دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۸:۵۴Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبار عمرانی»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - فرماندار خوی گفت: امسال 2 هزار و 50 میلیارد ریال اعتبار عمرانی برای این شهرستان به تصویب رسیده که امیدواریم با تخصیص مناسب، زمینه توسعه عمرانی و اتمام طرح های نیمه تمام فراهم شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار ویژه مهاباد گفت: 136 میلیارد تومان اعتبار از محل تملک دارایی به این شهرستان اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته 36 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: 10 درصد اعتبارات عمرانی دستگاههای اجرایی به شرکت های دانش بنیان اختصاص داده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار گیلانغرب گفت: 68 میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل 92 طرح عمرانی در این شهرستان اختصاص یافت که اعتبارات امسال نسبت به سال گذشته رشد 100 درصدی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نکا با اعلام اینکه از ابتدای سال تاکنون حدود 300 میلیارد تومان اعتبار به شهرستان نکا در بخش های مختلف تزریق شده است، گفت: بیش از 80 میلیارد تومان این اعتبارات به بخش هزارجریب اختصاص پیدا کرده تا مشکلات مردم این بخش برطرف شود.
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اختصاص 730 میلیارد ریال اعتبار عمرانی به شهرستان بهمئی و افزایش 23 درصدی اعتبارات این شهرستان نسبت به سال گذشته
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
استانداری اردبیل گفت: بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار عمرانی در سفر رئیس جمهور به اردبیل تحقق یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۸    
اردبیل - ایرنا - معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: هفت هزار و 124 میلیارد تومان اعتبار طرح های عمرانی در سفر سال گذشته هیئت دولت به استان اردبیل اختصاص یافته بود که بیش از 2 هزار میلیارد تومان آن تحقق یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - استاندار بوشهر گفت: مجموع منابع اعتبار عمرانی و اقتصادی این استان در سال جاری 10 هزار میلیارد تومان است که باید با استفاده از آنها پروژه های مهم تولیدی برای اشتغال پایدار و ماندگار در این استان تعریف شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: 136 میلیارد و 960 میلیون تومان اعتبار عمرانی از محل اعتبارات سرمایه ای، نفت و توازن منطقه ای در بودجه 1401 به این شهرستان اختصاص یافته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد از تخصیص 40 درصد اعتبارات عمرانی به مناطق کم برخوردار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۹:۰۸    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: 136 میلیارد و 960میلیون تومان اعتبار عمرانی در بودجه 1401 به این شهرستان اختصاص یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: دولت ها اساساً در سه ماهه اول سال امکان تخصیص عمرانی ندارند اما تا الان بالغ بر 215 میلیارد تومان تخصیص عمرانی به دریاچه ارومیه داده شده و پیمانکار آن فعال است امیدواریم در آینده نزدیک دریاچه ارومیه هم حل شود و شاهد احیای آن باشیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سید محمد رضا هاشمی پنجشنبه شب در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) استانداری ابراز داشت: از محل سفر رییس جمهور به استان سمنان بالغ بر 15 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی و اقتصادی تخصیص یافت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - استاندار گلستان با اشاره به اختصاص افزون بر 390 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی و منابع بانکی و تسهیلاتی از محل سفر 13 اسفند پارسال رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به این استان، گفت: سهم شهرستان گنبدکاووس از این منابع تخصیصی افزون بر 38 هزار میلیارد ریال است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان سمنان، پنج هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی اختصاص یافت، گفت: این استان در زمینه مقاوم سازی مسکن روستایی در کشور پیشرو است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه متاسفانه نداشتن برنامه مناسب در بخش نیروی متخصص باعث شده تا در سال گذشته 1500 استاد دانشگاه و پزشک از کشور خارج شوند و به دیگر کشور ها مهاجرت کردند، گفت: باید بپذیریم که در حال حاضر در حال طی کردن شرایط بحرانی هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفترفنی استانداری خراسان شمالی گفت: سفر آیت الله رییسی به استان برکات زیادی در حوزه عمران به همراه داشت به طوری که 12 هزار میلیارد تومان اعتبار به این بخش اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۷    
استاندار سمنان گفت: در سفر رئیس جمهور، 150 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی و تسهیلاتی به استان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای استان سمنان در سفر رئیس جمهوری به این استان تصویب شد که چهار هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی است و حدود 80 درصد آن جذب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۲۰    
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی از تصویب 12 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی در سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در جلسه شورای اداری استان که به ریاست رئیس جمهور برگزار شده بود، از اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار عمرانی به اصفهان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۹    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پایان سفر خود به اصفهان در جلسه شورای اداری استان که به ریاست رئیس جمهوری برگزار شده بود، از اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار عمرانی به اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در سفر رییس جمهور به استان 4 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی به سامان اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۰    
