شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۱:۰۰Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودکشی»

سلام نو / خوزنیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
این سه نفر که بین 25 تا 30 ساله بودند، به صورت همزمان از روی پل سفید خود را به رودخانه انداختند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
افسردگی شدید به دلیل ازدواج غلط، عدم ارضای نیازهای روحی و عدم مهارت در گفتگو، کمبود محبت از سوی همسر به دلیل دائما خمر بودن، برآورده نشدن، نیازهای روانی و عاطفی، احساس ناامیدی، عدم اعتماد به نفس، استفاده از مهارت های مقابله ای هیجان مدار ناسالم ازجمله دلایل خودکشی این کیس می باشد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
روز جهانی پیشگیری از خودکشی همه ساله در 10 سپتامبر در سراسر جهان برگزار می شود و هدف از نام گذاری روزی برای آن، افزایش آگاهی عمومی نسبت به خودکشی و پیشگیری از آن است.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۱    
پژوهشگران نشان داده اند که میزان خودکشی در روزهای آلوده، بالاتر است. درنتیجه آیا مقابله با آلودگی هوا راهکار موثری برای کاهش میزان خودکشی است؟ تبلیغات ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه جوانی: براساس اعلام سازمان جهانی بهداشت، سالانه در سراسر جهان حدود 703 هزار نفر جان خود را به دلیل اقدام به خودکشی از دست می دهند، اما راهکارهایی برای افزایش تاب آوری در برابر مشکلات وجود دارد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن در گزارشی به بهانه نمایش نسخه نمایش خانگی خائن کُشی به نقد و بررسی ساخته مسعود کیمیایی، کارگردان مشهور سینمای ایران پرداخته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۷    
صبح امروز 29 شهریور ماه کمیته پیشگیری از خودکشی در محل جلسات اداره بهزیستی آبادان با حضور سرگرد کمایی معاون فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی منطقه آبادان ...
در راستای تبدیل شدن کتابخانه های عمومی به پایگاه های اجتماعی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لالی با همکاری معاونت فرهنگی ناحیه انتظامی و اداره بهزیستی نمایشگاه آموزشی فرهنگی مبارزه با خودکشی برپا کرد.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مهیا؛ دختر 12 ساله اواسط شهریور ماه جاری در شهرستانی که سال 1397 با زمین لرزه 6.4 ریشتری لرزید و بیش از 500 نفر کشته داد، توسط پدرش یا با دستور او با اسلحه شکاری به قتل رسیده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۲    
در تاریخ 28 شهریور ماه واحد اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان مریوان به مناسبت هفته خودکشی در مکانهای عمومی مستقر شدند و ضمن توزیع بروشور ،در مورد خودکشی و راه های پیشگیری از آن صحبت کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۶    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. گران ترین لبخند دنیا 25 میلیارد تومان می ارزد تکامل شانه و آرنج میمون چه تاثیری بر انسان گذاشت؟ قتل خواهر و خودکشی برادر به خاطر ترنس بودن قانونی کردن قمار در امارات چگونه اتفاق افتاد؟ ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
هنوز از خودرو پیاده نشده بودم که خودروی اورژانس حرکت کرد ومن با فاجعه تلخی روبه رو شدم که زندگی ام را نابود کرد. لادن به خاطر افسردگی شدید و با یک تصمیم احمقانه و در تنهایی خود، دست به خودکشی زده و یادداشتی هم به جا گذاشته بود که کسی در مرگ او مقصر نیست! اما ای کاش...
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
جلد روزنامه گل چهارشنبه 29 شهریور را می بینید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۵    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. قتل خواهر و خودکشی برادر به خاطر ترنس بودن وسیله ای که امواج رادار را مسدود می کند؛ اما... اگر در شیفت شب کار می کنیم، چطور چرت های کوتاه را تنظیم کنیم؟ در شرایط فعلی طلا بخریم یا نخریم؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۴    
دختر جوانی که اقدام به خودکشی در یکی از تپه های شهر کازرون کرده بود، جان سالم به در برد.
