جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۴:۱۹Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار تهران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
آیین یازدهمین زنگ دانش آموز شهید با نواخته شدن این زنگ به دست شهردار تهران امروز در آستانه سال تحصیلی جدید در گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین زنگ دانش آموز شهید صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از خانواده شهدا در قطعه 40 بهشت زهرا(س) نواخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره اقدامات شهرداری در آستانه بازگشایی مدارس پس از پایان واکسیناسیون دانش آموزان و دانشجویان گفت: مهمترین اقدامات شهرداری ناظر به حوزه حمل و نقل عمومی و تسهیل در جابه جایی این قشر از جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: آینده درخشانی پیش روی نظام اسلامی قرار دارد و امیدواریم همه رهروان با توفیق شهادت این دنیا را ترک کنند که توفیقی بالاتر از آن وجود ندارد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران در دیدار با عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ، بر تعامل جدی در استفاده از ظرفیت های جامعه پزشکی در ارتقا سلامت مردم و همچنین بر ارائه خدمات و تسهیلات ویژه به جامعه پزشکی تاکید کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یازدهمین زنگ دانش آموز شهید با عنوان دانش آموزان دیروز، آموزگاران امروز، صبح پنجشنبه 1 مهر 1400 به مناسبت بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از خانواده های معظم شهدا در قطعه 40 بهشت زهرا (س) برگزار شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا: شهردار تهران با اشاره به حضور تعداد کثیری از شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در گلزار شهدای بهشت زهرا (س)، گفت: این محل نورانی باید به قطب فرهنگی کشور تبدیل شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه امکانات و شرایطی را فراهم کرده ایم تا 50 درصد از هفتصد هزار واکسیناسیونی که روزانه در پایتخت تزریق می شود در اماکن شهرداری انجام شود، گفت: از فردا در جهت خدمترسانی برای آغاز سال تحصیلی جدید اقدامات لازم را انجام می دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یازدهمین مراسم زنگ دانش آموز شهید امروز با حضور شهردار تهران برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، شهردار تهران گفت: دفاع مقدس یک گنج بی انتها و پایان ناپذیر است و نیاز به کاوش دقیق دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد: در حالی که افزایش سهم درآمدهای پایدار شهری از کل درآمدهای شهر یکی از برنامه های اصلی شهردار تهران بود که در روز انتخاب آن را تشریح کرد، روز گذشته یک عضو شورای شهر تهران موضع سوال برانگیزی نسبت به یکی از اصلی ترین سرفصل های درآمد پایدار یعنی عوارض و مالیات های محلی گرفته و اعلام کرده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری تهران تشکیل و مقرر شد مراکز جدید واکسیناسیون شهرداری تهران در قالب 13 مرکز ثابت، 3 مرکز خودرویی و 10 مرکز سیار روز پنج شنبه اول مهرماه با حضور شهردار تهران مورد بهره برداری قرار گیرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اعزام خدام الحسین (ع)( نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران برای خدمت رسانی در زائرین مراسم اربعین) با حضور دکتر زاکانی شهردار تهران عصر امروز در مصلی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- در حالیکه علیرضا زاکانی شهردار تهران چند روز پیش اعلام کرد که بدهی شهرداری 80 هزار میلیارد تومان است امروز ناصر امانی عضو شورای شهر این خبر را رد کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
انتخاب: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران درباره رقم جدید بدهی شهرداری که اخیرا توسط شهردار اعلام شد، گفت: حتی 65 هزار میلیارد هم رقم واقعی نیست و تعجب کردم وقتی آقای زاکانی رقم بدهی را 80 هزار میلیارد تومان اعلام کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران در حکمی محمد مقدم را به عنوان سرپرست حراست کل شهردار تهران منصوب کرد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: اختلاف نظرهایی در خصوص جذب نیرو و تبدیل وضعیت قرارداد کارکنان در این سازمان است که باید رایزنی هایی با شهردار تهران در این راستا صورت گیرد تا مشکل استخدام برطرف شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: شهردار تهران در مراسم اعزام خدام برای برگزاری مراسم اربعین امسال گفت: هشت تریلی اقلام مورد نیاز به کشور عراق ارسال شده است تا خدمت رسانی شایسته ای به زوار اباعبدالله الحسین (ع) ارائه شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تهران در مراسم اعزام خدام الحسین (ع) شهرداری تهران در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی حضور پیدا کرد و گفت: امروز که در مسیر امام حسین (ع) حرکت می کنیم آمریکا از هر روزی ذلیل تر است و شرایطی که در افغانستان و جای جای منطقه و حوزه هسته ای رقم خورد نشان می دهد که باطل رفتنی و در حال شکستن است و حرکت در ...
