دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۲:۰۶May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام»

راهبرد معاصر   ۳۴ دقیقه پیش    
ارزش سهام عدالت امروز دوشنبه 27 اردیبهشت 1400 در پایان روز کاری امروز بورس مشخص شد و شاهد کاهش ارزش سبد سهام عدالت 500 هزارتومانی و 1 میلیونی بودیم.
رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور گفت: مرحله تکمیلی سودهای سهام عدالت از خرداد ماه امسال در دستور کار قرار می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
رضا شاکری تحلیلگر بازار سرمایه تابلو خوانی ها صف های خرید و فروش را به تفکیک صنایع و همچنین پرنوسان ترین سهام در بازار مورد بررسی قرار می دهند. در این گزارش نماد هایی که حجم معاملات آنها رشدی چشمگیر داشته اند شناسایی شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : روز گذشته ارزش پرتفوی بورسی یک برگ سهام عدالت با قیمت اسمی 532هزار تومان به رقم 9میلیون و 427هزار تومان رسید. این رقم نسبت به روز شنبه به میزان 1/ 0درصد کاهش داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- محمدامین خدابخش : در حالی معاملات روز یکشنبه بورس با نوسان کم مقدار شاخص کل در محدوده منفی به پایان رسید که شاهد رشد قیمت سهام و ورود پول حقیقی به صنایعی بودیم که در زمره گروه های زیان ده بازار قرار می گیرند ...
تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سازمان بورس مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردید، طی اطلاعیه ای این سازمان انجام افزایش سرمایه شرکت بیمه دی را بلامانع دانست.
راهبرد معاصر   ۱ ساعت پیش    
اخیرا برخی رسانه ها از ثبت نام سهام عدالت در سامانه samanese.ir یا www.ipo.ir برای کسانی که سهام عدالت ندارند، خبر دادند. نمایندگان مجلس نیز وعده هایی برای قبت نام جاماندگان سهام عدالت داده اند.
خبرگزاری تابناک   ۲ ساعت پیش    
امروز مطالبی همچون همه آنچه باید از نامزد های انتخابات 1400 بدانید، دلیل افزایش قیمت دلار چیست؟، سقوط آزاد قیمت این سه نماد، ارزش پالایشی یکم امروز 26 اردیبهشت 1400 چقدر شد؟، آخرین ارزش سبد سهام عدالت، تحلیل تکنیکال و بنیادی وپاسار، عرضه اولیه فتوسا چقدر نقدینگی می خواهد؟ ...
روزنامه جوان آنلاین   ۲ ساعت پیش    
اواخر سال 98 بود که وزیر اقتصاد به صراحت گفت نباید بگذاریم نقدینگی وارد بازار ارز و طلا شود، اما نگفت که از منظر صلاح اقتصاد نقدینگی باید به چه بازاری هدایت شود ...
تجارت نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سهام شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان با نماد فتوسا روز چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 در بازار فرابورس عرضه می شود.
یکتا پرس   ۳ ساعت پیش    
سرمایه گذاری در بورس و خرید و فروش سهام با پول انجام می شود اما نه به این صورت که هر سرمایه گذار بتواند سهام را مستقیما خودش بخرد و از حساب بانکی شخصی اش پرداخت کند.
حدود سه میلیون از مشمولان سهام عدالت، از زمان ثبت نام این سهام تا کنون فوت شده اند که تعداد وراث این افراد به حدود 10 میلین نفر می رسد. با این حال هنوز انتقال سهام بسیاری از متوفیان به وراثشان صورت نگرفته است.
فرابورس ایران به زودی میزبان عرضه اولیه 15 درصد از سهام شرکت تولید و توسعه سرب روی ایرانیان خواهد بود و بدین ترتیب دومین عرضه اولیه بازار سرمایه در سال 1400 در فرابورس با حداقل بازدهی 20 درصد سالیانه انجام می شود.