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
روسای انجمن علمی روان پزشکان ایران و جمعیت علمی پیشگیری از خودکشی در نامه ای به وزیر بهداشت ضمن ارائه راهکارهایی برای پیشگری از خودکشی دستیاران تخصصی پزشکی، پیشنهاد تشکیل کمیته ای برای مداخله فوری در این زمینه را ارائه دادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۴    
فیلم پوست موز به کارگردانی علی عطشانی و نویسندگی امیرعلی محسنین و علی عطشانی محصول سال 1387 است. جوان ثروتمندی به نام حمید بر اثر تصادف به کما می رود و روحش در عالم برزخ عاشق روح دختری جوان می شود. جسمش در این دنیا به تدریج بهبود می یابد و از کما درمی آید ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامۀ گفت وگومحور جلد دوم از شبکه کتاب با حضور تقی شجاعی، نویسندۀ کتاب شریان با اجرای میثم رشیدی مهرآبادی پخش شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۴    
با حضور رئیس اداره بهزیستی شهرستان -رئیس اداره ورزش و جوانان -نماینده آموزش و پرورش سردرود-نماینده شهرداری رزن- مسئول دفتر مشاوره مهر آریا – کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت – معاون بخشداری بخش سردرود-کارشناس اورژانس اجتماعی بهزیستی -سر پرست اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان و کارشناس پیشگیری بهزیستی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت:اگر خودکشی سپهدار اعظم و یکی از فاتحان تهران در 97 سال قبل ارزش نقل و ثبت تاریخی ندارد کدام اتفاق از این ویژگی برخوردار است؟
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۱    
جلوی نابودی بیش از 50 درخت کهنسال در منطقه قلزم کلای قائمشهر را بگیرید
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۵    
همایش پیشگیری از رفتارهای خود آسیب رسان ( خودکشی) توسط اداره بهزیستی شهرستان با همکاری مراکز مثبت زندگی و مرکز توانبخشی آوای عظیم به مناسبت هفته پیشگیری از خودکشی برگزار شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
پسر جوانی که خواهرش را به قتل رسانده بود، سرانجام با گذشت دو سال از این ماجرا دچار عذاب وجدان شد به زندگی خود پایان داد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس برنامه های سلامت روان معاونت بهداشتی همدان گفت: این نوع رفتار یک نوع دادخواهی برای دیده شدن و طلب کمک از دیگران است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۷    
کارگاه پیشگیری از خودکشی در شهر کارزین از توابع قیرو کارزین برگزار شد .
میگنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
انتشار اخبار خودکشی در رسانه های دارای پوشش زیاد مثل رادیو و تلویزیون ضرورتی ندارد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حکم قصاص مردی که متهم است با همدستی برادر و پسرعمه اش در اقدامی کینه جویانه زن برادرش را با شلیک دو گلوله به قتل رسانده. از سوی قضات دیوان عالی کشور شکسته شد تا متهمان بار دیگر در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شوند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
جواب این سؤالات روشن است و مشی روزنامه هم میهن در سیاه نمایی از کشور و پررنگ کردن مشکلات و سانسور کوچک ترین خبر های خوب، امر پنهانی نیست. یک جست وجوی ساده نشان می دهد روزنامه هم میهن طی یک سال و نیم گذشته بیش از 100 مطلب با موضوع خودکشی کار کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در حال حاضر پدیده زن، زندگی، آزادی ثمره مدرنیته است. اقدامات اول از بی حجابی شروع می شود و سپس ارزش های خانواده از بین می رود و در انتها نیز به تجرد، افسردگی و یا خودکشی روی می آورند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
جوانی که مدعی است ناخواسته مادرش را به قتل رسانده، دو بار از یک قدمی مرگ به زندگی برگشت. بار اول پس از آن بود که دست به خودکشی زد و بار دوم با گذشت برادرانش از قصاص.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد 43 ساله پس از اعتراف به قتل مادرش در یک قدمی آزادی از زندان قرار گرفت.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرفوری در خبری به نقل از برخی کاربران شبکه های اجتماعی از وقوع حادثه خودکشی در همان لوکیشن خودکشی دختر 17ساله شیراز خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