598   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران در حاشیه مراسم اعزام خادمان شهرداری تهران به مراسم اربعین حسینی ،لباس پاکبان ها را به تن کرد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: میزان بدهی ها حتی بیشتر از رقم هایی است که شهردار تهران اعلام کرده چرا که بدهی های پنهان هنوز کشف نشده و اگر اعتبارسنجی شود قطعا میزان آن بیشتر خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۳    
مراسم بدرقه نیروهای خدماتی شهرداری تهران برا ی حضور در مراسم اربعین و خدمت رسانی به زائران روزگذشته با حضور شهردار تهران در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) در شهرری برگزار شد. در ابتدای این مراسم که 300خادم و عاشق حسینی برای عزیمت به نجف اشرف و کربلای معلی حضور داشتند، مراسم عزاداری و سینه زنی هم برگزار شد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۳    
نمایشگاه در لباس سربازی که به روایت رهبر انقلاب از جنگ تحمیلی می پردازد دیروز به میزبانی شهرداری تهران در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد. سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از مقامات لشکری و کشوری ازجمله سرلشکر محمدباقری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – شهردار تهران از اعزام 300 پاکبان شهرداری تهران برای خدمات رسانی به زائران در مراسم روز اربعین در کربلا و نجف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شهرری ایرنا آیین اعزام خدام الحسین(ع) شهرداری تهران به مراسم اربعین شهرهای کربلا، نجف و کوفه شامگاه امروز(سه شنبه) با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران در حرم عبدالعظیم(ع) برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مهدی چمران با اشاره به مهم ترین اولویت های شهر تهران که باید توسط شهردار تهران پیگیری شود، افزود: مهم ترین اقداماتی که شهردار باید پیگیری کند، آمادگی هایی است که به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی کسب شود و از جهات دیگر هم مباحثی در زمینه بافت فرسوده و مسائل اقتصادی شهر بایستی دنبال شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی شهردار تهران سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو شورای تهران با انتقاد از واریز برخی از درآمدهای شهرداری به حساب جدا از حساب های مورد تأیید شورا تأکید کرد: این موضوع باید از طریق شهردار تهران پیگیری شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - شهردار منطقه 20 تهران - شهرری گفت: در راستای تحقق شعار شهردار تهران با عنوان کلانشهر تهران الگوی جهان اسلام تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین به عنوان نماد همبستگی آیینی و نمایش یک فرهنگ اصیل عاشورایی در این منطقه انجام شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، شهردار تهران در توییتر به همکاری شهرداری تهران با ناجا اشاره کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، شهردار تهران روز گذشته 29 شهریور 1400 با عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار کرد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۰    
علیرضا زاکانی، شهردار تهران به تازگی گفت 8هزار کیلومتر از معابر پایتخت اساسا پیاده رو ندارند. در تکان دهنده بودن این اعتراف، همین بس که به این بیندیشیم که خیابان ها به طور خاص و شهر به طور عام قرار است در خدمت شهروندان باشند و نه برعکس.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۸    
شهردار تهران گفت: شهرداری 80 هزار میلیارد تومان بدهی دارد اما این به معنای بن بست نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۵    
شهردار تهران با صدور حکمی سجاد محمد علی نژاد را به سمت مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
با حکم علیرضا زاکانی شهردار تهران، سجاد محمدعلی نژاد به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه شهردار تهران منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تهران با انتشار پیامی قهرمانی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران را در رقابت های آسیایی تبریک گفت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران با سردار حسین اشتری دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۵۰ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: در خصوص موضوع رفاه و امنیت و آسایش نیازمند همکاری با ناجا هستیم و امیدواریم که این زحمات به یک فعالیت مشترک منجر شود و خدمات متفاوت و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش پیدا کند تا خادم خوبی برای مردم و سرباز خوبی برای رهبری معظم انقلاب باشیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در حاشیه دیدار با علیرضا زاکانی شهردار تهران افزود: شهرداری تهران مجموعه ای است که مشغول خدمت رسانی به مردم است و در کنار آن با استفاده از ظرفیت و توان دو مجموعه نیروی انتظامی و شهرداری با همیاری و کمک یکدیگر می توان به اهدافی که [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۴۹ سایت دیگر  
شهردار تهران اعلام کرد سازمان ها و شرکت های شهرداری مکلفند همه درآمدها را صرفا به حساب درآمدی خزانه این نهاد واریز کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به اینکه برای رفاه و امنیت و آسایش شهروندان نیازمند همکاری با ناجا هستیم، گفت: این زحمات به یک فعالیت مشترک منجر شده است و خدمات متفاوت و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش می یابد تا بتوان خادم خوبی برای مردم و سرباز خوبی برای رهبری معظم انقلاب باشیم.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در مورد انتصابات بر روی کلیات بحث شده است و تصمیم نهایی توسط شهردار تهران گرفته شده است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: قرار است مکاتباتی با شهردار تهران کنیم تا هر چه زودتر واگذاری این زمین به وزارت بهداشت جهت ساخت بیمارستان انجام گیرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
مدل طراحی شده مدلی است که می خواهد هم ابعاد و پیچیدگی های بیماری را ببیند و از ظرفیت های حاکمیتی و حکومتی و... استفاده کند.