استاندار سمنان از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا پایان سال مالی 1400 برای جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۵۴    
گروه استان ها- اتوبوس خبر شهرداری یزد در ادامه حضور در نقاط مختلف شهر و بازدید خبرنگاران از پروژه ها و بررسی مشکلات، این بار به بافت تاریخی شهر یزد رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: امسال عدد اعتبارات عمرانی استان کرمان 114 میلیارد تومان بوده و تخصیص داده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با پیگیری های صورت گرفته چندین برابر اعتبار عمرانی استان به اندازه مجموع اعتبار عمرانی 15 سال گذشته، بودجه برای تکمیل پروژه های عمرانی و توسعه زیرساخت ها در سفر ریاست جمهوری تخصیص خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شورا های استانداری گلستان از تخصیص بیش از هزار و 200 میلیارد ریال اعتبار عمرانی به روستا های استان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۱    
رئیس کمیسیون توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر مشهد از اختصاص 140 میلیارد تومان اعتبار عمرانی ویژه توس در آلبوم بودجه 1401 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون ویژه توسعه توس شورای شهر مشهد گفت: در بودجه 1401 شهرداری، 140 میلیارد تومان اعتبار عمرانی به منطقه توس مشهد اختصاص یافته است که دو برابر اعتبارات سال قبل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری کرج گفت: 55 میلیارد تومان اعتبار عمرانی در منطقه چهار اختصاص پیدا کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سیدصولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری، فردا سه شنبه برای نظارت میدانی و بررسی آخرین وضعیت پیشرفت و تحقق مصوبات سفر استانی آیت الله رئیسی به سمنان می رود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: سه هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح های آموزشی این استان نیاز است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی به نقل از خبرگزاری ایرنا حسین محمد ی افزود: 86 طرح نیمه تمام شامل 17 طرح دولتی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- فرماندار باشت گفت: 397 میلیارد ریال از اعتبارات طرح های عمرانی این شهرستان در سال مالی 1401- 1400 تخصیص یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 شهرداری کرج با اشاره به بودجه 24 میلیارد تومانی تصویب شده این منطقه، افزود: بیشترین اعتبار عمرانی منطقه صرف توسعه و آبادانی شهر خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۱    
شاهرود- هاشمی، استاندار سمنان با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور پنج هزار میلیارد تومان فقط اعتبار عمرانی به استان اختصاص یافت، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به جذب درست اعتبارات اهتمام داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با اشاره به تشکیل صندوق پیشرفت و عدالت در این استان گفت: طی سال گذشته هزار و 313 میلیارد اعتبار عمرانی برای استان تخصیص یافت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: یکهزار و 88 میلیارد تومان اعتبار مصوب سفر 19 آذر پارسال رییس جمهور و هیات همراه به این استان تخصیص یافته و جذب شده است.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: یکهزار و 88 میلیارد تومان اعتبار مصوب سفر 19 آذر پارسال رییس جمهور و هیات همراه به این استان تخصیص یافته و جذب شده است.
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: میزان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان در سال 1401 معادل 2610 میلیارد تومان است که 2596 میلیارد تومان از منابع عمومی و 14 میلیارد تومان از منابع اختصاصی تامین اعتبار خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: فصل بهار جاری 30 میلیارد ریال اعتبار عمرانی ملی برای طرح های عمرانی این بخش هزینه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع اعتبارات عمرانی استان کردستان برای سال 1401 بیش از 25 هزار و 700 میلیارد ریال خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اعتبار عمرانی کشور به ارزش 180 هزار میلیارد تومان خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۴    
سمنان- هاشمی، استاندار سمنان گفت: با تلاش های صورت گرفته و از محل سفر رئیس جمهور به استان 15 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی و اقتصادی ابلاغ شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر : سفر استانی رئیس جمهوری به سمنان برکات خوبی را برای این استان به همراه داشت که یکی از آنها به گفته استاندار سمنان ابلاغ 761 میلیارد تومان اعتبار عمرانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۸    
استاندار سمنان : تاکنون 761 میلیارد تومان اعتبار عمرانی در قالب اعتبار در قالب مصوبات سفر به استان سمنان ابلاغ شده است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۶    
استاندار سمنان گفت: تاکنون 761 میلیارد تومان اعتبار عمرانی سفر ریاست جمهوری به استان ابلاغ شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۷    
سمنان- هاشمی، استاندار سمنان با بیان اینکه 760 میلیارد تومان اعتبار عمرانی سفر ریاست جمهور به استان ابلاغ شده است، گفت: دستگاه های اجرایی در راستای جذب این اعتبارات بکوشند.