یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۱:۵۷Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اقتصادی»

تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
بوشهر- باستین معاون اقتصادی استاندار بوشهر از احیای 3 هزار شغل با فعال سازی 50 واحد تولیدی راکد و نیمه راکد استان بوشهر خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در معیت معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار صبح امروز از معدن طلای شادان و بخش های مختلف واحد فرآوری آن در شهرستان خوسف بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جمالی، معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی عنوان کرد: میزان جذب سرمایه در مناطق آزاد از سال گذشته تا به الان 32 هزار میلیارد تومان بوده است.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۳    
معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: نیروهای مسلح فرزندان همین ملت هستند و آرزویشان برقراری نظم و امنیت در کشور است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۴۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری در کرمان ، مهرابی معاون اقتصادی استانداری کرمان در رویداد ملی تاثریا گفت: علم شامل سه مرحله تولید، توزیع و مصرف است که ما درمرحله تولید علم مشکل چندانی نداریم و در این زمینه جایگاه مناسبی در جهان داشته و در بخش های مختلف آن حرفی برای گفتن داریم. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون اقتصادی رییس جمهور در آیین افتتاح خانه فولاد در اهواز گفت: حذف رقابت های ناسالم افزایش منافع ملی را به دنبال دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون اقتصادی رییس جمهور با بیان اینکه رقابت های ناسالم یکی از عوامل بازدارنده در تامین منافع ملی است گفت: شرکت های فولادی با یک برنامه ریزی منسجم به ویژه در زمینه نحوه ورود به بازار و ارایه قیمت می توانند بازارهای خود در خارج از کشور را در راستای منافع شرکت های فولادی توسعه دهند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهور با اشاره به اتفاقات اخیر در برخی شهرهای کشور بیان کرد: صف مردمی که اعتراضاتی دارند از افرادی که پرچم مقدس کشور و مساجد را آتش می زنند و به اموال عمومی آسیب وارد می کنند جداست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور هتک حرمت پرچم ایران و مقدسات دینی توسط آشوبگران را محکوم کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۳    
بوشهر- باستین معاون اقتصادی استاندار بوشهر از افزایش 200 درصدی تولید پرورش ماهی در قفس در استان بوشهر خبر داد و گفت: تولید پرورش ماهی در قفس دراستان سه برابر شده است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۲    
محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهور روز پنجشنبه در حاشیه دیدار با خانواده شهدا و حضور در یادمان شهید علی هاشمی ضمن قرائت فاتحه و دعا، یاد و خاطره شهدا دفاع مقدس و مدافع حرم را گرامی داشت و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهور روز پنجشنبه با خانواده معظم شهدا در یادمان شهید علی هاشمی دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: اقتدار ایران ناشی از ریل گذاری است که رزمندگان دفاع مقدس در جنگ تحمیلی برجای گذاشتند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
یگان های نیروهای مسلح خوزستان صبح روز پنجشنبه با حضور معاون رییس جمهورو استاندار خوزستان با برپایی رژه حماسی همزمان با سراسر کشور، اقتدار و توان رزمی خود را به نمایش گذاشتند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اقتصادی رییس جمهور حادثه دفاع مقدس را یکی از بزرگترین حوادث تاریخ ایران دانست.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا محمدی 31 شهریور 1401 / 12:21 مراسم رژه 31 شهریور نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس، ساعت 8 صبح همزمان با سراسر کشور در اهواز برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: خوزستان دژ مقاومت ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه همه پایه های نظام در دوران دفاع مقدس شکل گرفت، گفت: ایران طی هشت سال با بیش از 30 کشور جهان مقابله کرد و با همت نیروهای مسلح پیروز شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهور شامگاه چهارشنبه با استقبال استاندار خوزستان از طریق فرودگاه بین المللی شهید سلیمانی اهواز وارد خوزستان شد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس با انتقاد از رشد بدون ضابطه بانکداری خصوصی در اقتصاد ایران در سال های گذشته گفت: برخی بانک های خصوصی در 20 سال گذشته زیان های جدی بر اقتصاد کشور وارد کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: 55 درخواست برای دانش بنیان شدن شرکت ها در کرمانشاه طی 6 ماهه نخست سال جاری ثبت شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون اقتصادی استاندار لرستان از آمادگی صندوق توسعه ملی برای ارائه تسهیلات ارزی به واحدهای اقتصادی این استان خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
هفتمین جلسه ستاد هماهنگی و عملیاتی توسعه اقتصاد دانش بنیان استان کرمانشاه، با دستورکار تشریح عملکرد دانشگاه ها و مراکز نوآوری در ایجاد و راه اندازی شرکت های دانش بنیان تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: تکمیل زیست بوم فناوری به بهبود فضای کسب و کار کرمانشاه کمک می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس بعد گذشت 13 سال از عرضه اولیه سهام سه بانک بورسی از خصوصی سازی بانک ها انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار مرکزی با بیان اینکه 225 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان مرکزی زیر کشت گندم رفت از طلب 742 میلیارد تومانی کشاورزان گندم کار استان مرکزی خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: استاندار خراسان جنوبی گفت: مقرر شد سازمان برنامه و بودجه کشور طی مکاتبه ای با هیات دولت، نظر مساعد خود را مبنی بر پذیرش صدور تضمین نامه برای پروژه راه آهن بیرجند – قاین – یونسی اعلام کند. ...
