چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۳:۴۷May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارنامه»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پارس آباد-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 45 هزار برگ بارنامه در 2 ماه گذشته از اردبیل صادر شده که نسبت به سال مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش داشته است.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین در دو ماه گذشته از صدور بیش از 8 هزار برگ بارنامه در شهرستان نمین خبرداد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شرکت حمل ونقل توکا پس از احراز شرایط تبدیل به شرکت حمل ونقل بزرگ مقیاس هوشمند توانست مجوز فعالیت خود را از شرکت حمل ونقل سراسری به شرکت حمل ونقل بزرگ مقیاس هوشمند تبدیل کند که بر اساس آن، این شرکت از این پس اجازه صدور حواله و بارنامه الکترونیکی در سراسر کشور را خواهد داشت.
جلسه ساماندهی حمل مواد معدنی، ظهر دیروز در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برگزار شده و معاون حمل و نقل این اداره کل اعلام کرد: ملزم به همکاری با معادنی که در بخش صدور بارنامه همکاری نمی کنند، نیستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۸۹ سایت دیگر  
با موافقت ستاد تنظیم بازار نرخ جابه جایی کالا در بخش حمل ونقل عمومی جاده ای 30 درصد افزایش یافت. نرخ جدید از امروز به صورت متمرکز و ستادی در سامانه مدیریت کنترل بارنامه اعمال شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
با موافقت ستاد تنظیم بازار نرخ جابه جایی کالا در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای 30 درصد افزایش یافت. نرخ جدید از امروز به صورت متمرکز و ستادی در سامانه مدیریت کنترل بارنامه اعمال شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان محترم دولتی پیشنهاد می شود اگر به فکر کاهش تورم هستند، می توانند سازمان راهداری را مجاب نمایند حداقل در مورد محمولات کالاهای اساسی ورود نموده و بارنامه این محمولات را راسا با کارمزد پایین صادر و با حذف عوارض دولتی جابجایی کالا تورم را کاهش دهند.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان به نقل از اداره کل اطلاعات استان همدان ،با اقدامات سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در استان همدان، 5 نفر از گردانندگان اصلی و اعضای شبکه صادرکننده فاکتورهای صوری و جعل اوراق بهادار در همدان شناسایی و دستگیر شدند. ...
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم با اعلام راه اندازی مرحله نهایی از سامانه اعلام بار مجازی دراستان قم، عنوان کرد: توزیع عادلانه، شفافیت مالی، انتظام ساختاری شبکه حمل ونقل، جلوگیری از صدور بارنامه صوری، مدیریت بهینه مصرف سوخت ناوگان عمومی، تسهیل فرآیند اعلام و حمل بارو.. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۸    
معاون مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای کشور، در سفر به استان اصفهان ضمن بازدید از شرکت فولادسنگ مبارکه از اقدامات این شرکت در حوزه ایمنی راه و نظارت کامل و کنترل صدور بارنامه حمل بار تقدیر کرد و بر انتخاب شرکت فولادسنگ مبارکه به عنوان الگوی موفق در قانونمندی حوزه ایمنی راه و حمل و نقل بار تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۸    
رکنا:حمل بار با تناژ مجاز در تمامی محورهای مواصلاتی اصلی ، فرعی و روستایی شهرستان هشترود منوط به اخذ بارنامه از شرکت های باربری مبدا میباشد .
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: برخی از رانندگان بدون مراجعه به شرکت های حمل بار و بدون بارنامه بارگیری می کنند که نیازمند ساماندهی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اداره حمل و نقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از پیش بینی جابجایی بیش از یک میلیون تن محصول کشاورزی و صدور بارنامه در استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۷    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بیشترین تخلف صورت گرفته در حوزه حمل و نقل جاده ای و بیشترین جریمه اعمال شده از سوی این اداره کل برای صدور بارنامه صوری صادر شده در شرکتهای حمل و نقل و رانندگان متخلف بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۷    
ایسنا/زنجان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: شارژ نفت گاز کامیون ها مبتنی بر طرح پیمایش سوخت است و صرفا نفتگاز به شرطی در کارت هوشمند کامیون داران شارژ می شود که این افراد بارنامه یا باربرگ بگیرند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۱    
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان زنجان گفت: کارت سوخت کامیون دارانی که در زمان حمل بار بارنامه و باربرگ دریافت می کنند 20 درصد بیشتر شارژ می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پارس آباد-رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد گفت: 743 برگ بارنامه طی یک ماه گذشته در شهرستان پارس آباد صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کرمان با بیان اینکه سامانه سپهتن و سیپاد مبنای تخصیص سوخت به ناوگان درون شهری و برون شهری قرار می گیرد، گفت: در حال حاضر این تخصیص سوخت براساس بارنامه ها است که گاهی شاهد عرضه این سوخت در مسیرهای غیرمتعارف هستیم.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۱۵    
زن کلاهبردار با سکه های تقلبی سر طلافروشان را هم کلاه گذاشت!/ اعتراف عجیب برادر در قتل آتشین خواهرش/ قاتل نامرئی جان زوج مشهدی را گرفت/ سرقت پسر 12 ساله گلستانی از مادرش/ سوخت قاچاق با بارنامه جعلی کشمش/ دفن جسد برادر در خانه مادری/ کیفرخواست سرقت حدی در مسیر دادگاه/ سلطه سیاه پسری بر همکلاسی اش
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زن کلاهبردار با سکه های تقلبی سر طلافروشان را هم کلاه گذاشت!/ اعتراف عجیب برادر در قتل آتشین خواهرش/ قاتل نامرئی جان زوج مشهدی را گرفت/ سرقت پسر 12 ساله گلستانی از مادرش/ سوخت قاچاق با بارنامه جعلی کشمش/ دفن جسد برادر در خانه مادری/ کیفرخواست سرقت حدی در مسیر دادگاه/ سلطه سیاه پسری بر همکلاسی اش
