلشکر باقری ، نخست وزیر اسرائیل نیز که از موضوع باخبر شده بود ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز با اشاره به سفرهای اخیر سرلشکر باقری به تعدادی از کشورهای منطقه، اظهار داشت: این سفرهای رئیس ستاد کل نیروی های مسلح به چهار کشور مختلف و مذاکرات مفید ناشی از آن نشان دهنده دیپلماسی دفاعی با طعم امنیت است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۱    
تشکیل دولت جدید آلمان در نیمه آذر، بازدید سرلشکر باقری از بندر سالیانکا ، آغاز نشست سران اروپا در بروکسل، از مهم ترین رویداد های آمریکا و اروپا در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۲:۰۵    
تولید زیردریایی های جدید، برگزاری رزمایش نهاجا، رایزنی سرلشکر باقری با مقامات عالی رتبه نظامی روسیه، مقابله تکاوران نداجا با تروریست ها در خلیج عدن و تولید بالگرد از سوی هوانیروز ارتش از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۴    
در روزهای اخیر شاهد سفر هیئت عالی رتبه نظامی ایران به پاکستان بودیم. هماهنگی در موضوع افغانستان، مسائل مرزی و توسعه همکاری های نظامی از جمله دستور کارهای این سفر بوده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران که در راس هیاتی وارد روسیه شده بود، پس از دیدار و رایزنی های فشرده با مقامات نظامی این کشور عصر روز پنجشنبه به تهران بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار سرلشکر باقری در سفر به بندر آستراخان بر ضرورت توسعه زیرساخت های حمل و نقل دریایی بین ایران و روسیه تاکید کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار سرلشکر باقری امروز از بخش های مختلف مرکز بزرگ آموزش دریایی و رودخانه ای خزر بازدید و درباره همکاری آموزشی با انستیتوی این مرکز گفتگو نمود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آستراخان - ایرنا - سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از بندر ایرانی سالیانکا در استان آستراخان روسیه بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵    
سردار سرلشکر باقری از امکانات و زیرساخت های بندر سالیانکا در کرانه رود ولگای روسیه بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶    
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح بامداد امروز وارد بندر آستراخان در روسیه شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
در آستانه سالروز تولد پیامبراعظم (ص) سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام هایی جداگانه این میلاد فرخنده را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان قرار است از زیرساخت های دریانوردی نظامی و تجاری بندر آستراخان روسیه بازدید کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۴   + ۴۸ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: درباره همکاری های نظامی دریایی ایران و روسیه گفت وگو شد و توافقات خوبی بدست آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح در چارچوب برنامه های سفر به روسیه از فعالیت های نیروی دریایی روسیه در جزیره کرونشتات در نزدیکی سن پترزبورگ بازدید کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در گفت وگو با یک رسانه روسی تأکید کرد: سند راهبردی همکاری ایران و روسیه افق روشنی را فرا روی همکاری های نیروهای مسلح دو کشور می گشاید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در ادامه بازدید از امکانات نظامی روسیه، از امکانات رزم دریایی جزیره کرونشتات در خلیج فنلاند بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان با استقبال فرماندهان ارشد نیروی دریایی روسیه وارد سنت پترزبورگ شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه آمادگی مسکو برای حمایت از ماهیت پرسرعت و چندبعدی همکاریهای نظامی با تهران را اعلام کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۴    
هم زمان با بالا گرفتن تنش ها در منطقه قفقاز جنوبی به علت شیطنت های صهیونیست ها، افزایش هم افزایی ایران برای رسیدن به یک پنل راهبردی عملیاتی در حوزه نظامی با روسیه می تواند جلوی هر نوع تنش و بی ثباتی را در منطقه بگیرد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه همگرایی های منطقه ای و دیپلماسی دفاعی جمهوری اسلامی ایران در حالی سرلشکر باقری راهی مسکو شده است که سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه در دیدار با سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، بر آمادگی مسکو برای تداوم همکاری نظامی پویا و چندجانبه با تهران تاکید کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سفر سردار سرلشکر محمدباقری، رییس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران به مسکو و اهداف دیدار ها و مذاکرات وی با طرف های روس، مورد توجه گسترده بین المللی قرار گرفت و تحلیل های زیادی پیرامون آن مطرح شده است.
رییس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان در ادامه رایزنی های دفاعی خود در مسکو با ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه دیدار و گفتگو کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سردار سرلشکر باقری در دیدار و گفت و گو با رئیس ستاد مشترک نیرو های مسلح روسیه بر لزوم گسترش روابط دو جانبه نظامی و توسعه و تداوم همکاری ایران و روسیه تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار محمدباقری رئیس ستادکل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با شبکه خبری روسیه24 نتایج سفرش به مسکو را مثبت و سازنده ارزیابی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه رور سه شنبه با یکدیگر دیدار و بر ضرورت تقویت همکاری های نظامی-دفاعی بین دو کشور تاکید کردند.