دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۱:۵۵May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سه قوه»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه در پاسخ به انتقادات در خصوص لایحه حجاب و عفاف که اخیرآً از سوی این قوه تدوین و از سوی دولت به مجلس تقدیم شده گفت: این لایحه با اجماع جمعی سه قوه تهیه شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۷    
پورسید گفت: طی جلسه ای با سران سه قوه موضوع مطرح و توافقی صورت گرفت مبنی بر اینکه قوه قضاییه لایحه قضایی در این زمینه تهیه و ارائه کند. در همین جلسه هم توافق شد تفاوتی بین تخلف و جرم قائل شویم. در لایحه بین مردم عادی و چهره های شاخص تفاوت وجود دارد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ بهزاد پور سید در نشست خبری امروز درباره لایحه عفاف و حجاب قوه قضاییه گفت: از نیمه دوم سال گذشته بحث های مربوط به عفاف و حجاب بطور جدی در کشور در نهادهای مختلف از جمله شورای امنیت ملی و جلسه سران سه قوه و ... مطرح شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۵    
همایش مردمی 5 هزار نفری مطالبه گری عفاف و حجاب از سران سه قوه در تهران برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه با بیان اینکه رویکرد کلی لایحه عفاف و حجاب تفکیک تخلف از جرم است، گفت: محرومیت از کار حرفه ای در صورت کشف حجاب سلبریتی ها در نظر گرفته شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۸   + ۶۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تمدید یکساله اختیارات بانک مرکزی برای تعیین تکلیف برخی موسسات مالی و اختیارات این بانک برای مدیریت نوسانات بازار ارز از جمله موضوعات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آبادان- امام جمعه آبادان گفت: مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند که قوای سه گانه باید باهم همکاری داشته باشند و اولویت کاری این سه قوه رفع مشکلات مردم از جمله تورم و گرانی باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
جماران نوشت: خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در اصلاح قانون جدید به این نتیجه رسیده شده که جرم انگاری کشف حجاب فرایندی باشد به این معنا که در گام های اول به عنوان تخلف معرفی شده و جریمه بازدارنده برای آن صورت گیرد تا شمار مجرمین و مختلفین کم شود و در پایان کسی که لجاجت دارد به عنوان ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
پیش از آنکه به پاییز 1401 و وقایع سال گذشته برسیم، فشار های ستاد امر به معروف و نهی از منکر و تأکید بر فشار های بیشتر برای اعمال حجاب، سرانجام به رخداد های چند ماه قبل منجر شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
کیهان نوشت: به عنوان مثال در ماجرای برجام ، او هر چند در ابتدا (و در کلیت ماجرا) نگاه خوش بینانه داشت، اما بعدها به منتقد جدی روند توافق و خسارات آن تبدیل شد و فراتر از آن ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای همه دستگاه ها و قوای سه گانه مشروعیت دارد و لازم الاجراست و رؤسای هر سه قوه در جلسات این شورا حضور دارند.
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب و کار با بیان اینکه سه قوه برای اجرای قانون تسهیل صدور مجوزها پای کار هستند درعین حال گفت: فهرستی از متخلفان را به دادسرا ارائه دادیم و قوه قضائیه باید رسیدگی و برخورد کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مخالفان کابینه نتانیاهو، طرح اصلاحات قضایی را کودتای قضایی توصیف کرده اند؛ در حالی که نتانیاهو از آن دفاع کرده و گفته که هدف آن بازگرداندن تعادل بین سه قوه است .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۲۵   + ۱۰۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در نشست شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مقرر شد با هدف ایجاد ثبات اقتصادی و حفظ ارزش پول ملی، اختیارات ارزی بانک مرکزی افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی امام جمعه مشهد گفت: چیزی که ما امروز از دولت، مجلس و قوه قضاییه می خواهیم، آن است که فضای مجازی را کنترل کنند. این فضا از عرصه های سیاسی و اجتماعی گرفته تا عرصه های معیشتی و اقتصادی برای همه مردم لازم است، اما باید کنترل شود تا درندگانی که در این فضا رشد کرده اند ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اینکه رهبری انقلاب گفتند برای هرچیز نمی توان رفراندوم کرد به معنای مخالفت ایشان با رفراندوم نیست. نمی شود برای هر مشکلی در کشور رفراندوم برگزار کرد، مثلاً اینکه بنزین گران شود یا نشود، شاید مردم گفتند بنزین مجانی شود!
