شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۸:۲۵Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستور کار مجلس»

روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دیروز عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس، در جلسه علنی مجلس در پاسخ به تذکر محمدرضا صباغیان، نماینده بافق، مبنی بر علت تعویق در بررسی برنامه هفتم اظهار کرد: با توجه به تعطیلی یکشنبه هفته آینده، اگر امروز برنامه هفتم در دستور کار قرار می گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۹۱ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب (حمایت از سلامت اجتماعی) در دستور کار مجلس قرار گرفت و نمایندگان با اجرای آزمایشی آن به مدت سه سال موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۶۱ سایت دیگر  
لایحه عفاف و حجاب و گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه تجارت در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون مشترک مجلس گفت : طبق آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هیأت رئیسه مجلس ، باید بررسی طرح تنظیم نظام مقررات خدمات فضای مجازی را در دستور کار قرار دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس گفت: برنامه هفتم توسعه از دوشنبه هفته آینده به صورت دو شیفت در دستورکار قرار می گیرد.
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از تعویق بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در صحن علنی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه از هفته آینده در دستورکار مجلس قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با توجه به اهمیت طرح مربوط به کنکور و مسائل مهم دیگری که در دستورکار صحن مجلس قرار دارد، رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه هفتم توسعه در هفته آینده انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه تجارت و طرح اصلاح قانون کنکور در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۹    
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه تجارت و طرح اصلاح قانون کنکور در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور (اصلاح قانون کنکور) در دستور کار مجلس قرار گرفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بررسی برنامه و صلاحیت کیومرث هاشمی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان و اخذ رأی اعتماد در دستورکار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۱    
خانه ملت: یکی از دستورکار این هفته جلسات علنی مجلس به شرح زیر است: گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد: طرح تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش )این طرح با طرح الحاق تبصره (11) به ماده (17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی طرح ساماندهی و تأمین و ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بررسی رای اعتماد به کیومرث هاشمی، وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس با حضور در برنامه صف اول، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به لایحه عفاف و حجاب در مجلس شورای اسلامی، گفت: لایحه عفاف و حجاب که دغدغه به حق بسیاری از مردم است دو فوریت آن به دلیل آنکه ممکن بود کار ناپخته ای با توجه به حساسیت و ظرافتی که در مساله حجاب صورت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جریان جلسات علنی این هفته خود به بررسی صلاحیت کیومرث هاشمی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان و اخذ رأی اعتماد به وی خواهند پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تا امروز پنجشنبه فرصت دارند پیشنهادات خود را پیرامون گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه هفتم توسعه در سامانه بارگذاری کرده و از هفته آینده بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در دستورکار مجلس قرار خواهد گرفت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در نشست علنی امروز تقاضای بررسی دو فوریتی لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران در دستور کار مجلس قرار گرفت و نمایندگان علی رغم اصرار دولت با بررسی فوری این لایحه مخالفت کرده و لایحه را یک فوریتی کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه لایحه تشکیل وزارت بازرگانی لاینحل نیست، گفت: دولت تغییر عقیده ای در خصوص این لایحه ندارد و انتظار می رود روال عادی بررسی آن در مجلس طی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح دو فوریتی اصلاح ماده (5) قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز قرار دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح دو فوریتی اصلاح ماده (5) قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز قرار دارد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دقایقی پیش جلسه علنی مجلس آغاز شد و ادامه رسیدگی به لایحه ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی (کولبری و ملوانی) و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان در دستور کار قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان با بیان اینکه لایحه جامع حمایت از ایرانیان خارج از کشور برای تصویب در دستور کار مجلس قرار دارد، گفت: در این لایحه نگاه ویژه ای به ایرانیان دو تابعیتی وجود دارد که در چارچوب قانون مدنی بتوانیم تسهیلاتی برای آنها فراهم کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با بیان این که لایحه جامع حمایت از ایرانیان خارج از کشور برای تصویب در دستور کار صحن مجلس شورای اسلامی قرار دارد، اظهار کرد: در این لایحه نگاه ویژه ای به ایرانیان دو تابعیتی وجود دارد که در چارچوب قانون مدنی بتوانیم تسهیلاتی را برای آنها فراهم کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بررسی گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مورد عدم اجرای قانون اصلاح و تغییر اساسنامه بانک های دولتی در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۰    
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: با وجود آغاز بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در مجلس اما بر اساس ماده 180آیین نامه داخلی، مجلس این امکان را دارد که در حین بررسی لایحه برنامه هفتم، جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش را در دستور کار جلسات صحن قرار دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد که باید هر چه سریعتر موضوع اصلاح آزمون سراسری در دستور کار مجلس قرار گیرد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
معین الدین سعیدی، نماینده مجلس: درخواست کردم لایحه حجاب از دستور کار مجلس خارج شود، اما نپذیرفتند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بررسی طرح افزایش تعداد نمایندگان و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تعداد نمایندگان آنها در دستورکار وکلای ملت در جلسه علنی امروز قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه دو فوریتی ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی (کولبری و ملوانی) و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد. به گزارش شفقنا از خانه ملت، نشست علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه 20 شهریور ماه) به ریاست دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بررسی طرح افزایش تعداد نمایندگان و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به برنامه در دستور کار مجلس شورای اسلامی، افزایش تعداد نمایندگان مجلس در جلسه فردا مشخص می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به برنامه در دستور کار مجلس شورای اسلامی، افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه فردا مشخص می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۷:۴۰    
اقتصاددان ارشد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طرحی در مجلس تحت عنوان بانکداری نوین در جریان است که به تمام غائله های نظام بانکداری کشور خاتمه خواهد داد، البته هنوز به تصویب نرسیده ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۲    
گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه برنامه هفتم توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور در دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
بررسی تقاضای یک فوریت درباره لایحه نحوه برگزاری تجمعات و راهپیمایی ها در دستور کار نمایندگان در جلسات علنی این هفته مجلس قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: تا پنجشنبه هفته جاری نمایندگان مجلس فرصت دارند تا پیشنهادات خود را پیرامون گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه هفتم توسعه در سامانه بارگذاری کرده و از هفته آینده بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در دستورکار مجلس قرار خواهد گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
شفقنا-گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه برنامه هفتم توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور در دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. به گزارش شفقنا از ایرنا، جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری روزهای دوشنبه ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی هفته آینده در روزهای یکشنبه و دوشنبه نشست تخصصی خواهند داشت و تقاضای تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را بررسی می کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت : مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه 19 شهریور وارد بررسی کلیات و جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه می شود.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه از اتمام کار این کمیسیون خبر داد و گفت: گزارش کمیسیون تلفیق، پیرو بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه بعد از ایام اربعین 19 شهریور در دستور کار صحن قرار می گیرد.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه از حذف تبصره مربوط به ادغام و انحلال دانشگاه پیام نور از لایحه برنامه هفتم خبر داد و گفت که بر این اساس فعالیت دانشگاه پیام نور به روال فعلی ادامه پیدا می کند.