یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۴:۳۹Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمار»

ایسنا   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا ضمن تشریح وضعیت بیماری در کشور و مراجعات کرونایی به بیمارستان ها، گفت: از آنجایی که لود بالایی از بیماران بدحال در موج چهارم اپیدمی در ICUها بستری شدند، گسترش ریوی بیماری امکان کمک رسانی به بیمار را عملی نمی کند ...
در شبانه روز گذشته 29 بیمار جدید شناسایی شد و تعداد فوتی های این بیماری در خراسان جنوبی به 908 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حال حاضر یک هزار و 116 مبتلا به کروناویروس در بیمارستان های استان بستری بوده که از این تعداد 153بیمار با وضعیت وخیم تنفسی در بخش مراقبت های ویژه، تحت درمان های تخصصی قرار دارند.
کیهان   ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: مجموع بیماران کووید19 در کشور به سه میلیون و 20 هزار نفر رسید.
شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 52 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 345 نفر رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: 69 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته در کردستان شناسایی شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: شمار قربانیان کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد با فوت یک بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته به 690 نفر رسید.
شیرازه   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حال حاضر یک هزار و 116 نفر مبتلا به کروناویروس در بیمارستان های استان بستری بوده که از این تعداد 153بیمار با وضعیت وخیم تنفسی در بخش مراقبت های ویژه، تحت درمان های تخصصی قرار دارند.
در 24ساعت گذشته، با فوت هفت بیمار کرونایی دیگر، شمار جانباختگان ناشی از این بیماری در هرمزگان به هزار و 344نفر رسید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
گنبدکاووس - ایرنا - امضای تفاهم نامه توسعه کسب و کار در محدوده پارک ملی گلستان با محوریت گردشگری و صنایع دستی، حضور ورزشکار گنبدی در اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر، بستری بودن 270 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و آغاز برداشت چغندرقند از مهمترین اخبار روز شنبه این استان است.
ایسنا: بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون 4 میلیون و 305 هزار و 242 نفر دُز اول واکسن کرونا و 802 هزار و 594 نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 5 میلیون و 107 هزار و 836 دُز رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به بستری 73 بیمار در بخش های کرونایی استان بوشهر گفت: در شبانه روز گذشته 60 نفر ترخیص شدند.
خارگ نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با مرگ 2 بیمار کرونایی دیگر شمار قربانیان کرونا در این استان به هزار و 196 نفر رسید.
نصیر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امین قلندرزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این عمل جراحی بر روی بیمار 93 ساله ای که دچار شگستگی در ناحیه زانو شده بود، انجام شد. وی با بیان اینکه این عمل حدود سه ساعت به طول انجامید ...
فکر شهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: امروز دو فوتی دیگر کرونایی در استان بوشهر ثبت شد تا تعداد جان باختگان این بیماری به هزار و 196 نفر برسد. به گزارش فکرشهر، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به بستری شدن 73 بیمار جدید در بخش های کرونایی بیمارستان های استان گفت ...
روند بازار   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
روند بازار به نقل از ایسنا نوشت: بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته در کشور 7هزار و 444 بیمار کووید 19 شناسایی شدند و متاسفانه 115 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند. ...
کاوش خبر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته در کشور 7هزار و 444 بیمار کووید 19 شناسایی شدند و متاسفانه 115 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
پارسینه   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آنطور که روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرده، طی شبانه روز گذشته در کشور 7هزار و 444 بیمار کووید 19 شناسایی شدند و متاسفانه 115 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
در 3 ماهه اول امسال 61 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در کهگیلویه فوت کردند.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش    
شفقناقم- براساس آمارهای رسمی، در حال حاضر 120نفر در بیمارستان براثر ابتلا به کرونا بستری هستند که حال 31 نفر از آنها وخیم است. به گزارش شفقنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، طی 24 ساعت گذشته و منتهی به ظهر 22 خردادماه 1400 ...
استان بوشهر امروز 2 فوتی کرونایی داشت و 267 بیمار نیز در بخش های کرونایی بیمارستان های این استان بستری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
در شبانه روز گذشته 285 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی و از این تعداد 126 نفر بستری شدند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اعضای کودک 10 ساله مرگ مغزی ساکن مشهد به 3 بیمار نیازمند عضو حیاتی دوباره بخشید.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: با جان باختن هفت نفر در فارس در اثر کرونا طی روز گذشته تاکنون، مجموع جان باختگان ناشی از کرونا از ابتدای شیوع بیماری تاکنون به چهار هزار و 681 نفر رسید.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد:متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 115 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:سعید نمکی روز شنبه در مراسم رونمایی از مستند شنا با دستهای بسته و عکس مدافعان سلامت، از نقش ممتاز مدافعان سلامت در بحران کرونا سخن گفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
3 بیمار مبتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان جان خود را از دست دادند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آمار تعداد مبتلایان، فوتی ها و بهبودیافتگان کرونا در ایران در 24 ساعت گذشته اعلام شد.از دیروز تا امروز (بیست ودوم خرداد 1400) ،7 هزار و 404 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد که 905 نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید 19 در کشور به سه میلیون و 20 هزار و 522 نفر رسید. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته در کشور 7هزار و 444 بیمار کووید 19 شناسایی شدند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از فوت 5 بیمار کرونایی طی 24 ساعت گذشته خبرداد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه گفت : هم اکنون 379 بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 382 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی این استان بستری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول شناسایی بیماران مرگ مغزی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: با اهدای اعضای بدن دختر 6 ساله اردبیلی، 5 بیمار نیازمند عضو، حیات دوباره یافتند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
از انتخاب این دانشگاه به همراه چهار دانشگاه دیگر به عنوان دانشگاه های پایلوت پلتفرم آموزشی بیمار مجازی Cyber-Patient خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۴    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد:متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 115 بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند. فارس: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از فوت دو بیمار کرونایی طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: با ثبت دو مورد فوت جدید ناشی از کرونا تعداد فوتی های این بیماری در استان به 908 نفر رسید.
598   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد:متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 115 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: : طی شبانه روز گذشته 39 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ها بستری شده و 29 بیمار نیز بهبود یافته و از بیمارستان های استان ترخیص شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این استان گفت: در شبانه روز منتهی به بیست و دوم خردادماه پنج بیمار که نتایج آزمایش کرونای آنها مثبت شده بود جان خود را در قم از دست دادند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۵۹ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته در کشور 7هزار و 444 بیمار کووید 19 شناسایی شدند و متاسفانه 115 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون 4 میلیون و 305 هزار و 242 نفر دُز اول واکسن کرونا و 802 هزار و 594 نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 5 میلیون و 107 هزار و 836 دُز رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اهدای اعضای کودک مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد موجب و ادامه زندگی سه بیمار نیازمند به عضو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اهدای اعضای کودک مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد موجب و ادامه زندگی سه بیمار نیازمند به عضو شد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۸    
شهرام حبیب زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با بیان اینکه متأسفانه 48 ساعته گذشته شاهد افزایش تعداد بستری های روزانه کرونا در بیمارستان های استان هستیم اظهار کرد ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته در کشور 7هزار و 444 بیمار کووید 19 شناسایی شدند و متاسفانه 115 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 318 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از فوت 61 بیمار کرونایی در سال جاری در این شهرستان خبر داد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
37 بیمار کرونایی با وضعیت وخیم در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های بابل بستری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرونا به عمر یک بیمار کرونایی دیگردر چهارمحال و بختیاری پایان داد.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سه شهرستان اسدآباد، فامنین و تویسرکان در وضعیت زرد کرونایی است | هفت بیمار مبتلا به کووید 19 در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی 34 بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.