دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۳۹Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی کشور»

پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که فعالیت سامانه بارشی در نیمه شمالی ادامه دارد و دمای این مناطق طی روزهای پایانی هفته جاری کاهش می یابد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور با اعلام پیش بینی وضع هوا در کشور ، گرم ترین و سردترین استان های کشور را اعلام کرد. براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی، طی 24 ساعت آینده در برخی نقاط استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز افزایش ابر ...
عبدالرضا امیدوار شهری به سمت سرپرست هسته گزینش سازمان هواشناسی کشور منصوب شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
علی قلی ایمانی در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت خرید و پرداخت مطالبات کشاورزان، گفت: در حال حاضر حدود 5 میلیون تن خرید گندم صورت گرفته و با تحویل گندم کشاورزان این مقدار خیلی جزئی افزایش پیدا می کند که در میزان گندم خیلی تأثیرگذار نیست. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که در برخی استان های شمال غرب و غرب کشور بارش پراکنده باران همراه با رعد و برق از اواخر فردا شب (21 مهر) پیش بینی می شود. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز علوم جو و اقیانوسی سازمان هواشناسی کشور گفت: سطح آب دریای عمان و خلیج فارس تا 2سانتی متر در سال افزایش دارد و همزمان تراز دریای خزر رو به کاهش است که همه این تحولات به دلیل افزایش گرمای زمین رخ می دهد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی روزهای شنبه و یکشنبه در شمال شرق و شرق کاهش دما بین 5 تا 10 درجه همراه با وزش باد شدید و در برخی نقاط گرد و خاک پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی کشور پیش بینی کرد در روزهای آینده بارندگی در استان های ساحلی دریای خزر ادامه خواهد داشت.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور طی اطلاعیه ای نسبت به بارش شدید باران، کاهش دما، تندباد و احتمال وقوع سیلاب در 6 استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور طی اطلاعیه ای نسبت به بارش شدید باران، کاهش دما، تندباد و احتمال وقوع سیلاب در 6 استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
6 مهرماه بود که مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان بالاترین سطح هشدار جوی سازمان هواشناسی کشور را صادر کرد. تحلیل تصاویر ماهواره و خروجی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که چرخند حاره ای به سواحل جنوب استان نزدیک می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۱    
مدیرکل مرکز علوم جو و اقیانوسی سازمان هواشناسی کشور گفت: با توجه به افزایش احتمال وقوع طوفان های حاره ای، سازه های دریایی باید با توجه به این طوفان ها طراحی و ساخته شوند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از اعلام آماده باش این سازمان به استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان در قبال وقوع طوفان و بارش رگبار خبر داد. به گزارش ایسنا ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
تسنیم: بر اساس گزارش سازمان هواشناسی کشور و رصد ماهواره های بین المللی، روزهای شنبه و یکشنبه در استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان خصوصا مناطق چابهار و سیریک در استان های فوق الذکر احتمال طوفان، بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب وجود دارد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد طوفان حاره ای شاهین به سواحل جنوب شرق ایران نزدیک شده و پیش بینی می شود سرعت وزش باد در فراساحل به 120 کیلومتر بر ساعت و حتی بیشتر از آن نیز برسد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان هواشناسی کشور و رصد ماهواره های بین المللی، روزهای شنبه و یکشنبه در استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان خصوصا مناطق چابهار و سیریک در استان های فوق الذکر احتمال طوفان، بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با هشدار درباره طوفان های ناشی از پدیده چرخند حاره ای، بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای مقابله و کاهش خسارات ناشی از این پدیده تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواشناسی کشور از رسیدن توفان حاره ای به بندر چابهار در روز شنبه (فردا) خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس : مهرداد حسن زاده اظهار کرد: بدنبال اعلام اخطاریه های متعدد از سوی سازمان هواشناسی کشور و هرمزگان مبنی بر در پیش بودن طوفان و تندباد حاره ای در سواحل مکران و دریای عمان، اقدامات لازم به منظور کاهش مخاطرات در جریان است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از بارش باران طی امروز تا سه شنبه آینده در برخی استان ها خبر و نسبت به تندباد، سیلاب و آبگرفتگی معابر هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۷:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از بارش باران طی امروز تا سه شنبه آینده در برخی استان ها خبر و نسبت به تندباد، سیلاب و آبگرفتگی معابر هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور هشدار سطح قرمز برای سواحل جنوب کشور جهت پیشگیری از خسارت صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سازمان هواشناسی کشور در پی تشکیل کم فشار حاره ای و تقویت احتمال تبدیل آن به چرخند حاره ای و ورود آن به دریای عمان نخستین هشدار سطح قرمز خود در سال جاری را صادر کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: سامانه کم فشارحاره ای صبح پنجشنبه در نزدیکی کشور قرار دارد و بر اساس آخرین خروجی مدل های پیش یابی پیش بینی می شود صبح جمعه در موقعیت شمال شرقی به چرخنده حاره ای تبدیل شود و به سمت شمال غرب و آب های دریای عمان حرکت کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور سطح بالاتر هشدار جوی سازمان هواشناسی کشور گفت: تحلیل تصاویر ماهواره و خروجی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که چرخند حاره ای به سواحل جنوب استان نزدیک شده و موجب افزایش ارتفاع موج در ساحل و فراساحل به 3 تا 6 متر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور نسبت به حرکت چرخند حاره ای به سمت دریای عمان هشدار داده و توصیه کرده که هرگونه فعالیت دریا طی این مدت تا عبور این سامانه متوقف و ممنوع اعلام شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا)- معاون اداره کل هواشناسی استان مازندران از متوسط بارش 117 میلی متری در تابستان 1400 بر اساس آمار مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی کشور خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با هشدار بارش باران شدید و وقوع سیل در برخی استان ها از افزایش ارتفاع امواج به 4 متر در سواحل مکران خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۷    
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که دمای هوا در نوار شمالی کشور کاهش می یابد. امروز سه شنبه 6 مهر در مناطقی از گیلان، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی بارش باران ...
برترین ها / هاژه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
تسنیم: سحر تاجبخش طی نامه ای به معاون برنامه ریزی وزارت جهاد کشاورزی پیش بینی میزان بارش های پاییز امسال را اعلام کرد. در بخشی از این نامه آمده است؛ ...
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور و همچنین پایش مدل های جهانی و منطقه ای پیش بینی آب و هوا، احتمال وقوع سیلاب در حوضه های آبریز اترک و رودخانه های شمالی از فردا وجود دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی 24 ساعت آینده در 6 استان رگبار و رعد و برق رخ می دهد و دمای شمال کشور نیز تا 10 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. ...
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در خلیج فارس و دریای خزر، وقوع رگبار و رعد و برق در 9 استان و وزش باد شدید در هفت استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اسا اعلام سازمان هواشناسی کشور از روز جمعه تا دوشنبه در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به افزایش ارتفاع موج تا 1.5 متر در خلیج فارس و دریای عمان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
بنا به اعلام سازمان هواشناسی کشور طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- براساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور امروز (پنجشنبه) در پاره ای از نقاط گیلان و مازندران شاهد بارش پراکنده باران هستیم.
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰    
چهارمین اجلاس تیم کاری ویژه شورای اجرایی EC برگزار شد چهارمین اجلاس تیم کاری ویژه شورای اجرایی با حضور مقام عالی سازمان هواشناسی کشور به صورت مجازی برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش های 3 روزه در برخی استان ها و افزایش نسبی دما در استان های شمالی نسبت به تندبادهای لحظه ای و برخورد صاعقه هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از هشدار هواشناسی سطح نارنجی برای سه روز آینده در استان های گیلان، مازندران، گلستان و غرب خراسان شمالی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وقوع رگبار و رعد و برق در پنج استان، خیزش گرد و خاک در 10 استان و افزایش ارتفاع موج تا 3 متر در دریای خزر را پیش بینی کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: در استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، کرمانشاه، کردستان، زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمال، خراسان رضوی، البرز، مرکزی، قزوین، سمنان، قم و تهران بارش خواهیم داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۴    
ضیاییان، مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش های شدید و جاری شدن سیلاب در غرب استان گیلان و مناطق همجوار استان اردبیل با گیلان، طی دو روز آینده هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی کشور از مواج و طوفانی شدن دریای خزر و همچنین بارش شدید شبانگاهی در گیلان، مازندران، گلستان و شرق اردبیل و آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش باران و کاهش محسوس دما بین 10 تا 15 درجه سانتیگراد دربرخی استان ها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در دریای خزر هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی روزهای آینده در نیمه غربی و سواحل کشور افزایش دما رخ می دهد. امروز (5 شهریور) در استان های گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات مازندران رگبار ورعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک برای ایجاد و گسترش همکاری های علمی، آموزشی میان سازمان هواشناسی کشور و موسسه ژئوفیزیک امضا شد.