یک پسر جوان به نام ع.ر با حضور در مجتمع نگین معالی آباد شیراز خود را از ارتفاع به پایین پرتاب کرد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۱    
فاطمه کارگر روانشناس بالینی و مسئوول مرکز مشاوره و روانشناختی حس خوب گفت: از نظر آماری کسانیکه در گروه های نزدیک به هم سن و سالشان تجربه خودکشی دارند؛ نسبت به بقیه افراد عادی , شش برابر بیشتر احتمال این خطر وجود دارد. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۴    
4 مداخله ای که در خودکشی باید انجام داد را در اینفوگرافیک زیر ببینید.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نقش آموزش تاب آوری در پیشگیری از خودکشی در حفظ عملکرد و سلامت روانی و فیزیکی تحت سطوح بالای عوامل خطرساز خودکشی بارز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک متخصص روانشناسی گفت: افراد در معرض خودکشی با رفتار های اشتباه افراد در جامعه حال بدتری را تجربه می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دوره آموزشی مداخله در خودکشی ویژه 70 نفر از کارشناسانشکان مراکز آسیب دیدگان و اورژانس اجتماعی با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، مدیر کل و معاون امور اجتماعی بهزیستی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی، حول محور مفاهیم و تعاریف خودکشی، باورهای غلط در مورد خودکشی، مثلث خودکشی ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
دو برادر که متهم هستند عروس خانواده را کشته اند، چون فکر می کردند مقصر خودکشی برادر شان عروس خانواده است، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شوند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد افزود: فقر آهن و کم خونی بر رشد جسمی و روانی و هوشی نوجوانان اثرگذار است، به همین دلیل در طول سال تحصیلی مکمل آهن و مکمل ویتأمین دی در بین دانش آموزان توزیع می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شفا آنلاین سلامت حمید پیروی، مشاور حوزه بهداشت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران در حاشیه نشست روز جهانی پیشگیری از خودکشی از تفاوت های میان خودکشی در زنان و مردان می گوید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۳    
گروهی از محققان کانادایی به منظور بررسی موضوع خودکشی، مطالعه جدیدی انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که در سال گذشته میلادی از هر هفت کانادایی یک نفر به خودکشی فکر کرده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات گفت: خیلی از خودکشی هایی که در رژیم صهیونیستی اعلام می شود کار مقاومت است؛ این نکته ای است که جایی گفته نشده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۵    
وزیر اطلاعات: خیلی از خودکشی هایی که در رژیم صهیونیستی اعلام می شود کار مقاومت است؛ این نکته ای است که جایی گفته نشده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی پیشگیری از خودکشی کارگاه مداخله در بحران خودکشی ویژه مربیان خانه های کودک و نوجوان و کارشناسان اورژانس اجتماعی و تسهیلگران پیشگیری از خودکشی به همت معاونت توسعه پیشگیری بهزیستی استان البرز و شهرداری کرج برگزار شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استادیار گروه روانپزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت روان اجتماعی گفت: در ایران حداقل دو موج خودکشی دستیاران تخصصی پزشکی را در سه سال گذشته داشتیم. موج اول در دوران کرونا بود. موج دیگر هم با شدت کمتر امسال شکل گرفت.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: یکی از بهترین رویکرد ها در حوزه پیشگیری از خودکشی، رویکرد اجتماع محور و جامعه نگر است.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۲    
خودکشی پدیده پیچیده ای است که حاصل تعامل عوامل مختلف اعم از: زیستی ( سابقه اقدام به خودکشی از طرف خود و خانواده ). روانی ( تاب آوری و استرس هایی که فرد با آن مواجهه است). اجتماعی( اینکه فرد به چه اندازه حمایت های اجتماعی و خانوادگی دارد) . ...