یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۲۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اقتصادی»

معاون اقتصادی استاندار همدان گفت: مافیایی در مجوز نانوایی استان وجود ندارد و بنا بر تصمیم گیری شورای آرد و نان از سال های قبل تاکنون مقرر شده به هیچ وجه مجوز نانوایی نوع یک صادر نشود.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: 30 درصد صادرات خراسان شمالی در حوزه کشاورزی است اما باید برای افزایش صادرات این حوزه برنامه ریزی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 14 هزار و 578 شغل در استان قزوین ایجاد شده و با توجه به اینکه تعهد اشتغال ما به 21 هزار و 900 نفر افزایش یافته، بنابراین طی نیمه نخست امسال تعهد اشتغال 66.57 درصد محقق شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۵    
مدیر کل صمت استان و دست اندر کاران برگزاری 2 رویداد تانا صنعت خراسان شمالی توسط معاون اقتصادی استاندار و رئیس ستاد اقتصاد دانش بنیان استان تقدیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد گفت: با توجه به نیاز به بهبود سیستم حمل ونقل عمومی منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم، مقرر شد طبق مصوبه اخیری که دولت درباره واردات کشنده ها و خودروهای عمومی داشته و در چارچوب قوانین مناطق آزاد، ارگ جدید، سیستم حمل و نقل خود را بهبود ببخشد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: واردات خودرو را طی پنج سال در مناطق آزاد نداشتیم و این طلسم با مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی شکسته شده است.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: واردات خودرو را طی پنج سال در مناطق آزاد نداشتیم و این طلسم با مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی شکسته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمان- معاون اقتصادی استاندار کرمان گفت: می توانیم در جنوب استان معادن کوچک مقیاس را با ظرفیت اشتغال بالا راه اندازی کنیم.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۱    
معاون اقتصادی استاندار در همایش بزرگداشت روز صنعت و معدن. با بیان اینکه در انتصاب مدیران دخالت نمی کنم اما در برکناریشان دخالت می کنم، گفت: ما 2 واحد خوب و فعال در حوزه کشاورزی و صنعت در استان داریم که دستگاه های ما برای همین واحدهای خوب پرونده درست کردند و هر واحد را 2هزار میلیارد تومان جریمه ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۷    
محسن کوشش تبار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای در حاشیه بازدید از چند طرح تولیدی و صنعتی در بابلسر، افزود: دولت بدنبال احیای واحدهای اثرگذار بوده است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه توانمندی های گردشگری و صنایع وابسته با 35 غرفه در حاشیه برگزاری رویداد بین المللی گردشگردی مازندران، با حضور کوشش تبار، معاون اقتصادی وزیر کشور، حسینی پور، استاندار مازندران و مدیران و مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در محیط بیرونی هتل میزبان شهرستان بابلسر افتتاح شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محمد راضی جلالی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری خوزستان، چهارشنبه 5 مهرماه از بخش های مختلف سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان بازدید کرد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور با بیان این که "دولت از تمام ظرفیت های موجود برای حمایت از بخش خصوصی در حوزه گردشگری استفاده خواهد کرد"، گفت: دولت سیزدهم برای رونق صنعت گردشگری برای افرادی که در درگاه ملی صدور مجوز نام نویسی کرده بودند، 29 هزار مجوز ایجاد تاسیسات گردشگری صادر کرده است.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایشگاه توانمندی های گردشگری و صنایع وابسته با 35 غرفه در حاشیه برگزاری رویداد بین المللی گردشگردی مازندران، با حضور کوشش تبار، معاون اقتصادی وزیر کشور، حسینی پور، استاندار مازندران و مدیران و مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در محیط بیرونی هتل میزبان شهرستان بابلسر افتتاح شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون استاندار خوزستان از تأمین 80 همت برای اجرای پروژه طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان خبر داد. محمدراضی جلالی معاون اقتصادی استانداری خوزستان در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با گرامیداشت سالروز شکست حصر آبادان از کشاورزی به عنوان اولویت نخست خوزستان ...
دوره آموزشی توسعه فرهنگ بهره گیری از ابزار پرقدرت صکوک در تامین مالی شرکت های دارویی با حضور معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز، رئیس گروه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۸    
کرمان/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه علمیه استان کرمان با معاون اقتصادی استاندار این استان دیدار و گفت و گو کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار قزوین از کاهش ضریب جینی درآمد روستایی و افزایش توزیع عادلانه درآمد در استان قزوین خبر داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: یکی از اهداف استان ایجاد اشتغال پایدار است که با مهارت آموزی حاصل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: کیفیت گندم تولیدی استان مرکزی نسبت به سایر استان ها مطلوب نیست.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس آخرین گزارش منتشر شده مرکز آمار نرخ تورم نقطه به نقطه در شهریور ماه امسال به 39.5 درصد رسیده است که نسبت به همین نرخ در فروردین ماه سال جاری 16 درصد کاهش را نشان می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری لرستان با بیان اینکه هر ساله اعتبارات خوبی از محل منابع تکلیفی در اختیار کمیته امداد قرار می گیرد، گفت: سال گذشته بالغ بر 13 هزار شغل توسط این مجموعه در استان ایجاد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون اقتصادی استاندار سمنان گفت: این خطه سومین استان دارای کمترین ضریب جینی در کشور اعلام شد که شاخصی برای شناخت میزان عدالت طبقاتی و نابرابری درآمد محسوب می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری سمنان از هوشمندسازی شهرهای سمنان با اجرای طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دیپلماسی وزارت خارجه در دیدار معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه با قدردانی از تلاش های مستمر و هدفمند معاونت اقتصادی وزارت امورخارجه، موفقیت های حاصله درحوزه ماموریت بین المللی شرکت های دانش بنیان و فناور را مرهون این تلاش ها دانست.
