چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۹:۵۶Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه اصلاح قانون»

برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: حقوق سربازان طی سه سال اخیر 9 برابر افزایش یافته و لایحه اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی با هدف افزایش کارآمدی سربازی در دستور کار دولت است.
برترین ها / آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۳   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت بیان کرد: لایحه اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی در دست بررسی است .
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۵    
طبق قانون بودجه 1402، دولت مکلف به صادرات روزانه 1.4میلیون بشکه نفت شد که با تلاش های وزارت نفت توانسته ایم از مرز 1.4 میلیون بشکه عبور کنیم. ، داوود منظور در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی تقاضای فوریت لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
لایحه اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه در جلسات هفته جاری خود لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 کل کشور را بررسی خواهند کرد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی طرح موضوع خرید خدمت سربازی در برنامه هفتم توسعه را رد کرد و گفت: آنچه در مجلس برای تعیین تکلیف مشمولان غایب خدمت سربازی مطرح است، مسائلی نظیر ارتقای آموزشی و مهارتی و همچنین اشتغال بعد از خدمت سربازی و حقوق سربازان است.
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس آخرین وضعیت لایحه اصلاح ماده (87) قانون مدیریت خدمات کشوری (ساماندهی تعطیلات آخر هفته و کاهش ساعت کاری) را تشریح کرد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. حمیدرضا حاجی بابائی در توضیح جلسه عصر دوشنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در این جلسه لایحه دولت در زمینه اصلاح قانون بودجه سال 1402 مورد بررسی قرار گرفت. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۱:۲۱    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی خطاب به مدیران و هیئت عامل آن خواست، متن لایحه اصلاح قانون بیمه را حداکثر تا پایان سالجاری تهیه کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 به تصویب رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت اقتصاد، سید احسان خاندوزی در سخنان خود با بیان اینکه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی بعنوان نهاد محوری و تنظیم گر صنعت بیمه، در تمام موفقیت ها و پیشرفت های صنعت بیمه کشور شریک است، یادآور شد: البته بدیهی است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از مسؤولان بیمه مرکزی خواست متن لایحه اصلاح قانون بیمه را حداکثر تا پایان سال جاری تهیه کنند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی علی رغم تاکید دولت بر لزوم اصلاح قانون بودجه 1402 برای پرداخت طلب گندم کاران، همچنان لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 را در دستور کار قرار ندادند اما از تریبون مجلس بابت این موضوع از دولت انتقاد می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز یکشنبه در مجلس شورای اسلامی تقاضای دو فوریت و یک فوریت لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 مطرح شد، اما با اقبال نمایندگان مجلس مواجه نشد. با دوفوریت این لایحه 146 و با یک فوریت آن 125 نماینده مخالفت کردند. بنابراین لایحه اصلاح بودجه 1402 قرار است که به صورت عادی مورد بررسی قرار گیرد ...
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس پیرامون تخلف طلافروشان در عدم ثبت معاملات طلا در سامانه جامع تجارت، احتمال انجام عملیات گزیر برای برخی بانک ها و همچنین آخرین وضعیت لایحه اصلاح قانون مناطق آزاد سخن گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مخالفت با دو فوریت لایحه اصلاح قانون بودجه نمایندگان مجلس با تقاضای دولت برای دوفوریت و یک فوریت بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 مخالفت کردند، از این رو لایحه مذکور به صورت عادی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. / تسنیم تصویب معافیت های جدید برای سربازی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
بهارستان نشینان با موافقت با بررسی لایحه یک فوریتی حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب ( حمایت از سلامت اجتماعی ) در قالب اصل 85 قانون اساسی، گامی مهم در جهت قانونمند کردن حوزه حجاب و عفاف کشور برداشتند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۳    
نشست علنی امروز (یکشنبه 22 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، رأس ساعت 8 و 11 دقیقه و با حضور 197 نفر از نمایندگان آغاز شد. موافقت مجلس با بررسی لایحه عفاف و حجاب در قالب اصل 85 قانون اساسی در ابتدا تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۲    
فرهنگی گفت: به قوه قضاییه پیشنهاد می کنم که برای ارسال لایحه اصلاحی درباره قانون تسهیل دست نگه دارد و در مجلس دوازدهم اقدام به ارسال لایحه کند.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از بازار ، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی تقاضای فوریت لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 با دوفوریت این لایحه با 63 رأی موافق، 146 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 235 نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مخالفت مجلس با فوریت لایحه اصلاح قانون بودجه 1402، اصلاح طرح ساماندهی بازار اجاره بهای مسکن از مهمترین خبرهای جلسه علنی امروز (یکشنبه) بیست و دوم مرداد ماه 1402 مجلس شورای اسلامی بود که می توانید مشروح آن را در لینک های زیر بخوانید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تقاضا دولت برای دوفوریت و یک فوریت بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 مخالفت کردند، از این رو لایحه مذکور به صورت عادی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، نمایندگان مجلس با درخواست بررسی فوری لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 در راستای تعیین تکلیف درآمدهای ناشی از مازاد فروش نفت و حذف رانت قیر مخالفت کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 با قید دو فوریت مخالفت کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی تقاضای فوریت لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 با دوفوریت این لایحه با 63 رأی موافق، 146 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 235 نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند ...
