چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۴۵May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های عمرانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر توزیع نیروی برق گویم گفت:تعامل با اداره های مختلف با هدف تسریع در روند عمران و آبادانی را، اولویت توزیع برق شیراز دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیران استانی در سفر به شهرستان سامان، روند اجرایی طرح های عمرانی در این شهرستان را بررسی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۲    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر نصب تابلو روزشمار بهره برداری و پایان عملیات اجرایی طرح ها، آن را برای نظارت بر عملکرد شهرداری و مطالبه گری مردم موثر خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۹    
فرماندار تفتان گفت: با توجه به اهمیت اجرای طرح های عمرانی و تامین اعتبار و قیر مورد نیاز حوزه راه های این شهرستان انتظار می رود کار آسفالت برخی جاده های نقاط روستایی اجرایی و عملیاتی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۲    
استاندار خراسان جنوبی گفت: در زمینه اجرای طرح های عمرانی باید نگاه فرهنگی داشته باشیم و در این خصوص دقت لازم توسط دستگاه های متولی صورت گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت: بخش خصوصی با امکانات و سرمایه های انسانی و مالی نقش موثری در اجرای طرح های عمرانی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری در سفر روز شنبه خود به شهرستان اردل، ضمن بازدید میدانی از طرح های عمرانی این شهرستلن، در همایش رزمندگان این شهر شرکت و با مردم بصورت چهره به چهره دیدار کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۰    
اتحاد خبر:فرماندار دشتستان از پروژه های عمران شهری آب پخش بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه ها و همچنین طرح های عمرانی آتی شهرداری قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
14 طرح عمرانی و ورزشی با صرف 51 میلیارد ریال روز جمعه به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری - روز دزفول افتتاح شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان قزوین گفت: به منظور حل مشکلات موجود در بخش های مختلف شهرستان قرارگاه عمرانی محرومیت زدایی به زودی فعال می شود و طرح های عمرانی کلید خواهد خورد که بخشی از آن طرح ها مختص بخش های الموت شرقی و غربی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضا های شهری شهرداری شهرکرد از اجرای 17 طرح عمرانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۰    
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود معارض سد راه اجرای طرح های عمرانی در نهاوند است که باید به طور جدی به این مساله پرداخته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۰    
استاندار اردبیل در سفر به شهرستان بیله سوار در مراسم ویژه سالگرد آزادسازی خرمشهر شرکت و از روند اجرای چند طرح عمرانی بازدید کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
سایت رسمی حسن روحانی نوشت: ادعای افزایش 76 درصدی پرداخت های عمرانی در سال 1400 نشان می دهد که برخلاف تبلیغات دو ساله، خزانه ای که تحویل دولت سیزدهم شد خالی نبود و طرح های عمرانی بسیاری در آستانه بهره برداری به دولت بعد سپرده شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۰    
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: طرح های عمرانی استان مازندران جهت اجرا الویت بندی و برای آنها بازه زمانی برای اجرا تعریف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: پیشرفت طرح های عمرانی استان با سازوکار جدید و اولویت بندی رصد و ارزیابی می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 115 پروژه بهداشتی استان خوزستان با توجه به تفاهم نامه منعقد شده در سال 1401 بین این دانشگاه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد چرخه ساخت شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بنیاد مسکن کنترل کیفی و خدمات آزمایشگاهی پروژه های عمرانی شهرک های صنعتی را به عهده گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : 970 میلیارد تومان اعتبارات استانی به صورت نقد تخصیص داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پروژه فاز سوم بهسازی معبر نسیم شمال از آزمایش نفوذسنجی مخروط دینامیکی (DCP) برای اولین بار در راهسازی طرح های عمرانی استان قزوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان : بیش از یکصد میلیارد تومان طرح های عمرانی برای شهرک صنعتی ماهشهر اختصاص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۷    
مدیر عامل بنیاد برکت در برنامه صف اول ضمن اشاره به طرح های عمرانی بنیاد برکت گفت: تا امروز دو هزار مدرسه ساختیم که جشن دو هزارمین مدرسه هم قبل از سال گرفته شد و تحویل آموزش و پرورش شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بر لزوم اجرایی شدن مدل سازی اطلاعات ساخت و ساز (BIM) در طرح های عمرانی کشور تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۷    
جمعی از نمایندگان مردم استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی با حضور در حوزه های انتخابیه خود از روند اجرای تعدادی از طرح های عمرانی شهر ها قرار گرفتند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در حاشیه حضور رئیس جمهور در استان سیستان و بلوچستان برای افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور به منظور افتتاح چندین طرح عمرانی و پیگیری پیشرفت پروژه راهبردی سواحل مکران به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۴۳    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: ضرغامی ؛ وزیر میراث فرهنگی در سفری کوتاه برای بازدید از طرح های عمرانی و پروژه های گردشگری و همچنین افتتاح جشنواره بزرگ کوچ به کهگیلویه و بویراحمد آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار: دو سایت 8 و 15 هکتاری در بخش بهمن ابرکوه در قالب طرح نهضت ملی مسکن طراحی شده و به زودی قطعات زمین آن تحویل مردم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۰    
رئیس و اعضاء کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با طرح رصد 2 به منطقه 16 تهران رفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۵    
رئیس و اعضاء کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با طرح رصد 2 به منطقه 16 تهران رفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۹    
دبیر نهاد پیشرفت و آبادانی دیشموک تعداد پروژه های عمرانی درحال اجرا در این بخش را 8 طرح اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی قزوین گفت: 582 میلیارد ریال اعتبار به طرح های تملک دارائی های سرمایه ای کشاورزی استان تخصیص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۶    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین و نایب رئیس مجلس از طرح های عمرانی در حال اجرای شهرداری اردبیل بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: 16 میلیارد تومان از اعتبارات مصوبه سفر رییس جمهور به اجرای طرح های عمرانی در حوزه فرهنگ استان سمنان تخصیص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 230 میلیارد تومان بودجه توسعه طرح های عمرانی و بهداشتی در محدوده این منطقه آزاد، با هدف ارتقا خدمات به شهروندان تصویب شد تا بخشی از مشکلات کمتر شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۱    
همزمان با هفته بسیج سازندگی دو طرح عمرانی و یک طرح اقتصاد مقاومتی شامل خانه محروم در روستای زاغده ، مزار چهار شهید در روستای مهدی خیل و یک واحد دامداری در روستای دادوکلا امروز با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا، امام جمعه، فرماندار ویژه، فرمانده سپاه آمل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت طرح های عمرانی شهرستان لنده صبح امروز در جلسه ای با حضور معاون عمرانی استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان بررسی شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۰    
در مورد برنامه هفتم توسعه و برنامه دولت برای بازار سرمایه، در این برنامه ابتدا باید خاطر نشان کرد که ماهیت اصلی برنامه های توسعه طرح های عمرانی است که در مورد موفقیت یا عدم موفقیت آن در مقوله این بحث نمی گنجد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از اعلام آمادگی و مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری در اجرا و تکمیل طرح های عمرانی استان خبر داد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اعلام کرد: طرح های عمرانی در 160 روستا در حال انجام است به طوریکه 253 طرح عمرانی با میانگین پیشرفت 50 درصد در حال تکمیل است در ضمن قرار است به 160 روستا آبرسانی شود و 154 هزار نفر از آب پاک بهره مند می شوند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری تالش گفت: شهرداری طرح های عمرانی زیادی را در دست اجرا دارد که اکنون در فرایند برگزاری مناقصات عمومی و انتخاب پیمانکاران واجد شرایط است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
در پایان دولت قبل سه هزار هزار میلیارد تومان طرح های نیمه تمام بر زمان مانده بود؛ متوسط مدت زمان پایان طرح های عمرانی در دولت قبل از 10.2 سال به 16.9 سال رسید که حاکی از رشد بیش از 6 سال زمان به پایان رسیدن طرح های ملی است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت اتمام طرح های عمرانی در دانشگاه تأکید کرد و گفت: باید بدون توجه به حواشی و با شتاب هرچه تمام تر، طرح های عمرانی دانشگاه را برای بهره مندی مردم، آماده خدمت کرد. ...
همایون دارابی گفت : نقدینگی که در این صندوق پروژه ها و شرکت پروژه ها تزریق می شود در راستای توسعه طرح های عمرانی _ تولیدی و ایجاد شغل بهره گرفته شده و در نهایت با تکمیل پروژه یک مازاد ارزش قابل نقدی برای سرمایه گذاران به دست می آید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۶    
مدیرکل هماهنگی و برنامه ریزی امور عمرانی شهرداری اصفهان گفت: نخستین جلسه کمیته فنی فاز 2 طرح های عمرانی در سال جاری با هدف رفع نواقص موجود برای کاهش مشکلات طرح ها، با حضور نمایندگانی از معاونت های فرهنگی و اجتماعی، خدمات شهری و حمل ونقل برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: درحال حاضر طرح های عمرانی زیادی به ارزش یکهزار و 500 میلیارد تومان در استان فعال هستند.