سلام نو / شادا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به همراه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان در دیدار با مشاور وزیر تجارت و صنعت قطر در راستای توسعه همکاری های دوجانبه در بخش کشاورزی و امنیت غذایی دیدار و گفت و گو کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مسائل و مشکلات بازارچه مرزی منطقه آزاد ماکو با حضور مدیرعامل سازمان، دادستان ماکو، معاون فنی و زیربنایی، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری، شهردار ماکو ، هیئت امنای بازارچه و اصناف و کسبه این بازارچه مورد بررسی قرار گرفت.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۱    
به گزارش گیتی آنلاین خوزستان- معاون اقتصادی باشگاه استقلال با اشاره به مشکلات متعدد مالی که گریبانگیر این باشگاه شده است گفت: متاسفانه خیلی ها نخواستن که تیم محبوب استقلال رو ریل موفقیت حرکت کند و تا توانستن سنگ اندازی کرده اند ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه دولت در کنترل تورم موفق عمل کرده است اعلام کرد: تورم در 6 ماهه نخست امسال با 16 واحد درصد کاهش از حدود 55 درصد به 39 درصد رسید.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱    
معاون اقتصادی دیوان محاسبات کشور گفت: همه دستگاه ها که در اتصال به خزانه داری تعلل کرده باشند، به عنوان متخلف شناسایی شده و به مراجع قضایی معرفی می شوند. حساب های متصل نشده هم مسدود می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شیریجیان، معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: اگر کشور سه سال پشت سرهم، رشدهای اقتصادی بالای سه درصد را تجربه کند، از رکود خارج می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۵   + ۷۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: دولت در مهار تورم موفق بوده است، به طوری که در 6 ماهه نخست امسال تورم کشور 16 واحد درصد کاهش پیدا کرد. یعنی از تورم حدود 55 درصدی به تورم 39 درصدی رسیده ایم.
معاون بانک مرکزی گفت: بهار امسال از معدود دوره هایی بوده که رشد اقتصادی فصل اول سال از متوسط رشد اقتصادی سال و متوسط رشد اقتصادی بلند مدت بالاتر ثبت شده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم معارفه عبدالله اسعدی قشمی به عنوان سرپرست اداره خدمات فنی شماره گذاری سازمان منطقه آزاد با حضور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: امسال از معدود سال هایی بود که رشد اقتصادی سه ماه ابتدایی سال از متوسط رشد سالانه فراتر رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: تیمی در راستای بررسی مشکلات شهرک صنعتی ایبک آباد اراک تشکیل می شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نشست کارگروه استانی تبصره 18 قانون بودجه با حضور معاون اقتصادی استاندار ومدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار همدان گفت: ثبت جهانی کاروانسراهای فرسفج و تاج آباد فرصتی برای پیوند اقتصادی همدان با جهان است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۶    
رضا پارسیان نژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به منظور پیگیری مسائل ایثارگران به ویژه بحث اشتغال جامعه معزز ایثارگری روز چهارشنبه مورخه 29 شهریورماه 1402 با حضور در جلسات متعدد، با معاون اقتصادی استانداری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج_ معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحد بسته بندی کشتارگاه صنعتی یاسوج راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه موضوع بهره وری نیاز به واکاوی جدی دارد، گفت: برای بهره ور شدن، باید از اقتصاد منبع محور به سمت اقتصاد دانش محور حرکت کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از آماده بودن شرایط سرمایه گذاری در زمینه های مختلف کشاورزی در استان خبر داد و گفت: از سرمایه گذاری در استان با تمام توان حمایت خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار همدان گفت: بیش از 21 شرکت بیمه در استان همدان با عناوین مختلف در حال فعالیت هستند که به منظور افزایش رضایتمندی مردم و ارائه خدمات بهتر برای این شرکت ها تا پایان سال کارنامه عملکرد و ارزیابی در نظر گرفته شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص پنج میلیارد تومان به کشتارگاه صنعتی دام یاسوج خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
جلسه با حضور مسئول اقتصادی منطقه آزاد چینگداو و هیاتی از سرمایه گذاران صنایع بزرگ چین با عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین جلسه کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد در سال 1402 به ریاست معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور و با حضور اعضای این کمیسیون از دستگاه های اجرایی برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یازدهمین جلسه ستاد هماهنگی روابط اقتصادی خارجی امروز (دوشنبه) به ریاست مهدی صفری معاون اقتصادی وزارت امور خارجه، معاونان و مدیران اجرایی عضو ستاد با دستور کار" بررسی سازوکار تجارت تهاتری با کشورهای هدف و انجام هماهنگی های لازم جهت مشارکت در نمایشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ایران تحت عنوان "ایران پروژه" ...