سروش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور از ارسال لایحه اصلاح تبصره (6) بند (ح) ماده (2) مکرر قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مجلس با هدف تعیین مجوز قانونی برای تعیین موارد مشمول تنبیهات و محدودیت های بانکی و تجاری در قبال استنکاف از فروش ارز حاصل از صادرات خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
اعضای کارگروه شورای گفت وگو به منظور پرداخت مطالبات سرمایه گذاران در صنعت آب شیرین کن به این نتیجه رسیدند که سازوکاری را در قالب لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 تعریف کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مهر : یکی از نمایندگان پارلمان اردن هشدار داد که اگر لایحه اصلاح قانون مالکیت املاک در اردن تصویب شود، طمع ورزی اسرائیلی ها افزایش خواهد یافت.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در تاریخ 10 مردادماه 1402 رییس جمهور لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402کل کشور را با قید دو فوریت تقدیم مجلس کرد .
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۳    
دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با انتقاد از عدم شفافیت محتوای لایحه اصلاح قانون انتخابات با محوریت جایگزین کردن نظام تناسبی به جای نظام اکثریتی ، خواستار شفاف سازی از ناحیه دولت و مجلس درباره مفاد این لایحه شد و تاکید کرد: رفع ابهامات مردم در این ارتباط ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون پارلمانی رئیس جمهور از ارسال لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 با قید دوفوریت به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور از تقدیم لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 کل کشور با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
پیش نویس "لایحه اصلاح قانون کار" پس از بررسی در کمیسیون های فرعی و اصلی دولت, برای نظرخواهی مجدد از شرکای اجتماعی به شورای عالی کار بازگردانده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
پیش نویس "لایحه اصلاح قانون کار" پس از بررسی در کمیسیون های فرعی و اصلی دولت, برای نظرخواهی مجدد از شرکای اجتماعی به شورای عالی کار بازگردانده شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، احمد غریوی، مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۰۵ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با بیان این که بیش از 30 هزار حساب بانکی مرتبط با قمار و شرط بندی کشف و مسدودسازی شده است افزود: لایحه اصلاح قانون جرایم رایانه ای، لایحه مقابله با اطلاعات، اخبار و محتوای خبری خلاف واقع در فضای مجازی تدوین شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حمایت دولت از رونق تولید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور درجلسه هیات دولت گفت: بازگرداندن واحدهای تولیدی و صنعتی راکد به چرخه تولید، در کنار تکمیل پروژه های نیمه تمام، باعث احیای فرصت های شغلی شده و به فعالان اقتصادی این امیدواری را می دهد که دولت در حمایت و پشتیبانی از رونق تولید عزم جدی دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۹    
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت امروز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت از تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه 1402 کل کشور در هیات وزیران خبر داد و با بیان اینکه دولت قصد تغییر شیوه تعیین نرخ خوراک پتروشیمی ها را ندارد، گفت: فرمول پیشنهادی وزارت اقتصاد در کمیسیون اقتصادی دولت رد شد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
بهادری جهرمی درباره نرخ خوراک پتروشیمی ها گفت: این نرخ طبق بودجه 1401 و 1402 مشخص شده بود. طبق قانون هدفمندی نرخ منابع انرژی و مصارف آن مشخص است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از موافقت هیئت وزیران با لایحه ای برای اصلاح قانون بودجه 1402 خبر داد و گفت: این لایحه صرفاً ناظر بر مواردی است که به نظر می رسد قانون بودجه با ناترازی یا موانعی برای اجرا مواجه است و ضرورت اصلاح آن احساس می شود.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
برخی منابع از تجمع شماری از معترضان به لایحه اصلاح قانون قضایی مقابل ساختمان بورس رژیم صهیونیستی خبر دادند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
شهریار حیدری با بیان اینکه لایحه اصلاح قانون سربازی در مراحل پایانی بررسی در کمیسیون قرار دارد، گفت: باید نظر ستادکل نیروهای مسلح و سایر دستگاه های مرتبط با این لایحه را دریافت کنیم تا پس از جمع بندی نهایی، لایحه را به صحن ارسال کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور در باره این سوال که موضع شما درباره لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح چیست؟ گفت: پلیس باید اختیارات لازم برای استفاده از سلاح در شرایطی که نیاز است را داشته باشد و امیدواریم که این لایحه هرچه زودتر نهایی و اجرایی شود.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعتراض روزافزون نظامیان صهیونیست به لایحه اصلاح قانون قضایی و خودداری در حضور محل خدمت را خطرناک دانست و گفت: "ما ارتش دیگری نداریم که به آن تکیه کنیم."
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: به گفته سیدعلی آقازاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح بزودی در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی مناطق آزاد، به تشریح آخرین وضعیت لوایح ایجاد مناطق آزاد سرخس، دوغارون و مازندران، لایحه اصلاح قانون مناطق آزاد و اتصال این مناطق به درگاه ملی مجوز های کسب و کار پرداخت.