نبض بورس   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
روز چهارشنبه هفته جاری دوباره شاهد یک عرضه اولیه دیگر خواهیم بود. در این عرضه اولیه سهام شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان برای اولین بار در بازار سرمایه عرضه خواهد شد
تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد امسال بر خلاف سال گذشته وضعیت بازارهای موازی نتوانسته تاثیری روی حجم و ترکیب سپرده های بانکی بگذارد با این حال درباره اینکه وضعیت مالی بانک ها و سهامدارانش به کدام سمت و سو می رود همچنان اختلاف نظر وجود دارد.
می متالز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - ارزش سبد بورسی سهام عدالت (با قیمت اسمی 532 هزار تومان) با 1/ 1 درصد رشد روزانه به 9 میلیون و 437 هزار تومان رسید.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روند نزولی بورس در سال جاری که ادامه روند کاهشی سال گذشته بود سبب شد تا شاخص بازار سهام در 33روز معاملاتی 123هزار و 707 واحد افت کند.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاملات اولین روز هفته مصادف با اجرای مصوبه جدید سازمان بورس مبنی بر بازگشت دامنه نوسان به مثبت و منفی 5 درصد و تعدیل رقم حجم مبنا بود.
نبض بورس   ۶ ساعت پیش    
وپاسار از معدود سهام بازار است که موفق به عبور از سقف قبلی خود در تابستان سال گذشته شده است که نشان دهنده عملکرد خوب سهامدار عمده و بازارگردان سهم است.
تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی به ده میلیون و 544 هزار تومان رسید. این رقم نسبت به روز گذشته 135 هزار تومان افزایش معادل 0٫1 درصد رشد را داشت.
یک کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت بازار سهام گفت: در حال حاضر بازار روند سینوسی را در پیش گرفته است و این روند مانند ماه های گذشته ادامه دار خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز بیش ترین خروج پول حقیقی به سهام برکت (داروسازی برکت) تعلق داشت که ارزش تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی آن 25 میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۸ ساعت پیش    
در دومین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
برترین ها   ۹ ساعت پیش    
برترین ها: پس از انتقاد ایلان ماسک از مصرف انرژی بالای بیت کوین، ارزهای دیجیتال مبتنی بر اثبات سهام شروع به ثبت رکوردهای جدید کردند. به نظر می رسد که صنعت ارزهای دیجیتال پس از این انتقاد، به استقبال از فناوری های دوستدار محیط زیست روی آورده است. ...
کاماپرس   ۹ ساعت پیش    
سهام شرکت های خودرویی امروز در بورس مشتاقان فراوانی داشت اما نهایتا صف فروش های تکراری، شاخص بازار سهام را منفی کردند. به گزارش کاماپرس، بازار سهام امروز بدون توجه به رشد 500 تومانی دلار در بازار آزاد کماکان به نزول خود ادامه داد گرچه این نزول چندان شدید نبود. ...
مرآت   ۱۰ ساعت پیش    
امیر خلیلی خواه با بیان اینکه بدلیل عدم واریز سود شرکت های سهام عدالت پرداخت سود مرحله دوم محقق نشده است،گفت:براساس پیگیری های صورت گرفته تا پایان اردیبهشت ماه سود کلیه مشمولان به صورت کامل واریز می شود.
به گزارش نما، شاخص کل بورس امروز 26 اردیبهشت 1400 با 0٫7 درصد افت و با 789 واحد منفی در محدوده یک میلیون و 188 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن اما بر خلاف رشد شاخص کل روندی نزولی را در پیش گرفت و 4 هزار واحد منفی را ثبت کرد و در کانال 410 هزار واحد قرار گرفت امروز ارزش معاملات به 3 هزار میلیارد ...
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
اقتصادنیوز: امروز 26 اردیبهشت 1400 حقوقی ها خودروها را خریدند و پالایشی را فروختند.
پیام فوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
تخصیص مبلغ 300 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب سهامداران حاضر در مجمع بیمه پارسیان رسید. به گزارش پیام فوری؛ مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام این شرکت منتهی به سال مالی 30/12/1399 صبح روز یکشنبه مورخ 26/02 ...
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : حقوقی ها خودرویی ها را در سبد خرید خود گذاشتند و دو پالایشی را در سبد فروش گذاشتند.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 200میلیارد تومان سهام ایران خودرو خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و سه درصد از کل سهام خزامیا معامله شد.
دانا   ۱۰ ساعت پیش    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با 789 واحد افت در ارتفاع یک میلیون و 188 هزار واحد ایستاد و حقیقی ها بیش از 2 میلیارد و 229 میلیون تومان پول را از بازار سهام خارج کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خبری عجیب درباره واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ احتمال تعیین تکلیف و واریز سود سهام عدالت تا پایان اردیبهشت ماه بسیار زیاد است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۱    
سهام فولاد مبارکه اصفهان به رشد خود پایان داد و بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بر جای گذاشت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
در پایان معاملات روز گذشته بازار سرمایه، ارزش سهام عدالت در مقایسه با چهارشنبه (22 اردیبهشت ماه)، 1.2درصد افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز سهم های خودرویی بیشترین تقاضا و بیشترین ورود پول حقیقی را ثبت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت 0.02 درصد حدود یک هزار و 629 تومان کاهش یافت.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - خوش بینی به بازار سهام نسبت به روز های گذشته افزایش یافته است، با این وجود به نظر می رسد ترس نیز به طور کامل از این تقاضا رخت برنبسته است. روز گذشته با وجود رشد شاخص کل بورس به میزان 47/ 0 درصد، شاخص کل هموزن به عقب نشینی خود ادامه داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۱    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 791واحدی در ارتفاع یک میلیون و 188هزار و 804واحد به کار خود پایان داد و بیش از 5 میلیارد و 248میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 3 هزار و 490میلیارد تومان در بیش از 425هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان کار امروز بازار سهام با افت 790واحدی همراه شد. در پایان کار امروز بازار سهام شاخص کل با افت 790واحدی (0.07درصد) در ارتفاع یک میلیون و 188هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن یک درصد افت کرد. ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس به بیش از سه هزار و 100میلیارد تومان رسید. ...
اکو فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: بازار امروز با افزایش نسبی عرضه در نماد های بزرگ آغاز به کار کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: امروز سهامداران شرکت های فرآورری معدنی اپال کانی پارس، سایپا و پرداخت الکترونیک سامان کیش در بورس و معامله گران شرکت های تولید ژلاتین کپسول ایران، سرمایه گذاری مس سرچشمه و بهمن دیزل در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پیگیری های انجام شده حاکی از آن است که به احتمال زیاد از 50 درصد باقیمانده سود سهام عدالت، 30 درصد آن به حساب سهامداران پرداخت می شود و 20 درصد دیگر بعد از تکمیل سودهای واریز شده از سوی شرکت های سرمایه پذیر در اختیار مشمولان قرار می گیرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۳    
بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نماد های معاملاتی شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و سرمایه گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی چادرملو و ایران خودرو با افزایش خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه سیاست ها و تحولات بازار سرمایه از طریق رییس سازمان اطلاع رسانی خواهد شد، نسبت به بازگشت ثبات آرامش در بازار سهام با پیاده سازی مفاد بسته هفت به علاوه سه ابراز امیدواری کرد.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، پیش از این اعلام شده بود که وراث مشمولان سهام عدالت پس از انجام امور مربوط به انحصار وراثت، وراث باید به سامانه شرکت سپرده گذاری مرکزی مراجعه و خدمات انتقال سهام را انتخاب کنند. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حدود سه میلیون از مشمولان سهام عدالت، از زمان ثبت نام این سهام تا کنون فوت شده اند که تعداد وراث این افراد به حدود 10 میلین نفر می رسد. با این حال هنوز انتقال سهام بسیاری از متوفیان به وراثشان صورت نگرفته و به نظر می رسد تا فراهم نشدن زیرساخت های آنلاین، این اتفاق رخ ندهد.