جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۱۹Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی»

تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان هلیلان از شناسایی و دستگیری افراد خاطی قطع درختان در مناطق صعب العبور بان بند وبزان شهرستان هلیلان خبر داد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی رشت، از دستگیری قاچاقچیان سابقه دار جنگل در خمام و کوچصفهان خبر داد و گفت: تعداد 23 اصله گرده کاتین از نوع افرا، سفیدپلت، اوجا و توسکا به حجم 0.386 مترمکعب کشف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جغتای از رفع تصرف بیش از 51 هزار مترمربع اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۰    
هرمزگان /قلمنا-رئیس اداره منابع طبیعی قشم از آماده سازی نهال بذر حرا در شهریور ماه خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۶    
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از آتش سوزی در کوه های "کهوا" در شهر یاسوج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نکا از رفع تصرف 6 هکتار از عرصه های منابع ملی شهرستان نکا از ید متصرفین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشنویه گفت: پیش بینی می شود امسال 30 تن زالزالک از محدوده جنگل های این شهرستان برداشت شود که نسبت به سال گذشته 10 تن کمتر است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، ابراهیم علیپور رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری بیرجند در جمع خبرنگاران، گفت: از تاریخ ابلاغ بخشنامه شماره 27895مورخه8/9/99 توسط سازمان جنگل ها ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف زمین خواری 18 هکتاری به ارزش 1673 میلیارد ریال طی هفته جاری در کشور خبر داد. به گزارش شفقنا از پایگاه خبری پلیس ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا سعیدی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه از توزیع 5 دستگاه تنور گازی بین دامداران شهرستان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه از کشف و ضبط محمولات جنگلی از کارگاه تولیدی در گلوگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: 54 پرونده تخلف در عرصه منابع طبیعی این شهرستان امسال تشکیل شده و متخلفان برای پیگیری های قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کوهسرخ گفت: از ابتدای امسال تا کنون 104 فقره مجوز حمل چوب آلات و مقطوعات جنگلی از کوهسرخ صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: سند تک برگ کاداستری برای 25 میلیون و 157 هزار و 163 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان موسوم به ارتفاعات جنوبی کوه رحمت، به نام دولت صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۹    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طارم با اشاره به استفاده اهالی روستا های تازه کند و سرخ آباد از آبگرمکن های خورشیدی گفت: رفع مشکل نقص فنی آبگرمکن های خورشیدی بر عهده اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی رشت، از کشف و ضبط 39 اصله چوب آلات قاچاق و غیر مجاز از گونه های گردو و اوجا طی هماهنگی با مقام قضایی و همراهی پاسگاه انتظامی در یک کارگاه چوب بری شخصی، واقع در منطقه زیباکنار روستای فخرآباد شهرستان رشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۵    
سرپرست اداره منابع طبیعی ایذه گفت: شعله های آتش در منطقه دو بند و تکاب دهدز مهار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دزفول از آتش سوزی در جنگل های سالند خبر داد و گفت: عملیات خاموش کردن آتش در این جنگل ها در حال انجام است.