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
بیش از30هزار لیتر گازوئیل از یک دستگاه کامیون عبوری با مدارک جعلی حمل کشمش در محور سیرجان - بندرعباس کشف شد. به گزارش خراسان ،فرمانده انتظامی سیرجان اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیرجان از کشف 30 هزار لیتر گازوئیل از یک دستگاه کامیون عبوری با مدارک جعلی حمل کشمش خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تمام تلاش ما بر این است تا با استفاده از سامانه های هوشمند جلوی فرار بار و حرکت کامیون های بدون بارنامه را بگیریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس کانون انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل کشور گفت: مهمترین چالش در اردبیل حمل بار بدون بارنامه است که در مهار این نقصان باید کنترل های دروازه ای مد نظر مسئولان قرار گیرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل و نقل کالا اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای کردستان گفت: صدور 29 هزار و 662 بارنامه که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از صدور 26 هزار و 916 برگ بارنامه جابجایی کالا در استان از ابتدای سال خبر داد.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده٬ای استان قزوین گفت:در ماه گذشته 40هزار و 544 برگ بارنامه حمل کالا برای ناوگان حمل و نقل جاده ای در این استان صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت:بیش از 9 هزار برگ بارنامه در یک ماهه گذشته در شهرستان اردبیل صادر شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: دریافت هرگونه وجه مازاد بر کرایه تحت عنوان پشت بارنامه و توافق و...از صاحبان کالا در این استان ممنوع و کارت هوشمند رانندگان خاطی ابطال می شود. ...
حمل کلیه مواد معدنی از طریق جاده ای از تاریخ 15 اردیبهشت سال جاری ،صرفاً توسط وسایل نقلیه و رانندگان دارای کارت هوشمند و تحت صحابت بارنامه مجاز انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خلخال-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 16 هزار و 494 برگ بارنامه در استان اردبیل طی یک ماهه گذشته صادر شده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری استان زنجان با بیان اینکه 75 درصد بار خروجی معادن استان زنجان بدون بارنامه حمل می شود گفت: همین امر زمینه قاچاق کالا را فراهم می کند.
سرپرست اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: در سال گذشته 52.7 میلیون تن کالا از مبادی استان جابجا شد که نسبت به مدت مشابه قبل 0.5 درصد رشد و همچنین تعداد بارنامه های صادره 1.5 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، از الزام ناوگان به دریافت بارنامه برای هرگونه جابه جایی کالا در جاده های برون شهری استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: در سال گذشته مقدار 5 میلیون و 625 هزار و 95 تن کالا تحت صحابت بارنامه حمل گردیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، از الزام ناوگان به دریافت بارنامه برای هرگونه جابه جایی کالا در جاده های برون شهری استان خبر داد.
فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف بیش از پنج هزار قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق با بارنامه لوازم یدکی و توقیف یک دستگاه کامیونت خبر داد.
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در سال گذشته 753هزار و 127برگ بارنامه حمل کالا در استان قزوین صادر شد.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام از صدور بیش از 134 هزار و 495 بارنامه طی سال گذشته در این استان خبر داد.
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به تلاش برای اجرایی شدن سامانه نوبت دهی آنلاین در تمامی پایانه های مرزی از فعالیت شبانه روزی بیش از 9 هزار ناوگان و 12 هزار نفر به شکل شبانه روزی در ایام نوروز و صدور بیش از 90 درصد بارنامه ها به شکل الکترونیکی خبر داد.
رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 59هزار و 912 فقره بارنامه از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه سالجاری جهت حمل کالاهای اساسی در جنوب استان صادر شده است.
رئیس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: از ابتدای سال تاکنون 831 هزار و 236 بارنامه توسط شرکت های حمل و نقل کالای فعال در استان صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد هفت درصدی همراه بوده است.
سامانه استعلام ها با نام ساپکو جهت تسهیل استعلام وضعیت بارنامه های کالا، صورت وضعیت های مسافری و کارت هوشمند راننده و ناوگان در بستر وب و اپلیکیشن آماده بهره برداری است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۹    
سامانه پرداخت لجستیک آی بار پی، سامانه ای هوشمند برای کسانی است که می خواهند نظارت، کنترل و مدیریت بهتری روی پرداخت بارنامه های خود داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مرزبانان هنگ مرزی تایباد بیش از یک هزار و 700 قوطی شیرخشک قاچاق و بدون مدارک و بارنامه گمرکی معتبر را کشف و ضبط کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۱    
چگونه در انواع روش های حمل و نقل و با استفاده از شماره بارنامه، وضعیت ارسال بارتان را پیگیری کنید. برای پیگیری بار با شماره بارنامه در کمترین زمان و به صورت غیرحضوری مطالعه این مقاله را از دست ندهید. ...
گفتارنو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان با بیان این مطلب که حجم بالای قاچاق سوخت دراستان نگران کننده است، اظهارداشت: عدم نظارت دستگاه های متولی در زمینه توزیع و اختصاص سهمیه سوخت، ثبت غیر واقعی پیمایش ناوگان حمل و نقل جاده ای ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به ضعف سیستمی بر لزوم ایجاد سامانه ها در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد.