یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۹:۵۲Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشف محموله»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سیاهکل- فرمانده انتظامی گیلان از کشف 7 میلیارد ریال پارچه قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون در شهرستان سیاهکل خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله لوازم برقی به ارزش پنج میلیارد ریال که در کارتن های پتوی ایرانی بسته بندی شده بودند خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف 98 تن شمش آهن و 24 تن ورق آهن به ارزش بیش از 32 میلیارد ریال در مرزهای شهرستان نگور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۶    
سمنان- ایرنا- نیاز استان به اتوبوس سیار خونگیری ، فرصت توسعه گردشگری با عضویت سمنان در اتحادیه بین المللی شهرهای جاده ابریشم، روند کاهشی بیماری سالک، کشف محموله 60 میلیارد ریالی مخدرهای توهم زا در شاهرود، و فراخوان جشنواره ملی فیلم کوتاه فانوس ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۵۶    
گلستان (پانا) - فرمانده انتظامی گلستان از کشف محموله 210 کیلوگرمی شیشه در استان گلستان خبر داد. سردار سعید دادگر،فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف محموله 210 کیلوگرمی شیشه و دستگیری 4 نفر از باند توزیع مواد مخدر صنعتی توسط مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان گلستان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 101 کیلو و 100 گرم ماده مخدر شیشه توسط تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کنارک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گلستان از کشف محموله 210 کیلوگرمی شیشه در استان خبر داد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 268 کیلو و 200گرم ماده مخدر شیشه طی عملیات پلیسی تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان زاهدان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- سرپرست نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی استان سمنان از کشف محموله احتکار تخم مرغ به میزان 100 کارتن در بازرسی از یک انبار در شهرستان سمنان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- منابع خبری در عربستان سعودی از کشف محموله قاچاق 7 میلیون و 920 هزار قطعه قرص مخدر آمفتامین توسط اداره مبارزه با مواد مخدر این کشور با همکاری امارات متحده عربی، در منطقه شرقی عربستان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - فرمانده انتظامی شاهرود از کشف محموله 60 میلیارد ریالی مواد مخدر توهم زا توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان شاهرود خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از کشف محموله قاچاق طاقه پارچه و 6 دستگاه پیانو به ارزش 15 میلیارد ریال در شهرستان ماهشهر خبر داد. سرهنگ حجت الله سفیدپوست با اعلام این خبر اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵    
- فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از 30 میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر ریگ شهرستان گناوه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با همکاری پلیس آگاهی یک محموله سه تنی چوب قاچاق تاغ را در ورودی شهرستان سبزوار کشف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۸    
سردارجلیل موقوفه ای، فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: در طرح هایی که پلیس در سراسر استان سمنان به مرحله اجرا گذاشته، بیش از یک میلیون و 100 طاقه پارچه، بیش از 2 میلیون نخ سیگار، پنج هزار و 600 قطعه لوازم یدکی خودرو، 2 میلیون قلم دارو ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف محنوله قاچاق در قروه و بیجار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف محموله قاچاق 9 میلیارد ریالی در شهرستان ماهشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ماموران انتظامی بندرعباس یک محموله 20 کیلوگرمی ماده مخدر شیشه شناسایی و کشف کردند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۵    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف یک محموله پارچه قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه های امروز به موضوعاتی نظیر سهم ایران از میدان گازی آرش و کشف محموله بزرگ سلاح و ابزار آمریکایی ویژه اغتشاشات پرداخته اند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: یک محموله بزرگ سلاح و ابزارآلات آمریکایی ویژه آشوب و اغتشاش در بدو ورود به مرزهای آبی جنوب کشور کشف و ضبط شد. در این رابطه 2 نفر دستگیر شده اند و بازداشت هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: یک محموله بزرگ سلاح و ابزارآلات آمریکایی ویژه آشوب و اغتشاش در بدو ورود به مرزهای آبی جنوب کشور کشف و ضبط شد. در این رابطه 2 نفر دستگیر شده اند و بازداشت هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۶    
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف 340 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی خوزستان از کشف یک محموله پارچه قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در اهواز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: در بازرسی از یک دستگاه کامیونت بیش از 10 هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش 100 میلیون تومان کشف شد.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مرد با مهارتی ضمن گرفتن هندوانه هایی که به سمت او پرت می شد، با آنها حرکات نمایشی نیز انجام می دهد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با هماهنگی رئیس حوزه قضایی شهرستان بندرخمیر و در نتیجه رصد و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) یک محموله بزرگ سلاح و ابزارآلات آمریکایی در بدو ورود به مرزهای آبی جنوب کشور کشف وضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف محموله بزرگ سلاح و ابزارآلات آمریکایی ویژه آشوب و اغتشاش از یک فروند شناور در بدو ورود به مرزهای آبی جنوب کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ماهشهر از کشف محموله قاچاق لوازم خانگی و سوخت به ارزش 5 میلیارد و 730 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
کرج- روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز در اطلاعیه ای از کشف سلاح گرم و سرد توسط پاسداران گمنام امام زمان علیه السلام در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف محموله 1.7 میلیارد تومانی گوشی تلفن همراه سرقتی توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف محموله 1.7 میلیارد تومانی گوشی تلفن همراه سرقتی توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۲    
با تلاش ماموران پلیس، محموله کالای قاچاق بیش از چهار میلیارد ریالی در بهبهان کشف شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 120 کیلو و 200 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان و هرمزگان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، بزرگترین محموله انواع سلاح گرم و سرد و تجهیزات ویژه آشوب در کشور را کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
محموله قاچاق لوازم جانبی گوشی تلفن همراه به ارزش یک میلیارد ریال در شهرضا کشف وتوقیف شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
با هوشیاری رزمندگان جان برکف قرارگاه حمزه سید الشهدا نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، محموله بزرگ از انواع سلاح های سرد و گرم که برای به آشوب کشاندن شهر های مختلف قصد ورود به کشور را داشت، کشف و ضبط شد. /ایرنا
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از کشف بزرگترین محموله پارچه قاچاق به ارزش بیش از 1000 میلیارد ریال درشهرستان پلدختر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک محموله قاچاق شامل لوازم ابزارآلات و یراق آلات در شهرستان کنگاور به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از کشف یک محموله کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در شهرستان امیدیه خبر داد.
کشف و ضبط 200کیلوگرم تریاک در نایین اردستان زیبا،،، فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف محموله 200کیلو و 395 گرمی تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ خبرداد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس، تصاویری از کشف محموله سلاح گرم و سرد برای آشوب در ایران را منتشر کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از برگزاری فارس از پلدختر، سردار یحیی الهی اظهار داشت: ماموران انتظامی پل دختر با اشراف و اقدام انتظامی در محورهای مواصلاتی این شهرستان به 4 دستگاه کامیون حامل بار مظنون و آنها را طی یک عملیات متوقف کردند. وی افزود: در بازرسی از این خودروها 5 هزار و [...]
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده است، افرود: کارشناسان ارزش پارچه های قاچاق کشف شده را بیش از 20 میلیارد ریال برآورد کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه خودرو سواری حامل تجهیزات دوربین های هوشمند در شهرستان دشتستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۲    
نیروی دریایی پاکستان از کشف یک محموله مواد مخدر به ارزش 235 میلیون دلار خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه از توقیف یک دستگاه خودرو سواری پژو حامل 2 میلیارد ریال پوشاک خارجی قاچاق در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف محموله 120 کیلوگرمی تریاک با همکاری ماموران انتظامی سمنان و هرمزگان خبر داد و گفت: سه نفر در این ارتباط دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از کشف سومین محموله قاچاق کوسه ماهیان در سال جاری خبر داد.