کانون سبحان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۹    
خسروی گفت : حکم قضایی متصرفین اراضی ملی در کوهدشت صادر شد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی آستارا، با بیان اینکه یک باب کوره زغال غیر مجاز در منطقه کرکانرود تخریب شد، عنوان کرد: چهار کوره زغال در ارتفاعات منطقه کولرک، گلین داشی و پشته دل آستارا نیز تخریب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان گفت: یکهزار هکتار از مراتع این شهرستان برای کشت و توسعه مشارکتی گیاهان دارویی در سال 1400 مکان یابی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بوئین زهرا از توقیف یک دستگاه خودوری نیسان حامل درختان تاغ بریده شده در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد گفت: 270 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان برای جلوگیری از دخل وتصرف سنددار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: 535 هکتار از جنگل ها و مراتع مناطق مختلف این شهرستان در آتش سوزی های امسال دچار آسیب جدی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی ماسال از رفع تصرف 68هزار مترمربع از زمین های ملی در 6ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: جنگل ها و مراتع منطقه سخت گذر "اشکر" پیچاب از توابع شهرستان باشت از بعداز ظهر امروز (جمعه) طعمه حریق شده است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرمنابع طبیعی شهرستان بویراحمد از همه برای مهار آتش تقاضای کمک کرد. عباس حسن زاده با بیان اینکه شرایط آتش سوزی جنگل های کوه نیر بحرانی است و از همه مردم و مسئولان درخواست کمک داریم، افزود: این آتش سوزی که از روز سه شنبه آغاز شده و تاکنون در چند مرحله مهار شده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از گسترش و شدید شدن آتش سوزی جنگل های کوه نیر این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ممسنی گفت: یکی از قرقبانان فصلی منابع طبیعی که برای مهار آتش سوزی در ارتفاعات این شهرستان حاضر شده بود، دچار شکستگی پا و سوختگی جزیی دست و صورت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد گفت: هر لحظه امکان شعله ور شدن آتش سوزی جنگل های کوه نیر این شهرستان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۵    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشنویه گفت: با هدف تثبیت مالکیت دولت بر عرصه های ملی، جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی دولتی، طرح ممیزی اراضی و تفکیک مستثنیات 100 هزار هکتار از عرصه های طبیعی این شهرستان در قالب طرح کاداستر اجرا شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۲    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-حمید رضا اقبالی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسکن با بیان این خبر افزود در این 23 گارگاه آموزشی – ترویجی که بیش از 450 نفر شرکت کردندآموزش های مرتبط با حوزه منابع طبیعی را فرا گرفتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد فارس اعلام کرد: 270 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان برای جلوگیری از دخل وتصرف سنددار شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گناباد از رفع اختلاف بین دامداران دو مرتع همجوار خوش منزل در شهرستان بجستان و میر شریف در شهرستان گناباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: از ابتدای آغاز نام نویسی داوطلبان در طرح همیاران طبیعت تا مردادماه 1400، بیش از 90 نفر از طبیعت دوستان شهرستان در این طرح نام نویسی کردند که این تعداد در شهریورماه به 200 نفر افزایش پیدا کرده و بیش از 100 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آستارا از تخریب 4 کوره زغال در ارتفاعات این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی شفت، با بیان اینکه قاچاقچیان چوب با امکانات جدید و شیوه های جدید به قاچاق چوب روی آورده اند، گفت: ماموران یگان حفاظت این اداره دو خودرو را در حال قاچاق چوب آلات جنگلی توقیف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشمر برای کاهش اثرات خشکسالی براکوسیستم طبیعی ، ابشخور دام تهیه کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: پیگیری های لازم برای صدور سند کاداستر 30 هزار هکتار اراضی ملی شهرستان در حال انجام است و به زودی صادر می شود.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
یاسر منتظری سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر گفت: 17 هزار و 542 متر مربع از اراضی ملی روستای پتک شهرستان رامسر رفع تصرف و یک ویلای غیر مجاز به مساحت 300 متر مربع هم با حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی تخریب شد. او افزود: وظیفه ذاتی همکاران پرتلاش اداره منابع طبیعی [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۱    
طی آیینی از جنگل بانان نمونه و جان نثاران اداره منابع طبیعی شهرستان آستارا تجلیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: به منظور جلوگیری از برداشت خارج از فصل میوه بنه اقدامات حفاظتی در جنگل های شهرستان تشدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: امسال 27 میلیارد و 861 میلیون ریال اعتبار برای اجرای سه سازه آبخیزداری در این شهرستان اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: سه محموله قاچاق چوب از سوی ماموران یگان حفاظت این شهرستان توقیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: در راستای تثبیت مالکیت دولت، طی سالجاری سند تک برگی برای 180 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان صادر شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۹    
رکنا: با مشارکت بنیاد مستضعفان و اداره منابع طبیعی تعداد 90 عدد آبشخور در جهت بهره وری دام ها در 65 روستا در اختیار دامداران چاراویماق قرار خواهد گرفت.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۳    
کلام تازه | یک دستگاه پیکور درحال تخریب اراضی ملی روستای مریچگان شهرستان چناران توسط گشت سیار یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری توقیف شد. با وصول گزارشی از مامور مستقر در منطقه رادکان به گشت سیار یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چناران مبنی بر فعالیت تخریبی یک دستگاه پیکور ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: 300 هزار هکتار از اراضی مناطق شمال گلستان در معرض بیابانی شدن قرار دارد و باید کمربند سبز در نوار شمالی استان ایجاد کنیم.