شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۲:۴۵Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی و آبخیزداری»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدی شهر از پیشتازی این شهرستان در پویش مردمی من هم یک جنگل بانم خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری هلیلان گفت: 50 دستگاه تنور گازی بین روستاهای محروم گرمسیر و سردسیر زردلان در بخش جزمان این شهرستان که از نعمت گاز رسانی بهره مند نیستند، توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز گفت: 15 هزار مترمربع از مراتع روستای فیض آباد کنج کوه بخش مرکزی مهریز طعمه حریق شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز از مهار آتش سوزی مراتع روستای فیض آباد منطقه کنجکوه بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری عباس آباد از توقیف دو دستگاه کامیون حامل هیزم غیرمجاز در نیمه شب گذشته خبر داد و افزود: در این عملیات از دو کامیون توقیف شده 15 تن هیزم غیرمجاز جنگلی کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری هلیلان گفت: در راستای تغییر الگوی مصرف سوخت50دستگاه تنورگازی وساج بین روستائیان این شهرستان به صورت رایگان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اسکو گفت:طرح احداث سازه های رسوب گیر در حوزه آبخیزداری شهرستان اسکو با هدف مقابله با کم آبی و کنترل سیلاب اجرا شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۳    
فرشید نسب رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خفر از عشایر کوچرو و مرتعداران شهرستان خواست از تردد در اطراف رودخانه ها،مسیل ها ، جویبارها و ارتفاعات خودداری کرده و از انتقال دام های خود به این مناطق به علت احتمال وقوع سیلاب و بالا آمدن ناگهانی آب اجتناب کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۴    
شیراز-ایرنا-رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: 10 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز احداث پایگاه آتش نشانی فصلی در ارتفاعات جنگلی ارسنجان در نظر گرفته شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهر گفت: از برداشت غیرمجاز خاک در مراتع بردکویه شهرستان مهر جلوگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۰    
گچساران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: بر اثر وزش تندباد شامگاه گذشته (دوشنبه) بیش از 500 اصله درخت در عرصه های جنگلی باشت شکسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۱    
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: 2 نفر از افرادی که در زمان آتش سوزی در ارتفاعات فیجان حضور داشتند توسط ماموران این اداره شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گناباد از انجام طرح مطالعاتی جامع جهت مدیریت بیابان گیسور گناباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه انجام شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۵    
برخی از متقاضیان اجرای طرح های نیمه صنعتی با مجوز از سازمان صمت و با همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری زمین دریافت کردند که پس از گذشت چند ماه و کمتر از دوسال طرح خود را تعطیل کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی از اجرای پروژه 2000 هکتاری قرق در مناطق صدرآباد شهرستان میامی در راستای طرح بیابانزدایی خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۴۷    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: با صرف هفت میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی، 2 طرح آبخیزداری در این شهرستان خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۹    
مسئول واحد بیابان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: مبارزه با بیماری سالک و اجرای لانه کوبی در هفت روستای جنوبی دامغان، پس از شناسایی روستاهای آلوده به سالک که در مجاورت تاغزارهای شهرستان قرار گرفتند، در حال انجام است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان بندرعباس از رفع تصرف اراضی ملی مازاد بر واگذاری در منطقه تخت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهار گفت: آبشخور در سامانه عشایری روستای حیدره دارالامام و روستای حصار قره باغی این شهرستان از محل اعتبارات استانی نصب و راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری باشت گفت: 15هزارو 400 متر مکعب طرح آبخیزداری در مناطق مختلف این شهرستان در دست اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دزفول گفت: سه تن گیاه دارویی محلب که به صورت غیرمجاز برداشت شده در دزفول کشف و توقیف شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسکن گفت: چهار اصله درخت کهنسال شهرستان بردسکن در فهرست میراث طبیعی و ملی به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مسئول واحد بیابان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: مبارزه با بیماری سالک و اجرای لانه کوبی در هفت روستای جنوبی دامغان، پس از شناسایی روستاهای آلوده به سالک که در مجاورت تاغزارهای شهرستان قرار گرفتند، در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سنندج گفت: طی بررسی و رسیدگی به 20 فقره پرونده تخریب و تصرف، 12هکتار از عرصه های طبیعی در این شهرستان رفع تصرف شد.