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سران قوا در نشست خود بر هم اندیشی و هم آوایی هر چه بیشتر بخش های مختلف هر سه قوه در جهت کاهش تورم و حمایت از رونق و رشد تولید تاکید کردند.
رؤسای قوا بر هم اندیشی هر چه بیشتر بخش های مختلف هر سه قوه در جهت کاهش تورم و حمایت از رونق و رشد تولید تاکید کردند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور خواستار تدوین یک متن تحلیلی و علمی دقیق برای مقام معظم رهبری و سران سه قوه کشور شد و گفت: در این متن تحلیلی باید راهکارهای اساسی برای نجات طبیعت ایران دیده شود . ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت در پاسخ به سوالی در مورد صندق های بازنشستگی گفت: مسئله صندوق های بازنشستگی یکی از موارد جدی است که موجب ناترازی مالی دولت شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: همدلی بین قوا به شناختن زوایای مشکلات کشور کمک می کند، چراکه سه قوه همه باید تلاش کنند و مسائل را کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس گفت: مردم سیستان امروز برای زنده ماندن به لحاظ آب و هوا در مضیقه هستند و ناچار به کوچ شده اند به گونه ای که در حال پیوستن به سرنوشت شوم حاشیه نشینی بوده اند لذا به شما اخطار می دهم که مرز استان به قم و سمنان کشیده شده و سیستان از جغرافیای ایران پاک می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم سوادکوه و قائمشهر در مجلس شورای اسلامی رمز توفیق در کشور را امیدآفرینی و وحدت دانست و گفت امروز همه در تلاش هستند که وفاق بین سه قوه را از بین ببرند؛ بنابراین باید هوشیار بود. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: موضوع عجیب شده است؛ دولت درباره مجلس یازدهم افشاگری کرده، دولت علیه مجلس و حتی یک عضو هیات رییسه مجلس علیه سازمان بازرسی در دوران ریاست رییسی بر قوه قضاییه. حالا افکار عمومی با کوهی از سوالات و ابهامات پیرامون ادعا هایی درباره رد و بدل شدن رانت خودرویی در سه قوه حاکمیتی روبه رو است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کیهان در باره ماجرای خودروهای شاسی بلند نوشت:مسئولیت ها نباید لوث شود. دولتمردان باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند و سؤال و استیضاح، حق -و بعضا تکلیف- نمایندگان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای نامه ای خواستار انتشار اسامی دریافت کنندگان خودروی رانتی شدند. تاکنون بیش از 80 نماینده مجلس این نامه را امضا کرده اند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تدبیری راهبردی و قابل تأمل پس از تذکر به دستگاه های متخلف، به خودروسازان هم ابلاغ شد براساس دستور ریاست جمهوری از اسفندماه 1400، تحت هیچ شرایطی حق واگذاری بی ضابطه خودرو به مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی در سه قوه و غیره را ندارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: مبنا و مشروعیت مقام قضایی از جانب خداوند و پیامبر اکرم(ص) تعیین شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه گفت: کارگزاران سه قوه باید اعتقاد به این داشته باشیم که صاحب مردم نیستند بلکه خادم آنان هستیم و رضایتمندی آنان دغدغه همه ما مسئولین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار لرستان با بیان اینکه در این دوره و در راس سران سه قوه بیشترین اشتراک وجود دارد، گفت: این فرصت شاید تکرار نشدنی و غیرقابل وصف نسبت به ادوار گذشته است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۷:۱۰    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مسئولان باید حس مبارزه با فساد داشته باشند، گفت: مطالبه سران سه قوه درباره مفساد اقتصادی از سه نهاد نظارتی باید یک مطالبه مستمر و دائم باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۳۵   + ۴۳ سایت دیگر  
به خودروسازان مجدداً ابلاغ گردید براساس ابلاغیه و دستور ریاست محترم جمهور از اسفندماه 1400، تحت هیچ شرایطی حق واگذاری بی ضابطه خودرو به مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی در سه قوه و یا سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی خصوصی را مغایر با روال عادی فروش به آحاد مردم ندارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۱۱۵ سایت دیگر  