سایپا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در بازدید محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین با مدیران شرکت پلاسکوکار سایپا که معاون اقتصادی استاندار، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی، رئیس سازمان صمت و فرماندار آبیک حضور داشتند، مدیرعامل پلاسکوکار گفت: درصورت اجرای طرح توسعه در این واحد تولیدی، آمادگی ایجاد اشتغال برای حدود 150 نفر را خواهیم داشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز در آستانه سال تحصیلی از نمایشگاه پاییزه که به همت سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در کانون شهید سبحانی سپاه کرج آغاز به کار کرده است، بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بانکداری خصوصی در ایران در حالی متولد شد که قوانین و مقرره های لازم برای مواجهه با این نهاد در کشور وجود نداشت. در گفتگو با سیدعلی روحانی معاون اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس درباره پیش نیازهای بانکداری خصوصی گفتگو کردیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - معاون اقتصادی استاندار خوزستان گفت: خوزستان با وجود منابع عظیم نفت، گاز، تأسیسات فولادی، اراضی کشاورزی و... می تواند پایتخت اقتصادی ایران باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از جذب 81 درصدی تسهیلات تخصیصی بند الف تبصره 18 برای ایجاد اشتغال، تولید و کارآفرینی در بودجه 1400 خراسان جنوبی خبر داد.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۵    
جنوب نیوز: آیت ا... نوری همدانی، از مراجع عظام تقلید، در جریان دیدار اخیر خود با محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور خواستار نظارت دقیق و مستمر بر بازار شد و تأکید کرد: "باید با برنامه ای دقیق نرخ کالاها کنترل شود و با نظارت مستمر و تلاش شما مردم شاهد ارزانی و بهبود وضعیت معیشتی باشند . " ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین به همراه معاون اقتصادی و مدیران صنعتی استان از چند واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: توجه به اقتصاد توسط دولت باید به گونه ای باشد که مردم احساس کنند جامعه ما علوی و دینی است و هم زمان که نسبت به گرفتاری افراد تحت ظلم در جهان حساس است در بعد داخلی نیز توجه لازم را به آنان دارد ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین ، آیت الله نوری همدانی: فقر باید از جامعه اسلامی ریشه کن شود/بازدیدها و حضور سرزده رئیس جمهور و ارکان دولت در بین آحاد جامعه نشانگر توجه این دولت برای رفع مشکلات مردم است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دولت نوشت: کشور نیازمند تحولات و اصلاحات بزرگی است که این دولت در پیش روی خود دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: تا پایان سال سند اصلاحات پولی و بانکی را به مقام معظم رهبری خواهیم داد و تا سال آینده ساختار بودجه دولت را اصلاح می کنیم و غیر از این در زمینه تولید و سرمایه گذاری و حمایت از اقشار آسیب پذیر برنامه هایی را دنبال می کنیم و مقام معظم رهبری پیگیر این امور هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهوری با اشاره به اینکه دولت سیزدهم با مشکلات انباشته شده از دهه های گذشته در اقتصاد کشور مواجه است، گفت: نظام پولی و بانکی باید متحول شود و دولت برنامه ریزی جدی در این زمینه را آغاز کرده است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۱    
معاون اقتصادی رئیس جمهور با تأکید بر برنامه ریزی دولت جهت اصلاحات اقتصادی گفت: مسائل پولی و بانکی اهمیت فراوانی داشته و در رأس تحولات قرار دارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: مردم در جریان امور قرار بگیرند و مشکلات کشور با صداقت با مردم مطرح شود تا در حل آن مشارکت کنند. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی در دیدار محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور که عصر امشب در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۱:۵۴   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: تا پایان سال سند اصلاحات پولی و بانکی را به مقام معظم رهبری خواهیم داد و تا سال آینده ساختار بودجه دولت را اصلاح می کنیم و غیر از این در زمینه تولید و سرمایه گذاری و حمایت از اقشار آسیب پذیر برنامه هایی را دنبال می کنیم و مقام معظم رهبری پیگیر این امور هستند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۵    
محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهور در سفر به قم با مراجع عظام تقلید دیدار و گفتگو کرد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر *حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی مرجع عالیقدر جهان تشیع* پیش از ظهر امروز در دیدار با محسن رضایی؛ معاون اقتصادی رئیس جمهور ضمن تسلیت ایام حزن اهل بیت(علیهم السلام) و فرارسیدن ایام اربعین حسینی و تجلیل از حرکت عظیم پیاده روی اربعین ...
آنا / هرمزبان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم مردم را در رأس کار و صاحبان اصلی نظام و انقلاب می داند و دولت به عنوان خدمتگزار مردم در راستای افزایش رضایت عمومی و ریشه کن کردن فقر حرکت می کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه جامعه المصطفی می تواند دیدگاه های متفاوت اقتصادی در جهان اسلام را به هم نزدیک کند، گفت: جامعه المصطفی به یک شجره طیبه بزرگ در جهان اسلام و سایر کشورها تبدیل شده که این از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه جامعه المصطفی می تواند دیدگاه های متفاوت اقتصادی در جهان اسلام را به هم نزدیک کند، گفت: جامعه المصطفی به یک شجره طیبه بزرگ در جهان اسلام و سایر کشورها تبدیل شده که این از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون اقتصادی رئیس جمهور تاکید کرد: دولت سیزدهم برنامه ریزی برای طرح اصلاح نظام بانکی را پس از بررسی و تصویب در شورای عالی سران قوا آغاز کرده است و از سال آینده تمامی بانک ها موظف به اجرای آن هستند و قطعاً نظرات مراجع عظام در این زمینه راهگشاست.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی ، مبارزه با فقر، بی عدالتی و بالا بردن سطح آگاهی مردم را یکی از اصلی ترین برنامه های نظام مقدس اسلامی بیان نمود و در ادامه افزودند: مسئولان و دست اندرکاران نظام باید برای ریشه کردن نمودن این معضلات تمام تلاش و سعی خود را به کار برده و آرمان های انقلاب را در جامعه پیاده نمایند.