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۵    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات منابع طبیعی با حضور مجریان و بهره برداران منابع طبیعی شهرستان بافق در محل این اداره خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از اتمام پروژه 200 هکتار نهال کاری در اراضی بیابانی منطقه کهک شهرستان گرمسار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر از برگشت 875مترمربع اراضی ملی به بیت المال خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار سلمان امیری با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان همدان در پی اطلاع از 2 فقره زمین خواری در شهر همدان، با هماهنگی مقامات قضائی و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نسبت به بررسی موضوع اقدام کردند. وی اضافه کرد: [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ورامین از رفع تصرف 51400 متر مربع اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
100 اصله چوب قاچاق در بازرسی از 5 کامیون در لوشان کشف شد. عصر کاسپین/ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودبار گفت : ماموران یگان حفاظت این شهرستان ، 100 اصله چوب قاچاق به میزان بیش از 5/2 مترکعب را در بازرسی از 5 کامیون در ایست و بازرسی لوشان کشف و ضبط کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمان گفت: با متخلفان برداشت و حمل غیرمجاز گیاه دارویی آنغوزه برخورد قانونی صورت می گیرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۵    
هرمزگان-رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان حاجی آباد از اخذ عوارض دام به 5208000 ریال در بیست و یکم تیرماه سال جاری این شهرستان خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری هلیلان گفت: عملیات فاز دوم نهالستان سردار شهید سلیمانی این شهرستان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مریوان اعلام کرد که آتش سوزی جنگل روستاهای هنجیران و قامیشله با تلاش اکیپ های منابع طبیعی و انجمن چیا مریوان اطفاء شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - ریی س اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان گفت: جنگل های روستاهای هنجیران و قامیشله که در 2 نوبت دچار آتش سوزی شده بود پس از چند ساعت تلاش مهار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۴۰    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان گفت: 17 هکتار از جنگل های مریوان در روستاهای آنجیران و قامیشله در آتش سوخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان گفت: 2 فقره آتش سوزی در جنگل های بلوط روستای هنجیران مریوان اتفاق افتاده که از ساعاتی قبل شعله ور شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۴    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گناباد از بهره برداری 4 واحد آبشخور دام سبک در این شهرستان خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بانه گفت: با حکم دادستان شهرستان بانه 6 هزار و 800 متر مربع از اراضی ملی در داخل محدوده شهری بانه رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز_ایرنا_ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فسا گفت: عملیات اجرایی عملیات پروژه آبخیز کنترل سیلاب و حفاظت خاک منطقه کوشک قاضی این شهرستان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چهارباغ گفت: 15 هزار مترمربع از اراضی ملی پلاک 174 اصلی موسوم به اسماعیل آباد این شهرستان آزادسازی و رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید گفت: تعداد 6 نفر از متخلفانی که در زمان آتش سوزی در کوه های بکان، بند بهرام، دژکرد شهرستان اقلید حضور داشتند شناسایی و دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فریدن گفت: 24 سازه آبخیزداری شامل بند های بزرگ و متوسط سنگ و سیمانی چند منظوره در 2 سال اخیر در این شهرستان احداث شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بافق گفت: 9 سد خاکی طی هفت سال اخیر با گنجایش 10 میلیون متر مکعب آب با بودجه 3.5 میلیارد تومان در این شهرستان ساخته شد.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران از آتش سوزی گسترده در جنگل ها و مراتع ارتفاعات منطقه نارک این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات از آتش سوزی در پارک جنگلی لتیان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول اداره منابع طبیعی وآبخیزداری آزادشهراز آغاز لایروبی بندخاکی کنترل سیل در روستای فاضل آباد این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر از اجرای کمربند حفاظتی جنگل و مرتع با نصب پایه های بتنی (بنچ مارک) در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از آغاز اجرای عملیات کنترل هرزآب در عرصه های بیابانی شهرستان سمنان در تیر ماه امسال خبر داد.