پس از تذکر به دستگاه های متخلف، به خودروسازان هم دوباره ابلاغ شد بر اساس ابلاغیه و دستور ریاست محترم جمهور از اسفندماه 1400، تحت هیچ شرایطی حق واگذاری بی ضابطه خودرو به مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی در سه قوه و یا سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی خصوصی را مغایر با روال عادی فروش به آحاد مردم ندارند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عکسی از نگاه سید ابراهیم رئیسی به سران سه قوه در سال 1380، مورد توجه قرار گرفته.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - محمد رضا احمدی سنگری، رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام درمجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس در پیامی با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، هفته معلم را تبریک گفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه در گذشته در ثبت سفارش ها بسیاری از اطلاعات ارائه نمی شد، گفت: در فرآیند ثبت سفارش جدید در حال اصلاح این موارد هستیم و این اصلاحات بزودی به تصویب شورای هماهنگی سران سه قوه خواهد رسید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۶:۵۳   + ۴۶ سایت دیگر  
نشست سران قوا با حضور روسای قوای سه گانه کشور به میزبانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ، نشست سران سه قوه با حضور سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف و غلامحسین محسنی اژه ای عصر شنبه به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار و مهمترین مسائل کشور مورد بحث و بررسی سران قوای سه گانه قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در توئیتی برلزوم همکاری میان سه قوه برای تحقق شعار سال تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: یک فعال کارگری گفت: بانوان بخش خصوصی نیز سهم عمده ای در تولید ناخالص ملی دارند و مسئولان فقط خوشحال هستند که سند چشم اندازی تدوین شده است که باید نقشه راه سه قوه باشد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۸    
باید اشاره کنم به بیانات وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب در نماز باشکوه و ماندگار عید فطر، که بر ضرورت همدلی، هم افزایی و همکاری سه قوه برای حل مشکلات کشور تأکید کردند. مجلس شورای اسلامی خود را مکلف می داند تا این مطالبۀ رهبر معظم را سرلوحۀ تمام فعالیت های خود قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مخاطب این یادداشت، همه مسؤولان و مدیران در سه قوه و همه نیروهای انقلابی هستند. دشمنان سرشکسته از اقتدار فزاینده ایران، شبانه روز، به جنگ ترکیبی در ابعاد رسانه ای، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی اهتمام دارند. این مصاف، میدان آزمون بصیرت، غیرت و همت است ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حسین مرعشی دبیر کل حزب کارگزاران با دشوار خواندن وضعیت اقتصادی ایران، تورم بالا در شرایط امروز کشور را به زلزله ای تعبیر می کند که آواربرداری آن حتی در صورت اصلاح درون ساختاری حاکمیت و تغییر در ارکان سه قوه به ویژه مجلس و دولت، دست کم یک دهه طول می کشد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قالیباف، سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد:من نمی دانم قیمت جدید خودرو چه زمانی و به چه شکلی اعلام می شود، این مصوبه و تصمیم گیری در حیطه مسئولیت شورای رقابت است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل بین قوا باعث می شود تا در صورت بروز مشکلات در کشور، سه قوه از نقطه نظرات و دیدگاه های هم نسبت به رفع آن مشکل مطلع و در ادامه دست به کار شوند.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ حجت السلام راوند امام جمعه دیشموک با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خطبه های نماز عید فطر گفت: مقام معظم رهبری؛ همکاری ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سید فرج الله پژمان: ضعف عملکرد سه قوه در 22ومین سالگرد ابلاغ فرمان هشت ماده ای مقابله بافساد مقام معظم رهبری مشهود است، فساد اداری، و حیطه درمان امان مردم را بریده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۷    
ایسنا/کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اتحاد بین سه قوه جلوی شیطنت دشمنان را خواهد گرفت.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه قضاوت مردم نقش مهمی در تبیین عملکرد حاکمان و مدیران دارد، گفت: باید در مسیر افزایش رضایتمندی مردم قدم برداشت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
18 سال از ابلاغ سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی به سران سه قوه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از شوی مقام معظم رهبری می گذرد که پایه اصلی اقتصاد را می توانست با جلب مشارکت مردم شکل دهد. آیا سران سه قوه در اجرای این ابلاغیه موفق عمل کردند یا خیر؟ به این پاسخ کمی درنگ کنیم..
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۰    
همگرایی سه قوه در اعتماد به مدیریت توسعه نیشکر برای بازگرداندن رونق تولید به قدیمی ترین شرکت نیشکری گامِ دیگر رونق تولید در این واحد نیشکری بود. کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را می توان مصداق عینی مانع زدایی و پشتیبانی از تولید برشمرد که پس از واگذاری معیوب ...